Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Powroty do Boga, organizacji  (Przeczytany 16718 razy)

Offline Roszada

Odp: Powroty do organizacji?
« Odpowiedź #45 dnia: 20 Lipiec, 2015, 10:12 »
Wilk w owczej, czy w wilczej skórze? ;D

Najlepsze jest to, że wilczek tylko o psychiatrach pisze i nic więcej. :)
Zero argumentów, zero wiedzy. 8-)


Offline sabekk

Odp: Powroty do organizacji?
« Odpowiedź #46 dnia: 20 Lipiec, 2015, 10:21 »
Dokładnie tak. Niogo tutaj to nie interesuje. Wilk z zabrza pomylił fora. Polecam wątek „Pożegnanie”

I zaraz znowu będzie, że wyrzucamy ludzi z forum ;D. No ale co zrobić, skoro niektórzy sami się o to proszą...

Dlaczego odnoszę wrażenie, że "Wilk z Zabrza" jest prowokatorem w stylu ostatnio tutaj sławnego, Miśka vel Roberta. A do "owcy" mogę napisać tylko tyle, żeby się nie zrażała do całego forum, z powodu jednego forumowicza. W każdym towarzystwie znajdzie się czasami ktoś kto nadepnie nam na odcisk. Hej.

A na końcu okaże się, że to "Gruby Drab"  ;D
Niech 'wilczek' popisze sobie w dziale Ateizm i wszystko bedzie na swoim miejscu. Z pewnością znajdzie adwersarzy na jego "tłumaczenia". Może i ja sobie poczytam?
Każdy głupi ma swój rozum... samo życie.
---
Ignorowani: NiepokornaHadra


Offline Roszada

Odp: Powroty do organizacji?
« Odpowiedź #47 dnia: 20 Lipiec, 2015, 10:25 »
Nigdy w życiu Gruby Drab.
On stosuje argumentację, a nie wysyła do psychiatry.
Znam go i choć dzieli nas wiara i niewiara ale nigdy takich rzeczy nie wypisywał.
Z PMów mam miłe kontakty z nim.


Offline M

Odp: Powroty do organizacji?
« Odpowiedź #48 dnia: 20 Lipiec, 2015, 11:02 »
Poza tym ten nasz wilk jest z UK, a Drab jest z Polski :). Jeśli już się ktoś tu podszywa pod niego, to mam tylko jeden typ, ale nie będę głośno mówił...


Offline Roszada

Odp: Powroty do organizacji?
« Odpowiedź #49 dnia: 20 Lipiec, 2015, 11:07 »
Ja kilka osób z UK znam z forum tego i bratniego, ale żadna mi z nich nie pasuje do wilczka. :)


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Powroty do organizacji?
« Odpowiedź #50 dnia: 20 Lipiec, 2015, 12:49 »
Nigdy w życiu Gruby Drab.
On stosuje argumentację, a nie wysyła do psychiatry.
Znam go i choć dzieli nas wiara i niewiara ale nigdy takich rzeczy nie wypisywał.
Z PMów mam miłe kontakty z nim.
Jestem tego samego zdania.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline sabekk

Odp: Powroty do organizacji?
« Odpowiedź #51 dnia: 20 Lipiec, 2015, 14:17 »
Dlaczego odnoszę wrażenie, że "Wilk z Zabrza" jest prowokatorem w stylu ostatnio tutaj sławnego, Miśka vel Roberta.

A na końcu okaże się, że to "Gruby Drab"  ;D

Nigdy w życiu Gruby Drab.
On stosuje argumentację, a nie wysyła do psychiatry.
Znam go i choć dzieli nas wiara i niewiara ale nigdy takich rzeczy nie wypisywał.
Z PMów mam miłe kontakty z nim.

Jestem tego samego zdania.

