Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Żegnam się z Wami i ja  (Przeczytany 8779 razy)

szczebiotka

  • Gość
Żegnam się z Wami i ja
« dnia: 13 Lipiec, 2015, 12:51 »
Forum to miało być przyjaznym miejscem dla każdego. Były polecenia forum, zaproszenia itp. Teraz bardzo tego żałuję że stało się jak stało.

Niestety ale nie sądziłam ze wpadnie tu osoba której wszystko "wisi" i obraża każdego ze stałych bywalców tego forum. No chyba ze było to zamierzone by pozbyć się Nas. Teraz widzę ile wspólnego to forum ma z WTS, tam są wybrani i tu są wybrani a reszta to bee.

Gedeonie bardzo mi przykro ze zostałam postawiona między młotem a kowadłem. Znam Cie juz przeszło trzy lata, i dobrze wiesz ze zawsze Cie bardzo  lubiłam, niestety wybacz mi ale nie będę w miejscu w którym obraża się nie tylko mniejszość ale też rodziców czy niepełnosprawnych. Dziękuję Ci tylko za to ze mogłam Cie poznać osobiście, zawsze to spotkanie będę mile wspominać.

Córko Weterana proszę Cię abyś sobie darowała dalsze atakowanie mnie, szczególnie abyś nie wypowiadała się w tym wątku. W innych możesz mnie dalej jechać, wiesz "wisi" mi to ;). Aha i nie życzę Ci nigdy byś została matka niepełnosprawnych dzieci /dziecka, i abyś nigdy nie usłyszała tego co ja miałam zaszczyt tutaj przeczytać o sobie. Mimo wszystko życzę Ci więcej dystansu do pewnych spraw i powodzenia w życiu.

Moderatorzy do Was też prośba jest. Proszę aby mój wątek tutaj został, zarówno ten jak i "wstajemy bo kawa będzie zimna", niech Wam juz będzie, może ktoś jeszcze z tego skorzysta . Co do zdjęć jeszcze zobaczę.  Proszę też o danie mi czasu na kontakt z pewnymi osobami tutaj, by móc się z nimi wymienić danymi do dalszego kontaktu. Jak będę już gotowa to napiszę pewnie do M o usuniecie i mojego konta.

Roszado, Ty już wiesz co. Mimo wszystko i tak Cię szanuje bo robisz sporo wspaniałej pracy. Mam nadzieje ze jeszcze nie jedna osoba na tym skorzysta. Mogę być dla Ciebie również krótko dystansowcem, czy sprinterem. Nie ilość postów się liczy a jakość :) Tobie również życzę dużo dobrego, i dużo zdrowia bo wiem ze ostatnio nie najlepiej u Ciebie z nim.

Do osób które chciały by jeszcze nawiązać kontakt ze mną, zapraszam na priv.

Proszę nie usuwać, czy modyfikować mojego postu.
Dziękuję Wam za uwagę. I żegnam Was.


Offline Córka Weterana

Odp: Żegnam się z Wami i ja
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Lipiec, 2015, 13:01 »
Forum to miało być przyjaznym miejscem dla każdego. Były polecenia forum, zaproszenia itp. Teraz bardzo tego żałuję że stało się jak stało.

Niestety ale nie sądziłam ze wpadnie tu osoba której wszystko "wisi" i obraża każdego ze stałych bywalców tego forum. No chyba ze było to zamierzone by pozbyć się Nas. Teraz widzę ile wspólnego to forum ma z WTS, tam są wybrani i tu są wybrani a reszta to bee.

Gedeonie bardzo mi przykro ze zostałam postawiona między młotem a kowadłem. Znam Cie juz przeszło trzy lata, i dobrze wiesz ze zawsze Cie bardzo  lubiłam, niestety wybacz mi ale nie będę w miejscu w którym obraża się nie tylko mniejszość ale też rodziców czy niepełnosprawnych. Dziękuję Ci tylko za to ze mogłam Cie poznać osobiście, zawsze to spotkanie będę mile wspominać.

Córko Weterana proszę Cię abyś sobie darowała dalsze atakowanie mnie, szczególnie abyś nie wypowiadała się w tym wątku. W innych możesz mnie dalej jechać, wiesz "wisi" mi to ;). Aha i nie życzę Ci nigdy byś została matka niepełnosprawnych dzieci /dziecka, i abyś nigdy nie usłyszała tego co ja miałam zaszczyt tutaj przeczytać o sobie. Mimo wszystko życzę Ci więcej dystansu do pewnych spraw i powodzenia w życiu.

Moderatorzy do Was też prośba jest. Proszę aby mój wątek tutaj został, zarówno ten jak i "wstajemy bo kawa będzie zimna", niech Wam juz będzie, może ktoś jeszcze z tego skorzysta . Co do zdjęć jeszcze zobaczę.  Proszę też o danie mi czasu na kontakt z pewnymi osobami tutaj, by móc się z nimi wymienić danymi do dalszego kontaktu. Jak będę już gotowa to napiszę pewnie do M o usuniecie i mojego konta.

