Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Filmy puszczane podczas punktów na kongresach w roku 2016  (Przeczytany 119614 razy)

Offline Tadeusz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 348
  • Polubień: 2703
  • Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane...
Odp: Filmy z kongresów w roku 2016
« Odpowiedź #45 dnia: 11 Maj, 2016, 06:38 »
Ja mam kilka pomysłów, które uczynią kongresy jeszcze atrakcyjniejszymi:
1. Kino samochodowe. Filmy powinny być puszczane jak w Stanach, na wielkich ekranach, a SJ oglądaliby je ze swoich aut
2. Popkorn za dobrowolne datki. Jak oglądać cokolwiek na ekranie bez kukurydzy?
3. Kiss cam i lotne Komitety Sądownicze, jeżeli kamera błędnie oceni kto jest małżeństwem
4. transmisje w Internecie w systemie pay-per-view. Nie musisz jechać, obejrzyj z domu, bylebyś złożył datek

taa..

Ja bym dodał jeszcze występy cheerleaderek w przerwach  ;D
Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane i będzie miał w nadmiarze; ktokolwiek zaś nie ma, temu również to, co ma, zostanie odebrane.


Offline Tadeusz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 348
  • Polubień: 2703
  • Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane...
Odp: Filmy z kongresów w roku 2016
« Odpowiedź #46 dnia: 11 Maj, 2016, 06:43 »
Plusem filmów jest to, że oddziałują nie tylko na słuch, ale też na wzrok, więc są ciekawsze niż przemówienie i więcej się zapamiętuje.

Oczywistym jest, że łącząc oddziaływanie na kilka zmysłów osiągnie się lepszy efekt programowania.

Problem widzę jednak w tym, że patrząc na zapowiedzi programu nic nowego nie zostanie przekazane  :-\
A więc tylko w kółko to samo ględzenie, ta sama ciężkostrawna papka, tym razem podana w ładniejszym opakowaniu.
Ale wartość przekazu jest prawie zerowa!!!
No chyba, że się mylę i na każdym takim zgromadzeniu ŚJ uczą się czegoś nowego  :(
Bo jeśli nie - to są to wyłącznie manifestacje siły aby pokazać szeregowym ŚJ jaka nas jest kupa. A w kupie wiadomo - jest raźniej. No i kupy nikt nie rusza  ;D
Taki wewnętrzny meeting dopingujący :-\
Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane i będzie miał w nadmiarze; ktokolwiek zaś nie ma, temu również to, co ma, zostanie odebrane.


Offline M

Odp: Filmy z kongresów w roku 2016
« Odpowiedź #47 dnia: 11 Maj, 2016, 09:04 »
Na tym polega programowanie - nie pokazuje się człowiekowi wciąż nowych rzeczy, ale w kółko te same, opakowane tylko w różny sposób.


KaiserSoze

  • Gość
Odp: Filmy z kongresów w roku 2016
« Odpowiedź #48 dnia: 11 Maj, 2016, 09:35 »
Ja bym dodał jeszcze występy cheerleaderek w przerwach  ;D

cheerleaderki mogłyby dawać pokazy przed chrztem. A każdy chrzczony wprowadzany byłby jak bokser na galę - w świetle jupiterów i z głośnym "lejdis and dżentelmen! KaaaaaaaaaiserSoooooooooooozeeeeeeee!!!!!"


Offline Lila

Odp: Filmy z kongresów w roku 2016
« Odpowiedź #49 dnia: 11 Maj, 2016, 09:58 »
Ja bym dodał jeszcze występy cheerleaderek w przerwach  ;D

Ależ ja czasami miałam wrażenie, że niektóre siostry tak właśnie się zachowują :)
Latają z pomponami, gołymi tyłkami, robią wszystko, żeby odbyć coroczny taniec godowy :)


Offline Tadeusz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 348
  • Polubień: 2703
  • Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane...
Odp: Filmy z kongresów w roku 2016
« Odpowiedź #50 dnia: 11 Maj, 2016, 12:16 »
cheerleaderki mogłyby dawać pokazy przed chrztem. A każdy chrzczony wprowadzany byłby jak bokser na galę - w świetle jupiterów i z głośnym "lejdis and dżentelmen! KaaaaaaaaaiserSoooooooooooozeeeeeeee!!!!!"

Ależ ja czasami miałam wrażenie, że niektóre siostry tak właśnie się zachowują :)
Latają z pomponami, gołymi tyłkami, robią wszystko, żeby odbyć coroczny taniec godowy :)

Na takie zgromadzenie sam bym chętnie pojechał  ;D ;D ;D
Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane i będzie miał w nadmiarze; ktokolwiek zaś nie ma, temu również to, co ma, zostanie odebrane.


