Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: 1006 pedofili u ŚJ w Australii  (Przeczytany 130753 razy)

Offline trampek

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #285 dnia: 28 Sierpień, 2017, 10:38 »
Trampku poniżej, kilka słów o Twoim bogu, ale za nim do tego dojdziemy, chciałem Ci powiedzieć, że walczysz z odstępcami tak samo jak każdy inny SJ,  "przełożony przez kalkę" a może lepiej ksero, zindoktrynowany i "wytresowany" przez CK.  Taki "standarcik" i brak oryginalności. ;)

Kiedy widzę, tu na forum jak taki twardziel jak Ty, a było tu takich wielu, dochodzi do granic absurdu, tylko dlatego, że nie zniósłby bólu utraty wiary w swojego boga organizację, pozwalam sobie zacytować pewną analizę psychologiczną, dotyczącą nieprzebudzonego  Świadka Jehowy, którym Ty Trampku niewątpliwie jesteś. To taka "tradycja", a i nowym się przydaje ;)



Ja nie walczę z odstępcami tylko z głupotami jakie tu czytam. To wszystko. A jest ich tu trochę ;)


Offline trampek

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #286 dnia: 28 Sierpień, 2017, 10:40 »


Już Ci to kiedyś pisałam, ale jeszcze raz się powtórzę: organizacja Świadków to nie jest Bóg!
Ja wierzę w Boga, Ty w organizację.

Ja też wierze w Boga, który ma na imię jehowa . Jehowa zaw2sze miał na ziemi swoją organizację. Kiedyś to był lud Izraela a teraz jest to organizacja głosząca innym ludziom Jego imię ;)

Miłego dnia życzę !


Offline M

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #287 dnia: 28 Sierpień, 2017, 11:46 »
Ja też wierze w Boga, który ma na imię jehowa . Jehowa zaw2sze miał na ziemi swoją organizację. Kiedyś to był lud Izraela a teraz jest to organizacja głosząca innym ludziom Jego imię ;)

Jaką organizację miał na ziemi Jehowa przez około 1800 lat pomiędzy II a XX wiekiem naszej ery? Gdzie miało wtedy siedzibę jej Ciało Kierownicze i kto wchodził w jego skład?

Bonusowe pytanie - jaką organizację miał na ziemi Jehowa pomiędzy wygnaniem Adama z raju, a narodzinami Jakuba, zwanego potem Izraelem? Gdzie była jej siedziba i kto wchodził w skład jej Ciała Kierowniczego?
« Ostatnia zmiana: 28 Sierpień, 2017, 11:48 wysłana przez M »


Offline trampek

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #288 dnia: 28 Sierpień, 2017, 11:53 »
Jaką organizację miał na ziemi Jehowa przez około 1800 lat pomiędzy II a XX wiekiem naszej ery? Gdzie miało wtedy siedzibę jej Ciało Kierownicze i kto wchodził w jego skład?

Bonusowe pytanie - jaką organizację miał na ziemi Jehowa pomiędzy wygnaniem Adama z raju, a narodzinami Jakuba, zwanego potem Izraelem? Gdzie była jej siedziba i kto wchodził w skład jej Ciała Kierowniczego?

Wtedy Jehowa nie potrzebował organizacji tak samo jak wcześniej nie wziął pod opiekę narodu Izraelskiego. Obecnie , w dniach końca tego systemu, Bóg potrzebuje ludzi, którzy głoszą o Nim po całej ziemi w Jego organizacji. Robią to tylko Świadkowie Jehowy i nikt więcej.


Offline M

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #289 dnia: 28 Sierpień, 2017, 11:54 »
Wtedy Jehowa nie potrzebował organizacji tak samo jak wcześniej nie wziął pod opiekę narodu Izraelskiego.

Przed chwilą napisałeś co innego. Zdecyduj się, albo przestań kłamać.

Jehowa zawsze miał na ziemi swoją organizację.


Offline trampek

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #290 dnia: 28 Sierpień, 2017, 11:57 »
Przed chwilą napisałeś co innego. Zdecyduj się, albo przestań kłamać.

Z czym skłamałem ? Że Jehowa zawsze miał na ziemi swoją organizację ? Nie ma tu kłamstwa. Kiedyś tą organizacją był naród Izraelitów, teraz jest organizacja Świadków Jehowy. Nigdzie nie napisałem, że organizacja ta działa nieustannie, bez przerwy od czasów Adama chociaż przez wieki wiele osób dbało m in  o to aby imię Jehowy nie poszło w zapomnienie.


