Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Odejścia w Berlinie  (Przeczytany 111967 razy)

Offline Weteran

Odp: Odejścia w Berlinie
« Odpowiedź #375 dnia: 26 Lipiec, 2016, 09:08 »
Ciekaw jestem ile czasu trwa rozpoznanie odwołania..

To zależy od sprawy, ale maks. 30 dni.
Weteran

Ignoruję posty: accurate, Ebed, Efektmotyla, Efezjan, Kamil. Przebudzony, sabekk, tomek_s, ZAMOS


Offline M

Odp: Odejścia w Berlinie
« Odpowiedź #376 dnia: 26 Lipiec, 2016, 09:12 »
Pisali tam że do 10 amerykańskich dni roboczych.


Offline Abba

  • Pionier
  • Wiadomości: 779
  • Polubień: 2839
  • Przebudzony, przerażony prawdą o WTS
Odp: Odejścia w Berlinie
« Odpowiedź #377 dnia: 28 Lipiec, 2016, 00:52 »

Pięknie pokazane. Widać też autentyczne, szczere  emocje. Oby coraz więcej takich świadectw.

D Z I Ę K U J Ę !!!


Offline Moyses

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 076
  • Polubień: 6229
  • Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania.
Odp: Odejścia w Berlinie
« Odpowiedź #378 dnia: 29 Lipiec, 2016, 10:26 »
W tym miejscu chciałbym wyrazić swoją opinie o producentach : Izie i Alku oraz o ich produkcji.
Widzę, że profesjonalizm dziennikarsko - medialny wzrasta.
O ile w warunkach plenerowych (tak jak w SK w Berlinie) ciężko jest przewidzieć reakcję przeciwnika i trzeba improwizować, to w 'studio domowym' idzie Wam coraz lepiej.
Merytorycznie:   Ubiliście węża jego własnym jadem. WYMIATACIE!
Jeśli Wam ktoś podpowiedział, jak załatwić pensylwańską firmę jej własną produkcją, to proszę podziękujcie tej osobie.

Czy nie warto podstawić niemieckie napisy do filmiku? Robert by mógł okazać się pomocny.
Nie wiem jak 'oni' często zaglądają na Wasz kanał, ale tak pomyślałem aby filmik wysłać na CD pod adres Jehovas Zeugen in Deutschland.
Zresztą mam takie marzenie aby nadworny kucharz z jw.org'a w porannym wielbieniu na brodkastingu omawiając kwestię odstępców wyświetlił wasz filmik. Jego długość odpowiadałaby długości audycji porannej.

Powiem krótko: osobiście dziękuję za tę produkcję!



Gorszyciel

  • Gość
Odp: Odejścia w Berlinie
« Odpowiedź #379 dnia: 29 Lipiec, 2016, 20:01 »
Może raz na rok będziemy przyznawać nagrodę złotego odstępcy za najlepszy film na youtube. Jakieś głosowanko tu zrobimy (chyba, że wolicie teokratycznie, a nie demokratycznie :P ).


Offline PoProstuJa

Odp: Odejścia w Berlinie
« Odpowiedź #380 dnia: 29 Lipiec, 2016, 22:04 »
Może raz na rok będziemy przyznawać nagrodę złotego odstępcy za najlepszy film na youtube. Jakieś głosowanko tu zrobimy (chyba, że wolicie teokratycznie, a nie demokratycznie :P ).

Ja popieram pomysł!  ;D Złoty odstępca - to brzmi dumnie!  ;D
Ale jaką statuetkę dostanie zwycięzca? Macie jakiś pomysł?
Może złotego aniołka z megafonem ostrzegającym rzesze ludzi? (w nawiązaniu do anioła z Apokalipsy)? :)


Offline PoProstuJa

Odp: Odejścia w Berlinie
« Odpowiedź #381 dnia: 29 Lipiec, 2016, 23:21 »
Przyszedł mi do głowy jeszcze inny pomysł na statuetkę.

