Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Samuel N. Kim jest zabójca z Kamiennej Góry? Czy to Świadek Jehowy.....?  (Przeczytany 21467 razy)

Offline Roszada

Odp: Samuel N. Kim jest zabójca z Kamiennej Góry? To Świadek Jehowy.....
« Odpowiedź #30 dnia: 23 Sierpień, 2015, 20:03 »
Ja myślę, że on mógł być przez jakiś czas adwentystą (jak jego matka).
Jeśli go przezywali 'kotem' to wynikało to z tego, że ludzie myśleli, iż on jest ŚJ, choć był już adwentystą.
Ludzie nie rozróżniają tych grup wywodzących się z jednego pnia adwentowego.

Zresztą dla katolików jak ktoś był kiedyś ŚJ, to jest nim całe życie, tak jak niepraktykujący katolik sam się przedstawia jako katolik.
Ludzie nie wiedzą, że organizacja odcina się tak mocno od exów, że nie ma z nimi nic wspólnego.

Adwentyści chwalili się, że 10% u nich to exŚJ.
« Ostatnia zmiana: 23 Sierpień, 2015, 20:07 wysłana przez Roszada »


Offline m_p

Odp: Samuel N. Kim jest zabójca z Kamiennej Góry? To Świadek Jehowy.....
« Odpowiedź #31 dnia: 23 Sierpień, 2015, 20:11 »
Nie bardzo zatem tylko rozumiem, dlaczego prasa podaje, że jednak był. Przynajmniej wynikało z niej, że w trakcie tego czynu był.


Offline Roszada

Odp: Samuel N. Kim jest zabójca z Kamiennej Góry? To Świadek Jehowy.....
« Odpowiedź #32 dnia: 23 Sierpień, 2015, 20:15 »
Nie bardzo zatem tylko rozumiem, dlaczego prasa podaje, że jednak był. Przynajmniej wynikało z niej, że w trakcie tego czynu był.
Tak jak pisałem, jak dla kogoś ktoś był wychowany jako ŚJ, to dla prasy ktoś jest całe życie ŚJ.

Jak ja bym dziś przestał chodzić do KK to myślisz, że za 5 czy 15 lat powiedzą, żem exKatol?
Powiedzą katolik.


Offline m_p

Odp: Samuel N. Kim jest zabójca z Kamiennej Góry? To Świadek Jehowy.....
« Odpowiedź #33 dnia: 23 Sierpień, 2015, 20:19 »
Wydawało mi się, że dziennikarze powinni sprawdzać swoje informacje. Ja tu przeczytałem że jest, komuś powiedziałem a teraz mam odkręcać.


Offline Roszada

Odp: Samuel N. Kim jest zabójca z Kamiennej Góry? To Świadek Jehowy.....
« Odpowiedź #34 dnia: 23 Sierpień, 2015, 20:23 »
Wydawało mi się, że dziennikarze powinni sprawdzać swoje informacje. Ja tu przeczytałem że jest, komuś powiedziałem a teraz mam odkręcać.
Dziennikarze pytają ludzi, a ludzie nie odróżniają ŚJ. od exŚJ i adwentystów.
Myślisz, że tak sobie można pójść do zboru, jak do parafii i uzyskać info?


Offline Roszada

Odp: Samuel N. Kim jest zabójca z Kamiennej Góry? To Świadek Jehowy.....
« Odpowiedź #35 dnia: 23 Sierpień, 2015, 20:34 »
Ja tu przeczytałem że jest, komuś powiedziałem a teraz mam odkręcać.
Dlatego na bratnim forum napisałem:
Dajcie czasowi czas.

Nie trzeba się spieszyć, samemu trza sprawdzić co można.
Podałeś tak jak prasa podawała a my za prasą.
Ale w końcu jeden z nas sprawdził.


Offline Janosik

Odp: Samuel N. Kim jest zabójca z Kamiennej Góry? To Świadek Jehowy.....
« Odpowiedź #36 dnia: 23 Sierpień, 2015, 23:34 »
Dlatego na bratnim forum napisałem:
Dajcie czasowi czas.

Nie trzeba się spieszyć, samemu trza sprawdzić co można.
Podałeś tak jak prasa podawała a my za prasą.
Ale w końcu jeden z nas sprawdził.
Gdyby to niebyła prawda co prasa napisała to już dawno rzecznik Świadków Jehowy w Polsce zabrał by głos.
Jestem homofobem.


Offline m_p

Odp: Samuel N. Kim jest zabójca z Kamiennej Góry? To Świadek Jehowy.....
« Odpowiedź #37 dnia: 24 Sierpień, 2015, 09:13 »
Dziennikarze pytają ludzi, a ludzie nie odróżniają ŚJ. od exŚJ i adwentystów.
Myślisz, że tak sobie można pójść do zboru, jak do parafii i uzyskać info?

To znaczy, że sam dziennikarz nie odróżniał pewnych rzeczy i stawiałbym, że był nim Tomasz Lis cytujący młodą Dudę z jej fałszywego konta na fejsie. To się nazywa dobrze odwalona dziennikarska robota, a później ludziska w tym temacie wypisują takie a nie inne rzeczy.  ???


Offline Roszada

Odp: Samuel N. Kim jest zabójca z Kamiennej Góry? To Świadek Jehowy.....
« Odpowiedź #38 dnia: 24 Sierpień, 2015, 09:21 »
To znaczy, że sam dziennikarz nie odróżniał pewnych rzeczy i stawiałbym, że był nim Tomasz Lis cytujący młodą Dudę z jej fałszywego konta na fejsie. To się nazywa dobrze odwalona dziennikarska robota, a później ludziska w tym temacie wypisują takie a nie inne rzeczy.  ???