Roszado, Ty już wiesz co. Mimo wszystko i tak Cię szanuje bo robisz sporo wspaniałej pracy. Mam nadzieje ze jeszcze nie jedna osoba na tym skorzysta. Mogę być dla Ciebie również krótko dystansowcem, czy sprinterem. Nie ilość postów się liczy a jakość :) Tobie również życzę dużo dobrego, i dużo zdrowia bo wiem ze ostatnio nie najlepiej u Ciebie z nim.

Do osób które chciały by jeszcze nawiązać kontakt ze mną, zapraszam na priv.

Proszę nie usuwać, czy modyfikować mojego postu.
Dziękuję Wam za uwagę. I żegnam Was.


Żal mi Cię, bo kompletnie nic nie rozumiesz.
Papa


szczebiotka

  • Gość
Odp: Żegnam się z Wami i ja
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Lipiec, 2015, 13:02 »

Żal mi Cię, bo kompletnie nic nie rozumiesz.
Papa

No cóż, skoro tak uważasz :)


Offline Córka Weterana

Odp: Żegnam się z Wami i ja
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Lipiec, 2015, 13:05 »
No cóż, skoro tak uważasz :)

Nie tylko ja :)


Offline Fantom

Odp: Żegnam się z Wami i ja
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Lipiec, 2015, 14:35 »
Wczeniej na powitanie Caiusa napisałem:Witaj Caius.Masz rację.Fora sie nudza i wymierają.Opuszcza sie je jak jakiąś sektę.Na forach przeciwnicy ostracyzmu w WTS sami chetnie sie jego dopuszcaja .Tworza się też forumowe kliki.To taka ludzka słabość.Szuka sie nowych wrażeń. Może przyjdzie kiedyś czas,że i tu będzie więcej pożegnań niż powitań.Wielu już jest uzależniona od for.Muszą pisać,pisać,pisać...i coś udowadniać.

Nie sądziłem,że tak szybko to sie stanie.
Szczebiotka -szkoda,Twój wybór. Zawsze znajdzie sie ktoś z kim nam nie po drodze.Może warto zostać tu na forum dla innych?
 Szczebiotka:Jedni mogą Cie ranić,a inni zbudować.Sama też możesz mieć swój wkład w wspieraniu innych,którzy zapewne tu zawitają.
 Na forach tak już jest.To co Cię dotknęło też Cię czegoś nauczyło.Życie nas doświadcza,rani,kopie.Tyle,że nie ważne ile razy się dostanie,ważne żeby od tych ciosów nie upaść.
 Nie odchodzcie,przecież zawsze po burzy zaświeci słońce.
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Magda

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 356
  • Polubień: 449
  • https://www.youtube.com/watch?v=clS6USdnB58
Odp: Żegnam się z Wami i ja
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Lipiec, 2015, 15:45 »
Szczebiotko, przemyśl to jeszcze proszę, najpierw mario, teraz ty. No pomyśl tak bez emocji. Mi będzie Ciebie bardzo brakować, zawsze to co źle widzimy ogromne a to co dobre jest zawsze malutkie. Ja chcę tu zostać i bardzo bym chciała żebyś. Ty też zostala
jeśli coś wydaje ci się zbyt piękne, żeby było prawdziwe to jest to zbyt piękne, żeby było prawdziwe
https://www.youtube.com/watch?v=H_a46WJ1viA
https://www.youtube.com/watch?v=UoavV7D74BU


szczebiotka

  • Gość
Odp: Żegnam się z Wami i ja
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Lipiec, 2015, 16:06 »
Madziu są pewne granice, tutaj one zostały przekroczone. Widocznie komuś zależało by pozbyć się ludzi stąd.

Miłe są Twoje słowa, ale odeszło juz parę osób których będzie mi tutaj brakować, z którymi juz tutaj kawy się nie napije.

Dałam sobie czas do wieczora, zobaczymy co z tego wyjdzie.


Offline Roszada

Odp: Żegnam się z Wami i ja
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Lipiec, 2015, 16:11 »
Jak masz po kolei zniechęcać ludzi do forum to lepiej nie dawaj sobie czasu do wieczoru tylko idź tam gdzie będzie ci dobrze, bo jak czytam twe posty obrzydzające forum to mam dość, nie forum ale Twych uwag.

Nikt mi tu raju nie obiecywał i się go tu nie spodziewałem.
Ty byłaś naiwna, że oczekiwałaś, nawet jeśli ktoś zapewniał cie, że tu będzie.

Miałem nie pisać w tych wątkach, prosiłem o blokadę by głupstw nie czytać ale skoro mnie nie zablokowali to piszę.


