Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Po 30 latach jestem wolna, wyznaje Bożena.  (Przeczytany 15031 razy)

Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: Po 30 latach jestem wolna, wyznaje Bożena.
« Odpowiedź #30 dnia: 25 Marzec, 2016, 08:07 »
To się tutaj działo... co to za gość ten BATMAN???

To jest koleś, któremu już świadkowie zdążyli zrobic jajecznice z mózgu.
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Offline TomBombadil

Odp: Po 30 latach jestem wolna, wyznaje Bożena.
« Odpowiedź #31 dnia: 25 Marzec, 2016, 09:15 »
Batman,ty na zebraniach uważnie słuchaj,nie śpij.


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: Po 30 latach jestem wolna, wyznaje Bożena.
« Odpowiedź #32 dnia: 25 Marzec, 2016, 09:16 »
Zapytaj swoich nowych kumpli jak łykali nauki o pokoleniu 1914 co to miało nie przeminać aż będzie koniec "systemu rzeczy" a teraz im sie głupio przyznać że wierzyli w bajki.

« Ostatnia zmiana: 25 Marzec, 2016, 09:24 wysłana przez tomek_s »
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: Po 30 latach jestem wolna, wyznaje Bożena.
« Odpowiedź #33 dnia: 25 Marzec, 2016, 09:18 »
Widze, że niektórzy z was wiedzą nawet to, że zginę w Armagedonie....kto wam tak zrobił wodę z mózgu ? Naprawdę zacznijcie wierzyć w to co czytacie w Biblii bo badacie ją już tak samo jak kler - oni też wam udowodnią nawet to, że jest literalne piekło czy trójca...
Piszecie o tym, że źli ŚJ kilka razy zapowiadali Armagedon ? Człowiek znający prawdę wie, że tylko Jahwe wie kiedy to będzie - więc kogo bardziej słuchacie ? Nawoływaczy że Armagedon będzie za miesiąc czy Jezusa, który jasno powiedział, jakie będą znaki nadejścia Armagedonu i że o godzinie tej wie tylko jego Ojciec ?
A w trosce o wasze zdrowie psychiczne naprawdę polecam np bieganie czy pływanie czy inny sport - to naprawdę pozwala miło i trzeźwo patrzeć na świat, nie oczami Bożenki WIEŻIONEJ 30 LAT przez złą Organizację , hahahaha
Ludzie - OBUDŹCIE SIĘ !!!!!!

„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Po 30 latach jestem wolna, wyznaje Bożena.
« Odpowiedź #34 dnia: 25 Marzec, 2016, 09:21 »
A w trosce o wasze zdrowie psychiczne naprawdę polecam np bieganie czy pływanie czy inny sport - to naprawdę pozwala miło i trzeźwo patrzeć na świat, nie oczami Bożenki WIEŻIONEJ 30 LAT przez złą Organizację , hahahaha
Ludzie - OBUDŹCIE SIĘ !!!!!!
Złośliwa ironia jest piętnowana na tym forum. Otrzymujesz ostrzeżenie. Jak Twój sposób pisania nie zmieni się otrzymasz moderację. Jak chcesz być szanowany, to szanuj innych.
« Ostatnia zmiana: 25 Marzec, 2016, 12:13 wysłana przez Nemo »
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Iza

Odp: Po 30 latach jestem wolna, wyznaje Bożena.
« Odpowiedź #35 dnia: 25 Marzec, 2016, 10:00 »
 taki osobnik jak Batmam sie nawet przydaje , zeby sobie uzmysłowić jak straszna rzeczą jest fanatyzm i elementarny brak kultury osobistej.
jego posty sa na poziomie żenujacym i uwłaczającym ,  nawet  jak na Świadka Jehowy, bo jednak sporo z nich jest kulturalnymi i poważnymi ludźmi, ktorzy by sie nie zaniżyli do takiego plucia jadem jak nasz nowy koleś Batman. :-\
Gdzie Duch Pana, tam wolność.


