Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Samuel N. Kim jest zabójca z Kamiennej Góry? Czy to Świadek Jehowy.....?  (Przeczytany 21470 razy)

Offline Noc_spokojna

Odp: Samuel N. Kim jest zabójca z Kamiennej Góry? Czy to Świadek Jehowy.....?
« Odpowiedź #60 dnia: 30 Sierpień, 2015, 15:42 »
Tak był wychowany w rodzinie Świadków Jehowy a potem przeszedł na Islam.
Zachodzi tu podobieństwo jak rodzina Jacksonów. Michel Jackson był wychowany w rodzinie Świadków Jehowy. Jednakże jego brat Jermaine przeszedł na Islam i żywił przekonanie ze Michael tez pójdzie jego śladami.
http://www.watchtowerinformationservice.org/stories-biographies/michael-jacksons-brother-jermaine-confirms-the-possibility-that-michael-will-convert-to-islam/
To jest totalna bzdura. Ten chłopak nigdy nie przeszedł na islam. Powtarzasz jakieś sieciowe plotki.
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


Offline Janosik

Odp: Samuel N. Kim jest zabójca z Kamiennej Góry? Czy to Świadek Jehowy.....?
« Odpowiedź #61 dnia: 30 Sierpień, 2015, 16:29 »
To jest totalna bzdura. Ten chłopak nigdy nie przeszedł na islam. Powtarzasz jakieś sieciowe plotki.
W takim razie podaj te gazetę do sadu bo ty wiesz lepiej.

http://www.pomponik.pl/plotki/news-samuel-n-zabil-10-letnia-kamilke-siekiera-jego-rodzice-chca-,nId,1874585
Jestem homofobem.


Offline Noc_spokojna

Odp: Samuel N. Kim jest zabójca z Kamiennej Góry? Czy to Świadek Jehowy.....?
« Odpowiedź #62 dnia: 30 Sierpień, 2015, 17:07 »
Nie widzę potrzeby podawania gazety do sądu, reaguję jedynie, jak ktoś powiela za nią te bzdury wyssane z palca.
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


Offline Janosik

Odp: Samuel N. Kim jest zabójca z Kamiennej Góry? Czy to Świadek Jehowy.....?
« Odpowiedź #63 dnia: 30 Sierpień, 2015, 17:18 »
Nie widzę potrzeby podawania gazety do sądu, reaguję jedynie, jak ktoś powiela za nią te bzdury wyssane z palca.
A skąd wiesz ze to bzdury? Masz kontakt z Samuelem N. , albo jego rodzicami? Ponoć żądają 100 000 zł  za wywiad. Masz tyle aby dać im za ten wywiad?
Jestem homofobem.


Offline M

Odp: Samuel N. Kim jest zabójca z Kamiennej Góry? Czy to Świadek Jehowy.....?
« Odpowiedź #64 dnia: 30 Sierpień, 2015, 20:57 »
Janosik: a sprawdzałeś chociaż skąd cytujesz?

Cytuj
Pomponik » Plotki » Samuel N. zabił 10-letnią Kamilkę siekierą! Jego rodzice chcą na tym zarobić!

Proszę, nie ośmieszaj siebie i jednocześnie wszystkich ex-ów cytując z źródła o poziomie jeszcze gorszym niż Fakt. Zresztą, jako źródło podają "Super Express", czyli następny brukowiec który "fakty" wymyśla na poczekaniu.

Edit: Usunąłem kolejne posty nie związane z tematem.
« Ostatnia zmiana: 31 Sierpień, 2015, 12:21 wysłana przez M »