Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: 1006 pedofili u ŚJ w Australii  (Przeczytany 129822 razy)

Offline matus

Odp: 1006 przypadków molestowania
« Odpowiedź #45 dnia: 30 Lipiec, 2015, 11:53 »
No to w takim razie dotyczy to średnio połowy spraw, a nie wszystkich.

M: Usunięto posty nie na temat.
« Ostatnia zmiana: 30 Lipiec, 2015, 12:11 wysłana przez M »
Bogowie są gorsi od Pokemonów, bo nie da się złapać ich wszystkich, tylko jednego (albo małą grupkę), bo się obrażają.


Offline MariaJoanna

Odp: 1006 przypadków molestowania
« Odpowiedź #46 dnia: 30 Lipiec, 2015, 12:17 »
Podesłałam kilka tekstów jednej bardzo gorliwej członkini sJ.
Przeczytała, a i owszem.
Po czym mi napisała: "przecie ktokolwiek molestuje dzieci ma być ścigany,nie powiedziane,że w zborach nie ukrywają sie zboczeńcy,nikt nie jest doskonały"........
Czyli nie załapała wcale jak podkreślałam że ja osobiście jestem wściekła nie za samo ukrywanie się zboczeńców(bo to fakt, tacy zboczeńcy mogą się ukrywać wszędzie), ale o to ze starsi to ukrywali i nie dali wyjść informacji poza zbory.
Myślę ze większosć sJ zareaguje podobnie. Dorzucą jeszcze pewnie coś o nietolerancji dla nich i o prześladowaniach.


Offline M

Odp: 1006 przypadków molestowania
« Odpowiedź #47 dnia: 30 Lipiec, 2015, 12:23 »
Podesłałam kilka tekstów jednej bardzo gorliwej członkini sJ.
Przeczytała, a i owszem.
Po czym mi napisała: "przecie ktokolwiek molestuje dzieci ma być ścigany,nie powiedziane,że w zborach nie ukrywają sie zboczeńcy,nikt nie jest doskonały"........
Czyli nie załapała wcale jak podkreślałam że ja osobiście jestem wściekła nie za samo ukrywanie się zboczeńców(bo to fakt, tacy zboczeńcy mogą się ukrywać wszędzie), ale o to ze starsi to ukrywali i nie dali wyjść informacji poza zbory.
Myślę ze większosć sJ zareaguje podobnie. Dorzucą jeszcze pewnie coś o nietolerancji dla nich i o prześladowaniach.

Oczywiście, że tak. Generalnie poszczególni ŚJ nie widzą, że to problem systemowy. Zrzucają winę na tych starszych, którzy to zataili mówiąc np. że "nasi starsi by od razu poszli na policję". Taaa, jasne.


Offline Janosik

Odp: 1006 przypadków molestowania
« Odpowiedź #48 dnia: 30 Lipiec, 2015, 12:34 »

Po czym mi napisała: "przecie ktokolwiek molestuje dzieci ma być ścigany,nie powiedziane,że w zborach nie ukrywają sie zboczeńcy,nikt nie jest doskonały"........
..
Myślę ze większość sJ zareaguje podobnie. Dorzucą jeszcze pewnie coś o nietolerancji dla nich i o prześladowaniach.
Właśnie ochrona  sodomitów nie stanowi braku tolerancji lecz właściwy i moralny obowiązek każdego normalnego człowieka. Nie ma mowy o niedoskonałości, bo i o mordercy można powiedzieć ze tez jest lub był w chwili popełnienia czyni niedoskonały emocjonalnie czy coś w tym stylu. Ale to tylko zagrywki adwokatów.

Podam przykład z Austrii rodzina Świadków Jehowy .Wolfgang OTT -  człowiek który gwałcił i mordował kobiety skazany przez sad tłumaczył sie tym ze był wychowany w rodzinie Świadków Jehowy i był pozbawiony choinki i rożnych świat dlatego zszedł na drogę morderstw. Sąd wiary nie dał i skazał go na wiezienie.
http://translate.google.at/translate?hl=pl&sl=de&u=http://www.crimezzz.net/serialkillers/O/OTT_wolfgang.php&prev=/search%3Fq%3Dhttp://www.crimezzz.net/serialkillers/O/OTT_wolfgang.php%26hl%3Dpl%26client%3Dfirefox-a%26hs%3DU2Z%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official&sa=X&ei=mtE0UeXdMOfg4QTGkIFo&ved=0CC4Q7gEwAA
« Ostatnia zmiana: 30 Lipiec, 2015, 12:48 wysłana przez Janosik »
Jestem homofobem.


Offline M

Odp: 1006 przypadków molestowania
« Odpowiedź #49 dnia: 30 Lipiec, 2015, 13:50 »
Taki fragment dzisiaj znalazłem w Przebudźcie się:

Cytuj
*** g99 8.4 s. 11 Kto ochroni nasze dzieci? ***

Pomyślcie o zgryzocie matek i ojców, którzy poniewczasie odkryli, że ich dzieci padły ofiarą nadużyć ze strony zaufanych duchownych, nauczycieli, a nawet bliskich krewnych. Jako rodzice, zastanówcie się: Czy w naszym kościele nie toleruje się lub nie zataja przypadków napastowania nieletnich? Czy nasza religia zdecydowanie obstaje przy wzniosłych zasadach moralnych? Przeanalizowanie tych pytań ułatwi podjęcie mądrych decyzji co do bezpieczeństwa dzieci


Offline owca

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 91
  • Polubień: 78
  • Wolna od 2015r.
Odp: 1006 przypadków molestowania
« Odpowiedź #50 dnia: 30 Lipiec, 2015, 18:16 »
Z dnia na dzień te przesłuchania pogrążają ich coraz bardziej. Zobaczcie na ten krótki wycinek z trzeciego dnia (włączcie napisy klikając na [CC] na dole, tłumaczenie moje). Te pauzy pomiędzy pytaniem a odpowiedzią mówią same za siebie!