Offline Lila

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #291 dnia: 28 Sierpień, 2017, 12:12 »
Jeśli ktoś  nie został nigdy skazany prawomocnym wyrokiem czy to za pedofilię czy to za włamania to nikt nie ma prawa publicznie nazywać taką osobę przestępcą.
Wasza nienawiść do świadków Jehowy nie może usprawiedliwiać tego, że publicznie nazywacie ich pedofilami. Może to skończyć się pozwami do sądów.

Niczym się nie skończy.
Pamiętaj, że tę tabelę sporządzili sami świadkowie Jehowy, więc jej nie kwestionuj. Zawiera ona wystarczające dane by być traktowana jako źródło rzetelnej informacji o pedofilach i ich ofiarach w australijskich zborach świadków Jehowy.
Już to pisałam, ale się powtórzę, bo jak widać powtarzać należy - pedofilia jest wszędzie, bo ludzie wszędzie są tacy sami.
Problemem jest to, że organizacja, która uważa się za czystą i świętą, nie dba o tę czystość, jednocześnie oczekując jej od innych.
Nawołuje do uczciwości we wszelkich dziedzinach życia, np. płacenia podatków, przestrzegania przepisów ruchu drogowego, generalnie oddawania Cezarowi tego, co Cezara. Opowiada o doskonałym raju bez chorób, śmierci i nieszczęść. Tymczasem ma cały system procedur, które chronią przestępców seksualnych. I to właśnie jest straszne - święta i czysta organizacja z ułomnymi i bezdusznymi procedurami.


Gorszyciel

  • Gość
Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #292 dnia: 28 Sierpień, 2017, 13:01 »
Z czym skłamałem ? Że Jehowa zawsze miał na ziemi swoją organizację ? Nie ma tu kłamstwa. Kiedyś tą organizacją był naród Izraelitów, teraz jest organizacja Świadków Jehowy. Nigdzie nie napisałem, że organizacja ta działa nieustannie, bez przerwy od czasów Adama chociaż przez wieki wiele osób dbało m in  o to aby imię Jehowy nie poszło w zapomnienie.

Naprawdę nie widzisz w czym skłamałeś? ZAWSZE znaczy ZAWSZE, tj. ab creatione Mundi po dziś dzień. Miedzy zaś stworzenie Adama a 28 sierpnia roku Pańskiego 2017 są wieki II-XIX, tj. ponad 1800 lat. Gdzie wtedy była Organizacja Jehowy?


Offline Mała mi

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #293 dnia: 28 Sierpień, 2017, 13:49 »
Trampek nie musisz pisać do mnie prywatnych maili.Chetnie odpowiem tu na forum. Jestes śmieszy.ps A nie masz czasu się tym zająć bo cała swoją energię poświęcasz na rozmowy z odstepcami, katolikami itp itd


Offline PoProstuJa

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #294 dnia: 28 Sierpień, 2017, 14:14 »

Ja nie walczę z odstępcami tylko z głupotami jakie tu czytam. To wszystko. A jest ich tu trochę ;)

Czas zadać pytanie czy starsi z Twojego zboru wiedzą jakie "głupoty" tu czytasz?  ;D

Informacje na temat przestępstw popełnianych przez Świadków (tu akurat wątek o Australii), na temat ich sposobu zarządzania organizacją i manipulowania umysłami ludzi; na temat ich wymyślonych nauk... Faktycznie - same "głupoty"...

Starasz się obalać owe "głupoty", ale niestety oprócz swojego dużego zapału nie masz tutaj merytorycznych argumentów  :(

A dodatkowo pokazujesz innym czytającym jak bardzo zaślepieni potrafią być Świadkowie, których panem jest JW.ORG.

Choć uważasz, że walczysz z "odstępcami", to tak naprawdę robisz nam przysługę.
Jeśli ktoś z zewnątrz miał jakiekolwiek wątpliwości czy u Świadków dochodziło do ukrywania pedofilii i jak to możliwe, że tak się działo, to uzyskał tu odpowiedź.
Po prostu Świadkowie za każdym razem zakładali klapki na oczy i postanawiali ich nie ściągać... i tak jak Ty trampku upierali się, że organizacja jest święta.

