Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Samuel N. Kim jest zabójca z Kamiennej Góry? Czy to Świadek Jehowy.....?  (Przeczytany 21469 razy)

Offline Janosik

Odp: Samuel N. Kim jest zabójca z Kamiennej Góry? To Świadek Jehowy.....
« Odpowiedź #15 dnia: 22 Sierpień, 2015, 17:39 »
Niektórym czytanie Biblii nic nie pomaga i też zabijają, gwałcą, kradną.
Właśnie ten rzecznik Świadków Jehowy strzelił gafę. A co z ludźmi co nie czytają Biblii i nie chodzą na zebrania Świadków Jehowy i nie mordują . A przypadek z Austrii Świadka Jehowy seryjnego gwałciciela i mordercy , choć chodził na zebranie to i tak sie nie zmienił. Czyli jak zwykle propaganda i puste słowa Świadków Jehowy.
Jestem homofobem.


Offline Córka Weterana

Odp: Samuel N. Kim jest zabójca z Kamiennej Góry? To Świadek Jehowy.....
« Odpowiedź #16 dnia: 22 Sierpień, 2015, 20:37 »
Właśnie ten rzecznik Świadków Jehowy strzelił gafę. A co z ludźmi co nie czytają Biblii i nie chodzą na zebrania Świadków Jehowy i nie mordują . A przypadek z Austrii Świadka Jehowy seryjnego gwałciciela i mordercy , choć chodził na zebranie to i tak sie nie zmienił. Czyli jak zwykle propaganda i puste słowa Świadków Jehowy.

Przede wszystkim jak panicznie na forach zaprzeczają, że to śJ. Nawet jeśli teraz nie jest śJ to był wychowywany w tej religii i to odcisnęło piętno. Nie każdy ma na tyle twardy tyłek, żeby bezszkodowo wytrzymać bicie i strasznie Armagedonem.


Offline Roszada

Odp: Samuel N. Kim jest zabójca z Kamiennej Góry? To Świadek Jehowy.....
« Odpowiedź #17 dnia: 22 Sierpień, 2015, 22:29 »
Kto wie czy on nie był adwentystą, jak matka przez wiele lat.
Jeśli był np. fanatycznym wyznawcą, to coś mogło poskutkować na zachowania czy psychikę.

Gorliwi adwentyści niewiele różnią się zachowaniem do gorliwych ŚJ.
Miałem sporo styczności i ich zawsze porównywałem.

Jak ŚJ mają imię i Armagedon
Tak ci drudzy szabat i powrót Jezusa.

No ale te nauki nie mogą się przyczyniać do władania siekierą, a najwyżej do rozbudzania fanatyzmu doktrynalnego.


Offline Liberal

Odp: Samuel N. Kim jest zabójca z Kamiennej Góry? To Świadek Jehowy.....
« Odpowiedź #18 dnia: 22 Sierpień, 2015, 22:44 »
To był tylko zdesperowany facet baz pracy i szans na lepsze życie.
Rzeczywistość go przerosła.
To nie ma nic wspólnego z religią
Marek Boczkowski

Viva la Apostasía!


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Samuel N. Kim jest zabójca z Kamiennej Góry? To Świadek Jehowy.....
« Odpowiedź #19 dnia: 23 Sierpień, 2015, 09:35 »


    Stała się wielka tragedia, nie żyje CZŁOWIEK, wiele osób dotknęło to bardzo boleśnie.

Jedno co (raczej) wiemy to tyle, że miał jakieś powiązania ze śJ i był wychowany twardą ręką. Nacisk w domu że ma być najlepszym, wymagania, kary itp...na pewno odbiły się na jego psychice.
Nie ma jednak gwarancji że gdyby był wychowany w innym środowisku, w innej rodzinie z innymi wymaganiami i obracał się w innym wyznaniu nie zrobiłyby tego samego.
    Tak nie postępuje zdrowy człowiek. Spotykałam ludzi którzy w kacie desperacji, braku środków na życie demolowali biura, sprzęty ale nie mordowali. Dawali upust narastającej frustracji. Co oczywiście też jest naganne i niebezpieczne.

