Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Żegnam się z Wami i ja  (Przeczytany 8778 razy)

szczebiotka

  • Gość
Odp: Żegnam się z Wami i ja
« Odpowiedź #15 dnia: 13 Lipiec, 2015, 16:39 »
Ciebie będę zniechęcał bo marudzisz marudzisz i jeszcze raz marudzisz.

Nie bardziej niż Ty :P cóż takie życie, nie każdego da się lubić :)


Offline Fantom

Odp: Żegnam się z Wami i ja
« Odpowiedź #16 dnia: 13 Lipiec, 2015, 20:11 »
Szczebiotka-wielu exów przychodzi tu leczyć rany.Szukaja i potrzebują dobrego słowa i poparcia w tym,że dobrze zrobili,że opuścili WTS.
 Kiedyś tu napisałem,że osoby ,które nie były z nami w organizacji nigdy nie będą czuć tego duchem co my.Dlatego trudno oczekiwać od postronnych osób empatii.Ty masz rodzinę i traktowałaś ŚJ jak rodzinę. Niektórym sie wydaje,że zamieszczanie licznych kopiuj/wklej to jest to czego nam najbardziej potrzeba.Dlatego szczebiotka zwracaj uwagę na tych co nadaja na Twoich falach.Jak ktoś sie pojawi nowy,to nie zagryzać go bo odbiega od naszych standardów.Wystarczy jak my(inni jak nie chcą to nie muszą)okażemy innym cierpliwość i zainteresowanie pytaniami.Jak odejdziesz,to odejdzie cząstka forum,która ma na uwadze czyjeś problemy,rozterki,wątpliwości,pytania.Czasem trzeba od takiej osoby wyciągnąć co ma na myśli i czego oczekuje(taki Misiek-gej co przez niego tyle hałasu). Na forum musi byc zachowana przeciw waga.Jedni chętni pierwsi rzucic kamieniem,inni gotowi są się powstrzymać i ustalic o co kaman.
 Chociaż osoby postronne nie mające w zasadzie nic wspólnego z życiem jako ŚJ,odwalają również sporą robotę,to jednak jak widać nie wykazuja się troską i empatią w stosunku do exów.Dla nich jesteśmy na forum lub nie.To ich taki 'mituwisizm'.Inni przeżywają odejście i okazuja autentyczną radość w witaniu nowych. Szkoda też ,że niektórzy ex powoli również tracą empatię.Wszystko staje sie literą,suchymi faktami,liczbami,statystykami. Nieporozumienia będą zawsze i żale.Mimo przeciwności i ciętego języka innych warto zostać.Zawssze znajdziesz tu kogoś kto będzie trzymał Twoja stronę.Niektóre posty omijac i już,lub nie wchodzic w dyskusję.
  Ludzie nie wychodzcie z tego forum.Każdy z nas jest tu potrzebny i zawsze wniesie coś wartościowego dla innych.Ja też zostałem obrażony na początku i nikt nie stanął w mojej obronie.Nie jestem z tych co upadają i się wycofują pod czyimś głupim gadaniem.Sczebiotka-puste gadanie olej ciepłym moc..em.Do tej pory forum Ci służyło.Kilka osób może i zalazło Ci za skórę.Ale to jeszce nie ARMAGEDON!Zrób sobie prerwe kilka dni na forum i wracaj.
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Magda

