Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Pożegnanie!  (Przeczytany 26740 razy)

Offline Weteran

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #90 dnia: 12 Lipiec, 2015, 20:19 »
Nie potrafisz nie obrażać prawda?

Nie ma tu nic obraźliwego, chyba że ktoś jest przewrażliwiony :( :( :(
Weteran

Ignoruję posty: accurate, Ebed, Efektmotyla, Efezjan, Kamil. Przebudzony, sabekk, tomek_s, ZAMOS


Offline Liberal

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #91 dnia: 12 Lipiec, 2015, 20:19 »
Fałszywość to wyszła z tych, którzy usunęli posty krytyczne wobec tego gościa i dotyczy to nie tylko postów Roszady. Wypad? - nikt nie kazał mu spadać, a że nie lubi słusznej krytyki, a najwyraźniej tylko pochwały swojego stylu zycia, z którym się po chpolerę obnosi, to sam poprosił o usunięcie. Ale zamiast tego usunięto posty polemiczne wobec niego, a jego wpisy zostawiono, bo niektórym  zachciało się przytulać go do piersi, chociaz jest gejem.

OK, to kto usunął te posty?
I kto usunął go jako użytkownika Forum?
Też jesteś homofobem Weteranie? Widzę to od początku. Jesteś człowiekiem nietolerancyjnym.
Nie bronię Miśka ani nikogo innego, staję w obronie wolności bycia i stanowienia o sobie. Staję w obronie tego, o co rzekomo walczy Stowarzyszenie Wyzwoleni, ale postępowanie pana Prezesa zaprzecza wszelkim normom służącym za podstawę założenia tegoż Stowarzyszenia.

Możecie wierzyć lub nie, panowie Nestorzy, ale szanujemy Was, w jakimś stopniu podziwiamy i doceniamy. Ale Wasze poglądy nie mieszczą się już we współczesnym świecie. Nawet w świecie odstępców. Robicie nam wstyd i wprawiacie nas w zakłopotanie.
Piszcie, wspominajcie, napominajcie, ale nie starajcie się być nad nami nowym Ciałem Kierowniczym.
My - nowe pokolenie odstępców - nie chcemy już żadnych dziadków ustalających jakichkolwiek norm. Chcemy być sobą - tu i teraz.
Albo się z tym pogodzicie, albo bye bye.
Wy odejdziecie w niebyt, a my zawojujemy świat.
Marek Boczkowski

Viva la Apostasía!


szczebiotka

  • Gość
Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #92 dnia: 12 Lipiec, 2015, 20:21 »
Nie ma tu nic obraźliwego, chyba że ktoś jest przewrażliwiony :( :( :(

Niestety Mariusza juz tutaj nie ma, gdybyś nie zauważył został usunięty przez M. 
I mogę się założyć ze odejdzie więcej osób stąd.


Offline Liberal

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #93 dnia: 12 Lipiec, 2015, 20:21 »
Problem w tym, że tych ludzi nikt nie wyrzucił, oni sami odeszli. R2D2 zagroziła, że usunie całe forum, więc Gedeon odebrał jej prawa administratorki i pozmieniał hasła w razie, gdyby faktycznie chciała to zrobić. Krótko potem dostałem PMy od Mario i Ducha że chcą być usunięci z forum. R2D2 od godziny 11-ej nie odezwała się w ogóle.

Tak? A niby jakim prawem Gedeon cokolwiek zrobił skoro to nie było jego forum?
Marek Boczkowski

Viva la Apostasía!


Offline Roszada

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #94 dnia: 12 Lipiec, 2015, 20:21 »
Nie napisałem kto co pisał, tylko że rozmowa była pomiędzy Wami. Epitety padały z ust R2D2. Zaprzeczysz temu?
Ja tam pretensji o epitety do R2D2 nie mam. Tyle razy mnie 'kochała', że jak się raz zdenerwowała na moja polemikę z mniejszością, to na zdrowie Jej. :)


Offline M

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #95 dnia: 12 Lipiec, 2015, 20:26 »
OK, to kto usunął te posty?
I kto usunął go jako użytkownika Forum?


Zarówno posty, jak i użytkownika, usunęła R2D2 na wyraźne życzenie Miśka.


