Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Pożegnanie!  (Przeczytany 26738 razy)

szczebiotka

  • Gość
Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #15 dnia: 12 Lipiec, 2015, 18:36 »
Ehh,  przestańcie się tu kłócić bo i ja się pożegnam z tym forum.

Mario :
 – A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
    – Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam.

Może jeszcze zmienisz zdanie i wrócisz. Jeśli jednak nie to pamiętaj ze gdzieś tam jest taka zła szczebiotka do której zawsze możesz napisać, zadzwonić czy przyjechać.


Mario

  • Gość
Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #16 dnia: 12 Lipiec, 2015, 18:36 »
Nie wiem, bo umknął mi ten wątek, przez którego Mario postanowił... co postanowił. Ale jakoś... Gedeon nie pasuje mi na homofoba. Nie wiem, co jest bardziej odrażające: homofobia, czy rasizm.
to nie chodzi o to czy Gedeon czy ktoś inny. Czasami można nie tolerować jakiegoś zachowania ale to forum miało być aby pomagać i nieważna jest orientacja seksualna. Zostawmy proszę ten temat na tym poście i zachowajcie to co dobre.


Offline Roszada

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #17 dnia: 12 Lipiec, 2015, 18:37 »
Robi się tu jakieś deja vu: Prezes Gedeon - Prezes Rutherford.
Wszystkich krótko i za mordę, a jak nie po jego myśli to wypad.
Przykre to.[/color]
Gedeon napisał chyba ze 2 posty.
Ja nasmarowałem z 10. I gdym spać nie poszedł, to bym pewnie dalej pisał.
Mnie wywalić w pierwszej kolejności.


Offline sabekk

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #18 dnia: 12 Lipiec, 2015, 18:39 »
Mario zdaje się wcale nie brał udziału w dyskusji, w której ten człowiek już żądał dla siebie jakiegoś specjalnego szacunku, motywując tym, że nie interesuje go szacunek jaki jest okazywany np. inwalidom.

Nie bardzo wiem, o której dyskusji mówisz, bo nie jestem na bieżąco, ale wiem jedno...

Cytat:
http://swiadkowiejehowywpolsce.org/index.php?topic=1330.msg11644#msg11644
Mario
"Poza tym cenię ciebie i za te różnice w opiniach teologicznych i za to że z nami jesteś na forum i potrafisz o tych różnicach mówić. Bronisz swoich przekonań."

...nikt mnie na tym forum w tak sympatyczny sposób nie głaskał po mojej próżności. Do tego jeszcze...

Cytat:
http://swiadkowiejehowywpolsce.org/index.php?topic=1330.msg11582#msg11582
Mario
"A ja bym chciał Sabekk wejść z Tobą w dyskusję np pod tematem mniej więcej  " Krytyka Świadków Jehowy - co o niej myślę, czy jest właściwa? "

...zapowiadało się na ciekawą rozmowę, a tu... masz babo placek.

 
Każdy głupi ma swój rozum... samo życie.
---
Ignorowani: NiepokornaHadra


Offline Roszada

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #19 dnia: 12 Lipiec, 2015, 18:40 »
to nie chodzi o to czy Gedeon czy ktoś inny. Czasami można nie tolerować jakiegoś zachowania ale to forum miało być aby pomagać i nieważna jest orientacja seksualna. Zostawmy proszę ten temat na tym poście i zachowajcie to co dobre.
Ale mnie nie interesuje żadna orientacja, póki ktoś jej nie wywołuje i nie ogłasza.
Po co ogłaszać?
Co kogo obchodzi z kim kto śpi, z kobietą, facetem, zwierzątkiem czy manekinem. ;)


Offline Roszada

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #20 dnia: 12 Lipiec, 2015, 18:42 »
Macie rację, spadam kończyć moje ang. Zmienne nauki...
Tego za mnie nie zrobi żaden z mniejszości. :)


Offline sabekk

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #21 dnia: 12 Lipiec, 2015, 18:44 »

Proponuję zaproszenie tutaj Gandalfa na funkcję moderatora i wszyscy stąd spieprzą.


Gandalfa? Tą karykaturę moderatora? Spadam stąd pierwszego dnia tej nominacji.
Każdy głupi ma swój rozum... samo życie.
---
Ignorowani: NiepokornaHadra


Offline M

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #22 dnia: 12 Lipiec, 2015, 18:45 »
No to wywalcie też mnie, bo jestem biseksualny i na równi lubię zabawy z dziewczynami co z chłopakami.

I widzisz, różnica polega na tym, że ja pierwsze słyszę że jesteś biseksualny, bo zamiast skupiać się na tym fakcie, to skupiłeś się na robieniu swojego, za co ogromnie Cię cenię, niezależnie od tego jakiego rodzaju zabawy lubisz :).

PS. Administratorem na chwilę obecną jestem ja (Gedeon tymczasowo też, ale docelowo nie chce nim być). Co będzie dalej, czas pokaże, mam nadzieję że koniec końców wszystko skończy się dobrze.
« Ostatnia zmiana: 12 Lipiec, 2015, 18:48 wysłana przez M »


Mario

  • Gość
Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #23 dnia: 12 Lipiec, 2015, 19:09 »
I widzisz, różnica polega na tym, że ja pierwsze słyszę że jesteś biseksualny, bo zamiast skupiać się na tym fakcie, to skupiłeś się na robieniu swojego, za co ogromnie Cię cenię, niezależnie od tego jakiego rodzaju zabawy lubisz :).

