Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Powroty do Boga, organizacji  (Przeczytany 16708 razy)

Offline wilk z zabrza

Odp: Powroty do organizacji?
« Odpowiedź #15 dnia: 19 Lipiec, 2015, 21:04 »
M . oszczedz sobie ostrzeganie mnie na priv  na ktory nie moge odpowiedziec, (technicznie  to forum jest kiepskiej jakosci i pewnie za dlugo tu nie zabawie ) nie wpadlem tu by tworzyc atmosfere ale by podzielic sie wiedza i doswiadczeniem z tymi ktorzy chca wysluchac, lub maja jeszcze watpliwosci co do tego czy dobrze zrobili opuszczajac jehowe lub ' towazystwo straznice' . jesli ciebie dotyka moja wypowiedz to znaczy ze cos jest na rzeczy i tez wymagasz wizyty u psychiatry. takie fakty. brutalne, ale fakty. tak jak napisalem juz na jakims innym watku : wiele lat zajelo mi uswiadomienie sobie ze moi rodzice byli chorzy psychicznie i taka sama chorobe przekazali mnie.


Offline M

Odp: Powroty do organizacji?
« Odpowiedź #16 dnia: 19 Lipiec, 2015, 21:07 »
Skoro tak Ci tu wszystko i wszyscy nie odpowiadają to droga wolna, nikt Cię tu nie trzyma. Atakowanie personalne innych osób, tym bardziej takich, które tu ledwo przyszły, jest niezgodne z regulaminem tego forum (na przestrzeganie którego zgadzałeś się podczas rejestracji) i nie będzie tutaj tolerowane.

Więc albo uznasz, że inni mogą wierzyć w co im się podoba i nic Ci do tego (możesz z nimi dyskutować, ale nie ich obrażać), albo się żegnamy.


Offline wilk z zabrza

Odp: Powroty do organizacji?
« Odpowiedź #17 dnia: 19 Lipiec, 2015, 21:07 »
Napisz to mądrzej bo nie kapuję o co ci chodzi prócz tego, że wszyscy wierzący w Jehowę to chorzy psychicznie.
Ktoś czytając Twe posty może ciebie inaczej odczytać niż Ty odczytujesz siebie. ;)
nie potrafie. licze ze inni sa inteligentniejsi i zrozumia co pisze. :)


Offline Noc_spokojna

Odp: Powroty do organizacji?
« Odpowiedź #18 dnia: 19 Lipiec, 2015, 21:07 »
znaczy sie, choroba psychiczna dalej trzyma.
Jeśli w ten sposób będziesz wyrażał swoje opinie, na temat ludzi wierzących, chyba zacznę Cie "prześladować", jak "homofoby" Miśka. I wcale nie żartuję. >:(
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


Offline Roszada

Odp: Powroty do organizacji?
« Odpowiedź #19 dnia: 19 Lipiec, 2015, 21:07 »
M . oszczedz sobie ostrzeganie mnie na priv  na ktory nie moge odpowiedziec, (technicznie  to forum jest kiepskiej jakosci i pewnie za dlugo tu nie zabawie ) nie wpadlem tu by tworzyc atmosfere ale by podzielic sie wiedza i doswiadczeniem z tymi ktorzy chca wysluchac, lub maja jeszcze watpliwosci co do tego czy dobrze zrobili opuszczajac jehowe lub ' towazystwo straznice' . jesli ciebie dotyka moja wypowiedz to znaczy ze cos jest na rzeczy i tez wymagasz wizyty u psychiatry. takie fakty. brutalne, ale fakty. tak jak napisalem juz na jakims innym watku : wiele lat zajelo mi uswiadomienie sobie ze moi rodzice byli chorzy psychicznie i taka sama chorobe przekazali mnie.
A jesteś specjalistą z dziedziny psychiatrii, że tak wszystkich odsyłasz?
Wiesz, że trzeba mieć wpierw skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu?
Umiesz załatwiać takowe? :-\


Offline Roszada

Odp: Powroty do organizacji?
« Odpowiedź #20 dnia: 19 Lipiec, 2015, 21:09 »
nie potrafie. licze ze inni sa inteligentniejsi i zrozumia co pisze. :)
Robisz poza tym wiele błędów ortograficznych.
"Inteligentniejsi"?
Niż Ty?


