Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Po 30 latach jestem wolna, wyznaje Bożena.  (Przeczytany 15029 razy)

Offline M

Odp: Po 30 latach jestem wolna, wyznaje Bożena.
« Odpowiedź #15 dnia: 24 Marzec, 2016, 23:38 »
Jakiś ŚJ po obchodach Pamiątki poczuł z tego całego bycia "pełnym szacunku obserwatorem" misję, żeby pokazać nam, "odstępcom",  gdzie raki zimują ;D.


od-nowa

  • Gość
Odp: Po 30 latach jestem wolna, wyznaje Bożena.
« Odpowiedź #16 dnia: 24 Marzec, 2016, 23:44 »
Mnie śmieszy to co ty piszesz.....idź do Babilonu i tam podziwiaj ich pogańskie nauki, ja powdziwiam to co stworzył Jahwe i jakoś nie mam poczucia że Organizacja mnie prześladuje - wręcz przeciwnie , prawda naprawdę wyzwoliła mnie z Wielkiego Babilonu...tobię życzę dużo zdrowia -psychiczbego szczególnie ;)
Może pohamujesz adrenalinkę  ;) i nie bedziesz obrażać, bo coś to zle swiadczy o wielbicielu Jahve ;)


od-nowa

  • Gość
Odp: Po 30 latach jestem wolna, wyznaje Bożena.
« Odpowiedź #17 dnia: 24 Marzec, 2016, 23:45 »
Skoro wam tu źle to zawsze możecie pójść do papieża i jemu się wyspowiadać ;)
Nie widzę sensu w tym co wypisujesz, chyba że to jakas zemsta za moja wolnosc  :P


od-nowa

  • Gość
Odp: Po 30 latach jestem wolna, wyznaje Bożena.
« Odpowiedź #18 dnia: 24 Marzec, 2016, 23:48 »
Mnie śmieszy to co ty piszesz.....idź do Babilonu i tam podziwiaj ich pogańskie nauki, ja powdziwiam to co stworzył Jahwe i jakoś nie mam poczucia że Organizacja mnie prześladuje - wręcz przeciwnie , prawda naprawdę wyzwoliła mnie z Wielkiego Babilonu...tobię życzę dużo zdrowia -psychiczbego szczególnie ;)
Czy Ty Batmanku zarejestrowałes sie na Forum dla mnie  8-)? Masz 6 komentarzy a tym cztery do mnie  8-) chyba cztery a może bedzie wiecej, fajnie, milo, buzki  :-* :-* :-* :-*


od-nowa

  • Gość
Odp: Po 30 latach jestem wolna, wyznaje Bożena.
« Odpowiedź #19 dnia: 24 Marzec, 2016, 23:51 »
Wolna tzn co ? Będąc u ŚJ więzili cię ? To może złóż pozew u Ziobry ? Albo może powinnaś skorzystać z porady dobrego lekarza....;)
Wolna czyli co teraz robisz ? Biegasz do kościólka ? Bo nie rozumiem...
Wybieram się do Katedry Notredame, a co nie wolno mi  ;D ;D ;D ;D ;D ;D i nie zrozumiesz  :-* :-* :-* :-* ciao bebe ;D ;D ;D


od-nowa

  • Gość
Odp: Po 30 latach jestem wolna, wyznaje Bożena.
« Odpowiedź #20 dnia: 24 Marzec, 2016, 23:55 »
Jedź jedź tam Esmeraldo, może poślubisz tam Quasimodo ...;)
Widzisz Szkrabie jak Ci sie poprawilo  :-* :-* ;D ;D ;D ;D no jak taki Batmanek poprawia humor, mimo, ze jak widze innym tez stawia diagnozy psychicznych  ;D ;D ;D ;D
Spij dobrze i miłego pobytu na Forum  8-) ;D ;)
Rozśmieszyłes mnie do łez :-* ;D


od-nowa

  • Gość
Odp: Po 30 latach jestem wolna, wyznaje Bożena.
« Odpowiedź #21 dnia: 24 Marzec, 2016, 23:57 »
A katedra ładna, nikt mi nie zabraniał jej zwiedzać będąc ŚJ, tobie ktoś zabraniał czy tez taką pokutę sobie robiłaś ? hahahahahahaha
Nooooooo jakbys zgadł  ;D ;D ;D ;D mnie zabraniano włazić do "babilońskich" katedr, kosciolow przeznaczonych na zniszczenie w nigdy nie spelnionym a przepowiadanym armagedonie  ;D ;D ;D ;D zgodnie z jakims tam starym swiatlem ktore blysnelo siedmiu, czy 12 wtedy wspanialym z Brooklynu ;D ;D ;D ;D hahahahaha


Offline M

Odp: Po 30 latach jestem wolna, wyznaje Bożena.
« Odpowiedź #22 dnia: 25 Marzec, 2016, 00:58 »
A może by tak Batmana namierzyć i do jego grona podesłać?
Ty Batman,ale ty słaby jesteś ,rzekł Jasiu po spraniu zakonnicy.

