Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Świadkowska mania imion starotestamentowych  (Przeczytany 65140 razy)

Offline Startek

Odp: Świadkowska mania imion starotestamentowych
« Odpowiedź #135 dnia: 17 Luty, 2017, 22:42 »
Co tam Nadarzyn , ten cały Nadarzyn to jest Pikuś ,  na gruzach WARWICK w USA,  tam odtańczymy ten nasz taniec zwycięstwa , i zatkniemy nasz biało czerwony sztandar . Nasza forumowa siostra Estera przygotuje odpowiednią muzyke na tą okazję . Mam nadzieję że też była by chętna odtańczyc ten taniec z nami.


Offline Lechita

Odp: Świadkowska mania imion starotestamentowych
« Odpowiedź #136 dnia: 17 Luty, 2017, 22:54 »
Startek masz rację, jak działać z to rozmachem ;D Ja tam chętnie biało-czerwoną zatknę na gruzach , jak nasi dziadowie na Monte Cassino. Estera z pewnością się dołączy , myślę nawet , że nie tylko ona. Na muzykę zwycięstwa proponuję "Zdobycie raju" Vangelisa

Eh...pomarzyć dobra rzecz   :D

I tak od zwykłego spotkania przy piwku przeszliśmy do zdobywania świata ;D
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline Startek

Odp: Świadkowska mania imion starotestamentowych
« Odpowiedź #137 dnia: 17 Luty, 2017, 23:32 »
E tam zdobywanie świata , my chcemy rozwalić Warwick . Świat już jeden próbował zdobyć , taki malarzyna  ma rodem z Austrii . Na jego imperium Słowianie zatknęli swoje sztandary .


Offline Lechita

Odp: Świadkowska mania imion starotestamentowych
« Odpowiedź #138 dnia: 17 Luty, 2017, 23:49 »
Dokładnie, zgadzam się w całej rozciągłości tematu. Fikał , fikał Adolf aż mu armia czerwona kuku zrobiła :)
Zdecydowanie naszym celem Warwick, i prędzej czy później runą te pałace , oj runą niechybnie! Aby tak się stało musimy informować , uświadamiać ludzi, by uciekali z tego matrixa.
Choć łatwe to nie jest. U mnie w zborze same betony strażnicowe.
Ale nie składam broni, może uda mi się jakoś dotrzeć do pewnych osób. Próbować trzeba!
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline Startek

Odp: Świadkowska mania imion starotestamentowych
« Odpowiedź #139 dnia: 18 Luty, 2017, 00:00 »
Na mnie to nie mogli patrzeć , więc mnie wykopali . Ale to nie mnie osądzili , ale mojego Pana . Więc mają problem ! 😀


Offline Estera

Odp: Świadkowska mania imion starotestamentowych
« Odpowiedź #140 dnia: 18 Luty, 2017, 00:06 »
Co tam Nadarzyn , ten cały Nadarzyn to jest Pikuś ,  na gruzach WARWICK w USA,  tam odtańczymy ten nasz taniec zwycięstwa , i zatkniemy nasz biało czerwony sztandar . Nasza forumowa siostra Estera przygotuje odpowiednią muzyke na tą okazję . Mam nadzieję że też była by chętna odtańczyc ten taniec z nami.
    No dobre, dobre, widzę, że na jakąś rewolucję mnie ciągniecie.
    Na Warwick chętnie mogłabym ruszyć ...
    Ale póki co, to trzeba ten beton na własnym podwóreczku rozkruszać.Co Wy na to?
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Lechita

Odp: Świadkowska mania imion starotestamentowych
« Odpowiedź #141 dnia: 18 Luty, 2017, 00:12 »
Startek ja sam się "wykopię" jak przyjdzie czas. Aż im szczęki opadną gdy to się stanie  ;D To dopiero będzie dla nich "zaskoczka" ;)
 
