Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Pożegnanie!  (Przeczytany 26766 razy)

Offline Robert1975

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #75 dnia: 12 Lipiec, 2015, 20:03 »
Facet wierzacy, w strukturach wts, chcacy wspolpracowac , moze pomagac moze szukal pomocy u podobnych jemu.

W jakiej dziedzinie chciał współpracować? W szukaniu podziemia gejowskiego? Na tym forum???
Dokladnie. Zdaje sie, ze nawet napisal, ze Do Nadarzyna o kontakty napisac nie da sie. O tym ze takie podziemie gejowskie istnieje ja sam wiem najlepiej. Sam mam znajomych betelczykow w Selters. Mielismy wspolna pamiatke, dostaje czasami info z Selers o nowosciach zanim dotrze Do zboru. Wiem Jak ciezko jest laczyc bycie gejem i Swiadkiem. Ale nikt nie Ma prawa takiego wyboru krytykowac. Dziwne ja jego wpisy zrozumialem jednoznacznie. Inni widzieli tylko slowo gej i juz wydali wyroki


Mario

  • Gość
Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #76 dnia: 12 Lipiec, 2015, 20:04 »
Problem w tym, że tych ludzi nikt nie wyrzucił, oni sami odeszli. R2D2 zagroziła, że usunie całe forum, więc Gedeon odebrał jej prawa administratorki i pozmieniał hasła w razie, gdyby faktycznie chciała to zrobić. Krótko potem dostałem PMy od Mario i Ducha że chcą być usunięci z forum. R2D2 od godziny 11-ej nie odezwała się w ogóle.

Nie wiesz zbyt wielu rzeczy. Piszesz o groźbie usunięcia przez R2D2 ten z uśmieszkiem?
To musiałbyś posłuchać jak nam grożono że G usunie domenę i zamknie forum jeżeli nie zrobimy tak jak on żąda.
Przytocz fragmenty z cito o tym jak kategorycznie nakazuje słuchać go.
G usunął dzisiaj stronę Wyzwoleni. Niby dlaczego? Stowarzyszenie to mieliśmy być MY wszyscy  a okazało się że Stowarzyszenie  to G. A forum to produkt Stowarzyszenia czyli G .

Proszę M o usunięcie mojego konta.


szczebiotka

  • Gość
Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #77 dnia: 12 Lipiec, 2015, 20:05 »
Szczebiotko, przeczytaj proszę jeszcze raz co napisałem wyżej. Nikt nie został wyrzucony, wszyscy odeszli na własne życzenie. Nikomu nie zależało, żeby wartościowi ludzie stąd odchodzili, bo i po co?

Powtórzę się jeszcze raz:

Tylko ze był tu jakiś problem, prawda?


Offline Roszada

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #78 dnia: 12 Lipiec, 2015, 20:06 »
Dokladnie. Zdaje sie, ze nawet napisal, ze Do Nadarzyna o kontakty napisac nie da sie. O tym ze takie podziemie gejowskie istnieje ja sam wiem najlepiej. Sam mam znajomych betelczykow w Selters. Mielismy wspolna pamiatke, dostaje czasami info z Selers o nowosciach zanim dotrze Do zboru. Wiem Jak ciezko jest laczyc bycie gejem i Swiadkiem. Ale nikt nie Ma prawa takiego wyboru krytykowac. Dziwne ja jego wpisy zrozumialem jednoznacznie. Inni widzieli tylko slowo gej i juz wydali wyroki
To trzeba było go poinstruować.
Trudno byśmy mu napędzali środowisko.
Poza tym miał kontakt z Rientem, bo chwalił się, że ma jego podpis w książce.
A Rient był w tym czasie na forum bo widziałem jego rejestrację a nie brał udziału w dyskusji.


Offline Noc_spokojna

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #79 dnia: 12 Lipiec, 2015, 20:07 »
Swiadkizm z ciebie wychodzi. Facet chcial wspierac lub wsparcie otrzymac. Co w tym zlego?
Robercik, ja nie załapałam się na wątek Miśka, jak weszłam na forum to było już pozamiatane, ale zapytam - o co chodzi z tym wsparciem? Chciał wspierać gejów, żeby nie odchodzili z organizacji, czy potrzebował wsparcia, żeby sam nie odszedł? Sama jestem ciekawa, na czym polega takie "gejowskie podziemie". Znam kilku gejów, którzy byli, bądź jeszcze są w organizacji, ale o "gejowskim podziemiu" żaden pary nie puścił! Strzelam focha!  >:( >:(  Zwierzać się wyżalać to było komu, bo "nocka" wysłucha, ale o "gejowskim podziemiu" to ani mru-mru! "Pocałujta w dupe wójta" :( >:(  ;) ;D
Nie jestem małostkowa, nikogo nie ignoruję, tak przyziemne demonstracje są mi obce ;D


Offline Robert1975

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #80 dnia: 12 Lipiec, 2015, 20:08 »
To trzeba było go poinstruować.
Trudno byśmy mu napędzali środowisko.
Poza tym miał kontakt z Rientem, bo chwalił się, że ma jego podpis w książce.
A Rient był w tym czasie na forum bo widziałem jego rejestrację a nie brał udziału w dyskusji.
Wiesz ile osob ma ksiazke Rienta???? Ja tez mam z dedykacja. A kontaktu Do niego nie mam.
Latwo wyciagasz wnioski i osady


Offline M

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #81 dnia: 12 Lipiec, 2015, 20:09 »
G usunął dzisiaj stronę Wyzwoleni. Niby dlaczego? Stowarzyszenie to mieliśmy być MY wszyscy  a okazało się że Stowarzyszenie  to G. A forum to produkt Stowarzyszenia czyli G .

