Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Pożegnanie!  (Przeczytany 26736 razy)

Mario

  • Gość
Pożegnanie!
« dnia: 12 Lipiec, 2015, 15:30 »

Chciałbym serdecznie z Wami pożegnać się.  Z dniem dzisiejszym rezygnuję z funkcji moderatora tego forum.
Poznałem tutaj świetnych ludzi. Z niektórymi bardziej zaprzyjaźniłem się i mam nadzieję, że będziemy utrzymywać bliższy kontakt. Cały czas pozostaję pod swoim numerem telefonu 607462144 i jestem do Waszej dyspozycji - osoby , które mnie znają - wiedzą, że zależy mi przede wszystkim na dobru każdego człowieka.
Powód jest prosty: Idea,dla której zostałem moderatorem,  a którą była wolność słowa, tolerancja a w tym poszanowanie dla mniejszości seksualnych, nie jest respektowana przez osoby mające ostatnie zdanie w tej sprawie.  Nie mogę czuć się zmuszony do działań wbrew swojemu sumieniu.  Co nie oznacza, że forum jest złe i nie spełnia swoich funkcji.   Czujcie się dobrze na forum  w otoczeniu nowych moderatorów i nowej administracji , która także została zmieniona.


Życzę Wam dużo , dużo przyjemności , powodzenia w życiu i siły tak potrzebnej aby trwać.


Nowak Mariusz.


szczebiotka

  • Gość
Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Lipiec, 2015, 15:55 »
Chciałbym serdecznie z Wami pożegnać się.  Z dniem dzisiejszym rezygnuję z funkcji moderatora tego forum.
Poznałem tutaj świetnych ludzi. Z niektórymi bardziej zaprzyjaźniłem się i mam nadzieję, że będziemy utrzymywać bliższy kontakt. Cały czas pozostaję pod swoim numerem telefonu 607462144 i jestem do Waszej dyspozycji - osoby , które mnie znają - wiedzą, że zależy mi przede wszystkim na dobru każdego człowieka.
Powód jest prosty: Idea,dla której zostałem moderatorem,  a którą była wolność słowa, tolerancja a w tym poszanowanie dla mniejszości seksualnych, nie jest respektowana przez osoby mające ostatnie zdanie w tej sprawie.  Nie mogę czuć się zmuszony do działań wbrew swojemu sumieniu.  Co nie oznacza, że forum jest złe i nie spełnia swoich funkcji.   Czujcie się dobrze na forum  w otoczeniu nowych moderatorów i nowej administracji , która także została zmieniona.


Życzę Wam dużo , dużo przyjemności , powodzenia w życiu i siły tak potrzebnej aby trwać.


Nowak Mariusz.

Ej no Mariusz :(


Offline M

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Lipiec, 2015, 16:20 »
Smutno nam będzie bez Ciebie Mario :(


Offline Liberal

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Lipiec, 2015, 17:00 »
I znowu Gedeon...
Ehhh. Czy Ty człowieku nigdy nie zrozumiesz, że świat nie kręci się wokół Ciebie?
Z całym szacunkiem dla Twoich doświadczeń i dokonań - wyluzuj, bo tracisz wartościowych ludzi.
Marek Boczkowski

Viva la Apostasía!


Offline Roszada

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Lipiec, 2015, 18:07 »
I znowu Gedeon...
Ehhh. Czy Ty człowieku nigdy nie zrozumiesz, że świat nie kręci się wokół Ciebie?
Z całym szacunkiem dla Twoich doświadczeń i dokonań - wyluzuj, bo tracisz wartościowych ludzi.


A ja nie winię Gedeona.
Mario to po prostu krótkodystansowiec. :)
Nie żałuję, go skoro nie wie w co wchodzi.
Albo sobie człowiek zakłada i ogłasza, że będzie rok czy dwa czy więcej albo wcale niech się nie podejmuje.


Offline Roszada

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Lipiec, 2015, 18:08 »
Powód jest prosty: Idea,dla której zostałem moderatorem,  a którą była wolność słowa, tolerancja a w tym poszanowanie dla mniejszości seksualnych, nie jest respektowana przez osoby mające ostatnie zdanie w tej sprawie.  Nie mogę czuć się zmuszony do działań wbrew swojemu sumieniu.

Ty się o mniejszości nie martw.
Oni mają swoje fora i się Tobą nie przejmują. ;D


Offline Roszada

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Lipiec, 2015, 18:14 »
I znowu Gedeon...
Ehhh. Czy Ty człowieku nigdy nie zrozumiesz, że świat nie kręci się wokół Ciebie?
Z całym szacunkiem dla Twoich doświadczeń i dokonań - wyluzuj, bo tracisz wartościowych ludzi.

A najwięcej postów z tym z mniejszości ja wymieniłem, a nie Gedeon.
Nawet moje posty zostały wykasowane, o co nie mam aż takich pretensji.
Można mnie było choć o tym jednak poinformować.

