Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Odejścia w Berlinie  (Przeczytany 112017 razy)

Offline Robert Dworak (Berlin)

  • Nadzorca obwodu w pasie
  • Wiadomości: 205
  • Polubień: 999
  • MYŚLĘ, więc mnie NIE MA w JW.ORG
    • Międzynarodowa Mapka Ex Świadków Jehowy
Odp: Odejścia w Berlinie
« Odpowiedź #390 dnia: 12 Sierpień, 2016, 15:08 »
Hej, a czy ktoś coś wie o przemówieniu w temacie 'rozpasanych odstępców', który zamieścił  Romeo?
"Jakby ftosi myśloł, ze cosi <<wiy>>, to jesce nie wiy, jako wiedzieć trza" - 1 Kor.8:2 Biblia Góralska NT ;-)


Offline Iza

Odp: Odejścia w Berlinie
« Odpowiedź #391 dnia: 12 Sierpień, 2016, 16:45 »
Hej, a czy ktoś coś wie o przemówieniu w temacie 'rozpasanych odstępców', który zamieścił  Romeo?
Niestety Romeo musiałby złożyć roszczenia wzajemne ale  wtedy musiałby podać swoje dane osobowe i byłby do namieżenia .Ale spoko wrzucimy to jeszcze raz na detektora prawdy 
Gdzie Duch Pana, tam wolność.


Offline Robert Dworak (Berlin)

  • Nadzorca obwodu w pasie
  • Wiadomości: 205
  • Polubień: 999
  • MYŚLĘ, więc mnie NIE MA w JW.ORG
    • Międzynarodowa Mapka Ex Świadków Jehowy
Odp: Odejścia w Berlinie
« Odpowiedź #392 dnia: 12 Sierpień, 2016, 17:07 »
(...) .Ale spoko wrzucimy to jeszcze raz na detektora prawdy

Detektor naprawdę działa bez zarzutu! :D
Taka myśl mi jeszcze przyszła do głowy, bo nie wiem, czy chcecie wrzucić film w takiej wersji jaką znamy od Romea Ś,
czy chcecie przerobić na potrzeby waszego kanału. Jeśli byście przerabiali to może przed przemówieniem wstawicie obydwa ogłoszenia nas: 'Aleksandra...nie jest już ŚJ' i oklaski ;) , a za tydzień: "Robert ..." -jak stare dobre małżeństwo, co?
Mielibyśmy piękną pamiątkę dla potomności ;D
« Ostatnia zmiana: 12 Sierpień, 2016, 17:21 wysłana przez Robert Dworak (Berlin) »
"Jakby ftosi myśloł, ze cosi <<wiy>>, to jesce nie wiy, jako wiedzieć trza" - 1 Kor.8:2 Biblia Góralska NT ;-)


Offline accurate

  • Pionier
  • Wiadomości: 577
  • Polubień: 1142
  • Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży..
Odp: Odejścia w Berlinie
« Odpowiedź #393 dnia: 12 Sierpień, 2016, 17:19 »
Detektor naprawdę działa bez zarzutu! :-D

Po tym co do tej pory zrobiliście ,aż boję się co czują usługujący w okręgu -tzn.  zasięgu ALKA I IZY .
Może będą tworzone siły reagowania na kongresach , izolowania Alkowi podobnych  .
Ale co jak wejdzie takich 3 ,4,5 ...Alków i to w miejscu gdzie go nie rozpoznają(z czasem będzie ich coraz mniej ) ;D .

Ja bym miał wzgląd na ich zdrowie , przecież oni i tak zestresowani , słabe serducha i ogólne zmęczenie kongresowe .
może zrobią taki wykaz ze zdjęciami " tych klientów nie obsługujemy "  .

Poważnie mają zagwostkę w tej  Hameryce , to nie średniowiecze .
Tylko szkoda że w środku jest jeszcze tyle  tyle ludzi , którzy powinni to zrozumieć.
Robert jesteś odważny ,ale teraz pewnie oddychasz jak po detoksykacji w czystej okolicy .
« Ostatnia zmiana: 12 Sierpień, 2016, 17:20 wysłana przez accurate »
Kłamstwo obiegnie cały świat zanim prawda zdąży włożyć buty a ludzie uwierzą we wszystko co odkryli np.amerykańscy naukowcy a mocniej gdy to bedzie łaciną hebrajskim greką ważne żeby brzmiało powaznie


Offline Robert Dworak (Berlin)

  • Nadzorca obwodu w pasie
  • Wiadomości: 205
  • Polubień: 999
  • MYŚLĘ, więc mnie NIE MA w JW.ORG
    • Międzynarodowa Mapka Ex Świadków Jehowy
Odp: Odejścia w Berlinie
« Odpowiedź #394 dnia: 12 Sierpień, 2016, 19:23 »
Po tym co do tej pory zrobiliście ,aż boję się co czują usługujący w okręgu -tzn.  zasięgu ALKA I IZY .
Może będą tworzone siły reagowania na kongresach , izolowania Alkowi podobnych  .
Ale co jak wejdzie takich 3 ,4,5 ...Alków i to w miejscu gdzie go nie rozpoznają(z czasem będzie ich coraz mniej ) ;D .

