Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Spodnie dla sióstr i traktowanie wykluczonych  (Przeczytany 3535 razy)

Offline Janek

Spodnie dla sióstr i traktowanie wykluczonych
« dnia: 15 Marzec, 2024, 14:44 »
Właśnie pojawiło się nowe sprawozdanie CK 2/2024 a w nim brodacz Sanderson podał takie perełki:

1. Z grzesznikiem komitet może się spotkać więcej niż jeden raz
2. Z nieletnim grzesznikiem spotka się dwóch starszych, żeby dowiedzieć się, jakie kroki poczynili, żeby mu pomóc.
3. Jeśli nieletni nie okazuje skruchy spotka się z nim komitet. (Ani słowa o wykluczeniu)
4. Po decyzji o wykluczeniu, starsi będą informować grzesznika, że za parę miesięcy chcą sie z nim spotkać i ocenić czy okazał skruchę.
5. Do wykluczonych w przeszłości starsi będą przyjeżdżać i zachęcać do powrotu.
6. Z wykluczonym można prowadzić studium przed przyłączeniem
7. Aktywnych odstępców nie odwiedzać!!!!
8. Można napisać sms do wykluczonego i zaprosić na zebranie, pamiątkę
9. Można krótko przywitać się z wykluczonym na zebraniu

I na koniec dwa diamenty:
1. Siostry mogą nosić spodnie, chyba że mają punkt, lub są w Betel.
2. Bracia nie muszą nosić krawatów i marynarek, chyba że mają punkt lub są w Betel.

« Ostatnia zmiana: 15 Marzec, 2024, 14:56 wysłana przez Janek »


Offline Światus

Odp: Spodnie dla sióstr i traktowanie wykluczonych
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Marzec, 2024, 14:52 »
Dzięki.
No po prostu sensacja:D
Tylko ta dziwna zbieżność, że światło od Jehowy przychodzi, kiedy kasa odchodzi.
Jehowa niby duch, a materialista... :o

PS. Janek, gdybyś nie napisał, że to Sanderson, to w życiu bym nie poznał. Umknął mi początek.
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline Janek

Odp: Spodnie dla sióstr i traktowanie wykluczonych
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Marzec, 2024, 14:57 »
Norwegia zabrała dotacje, to muszą pokazać, że nie jest tak źle  :)


Offline Światus

Odp: Spodnie dla sióstr i traktowanie wykluczonych
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Marzec, 2024, 15:02 »
Wiją się jak piskorze.
Aż żal patrzeć na tego członka...
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline Warszawa wschodnia

Odp: Spodnie dla sióstr i traktowanie wykluczonych
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Marzec, 2024, 17:12 »
W zborze jest niezwykle podniecenie tymi zmianami. Aż ciezko mi uwierzyć że mowa tylko o tych kilku punkach.
Jest super i tak się dużo dzieje. Światło jaśniejsze i takie tam. Podziwiam bezkrytyczność przyjmowania zmian.


Offline Gostek

Odp: Spodnie dla sióstr i traktowanie wykluczonych
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Marzec, 2024, 18:01 »
Ale jaja.Tylko czekać ,aż pozwolą urodziny obchodzić . Wtedy bracia przebiją tych ze świata,będą libacje całonocne urządzać.😜


Offline Storczyk

Odp: Spodnie dla sióstr i traktowanie wykluczonych
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Marzec, 2024, 18:33 »
Te spodnie  u sióstr, niewiarygodne :)
Teraz moda na podparte i poszarpane.
To się będzie działo  :)




Offline janeczek

Odp: Spodnie dla sióstr i traktowanie wykluczonych
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Marzec, 2024, 19:13 »
Te spodnie  u sióstr, niewiarygodne :)
Teraz moda na podparte i poszarpane.
To się będzie działo  :)

