Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: 1006 pedofili u ŚJ w Australii  (Przeczytany 130513 razy)

Offline Startek

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #330 dnia: 04 Wrzesień, 2017, 08:07 »
Trampek - podstawa biblijna proszę - chrzescijanscy starsi ktorzy nie sa zwiazani przymierzem z Chrystusem mogą sądzić braci - werset. Znajdz mi taki PROSZĘ

Jeśli starsi mogą to robic to ta zasada jest w oparciu na tradycji, wiec jesli powolujemy sie na tradycje to mozemy w tej sytuacji usprawiedliwic np celibat ktory tez mimo iz braku jednoznacznego zakazu pobierania sie (z bibli) zostal ustanowiony ze wzgledu na tradycje kosciola. (Niech mnie ktos poprawi jak zle to rozumiem)
Podstawa Biblijna proszę , Jakuba 4 :11,12  albo Rzym 14: 4-13


Offline GdzieTaPrawda

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #331 dnia: 04 Wrzesień, 2017, 08:15 »
No tak teraz juz prawie wszystko jasne:)

"Starsi ich nienawidzą, Ta metoda sprawi ze nie bedzie klotni i sporów w zborach, wielu Chrzescijan odkryło tą metodę i teraz żyją w zgodzie i mają "Raj duchowy".....





Jesli chcesz poznać tą metodę przeczytaj wersety z postu powyżej od Startreka"


KaiserSoze

  • Gość
Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #332 dnia: 04 Wrzesień, 2017, 08:19 »
Ja wiem do czego jest prokurator a wy cały czas nie wiecie komu zgłaszać to, że znacie mnóstwo pedofilów u świadków ;)

Przeczytaj se (...) Rzymian 13:1-2. Może wreszcie zrozumiesz na czym polega twój problem.


Offline Startek

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #333 dnia: 04 Wrzesień, 2017, 08:29 »
Przeczytaj se (...) Rzymian 13:1-2. Może wreszcie zrozumiesz na czym polega twój problem.
  władzą zwierzchnią dla świadków są starsi , dla starszych nadzorca obwodu i dział prawny w Nadarzynie , Ciało kierownicze a nad ciałem Jehowa .
« Ostatnia zmiana: 04 Wrzesień, 2017, 08:33 wysłana przez Startek »


Offline trampek

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #334 dnia: 04 Wrzesień, 2017, 09:56 »
Przeczytaj se (...) Rzymian 13:1-2. Może wreszcie zrozumiesz na czym polega twój problem.

Przeczytałem i nie mam z tym żadnego problemu ;)
Oddaję Cezarowi co Cezara a Bogu co boskie. 


KaiserSoze

  • Gość
Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #335 dnia: 04 Wrzesień, 2017, 11:27 »
Przeczytałem i nie mam z tym żadnego problemu ;)

Spokojnie, czytaj aż zrozumiesz.


Offline DonnieDarkoJG

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #336 dnia: 04 Wrzesień, 2017, 11:29 »
Przeczytałem i nie mam z tym żadnego problemu ;)
Oddaję Cezarowi co Cezara a Bogu co boskie.

I nadal nie widzisz pewnie nic złego mówiąc do pedofila "bracie"..


Offline Startek

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #337 dnia: 04 Wrzesień, 2017, 12:36 »
Przeczytałem i nie mam z tym żadnego problemu ;)
Oddaję Cezarowi co Cezara a Bogu co boskie.
To więc Trampku jako starszy zboru masz przy pierwszym sygnale że coś jest nie tak zawiadomić policję i nie zajmować się ta sprawą . A nie słuchać się tajnych listów i wytycznych od osób którzy się podpisują Wasi Bracia .


Offline trampek

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #338 dnia: 05 Wrzesień, 2017, 09:05 »
To więc Trampku jako starszy zboru masz przy pierwszym sygnale że coś jest nie tak zawiadomić policję i nie zajmować się ta sprawą . A nie słuchać się tajnych listów i wytycznych od osób którzy się podpisują Wasi Bracia .

Żeby coś zgłosić policji trzeba mieć uzasadnione podejrzenie popełnienia przez kogoś przestępstwa czy wykroczenia. Jeśli takie podejrzenie będę posiadał to na pewno zgłoszę to ;)
Czytając wasze posty widać, że wielu z was takie podejrzenie ma więc cały czas dziwię się, że nic nie zgłaszacie a uprawiacie tylko forumową propagandę.