Krecik, który wyszedł z kanału  ;D

Wszyscy wiemy, że "kanał łączności" to jest prawdziwy kanał, taki ściekowy z deklem.  ;D
Na deklu będzie napis WTS, i na nim będzie stał ów krecik :)

Statuetkę można przyznawać w kliku kategoriach:

1. Za filmiki na youtube - krecik trzymający w łapce kamerkę internetową :)
2. Za zdobywanie tajnych materiałów WTS - krecik szpieg w płaszczu z taśmą pod pachą (skojarzenie z avatarem forumowicza M :) )
3. Za udzielenie super wywiadu - krecik z mikrofonem
4. Za super aktywność na odstępczym forum - krecik piszący na laptopie
 ;D ;D ;D


Offline zaocznie wywalony

Odp: Odejścia w Berlinie
« Odpowiedź #382 dnia: 29 Lipiec, 2016, 23:31 »
Przyszedł mi do głowy jeszcze inny pomysł na statuetkę.

Krecik, który wyszedł z kanału  ;D

Wszyscy wiemy, że "kanał łączności" to jest prawdziwy kanał, taki ściekowy z deklem.  ;D
Na deklu będzie napis WTS, i na nim będzie stał ów krecik :)

 ;D ;D ;D
Z jednym deklem ?
Ja bym tam sporo "dekli" szybko i bezproblemowo znalazł
Na różnych stopniach "kariery" i z różnymi "powołaniami" ;D

Przyszedł mi do głowy jeszcze inny pomysł na statuetkę.

Statuetkę można przyznawać w kliku kategoriach:

1. Za filmiki na youtube - krecik trzymający w łapce kamerkę internetową :)
2. Za zdobywanie tajnych materiałów WTS - krecik szpieg w płaszczu z taśmą pod pachą (skojarzenie z avatarem forumowicza M :) )
3. Za udzielenie super wywiadu - krecik z mikrofonem
4. Za super aktywność na odstępczym forum - krecik piszący na laptopie
 ;D ;D ;D
5. Krecik w stroju okulisty z budzikiem - dla tych którzy otworzyli oczy, i pomogli obudzić się innym.
« Ostatnia zmiana: 29 Lipiec, 2016, 23:35 wysłana przez zaocznie wywalony »


Offline Iza

Odp: Odejścia w Berlinie
« Odpowiedź #383 dnia: 30 Lipiec, 2016, 13:40 »
Przyszedł mi do głowy jeszcze inny pomysł na statuetkę.

Krecik, który wyszedł z kanału  ;D

Wszyscy wiemy, że "kanał łączności" to jest prawdziwy kanał, taki ściekowy z deklem.  ;D
Na deklu będzie napis WTS, i na nim będzie stał ów krecik :)

Statuetkę można przyznawać w kliku kategoriach:

1. Za filmiki na youtube - krecik trzymający w łapce kamerkę internetową :)
2. Za zdobywanie tajnych materiałów WTS - krecik szpieg w płaszczu z taśmą pod pachą (skojarzenie z avatarem forumowicza M :) )
3. Za udzielenie super wywiadu - krecik z mikrofonem
4. Za super aktywność na odstępczym forum - krecik piszący na laptopie
 ;D ;D ;D

O ja nie mogę, PPJ , Ty jesteś niemożliwa po prostu!!! Ale się uśmiałam czytając ten post.  ;D
Pomysł z krecikiem jest super.
Gdzie Duch Pana, tam wolność.


Offline Robert Dworak (Berlin)

  • Nadzorca obwodu w pasie
  • Wiadomości: 205
  • Polubień: 999
  • MYŚLĘ, więc mnie NIE MA w JW.ORG
    • Międzynarodowa Mapka Ex Świadków Jehowy
Odp: Odejścia w Berlinie
« Odpowiedź #384 dnia: 05 Sierpień, 2016, 19:17 »
Cześć :) Moim skromnym zdaniem jednak nie. Jeśli już, podciągnąłbym to pod "prześladowania" (cudzysłów nieprzypadkowy) za poglądy.
Biblia wprawdzie potępia homoseksualizm, ale nigdzie nazywa homoseksualistów ludźmi nienormalnymi albo chorymi.
 (...)
Bo wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa innych. Nie znam konstytucji niemieckiej i nie wiem, do jakiego konkretnie zapisu odwoływały się dyrektorka z nauczycielką, ale zapewne chodziło o jakiś ogólnie sformułowany przepis, który gwarantuje każdemu prawo do bycia nie nazywanym przez innych osobą "nienormalną" lub "chorą" ze względu na jej płeć, narodowość, wyznanie lub orientację seksualną.
 (...)
A co, gdyby wszyscy zostali kobietami (...)? Świat ludzki również przestałby istnieć, prawda? Ale czy jest to wystarczający argument do tego, by stwierdzić, że bycie kobietą jest "niezgodne z naturą"?

