Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Witamy na forum  (Przeczytany 206541 razy)

Offline zaocznie wywalony

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #600 dnia: 02 Styczeń, 2018, 17:08 »
Dopiero zaznajamiam się z żargonem na tym forum. Może już jestem wykluczony. Mogłem być wykluczony i nie wiem o tym? Kiedy się wyklucza zaocznie?
Odpowiem na własnym przykładzie: u mnie starszy najpierw wypytał żonę o konkretne terminy, a potem wyznaczyli mi  dwie daty komitetu (pierwszą - tydzień po wyjeździe na już podpisany kontrakt zagraniczny, a następną - drugą: na 2 dni przed wyjazdem na następny) a potem wykluczono zaocznie gdy się na nie nie stawiłem.
Ale raczej Cię nie wykluczyli, bo najpierw by Cię wezwali (sorki, Michał i kilku innych, "zaprosili") na komitet, a potem poinformowali by wykluczeniu.


Offline Szczurh

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #601 dnia: 02 Styczeń, 2018, 19:35 »
Miałem komitet sądowniczy za ciężki grzech, do którego sam się przyznałem, ale miałem tylko ograniczenie zakaz zgłaszania się na zebraniach.


Offline Roszada

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #602 dnia: 02 Styczeń, 2018, 19:37 »
miałem tylko ograniczenie zakaz zgłaszania się na zebraniach.
To za to Cię mniej ręka bolała w nagrodę. :)


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #603 dnia: 02 Styczeń, 2018, 19:40 »
Miałem komitet sądowniczy za ciężki grzech, do którego sam się przyznałem, ale miałem tylko ograniczenie zakaz zgłaszania się na zebraniach.

  Tzn jak, musiałeś siedzieć z łapkami po d...?  :o ;D
Sorry, musiałam to napisać, bo to jak koza w szkole.

Na jak długo Cię tak ukarali? Choć mnie osobiście byłoby to bardzo na rękę.  ;D
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Szczurh

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #604 dnia: 02 Styczeń, 2018, 19:57 »
Przestałem chodzić więc być może dalej zakaz obowiązuje. Pamiętam że żałowałem że nie dali zakazu głoszenia. No i oczywiście żadnego czytania na studium książki czy strażnicy. Najlepsze było to, że komitet odbył się na bezludziu w polu w samochodzie. Musiałem potem oddalić się od samochodu i czekać na wyrok. Nieźle to musiało z daleka wyglądać.


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #605 dnia: 02 Styczeń, 2018, 20:06 »
Najlepsze było to, że komitet odbył się na bezludziu w polu w samochodzie. Musiałem potem oddalić się od samochodu i czekać na wyrok. Nieźle to musiało z daleka wyglądać.

  Widocznie tam był lepszy zasięg i łączność  z kanałem . :D

A tak poważnie, patrząc na to z boku, wyglądało to jak idiotyzm. Jednak nie ma co się dziwić, jaki skład sędziowski, taki wyrok.
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline Roszada

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #606 dnia: 02 Styczeń, 2018, 20:06 »
Cytuj
Najlepsze było to, że komitet odbył się na bezludziu w polu w samochodzie.
To się nazywa "mobilny komitet sądowniczy". ;)
Można też na motorze z przyczepką boczną. Też 3 osoby się zmieszczą. ;D


Offline zaocznie wywalony

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #607 dnia: 02 Styczeń, 2018, 20:11 »
To się nazywa "mobilny komitet sądowniczy". ;)
Można też na motorze z przyczepką boczną. Też 3 osoby się zmieszczą. ;D
Ale za to odwoławczy musiałby być w busie - w końcu to 7 osób.
 ;D


Offline Roszada

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #608 dnia: 02 Styczeń, 2018, 20:14 »
Ale za to odwoławczy musiałby być w busie - w końcu to 7 osób.
 ;D
Mogą się w polu na 3 motorach zjechać. ;D
Gorzej zimą. :-\


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #609 dnia: 02 Styczeń, 2018, 20:31 »
Najlepsze było to, że komitet odbył się na bezludziu w polu w samochodzie. Musiałem potem oddalić się od samochodu i czekać na wyrok. Nieźle to musiało z daleka wyglądać.
Tego sposobu to nie znałem  ;D. A to był Twój samochód, czy któregoś ze starszych? Jak Twój, to czy podwiozłeś ich potem do domu, czy wracali piechotą, a jak było to auto starszego, to czy Ty szedłeś piechotą do domu, czy Cię podwieźli?
A tak ogólnie to witaj wśród nas.

Ale za to odwoławczy musiałby być w busie - w końcu to 7 osób.
 ;D

Jak dalej będzie taki exodus z tej destrukcyjnej organizacji, to z powodu braku starszych, kupią campera, takiego wypasionego i będą jeździli po kraju z reklamą orgii i dopiskiem MOBILNE CENTRUM KOMITETÓW SĄDOWNICZYCH
« Ostatnia zmiana: 02 Styczeń, 2018, 20:36 wysłana przez Nemo »
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Szczurh

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #610 dnia: 02 Styczeń, 2018, 20:42 »
Dziękuję wszystkim za powitanie, bo zapomniałem.
Był u nas w miasteczku ośrodek pionierski. Przyjechali bracia i starsi ze zboru (30km od zboru). Powiedzieli żeby gdzieś pojechać w ustronne miejsce, a że ośrodek był na peryferiach miasta to nie było trza daleko jechać poza miasto.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 508
  • Polubień: 14309
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #611 dnia: 02 Styczeń, 2018, 20:46 »
Dziękuję wszystkim za powitanie, bo zapomniałem.
Był u nas w miasteczku ośrodek pionierski. Przyjechali bracia i starsi ze zboru (30km od zboru). Powiedzieli żeby gdzieś pojechać w ustronne miejsce, a że ośrodek był na peryferiach miasta to nie było trza daleko jechać poza miasto.
No ale dalej nie rozumiem, to nie przyszli do Twojego domu? I ciekawi mnie kto po komitecie wracał piechotą  ;D
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Szczurh

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #612 dnia: 02 Styczeń, 2018, 21:03 »
Pochodzę z katolickiego domu i mama by się przeraziła gdyby zobaczyła jak do mojego pokoju wchodzą jacyś panowie i się zamykamy. U nas sali nie było. W mieszkaniu jednej z sióstr były zebrania niedzielne. Mały pokój. 15osób maks. na zebraniu. Po komitecie wróciliśmy na ośrodek jak gdyby nigdy nic. Przeżywałem to wtedy.


Offline pompejusz

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #613 dnia: 07 Styczeń, 2018, 12:15 »
Witam wszystkich-mam pytanie. Dlaczego nie mogę wysyłać prywatnych wiadomości?


Offline Roszada

Odp: Witamy na forum
« Odpowiedź #614 dnia: 07 Styczeń, 2018, 12:18 »
Witam wszystkich-mam pytanie. Dlaczego nie mogę wysyłać prywatnych wiadomości?
Możesz, ale po 5 postach.
Taka zasada.
Cierpliwości zatem. ;)
Zdążysz się wcześniej przedstawić.
Witaj zatem!