Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Pożegnanie!  (Przeczytany 26769 razy)

Offline Robert1975

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #60 dnia: 12 Lipiec, 2015, 19:52 »
A po co?
Kogo to interesuje poza tobą?
Nie wiemy Co pchnelo tego gostka Do zarejestrowania sie tu. Moze chce pomocy, moze chce jej udzielac. Moze byl to krzyk rozpaczy, moze nuda w nocy. Juz niejeden Swiadek tragicznie skonczyl zycie bo znikad pomocy Czy zrozumienia. Nie trzeba podzielac czyichs pogladow Czy wartosci by udzielic paru cieplych slow.
Albo skonczmy krytykowac wts albo w koncu badzmy naprawde inni, lepsi


Offline M

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #61 dnia: 12 Lipiec, 2015, 19:53 »
I jeszcze bardziej niepoważne jest wypieprzanie przez Pana Prezesa ludzi zasłużonych i zakładających to Forum z funkcji administratorów i moderatorów.

Problem w tym, że tych ludzi nikt nie wyrzucił, oni sami odeszli. R2D2 zagroziła, że usunie całe forum, więc Gedeon odebrał jej prawa administratorki i pozmieniał hasła w razie, gdyby faktycznie chciała to zrobić. Krótko potem dostałem PMy od Mario i Ducha że chcą być usunięci z forum. R2D2 od godziny 11-ej nie odezwała się w ogóle.


Offline Roszada

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #62 dnia: 12 Lipiec, 2015, 19:53 »
Najlepiej zamknąć wątek bo to z pożegnaniem Mario-krótkodystansowca nie ma nic wspólnego. :)


Offline Robert1975

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #63 dnia: 12 Lipiec, 2015, 19:54 »
Fałszywość to wyszła z tych, którzy usunęli posty krytyczne wobec tego gościa i dotyczy to nie tylko postów Roszady. Wypad? - nikt nie kazał mu spadać, a że nie lubi słusznej krytyki, a najwyraźniej tylko pochwały swojego stylu zycia, z którym się po chpolerę obnosi, to sam poprosił o usunięcie. Ale zamiast tego usunięto posty polemiczne wobec niego, a jego wpisy zostawiono, bo niektórym  zachciało się przytulać go do piersi, chociaz jest gejem.

Sluszna krytyka......

Chociaz jest gejem.......
No Bravo !


Mario

  • Gość
Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #64 dnia: 12 Lipiec, 2015, 19:54 »
A jednak mozna przywrocic te rozmowe. Wstaw wszystko w oryginale, by sobie kazdy mogl wyrobic opinie

Robercie ta dyskusja w wątku Miśka to jedno. A druga rzecz, gorsza, to było to co działo się w kuluarach.


Mario

  • Gość
Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #65 dnia: 12 Lipiec, 2015, 19:55 »
Najlepiej zamknąć wątek bo to z pożegnaniem Mario-krótkodystansowca nie ma nic wspólnego. :)

Nie potrafisz nie obrażać prawda?


Offline M

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #66 dnia: 12 Lipiec, 2015, 19:56 »
Robercie ta dyskusja w wątku Miśka to jedno. A druga rzecz, gorsza, to było to co działo się w kuluarach.

Wierz mi, nie chcesz, żebym zaczął cytować R2D2 i Ducha z "kuluarów" (sekcji forum do której tylko one miały dostęp) i tego, jakie epitety leciały w stronę Gedeona, Roszady czy Córki Weterana...
« Ostatnia zmiana: 12 Lipiec, 2015, 19:58 wysłana przez M »


szczebiotka

  • Gość
Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #67 dnia: 12 Lipiec, 2015, 19:57 »
Najlepiej zamknąć wątek bo to z pożegnaniem Mario-krótkodystansowca nie ma nic wspólnego. :)

Roszado nie wiedziałam że jesteś, ehh nie będę się zniżać do Twego poziomu. Brak słów.