Offline Fantom

Odp: Żegnam się z Wami i ja
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Lipiec, 2015, 16:14 »
https://www.youtube.com/results?search_query=ryszard+rynkowski+wypijmy+za+bledy+

Strzelić kielicha,nie oglądać się za siebie.Jest tyle osób(i będzie więcej)dla których warto zostać.Teraz czy potem zawsze coś nas rozczaruje,ktoś zawiedzie.Każdy każdego tu nie będzie kochał,chociaż wypadałoby ,bo szukamy tu zrozumienia i wsparcia.Trudno się mówi i idzie naprzód. Co nagle to po diable.Jak się nic nie zmieni ,zawsze mkżna odejść.Przyjmujmy ciosy,ale nie upadajmy. zostańcie.
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline falafel

Odp: Żegnam się z Wami i ja
« Odpowiedź #9 dnia: 13 Lipiec, 2015, 16:18 »
https://www.youtube.com/results?search_query=ryszard+rynkowski+wypijmy+za+bledy+

Strzelić kielicha,nie oglądać się za siebie.Jest tyle osób(i będzie więcej)dla których warto zostać.Teraz czy potem zawsze coś nas rozczaruje,ktoś zawiedzie.Każdy każdego tu nie będzie kochał,chociaż wypadałoby ,bo szukamy tu zrozumienia i wsparcia.Trudno się mówi i idzie naprzód. Co nagle to po diable.Jak się nic nie zmieni ,zawsze mkżna odejść.Przyjmujmy ciosy,ale nie upadajmy. zostańcie.

Bardzo rozsądna wypowiedź.


Offline Ella

Odp: Żegnam się z Wami i ja
« Odpowiedź #10 dnia: 13 Lipiec, 2015, 16:18 »
Jak masz po kolei zniechęcać ludzi do forum to lepiej nie dawaj sobie czasu do wieczoru tylko idź tam gdzie będzie ci dobrze, bo jak czytam twe posty obrzydzające forum to mam dość, nie forum ale Twych uwag.

Nikt mi tu raju nie obiecywał i się go tu nie spodziewałem.
Ty byłaś naiwna, że oczekiwałaś, nawet jeśli ktoś zapewniał cie, że tu będzie.

Miałem nie pisać w tych wątkach, prosiłem o blokadę by głupstw nie czytać ale skoro mnie nie zablokowali to piszę.
Twój  problem  polega  na  tym ,że  całe  Twoje  życie  to  jedno  wielkie  forum  , a  wyobraź  sobie że  istnieją  jeszcze ludzie , których życie  toczy  się  w realnym świecie  - dlatego  dostrzegamy  różnicę w  zachowaniu i  poziomie  dyskusji ;
to był  mój  ostatni  post  , proszę  o   usunięcie  mojego  profilu   
"Ateizm  jest  afirmacją  życia , pod  tym względem nie  dorównuje  mu żadna religia "


Offline Roszada

Odp: Żegnam się z Wami i ja
« Odpowiedź #11 dnia: 13 Lipiec, 2015, 16:21 »
Twój  problem  polega  na  tym ,że  całe  Twoje  życie  to  jedno  wielkie  forum  , a  wyobraź  sobie że  istnieją  jeszcze ludzie , których życie  toczy  się  w realnym świecie  - dlatego  dostrzegamy  różnicę w  zachowaniu i  poziomie  dyskusji ;
to był  mój  ostatni  post  , proszę  o   usunięcie  mojego  profilu   

Do 2011 r. nie brałem udziału w żadnych forach. Miałem dość innej roboty.
Teraz nadrabiam ;D


Offline Roszada

Odp: Żegnam się z Wami i ja
« Odpowiedź #12 dnia: 13 Lipiec, 2015, 16:22 »
to był  mój  ostatni  post  , proszę  o   usunięcie  mojego  profilu   
Już usuwam. >:(


szczebiotka

  • Gość
Odp: Żegnam się z Wami i ja
« Odpowiedź #13 dnia: 13 Lipiec, 2015, 16:26 »
Jak masz po kolei zniechęcać ludzi do forum to lepiej nie dawaj sobie czasu do wieczoru tylko idź tam gdzie będzie ci dobrze, bo jak czytam twe posty obrzydzające forum to mam dość, nie forum ale Twych uwag.

Nikt mi tu raju nie obiecywał i się go tu nie spodziewałem.
Ty byłaś naiwna, że oczekiwałaś, nawet jeśli ktoś zapewniał cie, że tu będzie.

Miałem nie pisać w tych wątkach, prosiłem o blokadę by głupstw nie czytać ale skoro mnie nie zablokowali to piszę.

Niestety ostatnio to Ty i świta zniechęca osoby na tym forum :)

właśnie miałeś juz nie pisać. To po co to robisz? Brakuje Ci nr na liczniku postów? Ja nie robie kopiuj wklej, i nie siadam na ludzi. Po za forum jest jeszcze życie normalne, którego Ty widocznie juz nie masz :)  nie mój problem ze tak Ci się źle czyta moje posty, ja Cie tutaj nie zaprosiłam, ale Ty jak i Tobie podobni chcecie się nas pozbyć, bo myślimy inaczej niż Wy. Pisać będę bo nie od Ciebie to zależy kto i ile będzie tu pisał, nie podoba się to idź sobie porobić kopiuj wklej :)


Offline Roszada

Odp: Żegnam się z Wami i ja
« Odpowiedź #14 dnia: 13 Lipiec, 2015, 16:35 »
Niestety ostatnio to Ty i świta zniechęca osoby na tym forum :)
Ciebie będę zniechęcał bo marudzisz marudzisz i jeszcze raz marudzisz.