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 356
  • Polubień: 449
  • https://www.youtube.com/watch?v=clS6USdnB58
Odp: Żegnam się z Wami i ja
« Odpowiedź #17 dnia: 13 Lipiec, 2015, 20:26 »
Szczebiotka-wielu exów przychodzi tu leczyć rany.Szukaja i potrzebują dobrego słowa i poparcia w tym,że dobrze zrobili,że opuścili WTS.
 Kiedyś tu napisałem,że osoby ,które nie były z nami w organizacji nigdy nie będą czuć tego duchem co my.Dlatego trudno oczekiwać od postronnych osób empatii.Ty masz rodzinę i traktowałaś ŚJ jak rodzinę. Niektórym sie wydaje,że zamieszczanie licznych kopiuj/wklej to jest to czego nam najbardziej potrzeba.Dlatego szczebiotka zwracaj uwagę na tych co nadaja na Twoich falach.Jak ktoś sie pojawi nowy,to nie zagryzać go bo odbiega od naszych standardów.Wystarczy jak my(inni jak nie chcą to nie muszą)okażemy innym cierpliwość i zainteresowanie pytaniami.Jak odejdziesz,to odejdzie cząstka forum,która ma na uwadze czyjeś problemy,rozterki,wątpliwości,pytania.Czasem trzeba od takiej osoby wyciągnąć co ma na myśli i czego oczekuje(taki Misiek-gej co przez niego tyle hałasu). Na forum musi byc zachowana przeciw waga.Jedni chętni pierwsi rzucic kamieniem,inni gotowi są się powstrzymać i ustalic o co kaman.
 Chociaż osoby postronne nie mające w zasadzie nic wspólnego z życiem jako ŚJ,odwalają również sporą robotę,to jednak jak widać nie wykazuja się troską i empatią w stosunku do exów.Dla nich jesteśmy na forum lub nie.To ich taki 'mituwisizm'.Inni przeżywają odejście i okazuja autentyczną radość w witaniu nowych. Szkoda też ,że niektórzy ex powoli również tracą empatię.Wszystko staje sie literą,suchymi faktami,liczbami,statystykami. Nieporozumienia będą zawsze i żale.Mimo przeciwności i ciętego języka innych warto zostać.Zawssze znajdziesz tu kogoś kto będzie trzymał Twoja stronę.Niektóre posty omijac i już,lub nie wchodzic w dyskusję.
  Ludzie nie wychodzcie z tego forum.Każdy z nas jest tu potrzebny i zawsze wniesie coś wartościowego dla innych.Ja też zostałem obrażony na początku i nikt nie stanął w mojej obronie.Nie jestem z tych co upadają i się wycofują pod czyimś głupim gadaniem.Sczebiotka-puste gadanie olej ciepłym moc..em.Do tej pory forum Ci służyło.Kilka osób może i zalazło Ci za skórę.Ale to jeszce nie ARMAGEDON!Zrób sobie prerwe kilka dni na forum i wracaj.


Dokładnie tak
jeśli coś wydaje ci się zbyt piękne, żeby było prawdziwe to jest to zbyt piękne, żeby było prawdziwe
https://www.youtube.com/watch?v=H_a46WJ1viA
https://www.youtube.com/watch?v=UoavV7D74BU


szczebiotka

  • Gość
Odp: Żegnam się z Wami i ja
« Odpowiedź #18 dnia: 13 Lipiec, 2015, 20:29 »
Szczebiotka-wielu exów przychodzi tu leczyć rany.Szukaja i potrzebują dobrego słowa i poparcia w tym,że dobrze zrobili,że opuścili WTS.
 Kiedyś tu napisałem,że osoby ,które nie były z nami w organizacji nigdy nie będą czuć tego duchem co my.Dlatego trudno oczekiwać od postronnych osób empatii.Ty masz rodzinę i traktowałaś ŚJ jak rodzinę. Niektórym sie wydaje,że zamieszczanie licznych kopiuj/wklej to jest to czego nam najbardziej potrzeba.Dlatego szczebiotka zwracaj uwagę na tych co nadaja na Twoich falach.Jak ktoś sie pojawi nowy,to nie zagryzać go bo odbiega od naszych standardów.Wystarczy jak my(inni jak nie chcą to nie muszą)okażemy innym cierpliwość i zainteresowanie pytaniami.Jak odejdziesz,to odejdzie cząstka forum,która ma na uwadze czyjeś problemy,rozterki,wątpliwości,pytania.Czasem trzeba od takiej osoby wyciągnąć co ma na myśli i czego oczekuje(taki Misiek-gej co przez niego tyle hałasu). Na forum musi byc zachowana przeciw waga.Jedni chętni pierwsi rzucic kamieniem,inni gotowi są się powstrzymać i ustalic o co kaman.
 Chociaż osoby postronne nie mające w zasadzie nic wspólnego z życiem jako ŚJ,odwalają również sporą robotę,to jednak jak widać nie wykazuja się troską i empatią w stosunku do exów.Dla nich jesteśmy na forum lub nie.To ich taki 'mituwisizm'.Inni przeżywają odejście i okazuja autentyczną radość w witaniu nowych. Szkoda też ,że niektórzy ex powoli również tracą empatię.Wszystko staje sie literą,suchymi faktami,liczbami,statystykami. Nieporozumienia będą zawsze i żale.Mimo przeciwności i ciętego języka innych warto zostać.Zawssze znajdziesz tu kogoś kto będzie trzymał Twoja stronę.Niektóre posty omijac i już,lub nie wchodzic w dyskusję.
  Ludzie nie wychodzcie z tego forum.Każdy z nas jest tu potrzebny i zawsze wniesie coś wartościowego dla innych.Ja też zostałem obrażony na początku i nikt nie stanął w mojej obronie.Nie jestem z tych co upadają i się wycofują pod czyimś głupim gadaniem.Sczebiotka-puste gadanie olej ciepłym moc..em.Do tej pory forum Ci służyło.Kilka osób może i zalazło Ci za skórę.Ale to jeszce nie ARMAGEDON!Zrób sobie prerwe kilka dni na forum i wracaj.