Estera w myśl zasady , że ryba się od głowy psuje wiec jak nad Warwick załopoczą nasze święte barwy biało-czerwone to i miejscowy "beton" szybko się skruszy.
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline Startek

Odp: Świadkowska mania imion starotestamentowych
« Odpowiedź #142 dnia: 18 Luty, 2017, 00:49 »
Nasz detektyw Roszada, ma trochę danych  na temat jak to w historii Polacy rozwalali WTS  , więc nie ma się co dziwić , gdzie wróg tam i my Polacy . Moskwę zdobyliśmy . Anglię ocaliliśmy , Bismarcka wytropiliśmy  komunę rozpie,.....y ,  przenajświętrza też się nie uchroni bo Polak za granicą więcej potrawi , Oj więcej potrawi ! Mój bracie Lechito trzymam Cię za słowo postaram się  przybyć na salę bić brawo na to ważne wydarzenie !


Offline Lechita

Odp: Świadkowska mania imion starotestamentowych
« Odpowiedź #143 dnia: 18 Luty, 2017, 12:48 »
Startek, dokładnie tak jak mówisz. Polak potrafi! I to jak potrafi! :)
Do naszych sukcesów warto dodać fakt, że przez ponad 100 lat polska husaria wygrywała każdą bitwę! I to częstokroć walcząc przeciwko wojskom kilkudziesięciokrotnie liczniejszymi. Np. bitwa pod wsią Kutyszcze gdzie na jednego husarza przypadało 25 wrogów!

Damy radę i WTS-owi ;D
Z resztą oni sami coraz bardziej przyczyniają się do swojego powolnego ale nieuchronnego upadku.

"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper


Offline Startek

Odp: Świadkowska mania imion starotestamentowych
« Odpowiedź #144 dnia: 18 Luty, 2017, 17:12 »
Bracie Lechito ! Z pieśnią na ustach ,Pożegnanie Słowianki , Ruszymy na WARWICK  , oczywiście Harnaś jedzie z nami .


Offline HARNAŚ

Odp: Świadkowska mania imion starotestamentowych
« Odpowiedź #145 dnia: 18 Luty, 2017, 17:49 »
Nie wiem chłopaki jakie tabletki wam przepisał ale bierzcie pół dawki ;D Nigdzie nie jadę tutaj będę siedział :)


Offline Startek

Odp: Świadkowska mania imion starotestamentowych
« Odpowiedź #146 dnia: 18 Luty, 2017, 18:02 »
Nie wiem chłopaki jakie tabletki wam przepisał ale bierzcie pół dawki ;D Nigdzie nie jadę tutaj będę siedział :)
.   A w której piwnicy , żebyśmy mogli Ciebie powiadomić , że Wtsu już nie ma . tylko powiadom strasznych że to nie ZOMO po nich a Startek z Lechitą  przynieśli skrzynkę Harnasia .☺☺☺


Offline HARNAŚ

Odp: Świadkowska mania imion starotestamentowych
« Odpowiedź #147 dnia: 18 Luty, 2017, 18:13 »
Przekonaliście mnie wbijajcie po drodze po mnie bo ja boję się ciemności ;D


Offline Startek

Odp: Świadkowska mania imion starotestamentowych
« Odpowiedź #148 dnia: 18 Luty, 2017, 18:40 »
Dobra odpowiedź ☺ sam  też przyznasz , że upadek przenajświętszej warto świętować.


Offline Lechita

Odp: Świadkowska mania imion starotestamentowych
« Odpowiedź #149 dnia: 19 Luty, 2017, 00:06 »
Startek na taką okazję to ,mam taki plan by wynająć jakąś byłą salę zgromadzeń , zrobić wielki zjazd wszystkich banitów, partyzantów,bojowników i rebeliantów z całej Polski i wyprawić tam wielką fetę zwycięstwa! ;D
"Czytaj wszystko, słuchaj każdego. Nie dawaj wiary niczemu, dopóki nie potwierdzisz tego własną wnikliwą analizą"  William "Bill" Cooper