Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Czy Piotr Andryszczak sie czepia i nie jest w mały stopni konsekwętny?  (Przeczytany 1302 razy)

Offline darew

Odp: Czy Piotr Andryszczak sie czepia i nie jest w mały stopni konsekwętny?
« Odpowiedź #30 dnia: 12 Styczeń, 2024, 16:19 »
Piotr miał chyba determinacje i awesje do śj bo chyba ktoś z bliskich umoczył "stopy" w WTS-ie.
Z jednoczesnym gloryfikowaniem i udowadnianiem "słusznych" nauk KK
Roszada natomiast nie miał tego pierwszego odpalenia ale po pachy siedzi w KK.
Obaj zrobili dobrą robotę.Chwała ....nie nie Ukrainie a naszym drogim rodakom. :) :D
Brak mi komentarzy Liberała z którym toczyłem swego czasu boje z 10 lat temu. ale nie tutaj.
Liberał jak odchodził od śj to jego list o odłączeniu to istna praca doktorska z 60 stron pisał póżniej z Anglii.
Determinacja Andryszczaka jak dla mnie jest jak najbardziej zrozumiała.
Jego żona została świadkiem, co doprowadziło do pozwu rozwodowego z jej strony.
Jemu się nie dziwię, że tyle czasu i wysiłku wkłada w atakowanie świadków.
https://piotrandryszczak.pl/
Ale Roszada czy Światus? Powodem ich hopla - koledzy, znajomi wsród świadków?  ;D
Przecież to ewidentni wojownicy Kościoła Katolickiego.
« Ostatnia zmiana: 12 Styczeń, 2024, 16:23 wysłana przez darew »


Offline Storczyk

Odp: Czy Piotr Andryszczak sie czepia i nie jest w mały stopni konsekwętny?
« Odpowiedź #31 dnia: 12 Styczeń, 2024, 16:31 »
Piotr miał chyba determinacje i awesje do śj bo chyba ktoś z bliskich umoczył "stopy" w Wtryski

Jeśli się nie mylę, to chyba jego żona.



Offline donadams

Odp: Czy Piotr Andryszczak sie czepia i nie jest w mały stopni konsekwętny?
« Odpowiedź #32 dnia: 12 Styczeń, 2024, 16:36 »
Ale Roszada czy Światus? Powodem ich hopla - koledzy, znajomi wsród świadków?  ;D
Przecież to ewidentni wojownicy Kościoła Katolickiego.

No i co? W czym problem? Nie rozumiem dlaczego miałoby tak być. Każdy ma jakieś motywacje i oni mają akurat takie. Robią kawał dobrej roboty i tyle. Nawet jeśli jest to ich osobliwe hobby, to niech będzie. Zbieranie znaczków dla większości ludzi też nie ma sensu. A jak naprawdę są "wojownikami Kościoła Katolickiego", no to niech nimi będą. Ludzie mają swój rozum i chyba potrafią przyjąć ze strony takiego Światusa krytykę świadków i odrzucić pochwałę KK? Już pominę, że żadnej pochwały KK nie zauważyłem, ale nawet jakby taka tu była, no to co z tego?

To chyba nie przynależność do czegokolwiek powinna mieć znaczenie, a siła argumentu? Czy proponujesz, żeby odrzucać ich tylko dlatego, że są Katolikami? To te same standardy, których wymaga organizacja - odrzucajcie odstępców. Nie ważne co mówią i czy mają rację, należy odrzucić...

Weź się zastanów z czym ty masz problem... Jeśli krytyka jest słuszna i potwierdzona faktami - nie ma znaczenia kto i z jakiego powodu ją podaje.
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.


Offline Szwejk (dawniej Gorolik)

Odp: Czy Piotr Andryszczak sie czepia i nie jest w mały stopni konsekwętny?
« Odpowiedź #33 dnia: 12 Styczeń, 2024, 16:49 »
W czym problem? Nie umiem zrozumieć jak można zadać takie pytanie.  :( Problem w tym że nie są bezstronni, a conajmniej jeden z nich działa z pobudek jeszcze mniej szlachetnych. "To chyba nie przynależność do czegokolwiek powinna mieć znaczenie, a siła argumentu?" - oczywiście, chyb aże należy do SJ, wtedy siła argumentów nie ma znaczenia, bo SJ z zasady to oszuści, a Katolicy nie. :-( Tyle że nA tym forum nigdy nie było porównywania argumentów, tylko jednostronny ostrzał pod hasłem, każda nauka SJ musi być fałszywa, chyba że nie przeczy naukom KK, bo tych nie możnabyuo krytykować porównując z naukami SJ, każdy taki post lądował w śmietniku. W ten sposób rozwalił forum.  Ale chyba pisałem, że nie liczę na zrozumienie.