Zgadzam się z Tobą, niestety nie każdy jest bez uczuć i pewne sytuacje, słowa czy czyny bolą. Wyszło jak wyszło, zobaczymy co będzie dalej. Nauczyłam się żyć z tym ze jak upadasz to musisz się podnieść.

Myślę że muszą opasc emocje, a wtedy zobaczymy co będzie dalej.


Offline Noc_spokojna

Odp: Żegnam się z Wami i ja
« Odpowiedź #19 dnia: 13 Lipiec, 2015, 21:27 »
Forum to miało być przyjaznym miejscem dla każdego. Były polecenia forum, zaproszenia itp. Teraz bardzo tego żałuję że stało się jak stało.

Niestety ale nie sądziłam ze wpadnie tu osoba której wszystko "wisi" i obraża każdego ze stałych bywalców tego forum. No chyba ze było to zamierzone by pozbyć się Nas. Teraz widzę ile wspólnego to forum ma z WTS, tam są wybrani i tu są wybrani a reszta to bee.

Gedeonie bardzo mi przykro ze zostałam postawiona między młotem a kowadłem. Znam Cie juz przeszło trzy lata, i dobrze wiesz ze zawsze Cie bardzo  lubiłam, niestety wybacz mi ale nie będę w miejscu w którym obraża się nie tylko mniejszość ale też rodziców czy niepełnosprawnych. Dziękuję Ci tylko za to ze mogłam Cie poznać osobiście, zawsze to spotkanie będę mile wspominać.

Córko Weterana proszę Cię abyś sobie darowała dalsze atakowanie mnie, szczególnie abyś nie wypowiadała się w tym wątku. W innych możesz mnie dalej jechać, wiesz "wisi" mi to ;). Aha i nie życzę Ci nigdy byś została matka niepełnosprawnych dzieci /dziecka, i abyś nigdy nie usłyszała tego co ja miałam zaszczyt tutaj przeczytać o sobie. Mimo wszystko życzę Ci więcej dystansu do pewnych spraw i powodzenia w życiu.

Moderatorzy do Was też prośba jest. Proszę aby mój wątek tutaj został, zarówno ten jak i "wstajemy bo kawa będzie zimna", niech Wam juz będzie, może ktoś jeszcze z tego skorzysta . Co do zdjęć jeszcze zobaczę.  Proszę też o danie mi czasu na kontakt z pewnymi osobami tutaj, by móc się z nimi wymienić danymi do dalszego kontaktu. Jak będę już gotowa to napiszę pewnie do M o usuniecie i mojego konta.