Offline Weteran

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #68 dnia: 12 Lipiec, 2015, 19:57 »
On napisal, ze jest gejem i szuka kontaktu Do podziemia gejowskiego w wts. Nigdzie nie napisal ze szuka partnera lub sexu. Gdy mu to prawie natychmiast zarzucono napisal, ze Ma partnera i nie rozumie jakim cudem mozna mu cos takiego imputowac. Gedeon wyprosil go z Forum , nie bezposrednio Ale posrednio. Facet nie chcial Forum gejowskiego a kontaktu Do aktywnych swiadkow ktorzy da gejami. Zrobiono tu swinstwo. Osadzino to zanim sie wypowiedzial. Tak, napisal Disc szybko ze jest gejem Ale bylo to w bezposrednio zwiazku z jego prosba. Facet wierzacy, w strukturach wts, chcacy wspolpracowac , moze pomagac moze szukal pomocy u podobnych jemu. Odrzucono go

Facet wierzacy, w strukturach wts, chcący wspolpracowac , moze pomagac moze szukal pomocy u podobnych jemu.

W jakiej dziedzinie chciał współpracować? W szukaniu podziemia gejowskiego? Na tym forum???
« Ostatnia zmiana: 12 Lipiec, 2015, 20:21 wysłana przez Weteran »
Weteran

Ignoruję posty: accurate, Ebed, Efektmotyla, Efezjan, Kamil. Przebudzony, sabekk, tomek_s, ZAMOS


Offline Roszada

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #69 dnia: 12 Lipiec, 2015, 19:57 »
Problem w tym, że tych ludzi nikt nie wyrzucił, oni sami odeszli. R2D2 zagroziła, że usunie całe forum, więc Gedeon odebrał jej prawa administratorki i pozmieniał hasła w razie, gdyby faktycznie chciała to zrobić. Krótko potem dostałem PMy od Mario i Ducha że chcą być usunięci z forum. R2D2 od godziny 11-ej nie odezwała się w ogóle.

Nic z tego nie rozumiem.
Co to za wojna?
Ja smacznie spałem, a tu jakieś podchody?


Offline Roszada

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #70 dnia: 12 Lipiec, 2015, 20:00 »
Nie potrafisz nie obrażać prawda?
Ale jesteś wrażliwy, skoro słowo krótkodystansowiec Cię razi. :-\
Ja za maratończyka bym sie nie obraził.
A sa tez sprinterzy co odchodzą pierwszego dnia.


szczebiotka

  • Gość
Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #71 dnia: 12 Lipiec, 2015, 20:00 »
Wierz mi, nie chcesz, żebym zaczął cytować R2D2 i Ducha z "kuluarów" (sekcji forum do której tylko one miały dostęp) i tego, jakie epitety leciały w stronę Gedeona, Roszady czy Córki Weterana...

Czyli osoby które sporo tu wniosły do forum zostały wyrzucone. Brawo!  :/


Offline M

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #72 dnia: 12 Lipiec, 2015, 20:01 »
Czyli osoby które sporo tu wniosły do forum zostały wyrzucone. Brawo!  :/

Szczebiotko, przeczytaj proszę jeszcze raz co napisałem wyżej. Nikt nie został wyrzucony, Mario i Duch odeszli na własne życzenie. Nikomu nie zależało, żeby wartościowi ludzie stąd odchodzili, bo i po co?

Powtórzę się jeszcze raz:

Cytuj
Problem w tym, że tych ludzi nikt nie wyrzucił, oni sami odeszli. R2D2 zagroziła, że usunie całe forum, więc Gedeon odebrał jej prawa administratorki i pozmieniał hasła w razie, gdyby faktycznie chciała to zrobić. Krótko potem dostałem PMy od Mario i Ducha że chcą być usunięci z forum. R2D2 od godziny 11-ej nie odezwała się w ogóle.
« Ostatnia zmiana: 12 Lipiec, 2015, 20:05 wysłana przez M »


Offline Roszada

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #73 dnia: 12 Lipiec, 2015, 20:02 »
Wierz mi, nie chcesz, żebym zaczął cytować R2D2 i Ducha z "kuluarów" (sekcji forum do której tylko one miały dostęp) i tego, jakie epitety leciały w stronę Gedeona, Roszady czy Córki Weterana...
Eee ja tam się epitetami nie przejmuję.
Swoje robię, a co ktoś sobie poszczeka, to jego, a nie moje. :)


Offline Weteran

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #74 dnia: 12 Lipiec, 2015, 20:02 »
A po co?
Kogo to interesuje poza tobą?

NIKOGO
Weteran

Ignoruję posty: accurate, Ebed, Efektmotyla, Efezjan, Kamil. Przebudzony, sabekk, tomek_s, ZAMOS