Offline Roszada

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #96 dnia: 12 Lipiec, 2015, 20:27 »
Niestety Mariusza juz tutaj nie ma, gdybyś nie zauważył został usunięty przez M. 
I mogę się założyć ze odejdzie więcej osób stąd.
Sam prosił. Nie ma problema.
Ja nie raz na tamtym forum prosiłem, i nie posłuchali mnie. :)


Offline Roszada

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #97 dnia: 12 Lipiec, 2015, 20:28 »
Zarówno posty, jak i użytkownika, usunęła R2D2 na wyraźne życzenie Miśka.
Tak było sam czytałem, że się tego domagał.


szczebiotka

  • Gość
Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #98 dnia: 12 Lipiec, 2015, 20:29 »
Tak było sam czytałem, że się tego domagał.
I wcale się nie dziwię po takim przywitaniu :P


szczebiotka

  • Gość
Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #99 dnia: 12 Lipiec, 2015, 20:30 »
Sam prosił. Nie ma problema.
Ja nie raz na tamtym forum prosiłem, i nie posłuchali mnie. :)

Może zacznijmy od tego z ilu forum Cie wyrzucili. Bo chyba takiego nie było :P


Offline Weteran

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #100 dnia: 12 Lipiec, 2015, 20:31 »
I vize versa. Tez mnie nie znasz.
Nazywajac go hipokryta, nazywasz tak kazdego tu obecnego Swiadka tego jestes swiadom, prawda?

ja cię nawet nie chcę znać. Bo i po co? Co innego kiedy ŚJ wchodzi na forum z powodu np milosci do prawdy i chce coś się dowiedzieć na temat doktryn, historii WTS itd., a zupełnie co innego, kiedy szuka tu kontaktu do podziemia gejowskiego. Ale pewnie ty i tak nie skumasz tej różnicy.
Weteran

Ignoruję posty: accurate, Ebed, Efektmotyla, Efezjan, Kamil. Przebudzony, sabekk, tomek_s, ZAMOS


Offline M

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #101 dnia: 12 Lipiec, 2015, 20:31 »
Niestety Mariusza juz tutaj nie ma, gdybyś nie zauważył został usunięty przez M. 
I mogę się założyć ze odejdzie więcej osób stąd.

Prosił mnie już o to rano, a mimo to zostawiłem jego profil jeszcze na chwilę w razie, gdyby chciał zmienić zdanie. Teraz poprosił o to drugi raz, więc nie miałem prawa tej prośby nie uszanować.


szczebiotka

  • Gość
Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #102 dnia: 12 Lipiec, 2015, 20:34 »
Prosił mnie już o to rano, a mimo to zostawiłem jego profil jeszcze na chwilę w razie, gdyby chciał zmienić zdanie. Teraz poprosił o to drugi raz, więc nie miałem prawa tej prośby nie uszanować.

Taak wiem.


Offline Roszada

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #103 dnia: 12 Lipiec, 2015, 20:34 »
Może zacznijmy od tego z ilu forum Cie wyrzucili. Bo chyba takiego nie było :P
Domagałęm się na 3 forach wyrzucenia mnie, by mieć więcej czasu.

Na protestantach byłem 2 razy po pół roku wyrzucony.
Na biblia webd raz na 2 miesiące. Ale z okazji Wielkanocy skrócili pewnie do miesiąca.

Tu jeszcze się nie domagałem wyrzucenia. Najwyżej siłą mnie wyrzucą. ;D

Na bratnim forum raz miałem ostrzeżenie a dwa razy zakaz wejścia do konkretnych wątków.
« Ostatnia zmiana: 12 Lipiec, 2015, 20:36 wysłana przez Roszada »


Offline M

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #104 dnia: 12 Lipiec, 2015, 20:36 »
Domagałęm się na 3 forach wyrzucenia mnie, by mieć więcej czasu.

Na protestantach byłem 2 razy po pół roku wyrzucony.
Na biblia webd raz na 2 miesiące. Ale z okazji Wielkanocy skrócili pewnie do miesiąca.

Tu jeszcze się nie domagałem wyrzucenia. Najwyżej siłą mnie wyrzucą. ;D

Jeśli już za coś cię ktoś stąd wyrzuci, to za spamowanie, bo te 2500 postów samo się nie nabiło ;)