Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: 1006 pedofili u ŚJ w Australii  (Przeczytany 130821 razy)

KaiserSoze

  • Gość
Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #300 dnia: 29 Sierpień, 2017, 15:25 »
Nie nie upada...to tylko twoje pobożne życzenie, jak na razie to pustoszeją inne kościoły przerabiane na dyskoteki ;)

No właśnie, a Biuro Główne w Brooklynie wciąż w tych samych rękach!
Oh, wait...


Offline M

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #301 dnia: 29 Sierpień, 2017, 15:33 »
Nie nie upada...to tylko twoje pobożne życzenie, jak na razie to pustoszeją inne kościoły przerabiane na dyskoteki ;)

W Polsce w ciągu 5 lat ubyło 6 tysięcy głosicieli pomimo ochrzczenia w tym czasie ponad 10 tysięcy. Oznacza to, że przez te 5 lat z organizacji ewakuowało się ponad 15 tysięcy osób. Na kraj w którym Świadków jest 120 tys. to bardzo duża liczba. Gdyby np. z kościoła katolickiego odpływało proporcjonalnie tyle samo osób, to przez te 5 lat odeszłoby w sposób formalny jakieś 4 miliony ludzi.


Offline DonnieDarkoJG

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #302 dnia: 29 Sierpień, 2017, 16:12 »
Oj drogi Trampuniu..
Z tego co piszesz jasno wynika,że w swojej matce organizacji nie jesteś nawet pionierem pomocniczym.
Prawdopodobnie do grona starszych doszły słuchy,że nie tylko na forum opowiadasz rzeczy z kosmosu.
Zapytasz może dlaczego jeszcze tak uważam?
Gdybyś przeskoczył w drabince kariery wtsowej o szczebelek w górę, to dotarły by i do Ciebie wiadomości co odwala się w Nadarzynie.
Nie będę ujawniać dokładnych danych o tym ile rok w rok sprzedaję się Sal Królestwa.
Powiem Ci tylko,że obecnie priorytetem twojej organizacji jest nie głoszenie na wzór Jezusa, ale obrót nieruchomościami.
Więc zanim napiszesz o kościołach zamienionych na dyskoteki to zapytaj starszych co się u was dzieje.
I np. dlaczego bracia którzy oddali dla sali zdrowie,pieniądzre i czas muszą dojeżdżać do innej sali po 30,40km..zapytaj jeśli masz odwagę.


Offline Startek

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #303 dnia: 29 Sierpień, 2017, 20:42 »
Z czym skłamałem ? Że Jehowa zawsze miał na ziemi swoją organizację ? Nie ma tu kłamstwa. Kiedyś tą organizacją był naród Izraelitów, teraz jest organizacja Świadków Jehowy. Nigdzie nie napisałem, że organizacja ta działa nieustannie, bez przerwy od czasów Adama chociaż przez wieki wiele osób dbało m in  o to aby imię Jehowy nie poszło w zapomnienie.
.  Noe z żoną i dziećmi też tworzyli organizację ?  Izrael też był organizacją ?  Adolf Hitler miał też swoją organizację NSDAP .


Gorszyciel

  • Gość
Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #304 dnia: 30 Sierpień, 2017, 00:00 »
.  Noe z żoną i dziećmi też tworzyli organizację ?  Izrael też był organizacją ?  Adolf Hitler miał też swoją organizację NSDAP .

Wybacz, ale... del :D


Offline Helleboris

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #305 dnia: 30 Sierpień, 2017, 00:25 »
A ja powiem tylko tak... Jako, że mam podły nastrój i przemoc seksualna nie jest mi obca, jest mi cholernie smutno i przykro, że taki Trampek wypowiada się w tym wątku z całkowitym lekceważeniem. I okropne jest to, że dla takich ludzi jak Trampek, nie liczy tragedia, ofiara, tylko to do jakiej religii należy oprawca i czy udowodniono jego winę. Ten temat porusza sprawę tak delikatną i bolesną, że naprawdę trzeba nie mieć serca by tutaj żartować. Trampek - Twoje wypowiedzi są jak nóż, który wbijasz w plecy każdej ofierze pedofilii. Staram się nie życzyć nikomu źle, ale dzisiaj wybaczcie.... A żeby Cię tak kura podziobała Trampek (powstrzymałam się od gorszej wersji obelgi)
"To repeat the same action and expect different results is madness."


Offline trampek

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #306 dnia: 30 Sierpień, 2017, 15:21 »
W Polsce w ciągu 5 lat ubyło 6 tysięcy głosicieli pomimo ochrzczenia w tym czasie ponad 10 tysięcy. Oznacza to, że przez te 5 lat z organizacji ewakuowało się ponad 15 tysięcy osób. Na kraj w którym Świadków jest 120 tys. to bardzo duża liczba. Gdyby np. z kościoła katolickiego odpływało proporcjonalnie tyle samo osób, to przez te 5 lat odeszłoby w sposób formalny jakieś 4 miliony ludzi.

