Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Pożegnanie!  (Przeczytany 26735 razy)

Offline Robert1975

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #30 dnia: 12 Lipiec, 2015, 19:31 »
Racja, hipokryta go nazwano, byla noc i zapomnialem. Ladne przywitanie.
Dostal po lbie, ze jest gejem, ze szuka kontaktu Do tego srodowiska, ze jest SJ i gejem zarazem.
Zawsze tak witacie nowych???????


Offline Tazła

  • Mistrzyni Ciętej Riposty
  • Wiadomości: 3 356
  • Polubień: 12349
  • Nigdy nie marzyłam o sukcesie. Pracowałam na niego
Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #31 dnia: 12 Lipiec, 2015, 19:32 »
 

   Jeśli dobrze pamiętam to Jacek Kuroń  powiedział....Obowiązkiem ludzi myślących jest przeciwstawienie się wszelkiej nietolerancji i solidarność z tymi których nietolerancja dotyka.

Jeśli chodzi o nas samych to jesteśmy bardzo wymagający chcemy....aby nas rozumiano, akceptowano, czasem podziwiano jednym słowem....tolerowano. W drugą stronę bywa już różnie.
To takie trudne stanąć obok odmienności i traktować ją normalnie, zwyczajnie jak każdego innego.

Tyle piszemy o tolerancji religijnej, ilu to z nas spotkało wiele przykrości ze strony ludzi ponoć wierzących.
Wydawać by się mogło, że siedlisko ludzi o pokojowym, przyjacielskim usposobieniu.... a tu pikuś.
Szukam osób wątpiących w słuszność organizacji z okolic Wyszkowa ( mazowieckie).


Offline M

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #32 dnia: 12 Lipiec, 2015, 19:33 »
nie wiem tzn nie jestem pewna czy nie padło tam też słowo aby spadał stąd.

Nie, nie padło. Padło jedynie stwierdzenie, że jeśli chce szukać partnerów, to żeby szukał gdzie indziej. Nikt mu nie pisał, żeby stąd spadał.


Offline Robert1975

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #33 dnia: 12 Lipiec, 2015, 19:33 »
Nie nazwano, tylko jedna z użytkowniczek go nazwała hipokrytą (skoro jest aktywny w antygejowskim WTSie i jednocześnie jest aktywnym gejem). Nie widzę w tym powodu, żeby obrażać się na wszystkich i wyzywać od homofobów, bo kilka osób (słownie: trzy lub cztery) z całego forum nie zgadzają się z jego światopoglądem.
No ale aktywnych SJ ktorzy i tu da aktywni nikt tu hipokrytami nie nazywa, prawda?


Offline Roszada

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #34 dnia: 12 Lipiec, 2015, 19:34 »
Racja, hipokryta go nazwano, byla noc i zapomnialem. Ladne przywitanie.
Dostal po lbie, ze jest gejem, ze szuka kontaktu Do tego srodowiska, ze jest SJ i gejem zarazem.
Zawsze tak witacie nowych???????
A Ciebie ktoś lał po łbie za Twoja orientację?
A mnie lał ktoś? ;D
Nie opowiadaj głupot.


szczebiotka

  • Gość
Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #35 dnia: 12 Lipiec, 2015, 19:35 »
Nie, nie padło. Padło jedynie stwierdzenie, że jeśli chce szukać partnerów, to żeby szukał gdzie indziej. Nikt mu nie pisał, żeby stąd spadał.

Może bezpośrednio nie padło, ale dostało mu się z góry na dół. Niestety nie sprawdzimy co tam było bo posty znikły, tak jak i inne są ukrywane i tylko dla wybranych.


Offline Robert1975

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #36 dnia: 12 Lipiec, 2015, 19:35 »
Nie, nie padło. Padło jedynie stwierdzenie, że jeśli chce szukać partnerów, to żeby szukał gdzie indziej. Nikt mu nie pisał, żeby stąd spadał.
Klamstwo. Gedeon mu napisal, ten chlopak napisal, ze sie wobectego pozegna a Gedeon mu na to, ze w pelni zgadza sie z ta decyzja, Czy ze ja w pelni popiera. Czyli bylo to takie spierd*** ladnie powiedziane.


Offline Roszada

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #37 dnia: 12 Lipiec, 2015, 19:37 »
Chęć szuka sposobów, niechęć powodów.
Co z tego , że ktoś pisze o sobie że jest gejem. Jest to jego forma uzewnętrznienia się.
A kto to wiedział, czy tak jest naprawdę czy to jakaś podpucha, skoro pisał, że szuka "podziemia gejowskiego".