Dobry pomysł, ciekawe co na Twoją obecność na tym forum i takie a nie inne zachowanie powiedziałby brat Marcin F., tudzież Janusz Z. Może zadzwonić do nich i popytać coś za jeden, co Batmanie? :).

PS. Usunąłem większość dalszych postów bo poziom jaki wprowadził kolega Batman jest po prostu żenujący, nie ma co się do niego zniżać.
« Ostatnia zmiana: 25 Marzec, 2016, 01:07 wysłana przez M »


Offline gerontas

Odp: Po 30 latach jestem wolna, wyznaje Bożena.
« Odpowiedź #23 dnia: 25 Marzec, 2016, 07:18 »
To nam się gorliwy Świadek Jehowy na forum trafił.
Nie chcę generalizować, ale to jest ta wyższość, stawianie się ponad innymi, co jest charakterystyczne u ŚJ, o czym już tu na forum dużo mówiliśmy.
Udają miłość gdy widzą szansę na wciągnięcie cię do sekty, gdy stawiasz opór to cię nienawidzą, szydzą, opluwają, mówią: lud ciemny.

Batmanie, jak będziesz tak odwiedzał odstępcze fora, pałał nienawiścią do bliźniego i stawiał organizację Jehowy w złym świetle to zginiesz w Armagedonie!
« Ostatnia zmiana: 25 Marzec, 2016, 07:20 wysłana przez gerontas »


Offline Tadeusz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 348
  • Polubień: 2703
  • Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane...
Odp: Po 30 latach jestem wolna, wyznaje Bożena.
« Odpowiedź #24 dnia: 25 Marzec, 2016, 07:30 »
Mnie zadziwiło takie zero-jedynkowe podejście Batmana  :-\
Albo organizacja - albo KK  >:(
W dodatku sposób pisania o KK odstręcza skutecznie do jakiejkolwiek polemiki z tym człowiekiem  >:(
Nie jestem co prawda katolikiem, ale nie cierpię fanatyków!!! Każdej denominacji!!!  >:(
Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane i będzie miał w nadmiarze; ktokolwiek zaś nie ma, temu również to, co ma, zostanie odebrane.


Offline TomBombadil

Odp: Po 30 latach jestem wolna, wyznaje Bożena.
« Odpowiedź #25 dnia: 25 Marzec, 2016, 07:47 »
Wilekroć przebudzenie zaczyna się od kontaktu z takim Batmanem w gronie starszych.
To naprawdę daje do myślenia.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Po 30 latach jestem wolna, wyznaje Bożena.
« Odpowiedź #26 dnia: 25 Marzec, 2016, 07:49 »
To się tutaj działo... co to za gość ten BATMAN???
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline gerontas

Odp: Po 30 latach jestem wolna, wyznaje Bożena.
« Odpowiedź #27 dnia: 25 Marzec, 2016, 07:53 »
To się tutaj działo... co to za gość ten BATMAN???

Chyba Świadek Jehowy z krwi i kości. Zauważył, że odstępcy wcale nie mają się gorzej jak w organizacji a nawet czują się lepiej to zaczął pluć na nich jadem węża.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Po 30 latach jestem wolna, wyznaje Bożena.
« Odpowiedź #28 dnia: 25 Marzec, 2016, 08:00 »
Chyba Świadek Jehowy z krwi i kości. Zauważył, że odstępcy wcale nie mają się gorzej jak w organizacji a nawet czują się lepiej to zaczął pluć na nich jadem węża.
Nooo... jak masz racje, to może to ten sam bojówkarz WTS-u co samochodem w przydrożną kapliczkę wjechał. Jak on dba o dobre imię organizacji chyba mu podziękuję. ;) ;D ;D
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Tadeusz

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 348
  • Polubień: 2703
  • Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane...
Odp: Po 30 latach jestem wolna, wyznaje Bożena.
« Odpowiedź #29 dnia: 25 Marzec, 2016, 08:05 »
Jak on dba o dobre imię organizacji chyba mu podziękuję. ;) ;D ;D

Chyba ja też  ;D
Robi dobrą robotę, maksymalnie odstraszając potencjalnych ŚJ  ;D
Ktokolwiek bowiem ma, temu będzie dane i będzie miał w nadmiarze; ktokolwiek zaś nie ma, temu również to, co ma, zostanie odebrane.