Nic nie usunął, tylko wyłączył dopóki sprawa się nie wyjaśni, osoby które dzisiaj zrezygnowały miały dostęp do jej edycji, więc Gedeon zrobił co uważał za słuszne, żeby zapobiec ewentualnym wandalizmom. Czy dobrze zrobił to już niech każdy oceni sam.

Proszę M o usunięcie mojego konta.

Szkoda. Dzięki za wszystko co zrobiłeś dla forum i ludzi tutaj. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś spotkamy się na neutralnym gruncie, jak już kurz po tej całej chorej sytuacji opadnie.

Zgodnie z życzeniem usuwam konto.


Offline Weteran

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #82 dnia: 12 Lipiec, 2015, 20:10 »
Swiadkizm z ciebie wychodzi. Facet chcial wspierac lub wsparcie otrzymac. Co w tym zlego?

Guzik o mnie wiesz, żebyś mógł napisać co ze mnie wychodzi. A wsparcia szukał w znalezieniu podziemia gejowskiego, więc niech sobie założy bloga albo forum dla gejów ŚJ i tam szuka podobnych do siebie hipokrytów, bo to forum nie do tego służy.
« Ostatnia zmiana: 12 Lipiec, 2015, 20:32 wysłana przez Weteran »
Weteran

Ignoruję posty: accurate, Ebed, Efektmotyla, Efezjan, Kamil. Przebudzony, sabekk, tomek_s, ZAMOS


Offline Roszada

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #83 dnia: 12 Lipiec, 2015, 20:11 »
Wiesz ile osob ma ksiazke Rienta???? Ja tez mam z dedykacja. A kontaktu Do niego nie mam.
Latwo wyciagasz wnioski i osady
Chyba durnia ze mnie robisz. Toć on na wszystkich możliwych forach jest i na każdej stronie jakiej chce.
Kontaktu nie masz?
A ja mam!


Offline Robert1975

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #84 dnia: 12 Lipiec, 2015, 20:12 »
Guzik o mnie wiesz, żebyś mógł napisać co ze mnie wychodzi. A wsparcia szukał w znalezieniu podziemia gejowskiego, więc niech sobie założy bloga albo forum dla gejów ŚJ i tam szuka podobnych do siebie hipokrytów, bo to forum nie do tego suży.
I vize versa. Tez mnie nie znasz.
Nazywajac go hipokryta, nazywasz tak kazdego tu obecnego Swiadka tego jestes swiadom, prawda?


Offline Roszada

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #85 dnia: 12 Lipiec, 2015, 20:13 »
I vize versa. Tez mnie nie znasz.
Nazywajac go hipokryta, nazywasz tak kazdego tu obecnego Swiadka tego jestes swiadom, prawda?
Wielkie mi słowo hipokryta.
Mało mnie razy tak nazwano? :)


Duch

  • Gość
Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #86 dnia: 12 Lipiec, 2015, 20:15 »
Wierz mi, nie chcesz, żebym zaczął cytować R2D2 i Ducha z "kuluarów" (sekcji forum do której tylko one miały dostęp) i tego, jakie epitety leciały w stronę Gedeona, Roszady czy Córki Weterana...
Moja odpowiedź na PM do M.
Ale co mi tam. Napiszę i tutaj, bo nie pozwolę wkładać w moje usta słów, które nie padły.
A zrzut tego wątku mam jakby co.
M,
Niebezpiecznie pogrywasz swoją wiedzą niedostępną dla innych - prywatną rozmową między dwoma osobami. Jątrzysz i ranisz innych. My już jesteśmy wszyscy poranieni.
Jeżeli znajdziesz w moich słowach jakiekolwiek epitety w stosunku do wymienionych przez Ciebie osób Weterena, Gedeon, Roszada, Córka Weterana) to proszę cytuj. Zobaczę wtedy swoją wredotę.
Nie znam Cię, wykonałeś kawał dobrej roboty i nie szukaj wrogów, tam gdzie ich nie ma. Mogę tylko radzić zachowaj rozwagę i spory krytycyzm wobec słów, jeżeli nie znasz ludzi, którzy za nimi stoją.
To tyle z mojej strony.


Offline Weteran

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #87 dnia: 12 Lipiec, 2015, 20:15 »
Brawo!

Nic nie zrozumiałaś. Trzymaj tak dalej! ;D ;D ;D
Weteran

Ignoruję posty: accurate, Ebed, Efektmotyla, Efezjan, Kamil. Przebudzony, sabekk, tomek_s, ZAMOS


Offline M

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #88 dnia: 12 Lipiec, 2015, 20:18 »
Moja odpowiedź na PM do M.
Ale co mi tam. Napiszę i tutaj, bo nie pozwolę wkładać w moje usta słów, które nie padły.
A zrzut tego wątku mam jakby co.

Nie napisałem kto co pisał, tylko że rozmowa była pomiędzy Wami. Epitety padały z ust R2D2. Zaprzeczysz temu?


szczebiotka

  • Gość
Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #89 dnia: 12 Lipiec, 2015, 20:19 »
Nic nie zrozumiałaś. Trzymaj tak dalej! ;D ;D ;D

No ależ oczywiście bo jestem nikim na tym forum, bo nie stoję za Tobą i innymi murem. Wybacz ale dla mnie gej, czy każdy inny człek nie przeszkadza. Tylko tutaj jest nagonka na wszystko i wszystkich. Kółko wspólnej adoracji również powstało, brawo.