Roszado, Ty już wiesz co. Mimo wszystko i tak Cię szanuje bo robisz sporo wspaniałej pracy. Mam nadzieje ze jeszcze nie jedna osoba na tym skorzysta. Mogę być dla Ciebie również krótko dystansowcem, czy sprinterem. Nie ilość postów się liczy a jakość :) Tobie również życzę dużo dobrego, i dużo zdrowia bo wiem ze ostatnio nie najlepiej u Ciebie z nim.

Do osób które chciały by jeszcze nawiązać kontakt ze mną, zapraszam na priv.

Proszę nie usuwać, czy modyfikować mojego postu.
Dziękuję Wam za uwagę. I żegnam Was.
Szczebiotko, a ja się z Tobą nie żegnam! Nie ma mowy, żebyś stąd odchodziła...
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


Offline Robert1975

Odp: Żegnam się z Wami i ja
« Odpowiedź #20 dnia: 13 Lipiec, 2015, 21:29 »
Szczebiotka-wielu exów przychodzi tu leczyć rany.Szukaja i potrzebują dobrego słowa i poparcia w tym,że dobrze zrobili,że opuścili WTS.
 Kiedyś tu napisałem,że osoby ,które nie były z nami w organizacji nigdy nie będą czuć tego duchem co my.Dlatego trudno oczekiwać od postronnych osób empatii.Ty masz rodzinę i traktowałaś ŚJ jak rodzinę. Niektórym sie wydaje,że zamieszczanie licznych kopiuj/wklej to jest to czego nam najbardziej potrzeba.Dlatego szczebiotka zwracaj uwagę na tych co nadaja na Twoich falach.Jak ktoś sie pojawi nowy,to nie zagryzać go bo odbiega od naszych standardów.Wystarczy jak my(inni jak nie chcą to nie muszą)okażemy innym cierpliwość i zainteresowanie pytaniami.Jak odejdziesz,to odejdzie cząstka forum,która ma na uwadze czyjeś problemy,rozterki,wątpliwości,pytania.Czasem trzeba od takiej osoby wyciągnąć co ma na myśli i czego oczekuje(taki Misiek-gej co przez niego tyle hałasu). Na forum musi byc zachowana przeciw waga.Jedni chętni pierwsi rzucic kamieniem,inni gotowi są się powstrzymać i ustalic o co kaman.
 Chociaż osoby postronne nie mające w zasadzie nic wspólnego z życiem jako ŚJ,odwalają również sporą robotę,to jednak jak widać nie wykazuja się troską i empatią w stosunku do exów.Dla nich jesteśmy na forum lub nie.To ich taki 'mituwisizm'.Inni przeżywają odejście i okazuja autentyczną radość w witaniu nowych. Szkoda też ,że niektórzy ex powoli również tracą empatię.Wszystko staje sie literą,suchymi faktami,liczbami,statystykami. Nieporozumienia będą zawsze i żale.Mimo przeciwności i ciętego języka innych warto zostać.Zawssze znajdziesz tu kogoś kto będzie trzymał Twoja stronę.Niektóre posty omijac i już,lub nie wchodzic w dyskusję.
  Ludzie nie wychodzcie z tego forum.Każdy z nas jest tu potrzebny i zawsze wniesie coś wartościowego dla innych.Ja też zostałem obrażony na początku i nikt nie stanął w mojej obronie.Nie jestem z tych co upadają i się wycofują pod czyimś głupim gadaniem.Sczebiotka-puste gadanie olej ciepłym moc..em.Do tej pory forum Ci służyło.Kilka osób może i zalazło Ci za skórę.Ale to jeszce nie ARMAGEDON!Zrób sobie prerwe kilka dni na forum i wracaj.
Bardzo ladnie napisane. Dokladnie o to chodzi o przedwczesne a w zasadzie o wogole rzucanie kamieniami. Nikomu to niepotrzebne.
Dobrze to ujoles. Dzieki


szczebiotka

  • Gość
Odp: Żegnam się z Wami i ja
« Odpowiedź #21 dnia: 17 Lipiec, 2015, 18:32 »
Z racji tego że usuwane są wszystkie moje posty, proszę o usuniecie mojego konta z tego forum jak i moich zdjęć.