To chyba nie zdajesz sobie sprawy ile ludzi faktycznie odpłynęło z kościoła katolickiego. Samo to, że w niedzielnych mszach uczestniczy pomiędzy 30 a 40% katolików daje dużo do myślenia. Do komunii przystępuje ok 15% katolików.
Ja też ciągle w kościelnych statystykach figuruję cały czas jako katolik  ;)

Zresztą nie ma dla mnie znaczenia czy świadków będzie 120 tysięcy czy 5 tysięcy. Ważne czego nauczają.

.  Noe z żoną i dziećmi też tworzyli organizację ?  Izrael też był organizacją ?  Adolf Hitler miał też swoją organizację NSDAP .

Naród Izraelski był narodem zorganizowanym przez Jehowę. Przeczytasz o tym dokładnie w pismach hebrajskich.
Hitler też miał swoją organizację. Tak się składa, że na świecie wszystko jest jakoś zorganizowane, czy to partie czy urzędy czy państwa czy kościoły ;)

A ja powiem tylko tak... Jako, że mam podły nastrój i przemoc seksualna nie jest mi obca, jest mi cholernie smutno i przykro, że taki Trampek wypowiada się w tym wątku z całkowitym lekceważeniem. I okropne jest to, że dla takich ludzi jak Trampek, nie liczy tragedia, ofiara, tylko to do jakiej religii należy oprawca i czy udowodniono jego winę. Ten temat porusza sprawę tak delikatną i bolesną, że naprawdę trzeba nie mieć serca by tutaj żartować. Trampek - Twoje wypowiedzi są jak nóż, który wbijasz w plecy każdej ofierze pedofilii. Staram się nie życzyć nikomu źle, ale dzisiaj wybaczcie.... A żeby Cię tak kura podziobała Trampek (powstrzymałam się od gorszej wersji obelgi)

Ja nie lekceważę pedofilii ale w życiu staram się opierać na faktach a nie domniemaniach czy przypuszczeniach czy na emocjach ;)

Jeśli nawet w Polsce kilku świadków okaże się pedofilami to nikt nie ma prawa z tego powodu głosić publicznie, że u świadków tylko pedofilia i że trzeba przed nimi chronić dzieci. Takie coś podlega pod kodeks karny.
Ja co chwilę słyszę w mediach, że policja zatrzymała kolejnego pedofila. Podejrzewam, że są to katolicy. Nic nie upoważnia mnie do głoszenia publicznie, że u katolików tylko pedofilia i chrońcie przed katolikami swoje dzieci.

M: W drodze wyjątku scaliłem trzy Twoje posty pod rząd w jeden, ale po raz kolejny proszę Cię, byś w taki sposób nie pisał. Jeśli się nie zastosujesz, to następne posty pisane kilka pod rząd będą po prostu lądowały w koszu.
« Ostatnia zmiana: 31 Sierpień, 2017, 16:49 wysłana przez M »


Offline M

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #307 dnia: 31 Sierpień, 2017, 16:47 »
w życiu staram się opierać na faktach a nie domniemaniach czy przypuszczeniach czy na emocjach ;)

Ja co chwilę słyszę w mediach, że policja zatrzymała kolejnego pedofila. Podejrzewam, że są to katolicy.

Czy Ty potrafisz napisać jeden post, który nie byłby wewnętrznie sprzeczny? :)


Offline Startek

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #308 dnia: 31 Sierpień, 2017, 18:02 »
Trampku  na forum jest trzech katolików , więc  nas nie obchodzi co się dzieje w Kościele Katolickim  .   
« Ostatnia zmiana: 31 Sierpień, 2017, 18:04 wysłana przez Startek »


Offline bene

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #309 dnia: 31 Sierpień, 2017, 20:20 »
Ja nie lekceważę pedofilii ale w życiu staram się opierać na faktach a nie domniemaniach czy przypuszczeniach czy na emocjach ;)
A to ciekawe wrzuciłem w wyszukiwarce na jw.org słowo prawdopodobnie i okazuje się że jest to jedno z ulubionych słówek anonimowych redaktorków występuje ono przeszło 2000 razy czyli tyle samo co słowo prawda

Cytuj
Jeśli nawet w Polsce kilku świadków okaże się pedofilami to nikt nie ma prawa z tego powodu głosić publicznie, że u świadków tylko pedofilia i że trzeba przed nimi chronić dzieci. Takie coś podlega pod kodeks karny.
Masz rację nie można mówić pod żadnym pozorem że u świadków tylko pedofilia bo i inne zboczenia też  się mogą zdarzyć. Ale nie można też takiego faktu zamiatać pod dywan. A zdaje się że już zatajanie takiego faktu podlega pod przywołany przez Ciebie kodeks. Widzisz temat ten został wywołany tym że ani jeden taki przypadek nie został zgłoszony do organów ścigania. I właśnie to daje wiele do myślenia. 
« Ostatnia zmiana: 31 Sierpień, 2017, 20:22 wysłana przez bene »
Ciekawe jakie rośliny mają zmysły by poznać jaką budowę ma  owad oraz gdzie mają mózg aby mogły przetwarzać dane z poprzednich cyklów swojej egzystencji aby móc dostosować się do jego budowy


Tusia

  • Gość
Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #310 dnia: 31 Sierpień, 2017, 20:22 »
z kościoła katolickiego

To nie jest forum o katolikach.


