Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witam wszystkich choć nie powinienem  (Przeczytany 6412 razy)

Offline Disorder

Witam wszystkich choć nie powinienem
« dnia: 02 Czerwiec, 2016, 23:40 »
Znający informacje spoza oficjalnego "kanału" niemal 3 lata. Wybudzenie przypłacił ciężką depresją wraz z myślami samobójczymi oraz totalną dewastacją zdrowia. Obecny wiek - około 30 lat. W tym momencie tyle o mnie.
« Ostatnia zmiana: 03 Czerwiec, 2016, 00:56 wysłana przez M »


Offline M

Odp: Witam wszystkich chodź nie powinienem
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Czerwiec, 2016, 23:42 »
Znający informacje spoza oficjalnego "kanału" niemal 3 lata. Wybudzenie przypłacił ciężką depresją wraz z myślami samobójczymi oraz totalną dewastacją zdrowia. Obecny wiek - około 30 lat. W tym momencie tyle o mnie.

Super, że zdecydowałeś się do nas dołączyć. Wielu z nas ma za sobą ciężką walkę, wielu też zmagało się z depresją (ja również) więc znamy Twój ból :-\. Ale jak to mówią - po deszczu zawsze wychodzi słońce :). Wszystkiego dobrego i czuj się u nas jak najlepiej!


Gorszyciel

  • Gość
Odp: Witam wszystkich chodź nie powinienem
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Czerwiec, 2016, 23:43 »
Witaj!


Offline Abba

  • Pionier
  • Wiadomości: 779
  • Polubień: 2839
  • Przebudzony, przerażony prawdą o WTS
Odp: Witam wszystkich chodź nie powinienem
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Czerwiec, 2016, 23:47 »
Witaj, witaj!
Nie jesteś sam w tym co przeżyłeś.
Współczuję Ci, mnie przebudzenie podobnie kosztowało,
ale dzięki coraz większej grupie braci z podobnymi historiami,
mam coraz więcej sił i optymizmu.
Czuj się tu swobodnie.


Offline Lila

Odp: Witam wszystkich chodź nie powinienem
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Czerwiec, 2016, 23:49 »
Witam ciepło :)
Niestety depresja to częsty skutek uboczny bycia w takich organizacjach :( Do mnie się przypałętała gdy jeszcze byłam w wts. Obecność i pisanie na forach, kontakt z żywymi i wyzwolonymi ludźmi, bardzo pomaga i przyśpiesza powrót do normy. Mam nadzieję, że odczujesz to na swojej skórze :)
Czekamy aż się rozkręcisz i zaczniesz pisać ;)


Blizna

  • Gość
Odp: Witam wszystkich chodź nie powinienem
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Czerwiec, 2016, 23:49 »
Rosniemy jak grzyby po deszczu. Witaj.


Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
Odp: Witam wszystkich chodź nie powinienem
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Czerwiec, 2016, 23:54 »
Witam Cię bardzo serdecznie, miło poznać.

Jak pisali przedmówcy odejście od WTS często przypłaca się problemami zdrowotnymi.
Łatwo pisać, a słowa te nie wiele dają, naprawdę nie jesteś sam i trafiłeś w odpowiednie miejsce, możesz być pewny że znajdziesz tu osoby, które Cię zrozumieją i będą w stanie pomóc.
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>


Offline Disorder

Odp: Witam wszystkich chodź nie powinienem
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Czerwiec, 2016, 23:55 »
Być może moje pisanie tutaj w jakiś sposób pomoże mi i Wam. Z optymizmem jest u mnie ciężko. Wokól siebie nie mam kompletnie nikogo przed kim mógłbym bez obaw powiedzieć co myślę. Od jakiegoś czasu odciąłem się od wszystkich, co znoszę dość dobrze jako, że jestem introwertykiem. Dość dobrze czyli da się z tym żyć ale czasem cholernie boli. Odciąłem się bo inaczej nie byłoby mnie ani tutaj ani wśród żywych w ogóle.

Jedyne mi bliskie osoby są w WTS. Znajomych ani przyjaciół poza nigdy nie miałem - z wiadomych przyczyn. Więc można powiedzieć, że jestem sam na tym świecie.