A widzisz tu dziewczyny mogą narozrabiać i są ograniczenia, wiem jak obrywałem jak brodą się chwaliłem że na moje wyszło.
Wzrok i słowa no i facet wszystko jasne broda a my gdzie dziewczyny, spodnie i garnitur wtedy się dowiedziałem że coś takiego istnieje jak damski.
Ograniczyli tę wolność żeby się w łepkach nie poprzewracało nie wolno czegoś takiego 1 raz słyszę Styl Casual.
Wiem że to Norwegia i super ale nic o tych co odłączyli się traktowanie że 1% procent człowieczeństwa jak wykluczeni, i jeszcze starsi dostaną dokładne wyjaśnienia nowe Pasiće tam się dopiero zobaczy na ile zmiękli.
Fajnie że słowa o wykluczaniu dzieci no to super by było, no wrzenie na komunikatorze ale to młodsi w niedzielę się zobaczy jak 70+ przyjmie pokarm od jehowy 

tego nie wolno  https://www.wittchen.com/blog/styl-casual-co-to-znaczy-i-jak-sie-ubierac-casualowo/
to chyba tak bo na komunikatorze radość  https://andzela.com/202-garnitury
« Ostatnia zmiana: 15 Marzec, 2024, 19:14 wysłana przez janeczek »
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline Gostek

Odp: Spodnie dla sióstr i traktowanie wykluczonych
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Marzec, 2024, 19:27 »
Te spodnie  u sióstr, niewiarygodne :)
Teraz moda na podparte i poszarpane.
To się będzie działo  :)



No,tak pluli na ten świat a teraz sami się do niego upodobnią.😝


Offline Janek

Odp: Spodnie dla sióstr i traktowanie wykluczonych
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Marzec, 2024, 19:56 »
Te spodnie  u sióstr, niewiarygodne :)
Teraz moda na podparte i poszarpane.
To się będzie działo  :)
Chcę zaznaczyć, że spodnie mają być „godne”, a świadkowie podartych jeansów za takie nie uznają. No chyba, że coś się zmieniło  :o.


Offline Gostek

Odp: Spodnie dla sióstr i traktowanie wykluczonych
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Marzec, 2024, 20:48 »
Są ciężko kapujący albo umysłowo ograniczeni. Bo musieli przeszło 100 lat jedne i te same wersety czytać,żeby dopiero teraz  dojść do wniosków, które od stuleci są dla chrześcijan oczywiste..🤔  Chyba jednak Jehowa im nie błogosławi,skoro tak długo ich w niewiedzy trzymał. No,ale dla przeciętnego Świadka jest to i tak bez znaczenia.Oni i tak wszystko połkną,nawet jak pojęcie pokolenia jeszcze parę razy skorygują ,to i tak nikt tam z obecnych nie będzie w to wnikał.🧐


Offline Turbulent_Business

Odp: Spodnie dla sióstr i traktowanie wykluczonych
« Odpowiedź #11 dnia: 15 Marzec, 2024, 21:46 »
Prosze o ocene od prowadzacego szkole odstępnokratyczną. Lekcja numer 666, kwintesencja sekciarstwa:

- O Pani Grazynko, idzie Pani na te swoje zebranie?

- Tak Pani Halinko, przy okazji zaproszenie na zabranie caly czas aktualne!

- Ja to bym podziekowala, ale mam pytanie, bo jestem ciekawa, moge?

- Tak, śmiało!

- Czy nie powinna Pani byc w sukience, konczacej sie przynajmniej 12,45 mm za kolanem?

- A nie, to nieaktualne, mozemy juz nosic spodnie na zebraniach!

- Jak to, a kto to powiedział?

- No Cialo Kierownicze, nasi przewodnicy!

- Czyli ma Pani 45 lat i musi Pani otrzymac pozwolenie noszenian spodni od jakichś nieznajomych ludzi zza oceanu? Czy nie brzmi to Pani sekciarsko?

- W żadnym wypadku! Nie jestesmy sekta!

- A skad Pani to wie?

- Cialo Kierownicze tak nam powiedzialo...
Lepsze sa pytania bez odpowiedzi, niz odpwiedzi ktorych nie mozna zakwestionowac


Offline Fantom

Odp: Spodnie dla sióstr i traktowanie wykluczonych
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Marzec, 2024, 22:40 »
 Członek CK wspomniał, że starsi będę mogli wspólnie modlić się z osobą wykluczoną. Niestety nie powołał się na żaden werset biblijny.
 Nie wspomniał o tym, czy członkowie rodziny i pozostali członkowie organizacji również będą mogli się wspólnie modlić z taką osobą. Może tym razem Bóg przeoczył aby im taką informacje podać? A może już wiedzą, tylko za kilka lat chcą ponownie zaskoczyć wyznawców Nowym Światłem?