Chłopaki, przecież nie mówiłem tego powaznie... acz skojarzenie...  Jakiś czas temu 'Gandalf' tak zaplątał się w moderatorskich interpretacjach, że wyszło na to, iż białe jest czarne a czarne jest białe. Było oczywistym, że o własnych siłach z tego nie wyjdzie i któryś z modów przyjdzie mu z pomocą wlepiając mi warna. Kuriozalność sytuacji była tak oczywista, że mieszanie się w to właśnie 'Draba' byłoby tego szczytem. No i... warnem mnie poczęstował właśnie 'Drab', pokazując, że innych ma za idiotów a to co się dla niego naprawdę liczy, to lot na bezpiecznej, niziutkiej wysokości moderatorskiej solidarność i wzajemne klepanie się po pleckach. Dlatego, gdy widzę ateistę dającego również do zrozumienia, że jesteś idiotą...  To oczywiście nie 'Drab', ale za poziom na skojarzenia sobie zasłużył  ;D
Każdy głupi ma swój rozum... samo życie.
---
Ignorowani: NiepokornaHadra


Offline wilk z zabrza

Odp: Powroty do organizacji?
« Odpowiedź #52 dnia: 20 Lipiec, 2015, 15:35 »
Nie odzywałem się dotychczas, tylko czytałem Twoje posty. Ale czy możesz odpowiedzieć mi na pytanie?  Dlaczego atakujesz ludzi myślących inaczej niż Ty? Z Twoich wypowiedzi wychodzi jasno że jesteś ateista. I w tym jesteś do mnie podobny. Też jestem osobą niewierzącą, ale dlaczego Ty atakujesz osoby wierzące? W czym Ci ludzie są gorsi od Ciebie. Jeżeli jesteś tak bardzo pewny swojego punktu widzenia, prowadź dyskusję, przedstawiaj argumenty, nawet nakłaniaj do przyjęcia twojego rozumowania. Ale nie poniżaj, i nie obrażaj NIKOGO. Zrozumiałeś?! NIKOGO. Traktuj innych w taki sposób jak Ty sam chciałbyś być traktowany. Miłego dnia. Hej
zdecyduj sie czy zadajesz pytania bo jestes ciekaw odpowiedzi czy tez prowadzisz pouczajacy monolog. kiepsko z twoja logika jesli przyklejasz mi etekietke ateisty, no chyba ze tez nie za bardzo wiesz co znaczy slowo a teista


Offline wilk z zabrza

Odp: Powroty do organizacji?
« Odpowiedź #53 dnia: 20 Lipiec, 2015, 15:37 »
Wilk w owczej, czy w wilczej skórze? ;D

Najlepsze jest to, że wilczek tylko o psychiatrach pisze i nic więcej. :)
Zero argumentów, zero wiedzy. 8-)
bawienie sie w pokazywanie swej wiedzy w czasach gdy dzieki technice wpisujemy odpowiednie haslo lub fraze i wyskakuje mnostwo stron na ktorych inni juz wczesniej doszli do odpowiednich wnioskow jest tylko przejawem ego. z krotkiej wymiany zdan na 1914 wiem ze w takiej dzialalnosci celujesz natomiast kompletnie nie masz pojecia do czego nawiazywalem w swoich wypowiedziach


Offline wilk z zabrza

Odp: Powroty do organizacji?
« Odpowiedź #54 dnia: 20 Lipiec, 2015, 15:54 »
Ja kilka osób z UK znam z forum tego i bratniego, ale żadna mi z nich nie pasuje do wilczka. :)
wcale sie nie ukrywam , a nawet myslalem o wpisaniu swego imienia i nazwiaska tak jakto mam na fb. zrezygnowalem kiedy zobaczylem ze wszyscy tu posluguja sie sztucznymi nickami. od niemal 20 lat jak tylko zostawilem bez slowa 'organizacje' ku zdumieniu rodzicow i  wszystkich znajomych nie uczestniczylem w jakichkolwiek forach exow. sporadycznie na nk lub fb uczestniczylem w dyskusjach na forach biblijnych lub duchowego rozwoju gdzie czasami spotykalem exy. nie sadze zeby tu byl ktokolwiek ze znanych mi wczesniej osob.


Offline wilk z zabrza

Odp: Powroty do organizacji?
« Odpowiedź #55 dnia: 20 Lipiec, 2015, 16:11 »
Jedyny jego 'argument' to idź do psychiatry.
Ciekawe czy sam był, że taki obeznany w tych sprawach psychiatrycznych.
Czyżby sam się wyleczył?
Pytałem o skierowania, to nie odpowiedział.