Offline darew

Odp: Czy Piotr Andryszczak sie czepia i nie jest w mały stopni konsekwętny?
« Odpowiedź #34 dnia: 12 Styczeń, 2024, 17:04 »
No i co? W czym problem? Nie rozumiem dlaczego miałoby tak być. Każdy ma jakieś motywacje i oni mają akurat takie. Robią kawał dobrej roboty i tyle. Nawet jeśli jest to ich osobliwe hobby, to niech będzie. Zbieranie znaczków dla większości ludzi też nie ma sensu. A jak naprawdę są "wojownikami Kościoła Katolickiego", no to niech nimi będą. Ludzie mają swój rozum i chyba potrafią przyjąć ze strony takiego Światusa krytykę świadków i odrzucić pochwałę KK? Już pominę, że żadnej pochwały KK nie zauważyłem, ale nawet jakby taka tu była, no to co z tego?

To chyba nie przynależność do czegokolwiek powinna mieć znaczenie, a siła argumentu? Czy proponujesz, żeby odrzucać ich tylko dlatego, że są Katolikami? To te same standardy, których wymaga organizacja - odrzucajcie odstępców. Nie ważne co mówią i czy mają rację, należy odrzucić...

Weź się zastanów z czym ty masz problem... Jeśli krytyka jest słuszna i potwierdzona faktami - nie ma znaczenia kto i z jakiego powodu ją podaje.
Ja nie mam żadnego problemu. Jak większość tutaj wyrażam swoje zdanie, które jak widać tobie nie odpowiada, bo wkładasz dużo wysiłku w to abym polubił pewne organizacje i ich przedstawicieli jeszcze imputując mi, że chcę ograniczać wolność  ;D
Poza tym, nie wiem czy nadal ale wcześniej Roszada był na tym forum moderatorem.
Ludzie zmieniali religię, poglądy bo nie podobało się im w KK, trafiają na forum o świadkach Jehowy, na którym co i jak mają pisać decyduje fanatyczny katolik.
Nie widzisz w tym żadnego problemu?
« Ostatnia zmiana: 12 Styczeń, 2024, 17:20 wysłana przez darew »


Offline donadams

Odp: Czy Piotr Andryszczak sie czepia i nie jest w mały stopni konsekwętny?
« Odpowiedź #35 dnia: 12 Styczeń, 2024, 17:30 »
Problem w tym że nie są bezstronni, a conajmniej jeden z nich działa z pobudek jeszcze mniej szlachetnych. "To chyba nie przynależność do czegokolwiek powinna mieć znaczenie, a siła argumentu?" - oczywiście, chyb aże należy do SJ, wtedy siła argumentów nie ma znaczenia, bo SJ z zasady to oszuści, a Katolicy nie. :-( Tyle że nA tym forum nigdy nie było porównywania argumentów, tylko jednostronny ostrzał pod hasłem, każda nauka SJ musi być fałszywa, chyba że nie przeczy naukom KK, bo tych nie możnabyuo krytykować porównując z naukami SJ, każdy taki post lądował w śmietniku. W ten sposób rozwalił forum.  Ale chyba pisałem, że nie liczę na zrozumienie.

No jasne, że nie są bezstronni. Ktoś w ogóle wierzy w bezstronność? A może ktoś inny na tym forum jest bezstronny? Ja na pewno nie jestem bezstronny i nie uważam, żeby ktokolwiek taki był. Każdy ma jakieś poglądy i mają one wpływ na to co uważa. A to, że niektórzy wierzą we własną religię i nie są podpięci pod jakiś kościół nie oznacza, że są bezstronni... Oni po prostu reprezentują swoją stronę i nie widzę tu żadnej różnicy.

To forum jest o Świadkach Jehowy, więc pisząc o sile argumentu miałem na myśli siłę argumentu "za" lub "przeciw" czemuś związanemu ze świadkami, a nie z jakimś innym wyznaniem. Od innych wyznań są inne fora i ja to rozumiem. Sam kiedyś byłem na katolickim, nawalałem się z nimi jak niektórzy tu się nawalają, ale znudziło mi się. Nie mam pretensji, że na forum o świadkach Jehowy pisze się o świadkach. Jeśli ktoś dowodzi fałszywości jakiejś ich nauki, a ty uważasz, że jest prawdziwa, no to broń jej, wykazuj, że jest inaczej. To jest właśnie dyskusja, na tym polega forum. Niektórzy zakładają, że każda nauka ŚJ jest fałszywa, ale to jest już ich problem. Nie widzę jednak powodu, żeby ci sami ludzie pisali tu o innych religiach, bo to forum nie jest od tego.

Ha! Ostatnio nawet okazało się, że o polityce nie mogę tu porozmawiać, bo to nie jest forum o polityce, tylko o Świadkach Jehowy. No to czemu miałbym tutaj nawalać z taką samą częstotliwością o Mormonach? Przecież to nie ma sensu.