Ja bym miał wzgląd na ich zdrowie , przecież oni i tak zestresowani , słabe serducha i ogólne zmęczenie kongresowe .
może zrobią taki wykaz ze zdjęciami " tych klientów nie obsługujemy "  .

Poważnie mają zagwostkę w tej  Hameryce , to nie średniowiecze .
Tylko szkoda że w środku jest jeszcze tyle  tyle ludzi , którzy powinni to zrozumieć.
Robert jesteś odważny ,ale teraz pewnie oddychasz jak po detoksykacji w czystej okolicy .

Popieram, Alek z Izą wystąpili z JW.OGR-a, bo to był kanał... , a teraz występują na własnym kanale - jakże różnym! :D

"Ale co jak wejdzie takich 3 ,4,5 ...Alków..." zrobi się Alkalicznie ;)

Dzięki accurate, ale sporo mnie to kosztowało, bo krwi mi napsuli zwłaszcza w ostatnim roku.
W głoście słychać, że miałem jeszcze ściśnięte gardło, ale z każdym dniem czujemy się tylko lepiej!
"Jakby ftosi myśloł, ze cosi <<wiy>>, to jesce nie wiy, jako wiedzieć trza" - 1 Kor.8:2 Biblia Góralska NT ;-)


Offline M

Odp: Odejścia w Berlinie
« Odpowiedź #395 dnia: 15 Sierpień, 2016, 18:49 »
Opisałem całą sytuację na zagranicznym forum r/exjw, niech za granicą wiedzą że nie tylko walczymy ze Strażnicą, ale nawet odnosimy sukcesy :).


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Odejścia w Berlinie
« Odpowiedź #396 dnia: 15 Sierpień, 2016, 19:02 »
Opisałem całą sytuację na zagranicznym forum r/exjw, niech za granicą wiedzą że nie tylko walczymy ze Strażnicą, ale nawet odnosimy sukcesy :).

Żadna broń wykonana przeciwko tobie nie okaże się skuteczna i potępisz każdy język, który się podniesie przeciwko tobie w sądzie.
:D


Offline Robert Dworak (Berlin)

  • Nadzorca obwodu w pasie
  • Wiadomości: 205
  • Polubień: 999
  • MYŚLĘ, więc mnie NIE MA w JW.ORG
    • Międzynarodowa Mapka Ex Świadków Jehowy
Odp: Odejścia w Berlinie
« Odpowiedź #397 dnia: 05 Wrzesień, 2016, 17:02 »
HEJ KOCHANI ! ! !
To już prowadzimy 2:0 z Jehovas Zeugen in Deutschland  8-).
Na kanale Romeo Światłoczuły na YouTube powróciło przemówienie poprzedzające ogłoszenie mnie:

https://www.youtube.com/watch?v=20GQGLWHb7o

Serdecznie pozdrawiam  :D,
a będzie tego więcej, oj sami się o to prosili  >:(
"Jakby ftosi myśloł, ze cosi <<wiy>>, to jesce nie wiy, jako wiedzieć trza" - 1 Kor.8:2 Biblia Góralska NT ;-)


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Odejścia w Berlinie
« Odpowiedź #398 dnia: 05 Wrzesień, 2016, 19:59 »

  Jak nic kawałek z Piotra pasuje do nich jak ulał :D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Robert Dworak (Berlin)

  • Nadzorca obwodu w pasie
  • Wiadomości: 205
  • Polubień: 999
  • MYŚLĘ, więc mnie NIE MA w JW.ORG
    • Międzynarodowa Mapka Ex Świadków Jehowy
Odp: Odejścia w Berlinie
« Odpowiedź #399 dnia: 23 Wrzesień, 2016, 23:00 »
Witam!
Jakieś 2 godziny temu YouTube napisał do mnie maila, że zapoznał się z moim roszczeniem wzajemnym i tym razem przywrócił film "Komitet Sądowniczy Berlin czerwiec 2016" na moim koncie w NIEMCZECH ! ! !

Wcześniej ten sam film oraz przemówienie w zborze o odstępcach na kanale Romeo Światłoczułego po złożeniu roszczenia wzajemnego oddał YouTube w Polsce.