Offline NiepokornaHadra

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 078
  • Polubień: 2332
  • "Zabierz ze sobą tylko dobre wspomnienia" (GD)
Odp: Filmy z kongresów w roku 2016
« Odpowiedź #51 dnia: 13 Maj, 2016, 17:03 »
Jeszcze trzeba założyć, że zarówno lokalnie w Twojej miejscowości jak i globalnie będzie działał Internet. I że tam po drugiej strony oceanu też mają agregaty żeby napędzać serwery jw.org ;D.

Ostatnio w rozmowie z pewną siostrą stwierdziłyśmy, że mogą gołębie puszczać, albo tamtamy czy znaki dymne, jakoś kontakt trzeba zachować
"Bardziej niż w kwiaty, które więdną, możemy wdać się w chwasty. A te stale rosną i trudno się ich pozbyć" <T.O.P>

"...niebo gwiaździste nade mną i prawo moralne we mnie..." <Immanuel Kant>


Blizna

  • Gość
Odp: Filmy z kongresów w roku 2016
« Odpowiedź #52 dnia: 13 Maj, 2016, 22:38 »
Na takie zgromadzenie sam bym chętnie pojechał  ;D ;D ;D
Zgromadzenie to idealny czas, by łapać męża.


Offline Lila

Odp: Filmy z kongresów w roku 2016
« Odpowiedź #53 dnia: 14 Maj, 2016, 11:34 »
Zgromadzenie to idealny czas, by łapać męża.

By łapać męża, który ogląda się za innymi siostrami :)


Blizna

  • Gość
Odp: Filmy z kongresów w roku 2016
« Odpowiedź #54 dnia: 14 Maj, 2016, 11:55 »
Nie wiem, możliwe że też :)


Offline Tadeusz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 348
  • Polubień: 2703
  • Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane...
Odp: Filmy z kongresów w roku 2016
« Odpowiedź #55 dnia: 15 Maj, 2016, 00:56 »
A co w sytuacji gdybym np. ja uparł się, że studium OK, ale tylko z kobietami  ;D
Albo upierał się, że tylko z daną osobą?
Czy moje żądanie byłoby spełnione?
Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane i będzie miał w nadmiarze; ktokolwiek zaś nie ma, temu również to, co ma, zostanie odebrane.


Offline wrzesien

Odp: Filmy z kongresów w roku 2016
« Odpowiedź #56 dnia: 15 Maj, 2016, 02:04 »
A co w sytuacji gdybym np. ja uparł się, że studium OK, ale tylko z kobietami  ;D
Albo upierał się, że tylko z daną osobą?
Czy moje żądanie byłoby spełnione?

Co do danej osoby- zgodziliby się. Co do samych sióstr- mogliby zignorować ze względu na fakt, że w służbie dużo spotyka się prostaków, którzy podrywają w sposób... "Na budowlańca" ;) więc podwazyliby intencje studium. Powiedzą tak tak- i więcej do Ciebie nie przyjdzie żadna kobieta ;)


Offline PoProstuJa

Odp: Filmy z kongresów w roku 2016
« Odpowiedź #57 dnia: 15 Maj, 2016, 02:05 »
A co w sytuacji gdybym np. ja uparł się, że studium OK, ale tylko z kobietami  ;D
Albo upierał się, że tylko z daną osobą?
Czy moje żądanie byłoby spełnione?

Hmmm to zależy jak byś przedstawił to żądanie - pokojowo czy jako ultimatum?!  ;D

Ze studium często bywa tak, że jeśli siostra zaczyna studiować z mężczyzną, to po jakimś czasie decyduje się ona na przekazanie tego studium jakiemuś bratu. A brat studiujący z kobietą zwykle przekazuje to studium siostrze. Bo to przecie tak nie uchodzi żeby kobieta z facetem tak obcowała.  ;D
Oczywiście nie jest to reguła. Ale znam taką zamężną siostrę, co zaczęła studiować Biblię w pewnym zainteresowanym mężczyzną i wyszło z tego... dziecko (i to bynajmniej nie spłodzone przez jej męża).

A więc jak sam rozumiesz Tadeuszu... nie wiem czy Twoje specyficzne wymaganie zostałoby spełnione. Bracia pewnie by się zainteresowali tym dlaczego akurat studium wyłącznie z siostrami aż tak bardzo Ciebie interesuje! ;D


Offline Lila

Odp: Filmy z kongresów w roku 2016
« Odpowiedź #58 dnia: 15 Maj, 2016, 02:11 »
Ale znam taką zamężną siostrę, co zaczęła studiować Biblię w pewnym zainteresowanym mężczyzną i wyszło z tego... dziecko (i to bynajmniej nie spłodzone przez jej męża).

To się nazywa wnikliwe poznawanie pism :)


Offline TomBombadil

Odp: Filmy z kongresów w roku 2016
« Odpowiedź #59 dnia: 15 Maj, 2016, 08:39 »
Nie jest to po linii.Chyba,że studium z żoną,albo babcią.