Offline tomek_s

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 109
  • Polubień: 2037
  • Nigdy nie byłem ŚJ.... KRK
Odp: Po 30 latach jestem wolna, wyznaje Bożena.
« Odpowiedź #36 dnia: 25 Marzec, 2016, 10:19 »
taki osobnik jak Batmam sie nawet przydaje , zeby sobie uzmysłowić jak straszna rzeczą jest fanatyzm

Myślę II stopień indoktrynacji ma za sobą.
„Lecz powiadam wam: Wielu przyjdzie ze Wschodu i Zachodu i zasiądą do stołu z Abrahamem, Izaakiem i Jakubem w królestwie niebieskim” (Mt 8:11),


od-nowa

  • Gość
Odp: Po 30 latach jestem wolna, wyznaje Bożena.
« Odpowiedź #37 dnia: 25 Marzec, 2016, 11:56 »
 BATMAN
Książka " Trzydzieści lat w niewoli Strażnicy"

http://www.slideshare.net/siloam/trzydzieci-lat-w-niewoli-stranicy-schnell-w-j

Materiał pochodzi z www.sekty.net

Ludzie się budzą i odchodzą z organizacji śJ, czy to akceptujesz, czy nie, bo Ty sam jako jednostka nie masz na takie uwalnianie się  z destrukcyjnego związku wyznaniowego  żadnego szczególnego wpływu.
 


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Po 30 latach jestem wolna, wyznaje Bożena.
« Odpowiedź #38 dnia: 25 Marzec, 2016, 12:12 »
BATMAN
Książka " Trzydzieści lat w niewoli Strażnicy"

http://www.slideshare.net/siloam/trzydzieci-lat-w-niewoli-stranicy-schnell-w-j

Materiał pochodzi z www.sekty.net

Ludzie się budzą i odchodzą z organizacji śJ, czy to akceptujesz, czy nie, bo Ty sam jako jednostka nie masz na takie uwalnianie się  z destrukcyjnego związku wyznaniowego  żadnego szczególnego wpływu.
Od-nowa. BATMANOWI "podziękowaliśmy" grzecznie za uczestnictwo w forum.  :)
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


od-nowa

  • Gość
Odp: Po 30 latach jestem wolna, wyznaje Bożena.
« Odpowiedź #39 dnia: 25 Marzec, 2016, 12:16 »
Od-nowa. BATMANOWI "podziękowaliśmy" grzecznie za uczestnictwo w forum.  :)
Ach  :)
Nie wiem jak to działa, może będzie miał możliwość przeczytać jako gość :)


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Po 30 latach jestem wolna, wyznaje Bożena.
« Odpowiedź #40 dnia: 25 Marzec, 2016, 12:19 »
Ach  :)
Nie wiem jak to działa, może będzie miał możliwość przeczytać jako gość :)
Tylko i wyłącznie. Nie będzie już miał możliwości obrażania kogokolwiek.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Puszek

Odp: Po 30 latach jestem wolna, wyznaje Bożena.
« Odpowiedź #41 dnia: 26 Marzec, 2016, 15:28 »
Widzę, że ominęła mnie niezła zabawa ;D
Dziękujemy za te "prześladowcze" ataki drogi BATMANIE, dzięki takim osobom jak TY jeszcze bardziej uświadamiamy sobie słuszność NASZEJ DOBROWOLNEJ decyzji.

PS. Jeszcze pomyśleć, że niegdyś zachowywałem się podobnie. Teraz patrząc na to z boku, jestem pełny politowania dla takich zmanipulowanych ludzi i jestem również pełen radości, że wyzwoliłem się z takiego podejścia do innych osób o odmiennych poglądach.
« Ostatnia zmiana: 26 Marzec, 2016, 15:32 wysłana przez Puszek »
"I chodź ucieknijmy stąd, nie chcę już oddychać tym zatrutym powietrzem! Chodź ucieknijmy stąd, nikt nie będzie mówił nam co dla nas jest najlepsze..."


Offline Spokojny

Odp: Po 30 latach jestem wolna, wyznaje Bożena.
« Odpowiedź #42 dnia: 27 Marzec, 2016, 21:57 »
A ja powoli odkrywam Prawdę głoszoną przez ŚJ i zaczynam czuć się wolny, wolny od kłamstwa fałszywej religii jaka mnie otacza . Pozdrawiam !


Tusia

  • Gość
Odp: Po 30 latach jestem wolna, wyznaje Bożena.
« Odpowiedź #43 dnia: 27 Marzec, 2016, 22:06 »
A ja powoli odkrywam Prawdę głoszoną przez ŚJ

A z którego roku?


Offline Spokojny

Odp: Po 30 latach jestem wolna, wyznaje Bożena.
« Odpowiedź #44 dnia: 27 Marzec, 2016, 22:08 »
2016 AD