Dziennikarz pyta ludzi, a ludzie mówią.
Co nagra i zapisze to podaje.
No a potem inni dziennikarze podają za tym pierwszym. :-\


Offline Janosik

Odp: Samuel N. Kim jest zabójca z Kamiennej Góry? To Świadek Jehowy.....
« Odpowiedź #39 dnia: 24 Sierpień, 2015, 09:54 »
Nie rozumie o co ten ambaras? O to czy byl wychowany w rodzinie Świadków Jehowy, czy przyjął chrzest, czy był wykluczony?
To jest tylko zabieg zwykłych głosicieli którzy nie chca aby o ich organizacji źle mówiono oraz ich członkach. Najlepiej to zwalać wszystko na diabla lub katolików.
Problem jet taki ze jeśli już jesteś w rodzinie Świadków Jehowy to masz przechlapane do końca życia.
 Zapytam czy ktoś kto opuścił organizacje Strażnica otrzymał formularz S-77 . NIE NIKT. Ja dostałem tylko informacje ze żywią nadzieje iż będę sie starał o przyłączenie. Czyli do przyłączenia oznacza to stan chwilowego zawieszenia. I takie zawieszenie może trwać do tygodnia przed śmiercią. Bo może sie zdarzyć tak iż choć wykluczony to starszy z danego zboru może taka osobę przed śmiercią choćby była ciężko chora i nie wiedziała co sie dzieje dookoła przyłączyć. Znam taki przypadek.  Cos na wzór Mormonów którzy nawet i juz umarła osobę ochrzczą i zaliczają ja do zbawionych to tzw. chrzest za umarłych.
Jestem homofobem.


Offline Janosik

Odp: Samuel N. Kim jest zabójca z Kamiennej Góry? To Świadek Jehowy.....
« Odpowiedź #40 dnia: 24 Sierpień, 2015, 10:05 »
Aby potwierdzić to co powyżej napisałem to przeczytajcie broszurę "Wroc do Jehowy". Ja ja dostałem od starszych zboru , przyszli i dali mi ja. Strona 11 pisze ze siostra po 40 latach z powrotem zawitała do zboru, do Jehowy. To jest taktyka korporacji Strażnica i takie zapisy daje dla wszystkich ubiegających sie o formularz S-77 . Wroc bracie do Jehowy
Jestem homofobem.


Offline Janosik

Odp: Samuel N. Kim jest zabójca z Kamiennej Góry? To Świadek Jehowy.....
« Odpowiedź #41 dnia: 24 Sierpień, 2015, 10:24 »
Cytat Świadków Jehowy jako komentarz z tego zdarzenia.
http://wiadomosci.onet.pl/forum/kim-jest-samuel-n-profil-zabojcy-z-kamiennej-gory,0,1691592,172396357,czytaj.html

Cytuj
~ZAINTERESOWANY do Marek Piotrowski: TO ZNACZY ŻE JESTES NORMALNYM ODSTĘPCĄ SKORO ZNASZ AŻ TAK PRAKTYKI ŚJ A SWOJA DROGA CIEKAWE GDZIE BEDZIESZ TY I TWOJE ODSTEPSTWO GDY WYBUCHNIE WIELKI UCISK a tak na marginesie ładna broda bedzie w co pluć :)))
Jestem homofobem.


Offline Córka Weterana

Odp: Samuel N. Kim jest zabójca z Kamiennej Góry? To Świadek Jehowy.....
« Odpowiedź #42 dnia: 24 Sierpień, 2015, 12:03 »
To jest taktyka korporacji Strażnica i takie zapisy daje dla wszystkich ubiegających sie o formularz S-77 . Wroc bracie do Jehowy

Niestety masz rację.
O tym, że kogoś chcieli przedśmiertnie przyłączyć to nie słyszałam, ale w sumie wszystkiego się po nich można spodziewać. Mam nadzieję, że gdy będę w takiej sytuacji to moi bliscy będą mieć na tyle oleju w głowie, by do tego nie dopuścić.

BTW oni niestety wszelkimi sposobami śledzą życie "odstępców", chociaż sie do tego nie przyznają. Wiem to z własnego doświadczenia.


Offline Janosik

Odp: Samuel N. Kim jest zabójca z Kamiennej Góry? To Świadek Jehowy.....
« Odpowiedź #43 dnia: 24 Sierpień, 2015, 12:44 »
Mam nadzieję, że gdy będę w takiej sytuacji to moi bliscy będą mieć na tyle oleju w głowie, by do tego nie dopuścić.
Znam z naszego zboru sytuacja gdzie matka Swiadka Jehowy była gorliwa katoliczka i chciała katolicki pogrzeb ale on i tak tego jej nie uszanował. I pogrzeb był Straznicowy. Ale to już post na osobny dział o pogrzebach którego nie tu jeszcze.
Jestem homofobem.


Offline m_p

Odp: Samuel N. Kim jest zabójca z Kamiennej Góry? To Świadek Jehowy.....
« Odpowiedź #44 dnia: 24 Sierpień, 2015, 13:28 »
Dziennikarz pyta ludzi, a ludzie mówią.
Co nagra i zapisze to podaje.
No a potem inni dziennikarze podają za tym pierwszym. :-\

Tylko jak to później odkręcić?