Offline M

Odp: Witam wszystkich chodź nie powinienem
« Odpowiedź #8 dnia: 02 Czerwiec, 2016, 23:59 »
Być może moje pisanie tutaj w jakiś sposób pomoże mi i Wam. Z optymizmem jest u mnie ciężko. Wokól siebie nie mam kompletnie nikogo przed kim mógłbym bez obaw powiedzieć co myślę.

Myślałeś może (mówię to absolutnie bez przekąsu) o wizycie u psychologa? Sam z takiej możliwości skorzystałem (w moich stronach kosztuje to 80zł od wizyty) i powiem Ci, że warto. Możesz przerzucić na psychologa wszystko co Cię dręczy, zrzucić całkowicie z siebie cały balast. Jeśli trafisz na dobrą osobę, to może Ci bardzo pomóc i nakierować co zrobić dalej, a nawet jakbyś trafił gorzej to i tak będzie to ktoś komu będziesz mógł "bez obaw powiedzieć co myślisz", nawet jeśli nie będzie w stanie Ci "namacalnie" pomóc.


Offline Disorder

Odp: Witam wszystkich chodź nie powinienem
« Odpowiedź #9 dnia: 03 Czerwiec, 2016, 00:02 »
Tak rozważam tą opcję. Problem w tym, że ciężko trafić na odpowiednią osobę a moje problemy są dość głębokie i złożone z tego co się zdążyłem zorientować. Mam problem z uzewnętrznianiem siebie i obawiam się, że jak nie trafię na odpowiedniego specjalistę to zbyt mocno mnie to przygniecie.

Na razie będę się uzewnętrzniał tutaj jeśli nie macie nic przeciwko.
« Ostatnia zmiana: 03 Czerwiec, 2016, 00:07 wysłana przez Disorder »


Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
Odp: Witam wszystkich chodź nie powinienem
« Odpowiedź #10 dnia: 03 Czerwiec, 2016, 00:15 »
Moje subiektywne wrażenie to że musisz wyrzucić z siebie wszystko, co myślisz czujesz o WTS.
Introwertyzm trochę pomaga znosić ostracyzm, ale na dłuższa metę to nie działa, wiem z autopsji.
« Ostatnia zmiana: 03 Czerwiec, 2016, 00:58 wysłana przez NiepokornaHadra »
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>


Offline Lila

Odp: Witam wszystkich chodź nie powinienem
« Odpowiedź #11 dnia: 03 Czerwiec, 2016, 00:18 »
W takich tematach niezręcznie mi klikać "lubię to"... Mam nadzieję, że wiesz, że chodzi o wyraz poparcia, a nie zadowolenie.

Introwertykom faktycznie łatwiej pod pewnymi względami, ale tylko pod pewnymi, bo wszystko trawimy w sobie i czasami te emocje przejmują kontrolę :(
Dobry psycholog nie będzie gwałcił Twojej wolności, zrobi to tak, żebyś czuł komfort i ulgę, choć droga faktycznie może być trudna. Warto poszukać kogoś, kto ma praktykę z sektami, DDA, DDD, bo to się sprowadza do bardzo podobnych mechanizmów.
A jak poczujesz się pewniej, to daj cynk, z jakich okolic jesteś, to na pewno ktoś z nas w pobliżu się znajdzie i będzie Ci raźniej :)


Offline gangas

Odp: Witam wszystkich chodź nie powinienem
« Odpowiedź #12 dnia: 03 Czerwiec, 2016, 00:38 »
 Witaj. Chyba powinieneś właśnie nas przywitać. A my witamy Ciebie. ;) ;) ;)
Jutro to dziś tyle że jutro.


Offline M

Odp: Witam wszystkich chodź nie powinienem
« Odpowiedź #13 dnia: 03 Czerwiec, 2016, 00:57 »
Na razie będę się uzewnętrzniał tutaj jeśli nie macie nic przeciwko.

Absolutnie nie mamy nic przeciwko. Pisz i uzewnętrzniaj swoje uczucia ile tylko dusza pragnie :).


Offline gedeon

Odp: Witam wszystkich choć nie powinienem
« Odpowiedź #14 dnia: 03 Czerwiec, 2016, 00:59 »
Witaj na forum.