 I członek CK kolejny raz manipuluje słowem Bożym wyrywając werset z kontekstu w odniesieniu do odstępców. Wrzucili wszystkich do jednego wora, a kontekst do 2 Jana 9-11 :9 Każdy, kto wybiega zbytnio naprzód,
a nie trwa w nauce ,
ten nie ma Boga.
Kto trwa w nauce,
ten ma i Ojca, i Syna.
10 Jeśli ktoś przychodzi do was
i tej nauki nie przynosi,
nie przyjmujcie go do domu
i nie pozdrawiajcie go,
11 albowiem kto go pozdrawia,
staje się współuczestnikiem jego złych czynów''. Jakiej to nauki nie przynosi, żeby go nie przyjmować w domu? Kilka wersetów wcześniej: 7 Wielu bowiem pojawiło się na świecie zwodzicieli2, którzy nie uznają,
że Jezus Chrystus przyszedł w ciele ludzkim.
Taki jest zwodzicielem i Antychrystem.''
 
 KK zwalczał kiedyś strój męski u kobiet. Odpuścił. Faktycznie ŚJ są 100 lat za KK.  To, że dzisiaj kobiety noszą spodnie, to w dużej mierze zasługa feministek. Typowych światusów:), a dzisiaj ŚJ ssą mleko od świata.
  Czy gdyby Maria matka Jezusa miała by wejść do SK to przyszłaby w spodniach czy spódnicy?
 https://pch24.pl/sukienka-dla-maryi-kobiety-zachecaja-do-oddawani-matce-czci-takze-swoim-strojem/
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Legion

Odp: Spodnie dla sióstr i traktowanie wykluczonych
« Odpowiedź #13 dnia: 15 Marzec, 2024, 23:50 »
Czy tylko ja zwróciłem uwagę na tworzenie kolejnego frazesu "komitet braci"? To już nie jest on sądowniczym? Czyżby nieładnie to wyglądało na komisji w Australii i w sądach Norweskich?


Offline janeczek

Odp: Spodnie dla sióstr i traktowanie wykluczonych
« Odpowiedź #14 dnia: 16 Marzec, 2024, 01:24 »
Ale to wszystko po wywaleniu Moriska przypadek, owoc godzinki ,broda, krawat spodnie  ludzkie odruchy tłumaczone lepszym zrozumieniem.
Ma brodę i nie rozpoznaje mimiki twarzy, ale odczytał z kartki o spodniach braku krawata marynarki że od CK a on to niby kto spiker.
Nie zgadza się z tym czy co, wystąpił z tą brodą pewnie żeby przełamać beton zborowy bo u mnie krzywo patrzą że zapuszczają młodzi bródki.
Nowe słownictwo za nowe światło użyte LEPIEJ ROZUMIEMY, ale że kto niewolnik CK jehowa.
Unikają słowa komitet sądowniczy ciekawe czy w Pasiće też zniknie, dorosłym nie odpuszczają słowo wykluczony zamienili na USUNIĘTY ZE ZBORU dużo nowomowy, sądy ich bolą i że sieją nienawiść do bliźnich jeszcze słowo na wykluczonego były przyjaciel nie odstępca.
Jawny odstępca tylko wróg zwykły to może nawet człowiek dla nich obecnie, co następne papierosy, wapowanie, święta przynajmniej tolerowane, urodziny imieniny dzień matki dziecka nie kontrolowanie kto głosuje w wyborach pozwalanie dzieciom na udział w samorządzie szkolnym, relacje z kolegami w szkole szanowanie innych wyznań, sporo tego jedne mniej drugie bardziej ważne ale zatruwają życie zabierają wolność.
Jest jeszcze KREW rana, jak dla mnie coś czego im nigdy nie wybaczę to diabelskie umieranie dla jehowy oby w piekle smażyli się za to.
Modlę się do Pana jak w Jana 14;14 napisane, o śmierć i wieczne potępienie dla nich CK za zło które czynią bliźnim krew przelaną nadaremnie sióstr i braci Pana.
A jedna siostra zauważyła że Sandersonek ma krawat jak flaga Norwegii kolor i pasy, przypadek nie sądzą to znak. 
   
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się