Nie oznacza to jednak żebym jak Mario z powodu mniejszości miał się żegnać zaraz. :)


Mario

  • Gość
Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Lipiec, 2015, 18:16 »
Roszado inne były założenia inna praktyka. I tyle. Jeżeli na hasło gej będzie odzew spadaj , to nie miejsce dla Ciebie to świadczy to faktycznie o tolerancji. Poza tym nie masz kompletnej wiedzy na ten temat a ja nie zamierzam tego nakreślać. Nie uciekam nigdzie. Po prostu zostały złamane warunki,założenia. Nie mogę być zakładnikiem czyichś poglądów.


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Lipiec, 2015, 18:21 »
I znowu Gedeon...
Ehhh. Czy Ty człowieku nigdy nie zrozumiesz, że świat nie kręci się wokół Ciebie?
Z całym szacunkiem dla Twoich doświadczeń i dokonań - wyluzuj, bo tracisz wartościowych ludzi.

Nie wiem, bo umknął mi ten wątek, przez którego Mario postanowił... co postanowił. Ale jakoś... Gedeon nie pasuje mi na homofoba. Nie wiem, co jest bardziej odrażające: homofobia, czy rasizm.
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline sabekk

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #9 dnia: 12 Lipiec, 2015, 18:23 »
Chciałbym serdecznie z Wami pożegnać się.  Z dniem dzisiejszym rezygnuję z funkcji moderatora tego forum.
(...)

Nowak Mariusz.

Eeeeno, Maniuś! Co to znaczy pożegnać? Bo rezygnacja z moderatorki chyba nie jest pożegnaniem... a tylko zmianą statusu usera.
Każdy głupi ma swój rozum... samo życie.
---
Ignorowani: NiepokornaHadra


Offline Roszada

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Lipiec, 2015, 18:23 »
Roszado inne były założenia inna praktyka. I tyle. Jeżeli na hasło gej będzie odzew spadaj , to nie miejsce dla Ciebie to świadczy to faktycznie o tolerancji. Poza tym nie masz kompletnej wiedzy na ten temat a ja nie zamierzam tego nakreślać. Nie uciekam nigdzie. Po prostu zostały złamane warunki,założenia. Nie mogę być zakładnikiem czyichś poglądów.
A ja też sobie nie życzę żeby jakiś młodziak wpadał tu i w drugim czy trzecim poście pisał mi o swoim gejostwie.
I pisał, że szuka "podziemia gejowskiego" w organizacji.
To forum o ŚJ a nie o gejach.

Dla mnie też nie będzie tu miejsca gdy tu się zrobi z tego forum forum gejów.
Jak zechcę z gejami se pogadać to na forum gejów pójdę. ;)
« Ostatnia zmiana: 12 Lipiec, 2015, 18:27 wysłana przez Roszada »


Offline Roszada

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #11 dnia: 12 Lipiec, 2015, 18:30 »
Eeeeno, Maniuś! Co to znaczy pożegnać? Bo rezygnacja z moderatorki chyba nie jest pożegnaniem... a tylko zmianą statusu usera.
Mario zdaje się wcale nie brał udziału w dyskusji, w której ten człowiek już żądał dla siebie jakiegoś specjalnego szacunku, motywując tym, że nie interesuje go szacunek jaki jest okazywany np. inwalidom.


Offline Liberal

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #12 dnia: 12 Lipiec, 2015, 18:32 »
No to wywalcie też mnie, bo jestem biseksualny i na równi lubię zabawy z dziewczynami co z chłopakami.

Z Gedeona wylazła po prostu fałszywość, która nie mieści się w standardach "Wyzwolonych".
A to, że z powodu zadymy na "górze" doszło do przejęcia przez niego władzy absolutnej na Forum, też niczego dobrego nie wróży.
Proponuję zaproszenie tutaj Gandalfa na funkcję moderatora i wszyscy stąd spieprzą.
Robi się tu jakieś deja vu: Prezes Gedeon - Prezes Rutherford.
Wszystkich krótko i za mordę, a jak nie po jego myśli to wypad.
Przykre to.
Marek Boczkowski

Viva la Apostasía!


Offline Roszada

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #13 dnia: 12 Lipiec, 2015, 18:33 »
Roszado inne były założenia inna praktyka. I tyle. Jeżeli na hasło gej będzie odzew spadaj , to nie miejsce dla Ciebie to świadczy to faktycznie o tolerancji.
Nikt mu nie powiedział, że ma spadać, tylko, że nie jest to miejsce do poszukiwania partnerów i to od samego początku.
Zwrócono mu uwagę, że forum nie jest miejscem reklamy orientacji seksualnej.

Ja mu powiedziałem, że sprawy takie się załatwia na PM a nie ogłasza wszem i wobec, że szuka "podziemia gejowskiego". 8)


Offline Roszada

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #14 dnia: 12 Lipiec, 2015, 18:35 »
No to wywalcie też mnie, bo jestem biseksualny i na równi lubię zabawy z dziewczynami co z chłopakami.
Ale Ty się za bardzo nie obnosisz z tym, a on w drugim czy trzecim poście o "podziemiu gejowskim".
Później kręcił, że niby chce im pomagać. ;D