Offline Noc_spokojna

Odp: Powroty do organizacji?
« Odpowiedź #21 dnia: 19 Lipiec, 2015, 21:09 »
Nie wiem czy przypadkiem nie mylą się nam "owce", bo mamy tu dwie, jest jeszcze "Owca Jehowy" i pewnie nie maja z sobą nic wspólnego.
Nie mają.
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


Offline wilk z zabrza

Odp: Powroty do organizacji?
« Odpowiedź #22 dnia: 19 Lipiec, 2015, 21:10 »
Skoro tak Ci tu wszystko i wszyscy nie odpowiadają to droga wolna, nikt Cię tu nie trzyma. Atakowanie personalne innych osób, tym bardziej takich, które tu ledwo przyszły, jest niezgodne z regulaminem tego forum (na przestrzeganie którego zgadzałeś się podczas rejestracji) i nie będzie tutaj tolerowane.
dzieki za rady, jak wczsniej dawalem ci do zrozumienia, skorzystaj z porady specjalisty jesli masz ciagla obsesje kontrolowania, doradzania lub upominania. ale ja tylko ci doradzam, co wcale nie znaczy ze mi przeszkadzasz  :)


Offline M

Odp: Powroty do organizacji?
« Odpowiedź #23 dnia: 19 Lipiec, 2015, 21:11 »
Nie wiem czy przypadkiem nie mylą się nam "owce", bo mamy tu dwie, jest jeszcze "Owca Jehowy" i pewnie nie maja z sobą nic wspólnego.

Co w tym dziwnego, przecież owiec jest "wielka rzesza" ;)

dzieki za rady, jak wczsniej dawalem ci do zrozumienia, skorzystaj z porady specjalisty jesli masz ciagla obsesje kontrolowania, doradzania lub upominania. ale ja tylko ci doradzam, co wcale nie znaczy ze mi przeszkadzasz  :)

Faktycznie, mam obsesję, bo zwróciłem ci uwagę. To do którego specjalisty mam się zapisać?
« Ostatnia zmiana: 19 Lipiec, 2015, 21:13 wysłana przez M »


Offline wilk z zabrza

Odp: Powroty do organizacji?
« Odpowiedź #24 dnia: 19 Lipiec, 2015, 21:11 »
Robisz poza tym wiele błędów ortograficznych.
"Inteligentniejsi"?
Niż Ty?
wiem :)


Offline Noc_spokojna

Odp: Powroty do organizacji?
« Odpowiedź #25 dnia: 19 Lipiec, 2015, 21:12 »
Skoro tak Ci tu wszystko i wszyscy nie odpowiadają to droga wolna, nikt Cię tu nie trzyma. Atakowanie personalne innych osób, tym bardziej takich, które tu ledwo przyszły, jest niezgodne z regulaminem tego forum (na przestrzeganie którego zgadzałeś się podczas rejestracji) i nie będzie tutaj tolerowane.

Więc albo uznasz, że inni mogą wierzyć w co im się podoba i nic Ci do tego (możesz z nimi dyskutować, ale nie ich obrażać), albo się żegnamy.
Myślę, że to kolejna prowokacja, i piszę to otwarcie. Zaraz okaże się, że "prześladujemy" wilka za poglądy.
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


Offline Roszada

Odp: Powroty do organizacji?
« Odpowiedź #26 dnia: 19 Lipiec, 2015, 21:12 »
dzieki za rady, jak wczsniej dawalem ci do zrozumienia, skorzystaj z porady specjalisty jesli masz ciagla obsesje kontrolowania, doradzania lub upominania. ale ja tylko ci doradzam, co wcale nie znaczy ze mi przeszkadzasz  :)
Jesteś odosobniony w swych wnioskach.
Przytocz z 10 osób z forum, które czują się zaszczute tak jak Ty. :)


Offline wilk z zabrza

Odp: Powroty do organizacji?
« Odpowiedź #27 dnia: 19 Lipiec, 2015, 21:14 »
Jeśli w ten sposób będziesz wyrażał swoje opinie, na temat ludzi wierzących, chyba zacznę Cie "prześladować", jak "homofoby" Miśka. I wcale nie żartuję. >:(
niestety to prawda. wlasnie po to wykreowano religie by trzymac ciemne masy ludzkie pod kontrola.


Offline Noc_spokojna

Odp: Powroty do organizacji?
« Odpowiedź #28 dnia: 19 Lipiec, 2015, 21:16 »
niestety to prawda. wlasnie po to wykreowano religie by trzymac ciemne masy ludzkie pod kontrola.
Nie dorzucisz niczego o średniowieczu, i ciemnogrodzie? Właśnie powyższym postem dowiodłeś swojej "inteligencji".
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


Offline Roszada

Odp: Powroty do organizacji?
« Odpowiedź #29 dnia: 19 Lipiec, 2015, 21:17 »
niestety to prawda. wlasnie po to wykreowano religie by trzymac ciemne masy ludzkie pod kontrola.
No właśnie widzę, że trzymasz pod kontrolą te ciemne masy. ;D