PS. Administratorem na chwilę obecną jestem ja (Gedeon tymczasowo też, ale docelowo nie chce nim być). Co będzie dalej, czas pokaże, mam nadzieję że koniec końców wszystko skończy się dobrze.

Chęć szuka sposobów, niechęć powodów.
Co z tego , że ktoś pisze o sobie że jest gejem. Jest to jego forma uzewnętrznienia się. Ale to sposób mojej reakcji na takie hasło świadczy o tym kim jestem.  Poza tym albo decyzje pewne zgodnie z założeniami podejmuje się kolektywnie i wtedy moje zdanie mniejszościowe się nie liczy albo staje się to kłamstwem.


Offline M

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #24 dnia: 12 Lipiec, 2015, 19:11 »
Chęć szuka sposobów, niechęć powodów.
Co z tego , że ktoś pisze o sobie że jest gejem. Jest to jego forma uzewnętrznienia się.

Pewnie nic by nie było, gdyby napisał coś o sobie i przy okazji o tym, że jest gejem. Tymczasem on od razu z grubej rury kim jest i czego szuka ("Gdzies czytalem, ze istnieje gejowskie podziemie w wts. Szukam dojscia"). Ja tam się nie dziwię niektórym którzy nie trawią takich akcji (tak samo jak nie trawią nadgorliwych ewangelizatorów nawracających innych na forum), że zareagowali tak a nie inaczej.
« Ostatnia zmiana: 12 Lipiec, 2015, 19:15 wysłana przez M »


Mario

  • Gość
Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #25 dnia: 12 Lipiec, 2015, 19:16 »
Pewnie nic by nie było, gdyby napisał coś o sobie i przy okazji o tym, że jest gejem. Tymczasem on od razu z grubej rury kim jest i czego szuka ("podziemia gejowskiego w wtsie"). Ja tam się nie dziwię niektórym którzy nie trawią takich akcji (tak samo jak nie trawią nadgorliwych ewangelizatorów nawracających innych na forum), że zareagowali tak a nie inaczej.
I co z tego że tak napisał. Nawracanie nijak ma się do uzewnętrznienia swojej seksualności.


Offline Robert1975

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #26 dnia: 12 Lipiec, 2015, 19:19 »
Nie wytrzymalem i sie zerajestrowalem. Sledzilem te rozmowe od poczatku. On napisal, ze jest gejem i szuka kontaktu Do podziemia gejowskiego w wts. Nigdzie nie napisal ze szuka partnera lub sexu. Gdy mu to prawie natychmiast zarzucono napisal, ze Ma partnera i nie rozumie jakim cudem mozna mu cos takiego imputowac. Gedeon wyprosil go z Forum , nie bezposrednio Ale posrednio. Facet nie chcial Forum gejowskiego a kontaktu Do aktywnych swiadkow ktorzy da gejami. Zrobiono tu swinstwo. Osadzino to zanim sie wypowiedzial. Tak, napisal Disc szybko ze jest gejem Ale bylo to w bezposrednio zwiazku z jego prosba. Facet wierzacy, w strukturach wts, chcacy wspolpracowac , moze pomagac moze szukal pomocy u podobnych jemu. Odrzucono go


Offline Robert1975

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #27 dnia: 12 Lipiec, 2015, 19:22 »
Przywroccie rozmowe w oryginale Jak byla bez moderacji a kazdy bedzie sie mogl przekonac. Nazwano go obludnikiem czy jakos tak. Facet zmyl sie szybko Jak go o to poproszono


Offline M

Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #28 dnia: 12 Lipiec, 2015, 19:27 »
Nazwano go obludnikiem czy jakos tak. Facet zmyl sie szybko Jak go o to poproszono

Nie nazwano, tylko jedna z użytkowniczek go nazwała hipokrytą (skoro jest aktywny w antygejowskim WTSie i jednocześnie jest aktywnym gejem). Nie widzę w tym powodu, żeby obrażać się na wszystkich i wyzywać od homofobów, bo kilka osób (słownie: trzy lub cztery) z całego forum nie zgadzają się z jego światopoglądem.


szczebiotka

  • Gość
Odp: Pożegnanie!
« Odpowiedź #29 dnia: 12 Lipiec, 2015, 19:29 »
Też widziałam tą rozmowę, zanim została bodajże usunięta. Misiek przyszedł tutaj bo myślał że są tu normalni ludzie, tymczasem padły tu takie słowa ze wstyd mi za autorów ruch słów :/ nie wiem tzn nie jestem pewna czy nie padło tam też słowo aby spadał stąd. Nie wiem Skad w Was tyle jadu. Zawiodłam się i to bardzo co na niektórych tu osobach. nie musimy się zawsze zgadzać, ale nie musimy być tacy sami jak są na sąsiednim forum, zgnoić i zdeptać na dzień dobry!
Wiecie myślałam że to forum będzie przyjazne dla każdego, niestety widać ze tak nie jest. Wiec i ja się z Wami  żegnam. Bo nie po to tu przyszłam by było tak samo jak gdzie indziej.