Pewnie jak bym lekarkę pierwszego kontaktu prosił o skierowanie do psychiatry z powodu wiary w Boga, to by naprawdę zaniepokoiła się czy ze mną w porządku. ;D
Najlepiej podaj swoje dane bym miał się na kogo powołać, że niby ty mnie skierowałeś. Może z ciebie lekarz?
cwiercwiecze molestowania psychicznego religia wywarlo swe pietno na mnie . to ze dotychczas nikt z obecnych tu nie odbieral tak dosadnie presji religijnej jaka wywierali ortodoksyjni rodzice i otoczenie znaczy ze mieliscie wiecej szczescia.... zreszta sam widzialem w zborze jak inne dzieci braci starszych z ich cichym przyzwoleniem szly na kompromis . ja nie moglem. u nas goscila elita "towazystwa' i mnie nie bylo wolno . aktualnie prowadze badania nad potrzeba i ewentualna mozliwoscia otwarcia osrodkow terapeutycznych dla osob molestowanych religia ze szczegolnym uwzglednieniem DDOSJ  (doroslych dzieci ortodoksyjnych swiadkow jehowy). dodam ze osrodkow anonimowych pacjentow, tak samo jak to jest z anonimowymi alkocholikami, narkomanami czy  hazardzistami .
« Ostatnia zmiana: 20 Lipiec, 2015, 16:17 wysłana przez wilk z zabrza »


Offline Szyszka

Odp: Powroty do organizacji?
« Odpowiedź #56 dnia: 20 Lipiec, 2015, 16:17 »
cwiercwiecze molestowania psychicznego religia wywarlo swe pietno na mnie . to ze dotychczas nikt z obecnych tu nie odbieral tak dosadnie presji religijnej jaka wywierali ortodoksyjni rodzice i otoczenie znaczy ze mieliscie wiecej szczescia.... zreszta sam widzialem w zborze jak inne dzieci braci starszych z ich cichym przyzwoleniem szly na kompromis . ja nie moglem. u nas goscila elita "towazystwa' i mnie nie bylo wolno . aktualnie prowadze badania nad potrzeba i ewentualna mozliwoscia otwarcia osrodkow terapeutycznych dla osob molestowanych religia ze szczegolnym uwzglednieniem DDOSJ  (doroslych dzieci ortodoksyjnych swiadkow jehowy).
bardzo Ci współczuję. .


Offline Roszada

Odp: Powroty do organizacji?
« Odpowiedź #57 dnia: 20 Lipiec, 2015, 16:33 »
bawienie sie w pokazywanie swej wiedzy w czasach gdy dzieki technice wpisujemy odpowiednie haslo lub fraze i wyskakuje mnostwo stron na ktorych inni juz wczesniej doszli do odpowiednich wnioskow jest tylko przejawem ego. z krotkiej wymiany zdan na 1914 wiem ze w takiej dzialalnosci celujesz natomiast kompletnie nie masz pojecia do czego nawiazywalem w swoich wypowiedziach
No jasne, że nie mam pojęcia.
Więc słuchamy, ale nie pisz w kółko o wizytach u psychiatrów. ;)


Offline Roszada

Odp: Powroty do organizacji?
« Odpowiedź #58 dnia: 20 Lipiec, 2015, 16:36 »
cwiercwiecze molestowania psychicznego religia wywarlo swe pietno na mnie .
Czyli mierzysz nas swoją miarą.
Współczuje Ci, ale proszę nie myśl że wielu exów było identycznie molestowanych jak Ty.
Nie wysyłaj ich wszystkich do psychiatrów.
Jeśli Tobie te wizyty pomogły to świetnie ale nie czepiaj się innych.


Offline Roszada

Odp: Powroty do organizacji?
« Odpowiedź #59 dnia: 20 Lipiec, 2015, 16:38 »
A teraz uzbroję się w cierpliwość i będę obserwował co nam tu mądrego będziesz pisał. ;)
Inni pewnie też.