A dlaczego UP dopiero po godzinie od mordu zawiadomił policję, że mieli petenta z siekierą? Gdyby zrobili to wcześniej, może do aż takiej tragedii by nie doszło.

Gdzieś przeczytałam że....jeśli to był ex to dla nas ex-ów  bardzo niedobrze. A niby dlaczego?
Co to za pomysł na odpowiedzialność zbiorową?
A jeśli jakiś....blondyn lub zezowaty lub ktoś z nadwagą przejedzie z premedytacją staruszkę na przejściu tzn że wszyscy z tej grupy mają takie skłonności?
Nie ma sobie co tak bardzo słodzić. ;)
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Janosik

Odp: Samuel N. Kim jest zabójca z Kamiennej Góry? To Świadek Jehowy.....
« Odpowiedź #20 dnia: 23 Sierpień, 2015, 10:57 »
Prawda jest taka ze ten morderca 10 letniej dziewczynki byl wychowany w rodzinie Świadków Jehowy. Teraz należy przeanalizować czy był wykapany w basenie na kongresie czy nie. Ale tak na prawdę to nic nie zmienia. Takie dzielenie ludzi na ochrzczonych, nieczynnych i wykluczonych jest zabiegiem propagandowym przez masońska sektę Strażnicę. Dlaczego? Otóż Strażnica wypościła swój film i tam występuje mężczyzna wychowywany w rodzinie Świadków Jehowy. Wszyscy maja pretensje ze sie nie chrzci. Ale ożenił się z kobieta będącą Świadkiem Jehowy i potem sie rozwiedli. Strażnica chce przekazać propagandę jakoby to przez wykapanie sie w wodzie na kongresie miało zmieniać charakter ludzi. To jest tylko propaganda. Prawda jest ze dzieci Świadków Jehowy maja od małego zryte berety przez fanatyzm religijny miedzy innymi o Armagedonie i nienawiści do świata. Problem ten ciągnie sie w psychice takiego zindoktrynowanego człowieka przez resztę życia. Nasila sie to w momencie np; braku pracy, seksualizm czy brak akceptacji w środowisku. Człowiek taki dorasta i rozważa dlaczego nie wolno mu wzięcia cukierka bo to jakieś urodziny, czy ciastko Bożonarodzeniowe. Piętno w jego psychice jest wypalone.
Przykład z Austrii Wolfganga Otto gwałciciela i mordercy, wychowanego w rodzinie Swiadkow Jehowy to potwierdza.
http://translate.google.at/translate?hl=pl&sl=de&u=http://www.crimezzz.net/serialkillers/O/OTT_wolfgang.php&prev=/search%3Fq%3Dhttp://www.crimezzz.net/serialkillers/O/OTT_wolfgang.php%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26hs%3DU2Z%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official&sa=X&ei=mtE0UeXdMOfg4QTGkIFo&ved=0CC4Q7gEwAA]
oraz
https://de.wikipedia.org/wiki/Wolfgang_Ott_(Straftäter)
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpień, 2015, 10:59 wysłana przez Janosik »
Jestem homofobem.


Offline Janosik

Odp: Samuel N. Kim jest zabójca z Kamiennej Góry? To Świadek Jehowy.....
« Odpowiedź #21 dnia: 23 Sierpień, 2015, 11:06 »
Oto wystarczy porównać co piszą polskie media na temat Samuela z tym Wolfgangiem Otto. Obaj byli surowo wychowani w rodzinie Świadków Jehowy. U jednego jak i drugiego rosła agresja tym iz czuli sie przez otoczenie "obcy i inni" czyli jakby wyizolowanie ze spoleczenstwa.
Cytuj
Płaczliwym i rozpływający się przed użalania się nad sobą OTT również pokazuje żadnych emocji i lamentuje swoje dzieciństwo. Rodzice, świadkowie Jehowy miał sekciarskie, wykształcony go z najwyższą dokładnością. Gdy proces ten jest znany również, że OTT pierwszy stał się zauważalny już w wieku 10 lat, kiedy dusił kolegów. W wieku 15 lat po przekonanie ponad 15 miesięcy w zawieszeniu za napaść na tle seksualnym dziewczyny.
Jestem homofobem.