Ja nie mam żadnego problemu. Jak większość tutaj wyrażam swoje zdanie, które jak widać tobie nie odpowiada, bo wkładasz dużo wysiłku w to abym polubił pewne organizacje i ich przedstawicieli jeszcze imputując mi, że chcę ograniczać wolność  ;D
Poza tym, nie wiem czy nadal ale wcześniej Roszada był na tym forum moderatorem.
Ludzie zmieniali religię, poglądy bo nie podobało się im w KK, trafiają na forum o świadkach Jehowy, na którym co i jak mają pisać decyduje fanatyczny katolik.
Nie widzisz w tym żadnego problemu?

Nie chcę, żebyś kogokolwiek lubił. Raczej staram się wykazać INNYM, którzy będą czytać twoje posty, że nie masz racji.

I to prawda, że wkładam dużo wysiłku w moje odpowiedzi, ale to tylko dlatego, że mam jakiś podstawowy szacunek do rozmówców i nie traktuję ich od niechcenia oraz uważam, że złożone tematy wymagają obszernego opisu. Jeśli ktoś widzi świat czarno-białym może tego nie rozumieć.

Oczywiście, że nie podoba mi się twoje zdanie. Na forach co do zasady tak jest i głupio by było, gdyby pierwsza osoba pisała jakiś post, a każda kolejna ją chwaliła.

Nie mam też problemu z żadnym z moderatorów, bo nie podchodzę do nich w osobisty sposób. Nie wiem w ogóle w jakim sensie miałbym mieć z tym problem. Jeśli któregoś dnia ktoś uzna, że naruszam zasady i mnie stąd wyrzuci, no to mnie tu nie będzie. W czym problem?
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.


Offline darew

Odp: Czy Piotr Andryszczak sie czepia i nie jest w mały stopni konsekwętny?
« Odpowiedź #36 dnia: 12 Styczeń, 2024, 17:38 »
Piotr miał chyba determinacje i awesje do śj bo chyba ktoś z bliskich umoczył "stopy" w Wtryski

Jeśli się nie mylę, to chyba jego żona.
Raczej się nie mylisz, bo sam pisze o tym na swojej stronie.  ;)
« Ostatnia zmiana: 12 Styczeń, 2024, 17:45 wysłana przez darew »


Offline Reskator

Odp: Czy Piotr Andryszczak sie czepia i nie jest w mały stopni konsekwętny?
« Odpowiedź #37 dnia: 12 Styczeń, 2024, 19:20 »
A jak teraz Piotr postrzega KK po tylu skandalach .?
Legiony Chrystusa-czy Piotr chociaż wie o czym piszę?
Piotr zapewne nie wie też co oznacza termin BALET KASZTANÓW w KK a ściślej w Watykanie.
Nie będę pisał o pedofilii czy wypowiedziach Franciszka w sprawie płci czy Rosji by nie eskalować.
Świadkowie też nie są święci czytając Barbarę Anderson to dla przeciw wagi by  nie deeskalować. :):D
« Ostatnia zmiana: 12 Styczeń, 2024, 19:59 wysłana przez Reskator »


Offline Sebastian

Odp: Czy Piotr Andryszczak sie czepia i nie jest w mały stopni konsekwętny?
« Odpowiedź #38 dnia: 12 Styczeń, 2024, 20:00 »
obserwuję tę dyskusję z dużym rozbawieniem...

różne osoby (rzekomo) "nie mają prawa" krytykować świadków Jehowy, gdyż same reprezentują jakąś grupę podlegającą krytyce :)

Piotr Andryszczak nie powinien krytykować ŚJ bo jest katolikiem, a katolicyzm rozpętał inkwizycję i wyprawy krzyżowe

rozwińmy "twórczo" tę pokręconą "argumentację" :)
ateista (żaden) nie powinien krytykować ŚJ bo jest ateistą, a przecież ateista Stalin popełnił liczne zbrodnie...
mężczyzna (żaden) nie powinien krytykować ŚJ bo jest mężczyzną, a wg feministek "każdy facet to świnia"...
kobieta (żadna) także nie powinna krytykować ŚJ bo jest kobietą, a Saul z Tarsu nakazał kobietom milczeć...

zwolennik poglądu o kulistości Ziemi (żaden) także nie powinien krytykować ŚJ bo jest "kuloziemcą", a niemalże wszystkie przestępstwa na Ziemii w ostatnich 200 latach popełnili "kuloziemcy" :)

sumując, do krytyki ŚJ uprawnieni są wyłącznie aktualni członkowie Ciała Kierowniczego, (oczywiście "z pominięciem" kuloziemców)

kończąc, absolutnie NIKT nie powinien krytykować świadków Jehowy...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Szwejk (dawniej Gorolik)