Gorszyciel

  • Gość
Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #311 dnia: 31 Sierpień, 2017, 20:24 »
To chyba nie zdajesz sobie sprawy ile ludzi faktycznie odpłynęło z kościoła katolickiego.

I co ciekawe biskup nie każe ich rodzinom unikać kontaktów z nimi ani omijać na ulicy.


Offline trampek

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #312 dnia: 01 Wrzesień, 2017, 09:55 »
I co ciekawe biskup nie każe ich rodzinom unikać kontaktów z nimi ani omijać na ulicy.

Nie znam żadnego katolika , który jest mordercą czy pedofilem czy uprawia nierząd i został za to usunięty z kościoła. Znasz takie przypadki ? Bo ja nie. Może dlatego wszyscy oni zachowują się cały czas jak gdyby nigdy nic.

#Bene
" A zdaje się że już zatajanie takiego faktu podlega pod przywołany przez Ciebie kodeks."

Widać nie znasz kodeksów. Przeczytaj art. 178 kodeksu postępowania karnego. Sprawa wygląda inaczej w stosunku do osób nie będących duchownymi ale wiedzącymi np o pedofilii. Na takich osobach ciąży już obowiązek powiadomienia o tym organy ścigania. Więc na co czekacie ;)


Offline PoProstuJa

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #313 dnia: 01 Wrzesień, 2017, 18:32 »
Nie znam żadnego katolika , który jest mordercą czy pedofilem czy uprawia nierząd i został za to usunięty z kościoła. Znasz takie przypadki ? Bo ja nie.
Może dlatego wszyscy oni zachowują się cały czas jak gdyby nigdy nic.

Widzisz trampku... sposób traktowania katolików zależy od danej parafii. Można od czasu do czasu natknąć się w prasie na artykuły, w których mowa jest o tym, że ksiądz odmówił ochrzczenia dziecka (a nawet pogrzebu!) osobom, które żyją bez ślubu bądź nie chodzą do kościoła.
Mnie jednak religia katolicka nie interesuje, bo dawno temu z niej wyszłam. Mnie bardziej interesują Świadkowie Jehowy, do których jeszcze niedawno przynależałam.

Jakie mam wnioski?

Takie, że Świadkowie wcale nie różnią się pod względem popełnianych grzechów od wyznawców innych religii. Myślę, że popełniają ich tyle samo co katolicy, protestanci itp. Czym jednak różnią się Świadkowie od wyznawców innych religii? Ano  tym, że z powodu obowiązującego w zborze systemu wykluczania i ostracyzmu muszą oni dobrze UKRYWAĆ swoje grzechy!
Kiedyś, mając jeszcze klapki na oczach, żyłam w złudzeniu, że Świadków omijają takie problemy jak zdrada małżeńska, rozpusta czy rozwody. Ale złudzenie szybko mijało, gdy okazywało się, że ta para była ograniczona przed ślubem za niemoralność, inna para żyła ze sobą "na kocią łapę" tak długo, dopóki starsi tego nie wywęszyli. W pewnym momencie w okolicznych zborach była też lawina rozwodów z powtarzającym się motywem - jedno z małżonków znalazło sobie kochanka i zostawiło dla nich męża/żonę (zazwyczaj byli to kochankowie "ze świata").

Patrzyłam więc na tę "Sodomę i Gomorę" i zastanawiałam się czym się różnią Świadkowie od innych ludzi skoro co chwilę słyszałam o kolejnych rozwodach w zborach. A dodam, że było to dobre kilka lat temu, gdy jeszcze myślałam, że jest to organizacja wybrana przez Boga.


Offline Roszada

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #314 dnia: 01 Wrzesień, 2017, 18:39 »
Nie znam żadnego katolika , który jest mordercą czy pedofilem czy uprawia nierząd i został za to usunięty z kościoła. Znasz takie przypadki ? Bo ja nie. Może dlatego wszyscy oni zachowują się cały czas jak gdyby nigdy nic.
Ale co katolicy mają wspólnego ze ŚJ? ;D
Jacyś ich bracia czy co? :)

Jak upadnie ten Babilon to na kogo będziesz się powoływał w sprawie swoich grzechów i organizacji? No na kogo, skoro katolików już nie będzie. :)

Trampek zapomina że to forum o ŚJ, a nie o KK.
Trampku masz tyle forów katolickich, gdzie możesz wylewać swoje żale na KK, a ty trujesz tu exŚJ o KK. :-\

Przebudźcie się! trampek. ;D