Pisz więcej trampku - niech inni czytający poznają prawdziwe oblicze Świadków*!
To skutecznie ich zniechęci do tej organizacji!


*P.S. Nie chcę tu generalizować - nie wszyscy Świadkowie są tacy jak trampek.
Ale niestety trampek jest typowym, strażnicowym przykładem "gorliwego Świadka" zamkniętego na wszelkie argumenty z zewnątrz.


Offline trampek

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #295 dnia: 28 Sierpień, 2017, 15:10 »
Czas zadać pytanie czy starsi z Twojego zboru wiedzą jakie "głupoty" tu czytasz?  ;D

Informacje na temat przestępstw popełnianych przez Świadków (tu akurat wątek o Australii), na temat ich sposobu zarządzania organizacją i manipulowania umysłami ludzi; na temat ich wymyślonych nauk... Faktycznie - same "głupoty"...

Starasz się obalać owe "głupoty", ale niestety oprócz swojego dużego zapału nie masz tutaj merytorycznych argumentów  :(

A dodatkowo pokazujesz innym czytającym jak bardzo zaślepieni potrafią być Świadkowie, których panem jest JW.ORG.

Choć uważasz, że walczysz z "odstępcami", to tak naprawdę robisz nam przysługę.
Jeśli ktoś z zewnątrz miał jakiekolwiek wątpliwości czy u Świadków dochodziło do ukrywania pedofilii i jak to możliwe, że tak się działo, to uzyskał tu odpowiedź.
Po prostu Świadkowie za każdym razem zakładali klapki na oczy i postanawiali ich nie ściągać... i tak jak Ty trampku upierali się, że organizacja jest święta.

Pisz więcej trampku - niech inni czytający poznają prawdziwe oblicze Świadków*!
To skutecznie ich zniechęci do tej organizacji!


*P.S. Nie chcę tu generalizować - nie wszyscy Świadkowie są tacy jak trampek.
Ale niestety trampek jest typowym, strażnicowym przykładem "gorliwego Świadka" zamkniętego na wszelkie argumenty z zewnątrz.


Skoro dzięki moim postom coraz więcej ludzi odchodzi od wielbienia Jehowy to poproś swoich kolegów żeby w końcu zdjęli mi moderację ;)

Może dzięki mnie organizacja Jehowy upadnie ? Co ty na to ? ;)


Offline M

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #296 dnia: 28 Sierpień, 2017, 15:48 »
Skoro dzięki moim postom coraz więcej ludzi odchodzi od wielbienia Jehowy to poproś swoich kolegów żeby w końcu zdjęli mi moderację ;)

Nie zdejmiemy Ci moderacji dopóki nie pokażesz, że potrafisz w cywilizowany sposób dyskutować. A niestety jak narazie nie dajesz nam podstaw by ją zdjąć, bo kontynuujesz swoją tradycję wylewania jadu przeciwko byłym Świadkom Jehowy (czy też okazjonalnie katolikom) gdzie tylko się da, nie patrząc na to czy Twoje wypociny w ogóle mają związek z tematem wątku.


Tusia

  • Gość
Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #297 dnia: 28 Sierpień, 2017, 16:14 »
Może dzięki mnie organizacja Jehowy upadnie ? Co ty na to ? ;)

Organizacja upada dzięki własnym publikacjom. Dzisiaj nie da się już niczego ukryć, w szczególności w Internecie nic nie ginie, że nie wspomnę o papierowych publikacjach Towarzystwa Strażnica.


Offline trampek

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #298 dnia: 29 Sierpień, 2017, 09:42 »
Organizacja upada dzięki własnym publikacjom. Dzisiaj nie da się już niczego ukryć, w szczególności w Internecie nic nie ginie, że nie wspomnę o papierowych publikacjach Towarzystwa Strażnica.

Nie nie upada...to tylko twoje pobożne życzenie, jak na razie to pustoszeją inne kościoły przerabiane na dyskoteki ;)


Offline PoProstuJa

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #299 dnia: 29 Sierpień, 2017, 15:18 »
Nie nie upada...to tylko twoje pobożne życzenie, jak na razie to pustoszeją inne kościoły przerabiane na dyskoteki ;)

Trampku a na co są przerabiane te wszystkie sale królestwa i "domy Betel", które są sprzedawane masowo np. w Anglii?
Czyżby tam braci ubywało skoro tylu sal się pozbywają???