Offline Dianne

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #339 dnia: 05 Wrzesień, 2017, 12:16 »
drogi trampku. Temat gwałtów to bardzo delikatny temat o którym najwyraźniej żadnego pojęcia nie masz. Osobiście polecam Ci zamknąć ten swój głupi ryj i zająć się czymś co będzie dla ciebie wystarczająco skomplikowane, żebyś się nie nudził i nie aż tak trudne, żebyś znowu zaczął się motać. Zbieraj ziemniaki czy coś.
Biegała dziewczynka po polu minowym i machała rączkami na pięć kilometrów.


KaiserSoze

  • Gość
Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #340 dnia: 05 Wrzesień, 2017, 12:18 »
Żeby coś zgłosić policji trzeba mieć uzasadnione podejrzenie popełnienia przez kogoś przestępstwa czy wykroczenia. Jeśli takie podejrzenie będę posiadał to na pewno zgłoszę to ;)
Czytając wasze posty widać, że wielu z was takie podejrzenie ma więc cały czas dziwię się, że nic nie zgłaszacie a uprawiacie tylko forumową propagandę.

Mam uzasadnione podejrzenie że ktoś wyżął twoją gąbkę, zwaną zazwyczaj mózgiem. Oficjalnie to zgłaszam.


Offline trampek

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #341 dnia: 05 Wrzesień, 2017, 14:10 »
drogi trampku. Temat gwałtów to bardzo delikatny temat o którym najwyraźniej żadnego pojęcia nie masz. Osobiście polecam Ci zamknąć ten swój głupi ryj i zająć się czymś co będzie dla ciebie wystarczająco skomplikowane, żebyś się nie nudził i nie aż tak trudne, żebyś znowu zaczął się motać. Zbieraj ziemniaki czy coś.

To prawda. Dlatego cały czas zastanawia mnie jak wy z taką lekkością piszecie sobie, że u świadków tylko pedofilia ;)

No chyba, że macie twarde dowody na to, że w Polsce każdy z was jest ofiarą pedofilów ale wy jeszcze nie macie tyle sił żeby to zgłosić Policji.

Ryj to ma świnia a raczej nie jestem do niej podobny. Może masz takie skojarzenia patrząc może na siebie ;)


Offline CEGŁA

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #342 dnia: 05 Wrzesień, 2017, 14:14 »
Mam uzasadnione podejrzenie że ktoś wyżął twoją gąbkę, zwaną zazwyczaj mózgiem. Oficjalnie to zgłaszam.

Trampek nie ma gąbki...
Niektórzy ludzie są bez "wyższej wartości" i nie warto poświęcać im czasu.

Ignoruję: Trampek, KaiserSoze, Matus, Sabekk itp.


Offline Mała mi

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #343 dnia: 05 Wrzesień, 2017, 14:53 »
Cytuj
Żeby coś zgłosić policji trzeba mieć uzasadnione podejrzenie popełnienia przez kogoś przestępstwa czy wykroczenia. Jeśli takie podejrzenie będę posiadał to na pewno zgłoszę to ;)
Czytając wasze posty widać, że wielu z was takie podejrzenie ma więc cały czas dziwię się, że nic nie zgłaszacie a uprawiacie tylko forumową propagandę.
Wcale nie czytasz naszych postów, ty je tylko przeglądasz. Jakbyś czytał to, już dawno,byś inaczej cwierkal.Sprobuj na głos, to pomogą w zrozumieniu czytanego tekstu.


Offline Asturia

Odp: 1006 pedofili u ŚJ w Australii
« Odpowiedź #344 dnia: 05 Wrzesień, 2017, 15:33 »
dlaczego dyskutujecie z tym betonem (trampek)?
nie widzicie, że to nie ma sensu, nie rozumiem was, ignorować trolla z Warwick i gra. niech sam ze sobą prowadzi dyskusje, twierdzicie, że mózgu nie ma ale dyskusje lecą dalej
« Ostatnia zmiana: 05 Wrzesień, 2017, 15:37 wysłana przez Asturia »