A nie można tego filmu gdzieś na fb wkleić?


Offline Weteran

Odp: 1006 przypadków molestowania
« Odpowiedź #51 dnia: 30 Lipiec, 2015, 18:26 »
Ale chyba nie dałaś linka???
Weteran

Ignoruję posty: accurate, Ebed, Efektmotyla, Efezjan, Kamil. Przebudzony, sabekk, tomek_s, ZAMOS


Offline M

Odp: 1006 przypadków molestowania
« Odpowiedź #52 dnia: 30 Lipiec, 2015, 18:56 »
Ale chyba nie dałaś linka???

Owca zacytowała mój post z fragmentem przesłuchania, który wrzuciłem :).

Owco: żeby wrzucić filmi na Facebooka możesz skopiować i wkleić tam ten link: https://www.youtube.com/watch?v=iKxcbYRGuK8


Offline owca

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 91
  • Polubień: 78
  • Wolna od 2015r.
Odp: 1006 przypadków molestowania
« Odpowiedź #53 dnia: 30 Lipiec, 2015, 19:03 »
Tak, od razu bym się ujawniła   :-\

Wole nie ryzykować z wiadomych powodów,  poczekam aż sprawy się jakoś rozwiną :(

M: Złączyłem posty
« Ostatnia zmiana: 30 Lipiec, 2015, 19:26 wysłana przez M »


Offline Weteran

Odp: 1006 przypadków molestowania
« Odpowiedź #54 dnia: 30 Lipiec, 2015, 19:08 »
Dzięki za info i ten link. Oburzający ten starszy swoją bezdusznością. Skoro nie chroni nawet dzieci w zborze, to co go obchodzą dzieci „światusów”. Dla mnie to krótire zeznanie jest podstawą do delegalizacji takirj ohydy.
Weteran

Ignoruję posty: accurate, Ebed, Efektmotyla, Efezjan, Kamil. Przebudzony, sabekk, tomek_s, ZAMOS


Offline Hersz

Odp: 1006 przypadków molestowania
« Odpowiedź #55 dnia: 30 Lipiec, 2015, 19:25 »
Podczas przesłuchania starszy mówi o bliskim przyjacielu z poza zboru. To zgodne z nauką CK?


Offline M

Odp: 1006 przypadków molestowania
« Odpowiedź #56 dnia: 30 Lipiec, 2015, 19:35 »
Podczas przesłuchania starszy mówi o bliskim przyjacielu z poza zboru. To zgodne z nauką CK?

Nie, to już jego prywatna opinia.


Offline Estrella Despierta

Odp: 1006 przypadków molestowania
« Odpowiedź #57 dnia: 30 Lipiec, 2015, 19:39 »
Tak, od razu bym się ujawniła   :-\

Wole nie ryzykować z wiadomych powodów,  poczekam aż sprawy się jakoś rozwiną :(

M: Złączyłem posty

Załóż sobie konto na fb pod jakims pseudonimem. Tak jak ja. Nikt nie będzie wiedział, że to Ty. Tylko się nie pomyl przy wstawianiu postów ;)


Offline Dietrich

Odp: 1006 przypadków molestowania
« Odpowiedź #58 dnia: 30 Lipiec, 2015, 19:40 »
Podesłałam kilka tekstów jednej bardzo gorliwej członkini sJ.
Przeczytała, a i owszem.
Po czym mi napisała: "przecie ktokolwiek molestuje dzieci ma być ścigany,nie powiedziane,że w zborach nie ukrywają sie zboczeńcy,nikt nie jest doskonały"........
Czyli nie załapała wcale jak podkreślałam że ja osobiście jestem wściekła nie za samo ukrywanie się zboczeńców(bo to fakt, tacy zboczeńcy mogą się ukrywać wszędzie), ale o to ze starsi to ukrywali i nie dali wyjść informacji poza zbory.
Myślę ze większosć sJ zareaguje podobnie. Dorzucą jeszcze pewnie coś o nietolerancji dla nich i o prześladowaniach.

Starsi są skuteczniejsi w wyłapywaniu obchodzących urodziny


Offline owca

  • Nieochrzczony głosiciel
  • Wiadomości: 91
  • Polubień: 78
  • Wolna od 2015r.
Odp: 1006 przypadków molestowania
« Odpowiedź #59 dnia: 30 Lipiec, 2015, 20:07 »
Powiedziałam mężowi żeby zapytał dziś na zebraniu, czy u nas jest jakiś pedofil.  Ciekawe co mu powiedzą?
W końcu mamy dzieci.Powinni nam prawdę powiedziec nieprawdaż?  :) ;)