Offline Córka Weterana

Odp: Samuel N. Kim jest zabójca z Kamiennej Góry? To Świadek Jehowy.....
« Odpowiedź #22 dnia: 23 Sierpień, 2015, 11:07 »
Taa, jasne. "Piętno" wywarte w wieku 4-5 lat skutkuje zabijaniem ludzi siekierą....
Czy Ty sama siebie czytasz dziewczyno?
Zgodnie z Twoją logiką, to Ty powinnaś zamordować kilkanaście osób do tej pory.


Którego ze słów "twardy tyłek" nie zrozumiałeś? :>


Offline Liberal

Odp: Samuel N. Kim jest zabójca z Kamiennej Góry? To Świadek Jehowy.....
« Odpowiedź #23 dnia: 23 Sierpień, 2015, 14:24 »
Którego ze słów "twardy tyłek" nie zrozumiałeś? :>

Wszystkich.
Pisz, proszę, prostszym językiem, żeby mniej inteligentniejsi plebejusze też mogli zrozumieć.
Marek Boczkowski

Viva la Apostasía!


Offline Córka Weterana

Odp: Samuel N. Kim jest zabójca z Kamiennej Góry? To Świadek Jehowy.....
« Odpowiedź #24 dnia: 23 Sierpień, 2015, 14:43 »
Wszystkich.
Pisz, proszę, prostszym językiem, żeby mniej inteligentniejsi plebejusze też mogli zrozumieć.


Prościej już się nie da :D jeśli nie rozumiesz, trudno - nie mój problem.


Offline Roszada

Odp: Samuel N. Kim jest zabójca z Kamiennej Góry? To Świadek Jehowy.....
« Odpowiedź #25 dnia: 23 Sierpień, 2015, 15:27 »
Panie i Panowie ciszę proszę nad tą trumną. :-\


Offline Noc_spokojna

Odp: Samuel N. Kim jest zabójca z Kamiennej Góry? To Świadek Jehowy.....
« Odpowiedź #26 dnia: 23 Sierpień, 2015, 16:36 »
Wszystkich.
Pisz, proszę, prostszym językiem, żeby mniej inteligentniejsi plebejusze też mogli zrozumieć.

Kurcze Lib, jak Cię nie lubię, tak się tym razem z Tobą zgadzam.  ;D ;D ;D
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


Offline m_p

Odp: Samuel N. Kim jest zabójca z Kamiennej Góry? To Świadek Jehowy.....
« Odpowiedź #27 dnia: 23 Sierpień, 2015, 19:36 »
Czytam w tym temacie sprzeczne informacje. To w końcu jak to jest? Samuel N. jest świadkiem Jehowy, czy nie jest?


Offline Roszada

Odp: Samuel N. Kim jest zabójca z Kamiennej Góry? To Świadek Jehowy.....
« Odpowiedź #28 dnia: 23 Sierpień, 2015, 19:48 »
Czytam w tym temacie sprzeczne informacje. To w końcu jak to jest? Samuel N. jest świadkiem Jehowy, czy nie jest?
Słabo czytasz, przecież pisze w tym wątku nasz M:
Cytuj
Odpowiedź #7 dnia: Wczoraj o 10:26 »
Potwierdzona informacja prosto z tamtejszego zboru:

Matka 27-letniego Samuela N., który zabił dziewczynkę w Kamiennej Górze była kiedyś Świadkiem Jehowy, ale ponad 20 lat temu została adwentystką. W związku z tym Samuel nigdy nie był Świadkiem Jehowy, ale przez prawdopodobnie pierwsze lata życia (dopóki matka nie zmieniła wyznania) był wychowywany przez matkę ŚJ.


Offline m_p

Odp: Samuel N. Kim jest zabójca z Kamiennej Góry? To Świadek Jehowy.....
« Odpowiedź #29 dnia: 23 Sierpień, 2015, 20:02 »
Słabo czytasz, przecież pisze w tym wątku nasz M:

Upewniałem się o wszystkich rzeczach  ;)