Robert, nie gniewaj się za moje zdanie odrębne, nie traktuj powyższego jako ataku na Twoją osobę. Szczerze Cię lubię, przy czym wyraźnie chcę podkreślić, że używając nomenklatury Twojego rosyjskiego kolegi, jestem jak najbardziej "normalny" i "zdrowy", więc nie musisz się obawiać, że lubię Cię za bardzo  ;D ;D ;D

Cześć Agalloch,
odpowiadając Ci zacytuję to, co napisałem: "Padło (min. z moich ust) stwierdzenie, że homoseksualizm jest niezgodny z naturą(...)", a więc nie ma mowy o nazywaniu kogoś nienormalnym, dalej cytat biblijny: "Dlatego też Bóg wydał ich haniebnym żądzom seksualnym, bo zarówno ich kobiety zamieniły pożycie zgodne z naturą na PRZECIWNE NATURZE,  jak i mężczyźni podobnie porzucili ZGODNE Z NATURĄ pożycie z kobietą i gwałtownie zapłonęli w swej pożądliwości jedni ku drugim, mężczyźni z mężczyznami czyniąc to, co sprośne, i na samych sobie otrzymując pełną odpłatę należną za ich błąd." (Rzymian 1:26, 27) .

Tu wstawiam link jako przykład działanie w majestacie prawa "innych" (pewnie w oparciu o konstytucję Niemiec ;-) ):
http://wrealu24.pl/index.php/services/1225-skandal-nagrywal-zamachowca-podczas-ataku-teraz-jest-oskarzony-o-znieslawienie-islamisty

A co do wypowiedzi: "(...)gdyby wszyscy zostali kobietami (...)" - jak można zostać kobietą? (i jaki to "poziom argumentacji"?) Homoseksualistą owszem jak choćby w ww fragmencie Biblii no chyba, że nie dostrzegam znów ironii :-).
"I Bóg przystąpił do stworzenia człowieka na swój obraz, na obraz Boży go stworzył; stworzył ich JAKO MĘŻCZYZNĘ i KOBIETĘ [nie ma innych możliwości, te są w zgodzie z naturą i nie my o tym decydujemy którą płcią będziemy]." (Rodzaju 1:27)

Nie gniewam się z byle powodu, zwłaszcza, że trudniej jest o czymś pisać nieznajomemu, niż powiedzieć słowami -więc się nie obawiaj :D
Pozdrawiam!
"Jakby ftosi myśloł, ze cosi <<wiy>>, to jesce nie wiy, jako wiedzieć trza" - 1 Kor.8:2 Biblia Góralska NT ;-)


Offline M

Odp: Odejścia w Berlinie
« Odpowiedź #385 dnia: 12 Sierpień, 2016, 10:52 »
No i mamy zwycięstwo!

Właśnie otrzymaliśmy informację, że Youtube przywróciło film o komitecie w Berlinie, uznając tym samym roszczenie Towarzystwa Strażnica za bezzasadne. Stało się tak, ponieważ Strażnica nie raczyła odpowiedzieć w terminie 10 dni roboczych na nasze roszczenie wzajemne w którym wyjaśniliśmy, że film nie łamie żadnych ich praw autorskich i korzysta jedynie z prawa do cytatu zamieszczając fragment książki Paście. W związku z tym przegrali roszczenie walkowerem i film wrócił na Youtube, można go obejrzeć ponownie na kanale  Detektor prawdy.

Mamy namacalny dowód na to, że Strażnica chwyta się przysłowiowej "brzytwy" nawet gdy wiedzą, że nie mają racji. Żądanie usunięcia tego filmu przez nich było niczym innym jak złośliwą zagrywką mającą na celu zamknięcie nam ust. Na szczęście się im to nie udało.
« Ostatnia zmiana: 12 Sierpień, 2016, 17:17 wysłana przez M »


Offline gerontas

Odp: Odejścia w Berlinie
« Odpowiedź #386 dnia: 12 Sierpień, 2016, 10:55 »
To dobrze, że prawda i sprawiedliwość zwyciężyły.
« Ostatnia zmiana: 12 Sierpień, 2016, 11:54 wysłana przez gerontas »


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Odejścia w Berlinie
« Odpowiedź #387 dnia: 12 Sierpień, 2016, 11:09 »
No i mamy zwycięstwo!