Jak to liczyć, bo łącznie to już 3:0 dla nas! 2:0 w Polsce i 1:0 w Niemczech  :D

Załączam dziś otrzymanego pomyślnego maila i jeszcze jeden wcześniejszy z wiadomością ode mnie dla moich dawnych "braci"  ;)
« Ostatnia zmiana: 23 Wrzesień, 2016, 23:11 wysłana przez Robert Dworak (Berlin) »
"Jakby ftosi myśloł, ze cosi <<wiy>>, to jesce nie wiy, jako wiedzieć trza" - 1 Kor.8:2 Biblia Góralska NT ;-)


Offline qmaty

Odp: Odejścia w Berlinie
« Odpowiedź #400 dnia: 23 Wrzesień, 2016, 23:36 »
Witam!
Jakieś 2 godziny temu YouTube napisał do mnie maila, że zapoznał się z moim roszczeniem wzajemnym i tym razem przywrócił film "Komitet Sądowniczy Berlin czerwiec 2016" na moim koncie w NIEMCZECH ! ! !

Wcześniej ten sam film oraz przemówienie w zborze o odstępcach na kanale Romeo Światłoczułego po złożeniu roszczenia wzajemnego oddał YouTube w Polsce.

Jak to liczyć, bo łącznie to już 3:0 dla nas! 2:0 w Polsce i 1:0 w Niemczech  :D

Załączam dziś otrzymanego pomyślnego maila i jeszcze jeden wcześniejszy z wiadomością ode mnie dla moich dawnych "braci"  ;)

GRATULACJE !!!
"Człowiek zostaje przyjęty do kościoła za to w co wierzy, a wykluczony za to, co wie" - Mark Twain


Offline Iza

Odp: Odejścia w Berlinie
« Odpowiedź #401 dnia: 30 Wrzesień, 2016, 19:52 »
Witam!
Jakieś 2 godziny temu YouTube napisał do mnie maila, że zapoznał się z moim roszczeniem wzajemnym i tym razem przywrócił film "Komitet Sądowniczy Berlin czerwiec 2016" na moim koncie w NIEMCZECH ! ! !

Wcześniej ten sam film oraz przemówienie w zborze o odstępcach na kanale Romeo Światłoczułego po złożeniu roszczenia wzajemnego oddał YouTube w Polsce.

Jak to liczyć, bo łącznie to już 3:0 dla nas!
Brawo Robert, tak trzymać !
Gdzie Duch Pana, tam wolność.


Offline Estera

Odp: Odejścia w Berlinie
« Odpowiedź #402 dnia: 08 Październik, 2016, 01:03 »
Brawo Robert, tak trzymać !
B r a w o ..., i nie tylko Robert, brawo też dla takich odważnych ludzi jak Alek, który dzielnie mu w tej sytuacji pomagał, bo żeby zerwać z jw.org, potrzeba odwagi, stamtąd nie wychodzi się   w   b i a ł y m   g a r n i t u r z e...   ;)
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Robert Dworak (Berlin)

  • Nadzorca obwodu w pasie
  • Wiadomości: 205
  • Polubień: 999
  • MYŚLĘ, więc mnie NIE MA w JW.ORG
    • Międzynarodowa Mapka Ex Świadków Jehowy
Odp: Odejścia w Berlinie
« Odpowiedź #403 dnia: 08 Październik, 2016, 14:00 »
B r a w o ..., i nie tylko Robert, brawo też dla takich odważnych ludzi jak Alek, który dzielnie mu w tej sytuacji pomagał, bo żeby zerwać z jw.org, potrzeba odwagi, stamtąd nie wychodzi się   w   b i a ł y m   g a r n i t u r z e...   ;)

Powtórzę się, ale masz ciekawy cytat Estera:

"Dzielność, nie jest właściwością ciała, lecz duszy, stanowi o niej moc serca, a nie siła ramion i nóg" Pierre Charron

Dzięki  8-)
"Jakby ftosi myśloł, ze cosi <<wiy>>, to jesce nie wiy, jako wiedzieć trza" - 1 Kor.8:2 Biblia Góralska NT ;-)


Offline Estera

Odp: Odejścia w Berlinie
« Odpowiedź #404 dnia: 08 Październik, 2016, 14:08 »
A mnie się bardzo podoba Twój cytat pod zdjęciem...
"Myśle, więc mnie nie ma w jw.org"
Krótkie... i ...bardzo wymowne i pasujące do tych, co tu są na forum...
Bo myślę, że obecność tu, jest owocem tego, o czym mówi twoja myśl.
I    ś w i e t n i e   i oby więcej takich "owocków" ;D ;D ;D ;D ;D

Pozdrawiam serdecznie, wszystkich, którzy podobnie myślą...
« Ostatnia zmiana: 08 Październik, 2016, 14:11 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.