Offline Robert1975

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #38 dnia: 12 Lipiec, 2015, 19:38 »
A kto to wiedział, czy tak jest naprawdę czy to jakaś podpucha, skoro pisał, że szuka "podziemia gejowskiego".
Racja Roszada i dlatego najprosciej u...c

Cytuj
Robercik, mój Ty geju ulubiony  :D, nie używaj wulgaryzmów.

A tak naprawdę, to chciałam sprawdzić jak się modyfikuje cudze posty. Fajna sprawa  ;).

PS.Robercik, sprawdzian pamięci - skąd pochodzi cytat: "gej geja nie wykluczy" ;)?
« Ostatnia zmiana: 12 Lipiec, 2015, 19:58 wysłana przez Noc_spokojna »


Offline Roszada

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #39 dnia: 12 Lipiec, 2015, 19:38 »
Nie wytrzymalem i sie zerajestrowalem. Sledzilem te rozmowe od poczatku. On napisal, ze jest gejem i szuka kontaktu Do podziemia gejowskiego w wts. Nigdzie nie napisal ze szuka partnera lub sexu. Gdy mu to prawie natychmiast zarzucono napisal, ze Ma partnera i nie rozumie jakim cudem mozna mu cos takiego imputowac. Gedeon wyprosil go z Forum , nie bezposrednio Ale posrednio. Facet nie chcial Forum gejowskiego a kontaktu Do aktywnych swiadkow ktorzy da gejami. Zrobiono tu swinstwo. Osadzino to zanim sie wypowiedzial. Tak, napisal Disc szybko ze jest gejem Ale bylo to w bezposrednio zwiazku z jego prosba. Facet wierzacy, w strukturach wts, chcacy wspolpracowac , moze pomagac moze szukal pomocy u podobnych jemu. Odrzucono go
Co ty za farmazony opowiadasz.
Brałem udział to wiem co pisał on i co mu odpowiadałem.


Offline Weteran

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #40 dnia: 12 Lipiec, 2015, 19:39 »
A ja też sobie nie życzę żeby jakiś młodziak wpadał tu i w drugim czy trzecim poście pisał mi o swoim gejostwie.
I pisał, że szuka "podziemia gejowskiego" w organizacji.
To forum o ŚJ a nie o gejach.

Dla mnie też nie będzie tu miejsca gdy tu się zrobi z tego forum forum gejów.
Jak zechcę z gejami se pogadać to na forum gejów pójdę. ;)

I ja też sobie tego nie życzę! I brawo dla Geedeona - WIELKIE BRAWO! - że w porę zainterweniował.
« Ostatnia zmiana: 12 Lipiec, 2015, 20:05 wysłana przez Weteran »
Weteran

Ignoruję posty: accurate, Ebed, Efektmotyla, Efezjan, Kamil. Przebudzony, sabekk, tomek_s, ZAMOS


Offline M

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #41 dnia: 12 Lipiec, 2015, 19:40 »
Klamstwo. Gedeon mu napisal, ten chlopak napisal, ze sie wobectego pozegna a Gedeon mu na to, ze w pelni zgadza sie z ta decyzja, Czy ze ja w pelni popiera. Czyli bylo to takie *pier***j ladnie powiedziane.

Było dokładnie tak jak poniżej (jakoś nie widzę tam słów "spadaj stąd"):

Cytat: Gedeon
Cytat: Misiek
    Chyba sobie daruje...... :(
Zdecydowanie dobry pomysł.


Offline Robert1975

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #42 dnia: 12 Lipiec, 2015, 19:41 »
I ja też sobie tego nie życzę! I brawo dla Geedeona - WIELKIE BRAWO! - że w porę zaunterweniował.
Swiadkizm z ciebie wychodzi. Facet chcial wspierac lub wsparcie otrzymac. Co w tym zlego?


Offline Roszada

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #43 dnia: 12 Lipiec, 2015, 19:41 »
Przywroccie rozmowe w oryginale Jak byla bez moderacji a kazdy bedzie sie mogl przekonac. Nazwano go obludnikiem czy jakos tak. Facet zmyl sie szybko Jak go o to poproszono
No jeszcze lepiej chłopie byś ty warunki stawiał.

Toć ja od ciebie nic w życiu nie uzyskałem a ty chcesz tu rządzić?

M: Roszada, bez wycieczek personalnych, proszę.
« Ostatnia zmiana: 12 Lipiec, 2015, 19:43 wysłana przez M »


Offline Robert1975

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #44 dnia: 12 Lipiec, 2015, 19:42 »
Było dokładnie tak jak poniżej (jakoś nie widzę tam słów "spadaj stąd"):
Zdecydowanie dobry pomysł.
A jednak mozna przywrocic te rozmowe. Wstaw wszystko w oryginale, by sobie kazdy mogl wyrobic opinie