Właśnie otrzymaliśmy informację, że Youtube przywróciło film o komitecie w Berlinie, uznając tym samym roszczenie Towarzystwa Strażnica za bezzasadne. Stało się tak, ponieważ Strażnica nie raczyła odpowiedzieć w terminie 10 dni roboczych na nasze roszczenie wzajemne w którym wyjaśniliśmy, że film nie łamie żadnych ich praw autorskich i korzysta jedynie z prawa do cytatu zamieszczając fragment książki Paście. W związku z tym przegrali roszczenie walkowerem i film wrócił na Youtube, można go obejrzeć ponownie na kanale  Detektor prawdy.

Mamy namacalny dowód na to, że Strażnica chwyta się przysłowiowej "brzytwy" nawet, gdy nie wiedzą, że nie mają racji. Żądanie usunięcia tego filmu przez nich było niczym innym jak złośliwą zagrywką mającą na celu zamknięcie nam ust. Na szczęście się im to nie udało.


GRATULUJĘ, choć wolałbym pełne zwycięstwo, po werdykcie sądu Youtube, to znaczy gdyby odpisali a jutub ich wyśmiał.
Wtedy wiedzielibyśmy że wygrywamy argumentami a nie jedynie przez procedury.


Offline M

Odp: Odejścia w Berlinie
« Odpowiedź #388 dnia: 12 Sierpień, 2016, 11:14 »
GRATULUJĘ, choć wolałbym pełne zwycięstwo, po werdykcie sądu Youtube, to znaczy gdyby odpisali a jutub ich wyśmiał.
Wtedy wiedzielibyśmy że wygrywamy argumentami a nie jedynie przez procedury.

W zasadzie wygraliśmy argumentami, bo my mieliśmy argumenty i je przedstawiliśmy, a oni nie mieli żadnych więc nabrali wodę w usta i dlatego przegrali :).


Offline accurate

  • Pionier
  • Wiadomości: 577
  • Polubień: 1142
  • Kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży..
Odp: Odejścia w Berlinie
« Odpowiedź #389 dnia: 12 Sierpień, 2016, 11:22 »
No i mamy zwycięstwo!

Właśnie otrzymaliśmy informację, że Youtube przywróciło film o komitecie w Berlinie, uznając tym samym roszczenie Towarzystwa Strażnica za bezzasadne. Stało się tak, ponieważ Strażnica nie raczyła odpowiedzieć w terminie 10 dni roboczych na nasze roszczenie wzajemne w którym wyjaśniliśmy, że film nie łamie żadnych ich praw autorskich i korzysta jedynie z prawa do cytatu zamieszczając fragment książki Paście. W związku z tym przegrali roszczenie walkowerem i film wrócił na Youtube, można go obejrzeć ponownie na kanale  Detektor prawdy.

Mamy namacalny dowód na to, że Strażnica chwyta się przysłowiowej "brzytwy" nawet, gdy nie wiedzą, że nie mają racji. Żądanie usunięcia tego filmu przez nich było niczym innym jak złośliwą zagrywką mającą na celu zamknięcie nam ust. Na szczęście się im to nie udało.

Kolejny dowód ,że to tak naprawdę jest walka .
Osoby obudzone , rozumieją o co chodzi .Tym co nie byli w środku i nie czuli atmosfery nawet trudno pojąć jak można być tak obłudnym .
Na zewnątrz wizerunek organizacji ludzi miłości i życzliwości  . A w działaniu zero uczuć i zwalczanie oponentów wszelkimi metodami , byle tylko zadusić przekaz prawdy  o WTS .Oczywiście w białych rękawiczkach i pod krawatem ,no i zawsze z uśmiechem na buzi .
Walka propagandowa trwa .
Na razie 1:0 .
 :)
Kłamstwo obiegnie cały świat zanim prawda zdąży włożyć buty a ludzie uwierzą we wszystko co odkryli np.amerykańscy naukowcy a mocniej gdy to bedzie łaciną hebrajskim greką ważne żeby brzmiało powaznie