Offline Roszada

Odp: Żegnam się z Wami i ja
« Odpowiedź #22 dnia: 17 Lipiec, 2015, 18:37 »
Z racji tego że usuwane są wszystkie moje posty, proszę o usuniecie mojego konta z tego forum jak i moich zdjęć.
No już piszesz na bratnim forum to będzie Ci tam lepiej. ;)
Ale właściwie żegnałaś się parę dni temu. :-\
Podjęłaś jedyną słuszną decyzję. :)


szczebiotka

  • Gość
Odp: Żegnam się z Wami i ja
« Odpowiedź #23 dnia: 17 Lipiec, 2015, 18:41 »
No już piszesz na bratnim forum to będzie Ci tam lepiej. ;)
Ale właściwie żegnałaś się parę dni temu. :-\
Podjęłaś jedyną słuszną decyzję. :)

Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie potrzebuje do życia żadnego forum, bo mam w koło siebie realnych i wspaniałych ludzi z którymi mogę rozmawiać godzinami na wiele tematów :)

A to forum pokazało ze liczą się tutaj tylko nieliczni, między innymi Ty ze swoimi wklejkami. No cóż może jeszcze komuś one pomogą czego Ci życzę. Po za tym gdybyś zapomniał jest taki przycisk Ignor, czasami się przydaje. Życzę Ci wszystkiego dobrego Roszado.


Offline Roszada

Odp: Żegnam się z Wami i ja
« Odpowiedź #24 dnia: 17 Lipiec, 2015, 18:44 »
Amen. ;)


Offline Roszada

Odp: Żegnam się z Wami i ja
« Odpowiedź #25 dnia: 17 Lipiec, 2015, 21:06 »
odejdz z wszelakich for i zajmij sie dzieciaczkami, badz z nimi a nie obok nich!
Ojejku uważaj, bo to bardzo wrażliwy temat. :-\


Offline agnesss

Odp: Żegnam się z Wami i ja
« Odpowiedź #26 dnia: 17 Lipiec, 2015, 21:15 »
Ojejku uważaj, bo to bardzo wrażliwy temat. :-\

wrazliwy w jakim sensie? to tylko moje spostrzezenia na bazie lat obserwacji, nic nowego czy odkrywczego


Offline Roszada

Odp: Żegnam się z Wami i ja
« Odpowiedź #27 dnia: 17 Lipiec, 2015, 21:18 »
wrazliwy w jakim sensie? to tylko moje spostrzezenia na bazie lat obserwacji, nic nowego czy odkrywczego
Jak ja czy ktoś inny wspomniał o dzieciach, to nawet groźby były by się nie tykać tego. :-\


Offline agnesss

Odp: Żegnam się z Wami i ja
« Odpowiedź #28 dnia: 17 Lipiec, 2015, 21:24 »
Jak ja czy ktoś inny wspomniał o dzieciach, to nawet groźby były by się nie tykać tego. :-\

nic nie wiem, nie czytalam, nie widzialam ale pewnie sposob pisania sie liczy, ton wypowiedzi lub rodzaj wskazowek

nikogo nie obrazam, nie ublizam wiec nie oczekuje grozb  ;D ;D ;D


Offline Liberal

Odp: Żegnam się z Wami i ja
« Odpowiedź #29 dnia: 18 Lipiec, 2015, 03:19 »

Żal mi Cię, bo kompletnie nic nie rozumiesz.
Papa

Obserwowałem Cię już na kilku forach i wszędzie to samo: zarozumialstwo, traktowanie ludzi z buta, brak empatii i wyczucia sytuacji, wygórowane mniemanie o sobie i zachowania typowe Galonom.
Być może i jesteś jakąś tam lokalną celebrytką, ale lepiej wychodzi Ci granie niż rozmowy z ludźmi
:)

Gedeon: Proszę bez ocen personalnych, Zostawiam ten post warunkowo
« Ostatnia zmiana: 18 Lipiec, 2015, 11:58 wysłana przez M »
Marek Boczkowski

Viva la Apostasía!