Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy  (Przeczytany 83709 razy)

Roberta1

  • Gość
Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #210 dnia: 03 Lipiec, 2015, 18:40 »
A czy jest jakaś szansa na wersję anglojęzyczną (druga strona)?
Ups.
« Ostatnia zmiana: 03 Lipiec, 2015, 18:57 wysłana przez Roberta_2 »


Offline M

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #211 dnia: 04 Lipiec, 2015, 01:40 »
A czy jest jakaś szansa na wersję anglojęzyczną (druga strona)?
Ups.

Wersja angielska jest ukończona i czeka na akceptację ze strony właściciela jwfacts.com. Gdy ją otrzymamy, umieszczę tu linki do plików PDF w dwóch rozmiarach (A4 dla Europy i US Letter dla Stanów).


Offline Liberal

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #212 dnia: 04 Lipiec, 2015, 04:02 »
A czy jest jakaś szansa na wersję anglojęzyczną (druga strona)?

Czy mamy rozumieć, że wcześniejsze obiekcje wobec angielskiej wersji Stowarzyszeniu przeszły? Już jest OK i nie roszczą sobie żadnych praw do treści?

Cytuj
Ulotkę stworzyliśmy/ście tu w kraju na rynek polski, ew. dla polaków za granicą, Stowarzyszenie wzięło nad nią patronat, dlatego pytanie dlaczego mamy promować inne portale zapominając o własnym? Może zostawiając logo Stowarzyszenia i linki do forum i innych stron w Polsce pokazujemy, że w Polsce też jest ruch osób, które ujawniają kłamstwa Strażnicy.

Cytuj
Proponuję poczekać z angielską wersją ulotki. Rozpoczniemy prace nad angielską i niemiecką wersją strony wyzwoleni.org i wtedy moglibyśmy pomyśleć o wersjach językowych ulotki.

Cytuj
Co do ulotki anglojęzycznej, to uważam ze prawa autorskie do niej ma również Stowarzyszenie dlatego aby nie stała sie towarem handlowym.

Tak tylko pytam, bo jeżeli powyższe wypowiedzi wyszły niezależnie od trzech członków Zarządu Stowarzyszenia, a teraz nagle jest zwrot o 180*, to warto by doprecyzować stanowisko Wyzwolonych odnośnie kolejnych ulotek. Będzie je można tłumaczyć na angielski pod szyldem innym niż SW, czy też ich treść będzie zastrzeżona?
Marek Boczkowski

Viva la Apostasía!


Offline gedeon

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #213 dnia: 04 Lipiec, 2015, 04:19 »
Nie ma żadnych sporów i dąsów, ulotka nie jest towarem a materiałem edukacyjnym.. Stowarzyszenie jest zgodnie z wola jej autorów właścicielem praw autorskich dla porządku. Ulotka stanowi dobro nas wszystkich i zgodnie z wzorcem moze byc drukowana powszechnie przez wszystkich.
Co do ulotki anglojęzycznej, to uważam ze prawa autorskie do niej ma również Stowarzyszenie dlatego aby nie stała sie towarem handlowym.byly juz takie próby robienia komercyjnych ulotek odpłatne ich rozprowadzanie.
Są dwa wyjścia można zrobić dokladnie taka samą ulotkę ale bez logo Stowarzyszenia i polskich linków bo to nic nie wnosi, lub zmienić układ stron i nieznacznie treść i niech kazdy sobie drukuje. Taka ulotka nie może zawierać praw autorskich Stowarzyszenia a tylko maczkiem napisane że jest to ulotka edukacyjna. Nalezy pamiętać,że w każdym kraju prawo może określać to zupełnie inaczej.

Co do rozdawania ulotek w Polsce to napiszemy specjalna instrukcję aby ktoś nie zrobil prowokacji.

Zamieszczanie logo  angielskich organizacji jest możliwe ale musza wyrazić na zgodę i to na piśmie dlatego bezpieczniej będzie ich nie zamieszczać a zastosować coś uniwersalnego.

To jest oficjalne stanowisko Stowarzyszenia. Natomiast każdy ma prawo pytać i dyskutować, członkowie Zarządu też ;D
« Ostatnia zmiana: 04 Lipiec, 2015, 08:19 wysłana przez gedeon »


Offline M

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #214 dnia: 04 Lipiec, 2015, 08:23 »
Dostałem właśnie informację od Paula Grundiego, że mamy zielone światło na używanie adresu jwfacts.com na ulotce. Także możemy jechać z tym koksem :). W międzyczasie dokonałem sporo poprawek językowych zgodnie z sugestiami forumowiczów jak i użytkowników na r/exjw.

Angielska wersja ulotki do pobrania w formacie PDF (format papieru polski i amerykański):

Format A4: https://mega.co.nz/#!ccwXDZ7S!A60P6freSEon82sG8fN2sA98e8JqXhRa_YEUMWrgxZQ
Format US Letter: https://mega.co.nz/#!MBwmAR6a!htMmhEyWXZl2ss68nPmJ1kZxU8camDbSyNevRxkmlA8


Offline Liberal

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #215 dnia: 04 Lipiec, 2015, 21:52 »
Wstawiaj na JWDF :)
Marek Boczkowski

Viva la Apostasía!


Offline M

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #216 dnia: 06 Lipiec, 2015, 08:33 »
Uwaga, w angielskiej wersji ulotki zostało poprawionych trochę rzeczy (zamówiłem usługę sprawdzenia treści przez profesjonalny serwis językowy i dostałem od nich sporo sugestii nt. składni, gramatyki i interpunkcji), dlatego proszę o nie udostępnianie poprzedniej wersji, a zamiast tego pobranie tej. Jeśli już gdzieś przesłaliście starą to wyślijcie wiadomość o nowej z aktualnymi linkami.

A4: https://mega.co.nz/#!8IgghIRA!A7zDosCiCMIZanSpxEODF8ahZRvKd46BiyCSCVQ92BA
US Letter: https://mega.co.nz/#!MAxHzAqJ!V3VS5Va6emMtH7iUEiDparQv-Hie9vuGv1MVxsb4SmY


Offline Fantom

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #217 dnia: 06 Lipiec, 2015, 14:05 »
 Gdybym chciał zamówić to jaki koszt?
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline M

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #218 dnia: 06 Lipiec, 2015, 14:51 »
Pisz do Gedeona na PW.


Offline M

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #219 dnia: 07 Lipiec, 2015, 19:27 »
W wersji A4 angielskiej ulotki wkradła się jedna malutka literówka. Poprawiony plik: https://mega.co.nz/#!0RRHQIIB!Vq7YRyv9WFI2nfM8l9747IxH9G-u3g3H8JxC_OeboaA

Wersja US Letter bez zmian.


Offline gedeon

Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #220 dnia: 09 Lipiec, 2015, 11:13 »
Odpowiadając na liczne maile i PW co do terminu wysyłki ulotek, chciałbym poinformować wszystkich, że od 13 lipca zaczynamy wysyłkę ulotek. Ulotki będą wysyłane na punkty i do osób które o to prosiły. Prosimy o cierpliwość każdy otrzyma zamówioną ilość.
Podamy również do wiadomości gdzie w Polsce będą punkty odbioru ulotek.
Zgodnie z ustaleniami, oficjalnie prace z ulotkami rozpoczynamy z dniem 26 lipca 2015 tj. Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy


Przed przystąpieniem do pracy z ulotkami każdy powinien zapoznać się z zasadami udostępniania ulotek, zasady zostały podane tu:http://swiadkowiejehowywpolsce.org/index.php?topic=1322.0#new

Wszystkie pytania w sprawie ulotek należy kierować na maila: wyzwoleni.sekretariat@gmail.com
lub: wyzwoleni.prezes@gmail.com
« Ostatnia zmiana: 09 Lipiec, 2015, 12:02 wysłana przez gedeon »


Offline R2D2

  • Pionier
  • Wiadomości: 700
  • Polubień: 114
  • "Umiesz mówić prawdę? Naucz się też jej słuchać. "
Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #221 dnia: 09 Lipiec, 2015, 11:42 »
Odpowiadając na liczne maile i PW co do terminu wysyłki ulotek, chciałbym poinformować wszystkich, że od 13 lipca zaczynamy wysyłkę ulotek. Ulotki będą wysyłane na punkty i do osób które o to prosiły. Prosimy o cierpliwość każdy otrzyma zamówioną ilość.

Wszystkie pytania w sprawie ulotek należy kierować na maila: wyzwoleni.sekretariat@gmail.com
lub: wyzwoleni.prezes@gmail.com
LUBIĘ TO!
Miłość nigdy nie ustaje..., [nie jest] jak proroctwa, które się skończą 1 Kor 13:8


szczebiotka

  • Gość
Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #222 dnia: 09 Lipiec, 2015, 13:58 »
Panie prezesie mam pytanie. Mianowicie czy do mnie również dotrą jakieś ulotki?


Boratyniak

  • Gość
Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #223 dnia: 10 Lipiec, 2015, 22:23 »
Wow... Dopiero dzisiaj dowiedziałem się, że w tym miejscu trwała praca nad ulotką, której znam efekt końcowy od kilku dni. Niezła burza mózgów! Z tego co obiło mi się o uszy to jest możliwe by ulotka nadal ewoluowała przy ewentualnym dodruku w przyszłości. Jeśli tak będzie to chciałbym zaproponować dodanie informacji z jeszcze jedną stroną internetową. Stroną, która mi osobiście bardzo pomogła i jest bardzo ciekawa, rozbudowana. Strona ta to www.superfakty.info . Co o tym myślicie?


Mario

  • Gość
Odp: 26 lipca 2020 - Dzień Pamięci Ofiar Strażnicy
« Odpowiedź #224 dnia: 10 Lipiec, 2015, 22:26 »
Panie prezesie mam pytanie. Mianowicie czy do mnie również dotrą jakieś ulotki?

Przepraszam, ,że odpowiem za Gedeona. Madzia dotrą na 100 %.