Odp: Czy Piotr Andryszczak sie czepia i nie jest w mały stopni konsekwętny?
« Odpowiedź #39 dnia: 12 Styczeń, 2024, 20:26 »
A mi chodziło tylko o to, że zwyczajnie nie był uczciwy. Niepotrzebnie się czepiam.  :(


Offline donadams

Odp: Czy Piotr Andryszczak sie czepia i nie jest w mały stopni konsekwętny?
« Odpowiedź #40 dnia: 12 Styczeń, 2024, 20:28 »
Sebastianie, zapomniałeś też podsumować, że krytykować Świadków Jehowy mogą tylko osoby, które uważają, że mogą to robić i które uważają również, że inni nie mogą tego robić, ale to nie jest ta sama grupa, bo to by wykluczyło wszystkich. Tym samym krytykować mogą tylko ci, którzy krytykują innych za to, że tamci krytykują. Ale ci, którzy krytykują i którzy w ogóle nie zabraniają nikomu krytyki - paradoksalnie - nie mogą krytykować.
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.


Offline Sebastian

Odp: Czy Piotr Andryszczak sie czepia i nie jest w mały stopni konsekwętny?
« Odpowiedź #41 dnia: 12 Styczeń, 2024, 21:31 »
Sebastianie, zapomniałeś też podsumować, że krytykować Świadków Jehowy mogą tylko osoby, które uważają, że mogą to robić i które uważają również, że inni nie mogą tego robić, ale to nie jest ta sama grupa, bo to by wykluczyło wszystkich. Tym samym krytykować mogą tylko ci, którzy krytykują innych za to, że tamci krytykują. Ale ci, którzy krytykują i którzy w ogóle nie zabraniają nikomu krytyki - paradoksalnie - nie mogą krytykować.
zgadzam się w 100%, bardzo dobre podsumowanie.
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Kyuubi

Odp: Czy Piotr Andryszczak sie czepia i nie jest w mały stopni konsekwętny?
« Odpowiedź #42 dnia: 13 Styczeń, 2024, 00:52 »
https://piotrandryszczak.pl/kopiuj-wytnij-wklej.html

tutaj pisze ze w 2021 było antony moris na obrazku a w 2024 go nie ma bo wycieli. Fakt zagrywka głupia ze strony SJ

Nie ma go  to wycieli i dodali nowych co są.. Zresztą nikt w SJ nie bedzie negował tego ze ktos taki jak Morris istniał u SJ
« Ostatnia zmiana: 13 Styczeń, 2024, 00:55 wysłana przez Kyuubi »


Offline Storczyk

Odp: Czy Piotr Andryszczak sie czepia i nie jest w mały stopni konsekwętny?
« Odpowiedź #43 dnia: 13 Styczeń, 2024, 09:17 »
Tak jak już ktoś napisał, to apologetyka i nie ma co rwać włosów z głowy.
Ja jestem bardzo wdzięczna za jego ciężką pracę .
To już dużo czasu minęło i zatarło  mi się trochę, ale  ten czerwony na czarnym tle, taki dosadny kolor napisów pamiętam dokładnie jak dziś.
Sprawdzałam i porównywałam jeszcze oczywiście sama, ale rażące błędy wywala na wierzch, co takim zapętlonym umysłom, mimo wszystko trochę otwartym  :) pomaga zauważyć, że JHWH( korzeń tej wiary)na dzień dzisiejszy się skończył. A to dla Świadka Jehowy to  cios w serce,  lub podbrzusze  ;)





« Ostatnia zmiana: 13 Styczeń, 2024, 09:23 wysłana przez Storczyk »


Offline donadams

Odp: Czy Piotr Andryszczak sie czepia i nie jest w mały stopni konsekwętny?
« Odpowiedź #44 dnia: 13 Styczeń, 2024, 12:28 »
https://piotrandryszczak.pl/kopiuj-wytnij-wklej.html

tutaj pisze ze w 2021 było antony moris na obrazku a w 2024 go nie ma bo wycieli. Fakt zagrywka głupia ze strony SJ

Nie ma go  to wycieli i dodali nowych co są.. Zresztą nikt w SJ nie bedzie negował tego ze ktos taki jak Morris istniał u SJ

I w tym miejscu się z krytyką jw orga nie zgadzam. Widziałem też inne osoby, także na tym forum, krytykujące wycinanie i wklejanie ludzi na zdjęciach, czego generalnie nie rozumiem, bo jak dla mnie to jest normalna praktyka używana przez różne firmy zarówno w reklamie produktowej jak i w przypadku reprezentacji jakiejś grupy.

Podam wam przykład z jednej z firm, w których pracowałem. Był tam zespół serwisowy, całkiem pokaźny, którego zdjęcie pojawiało się na wydawanej co roku publikacji informującej o usługach serwisowych. Większość pracowników w składzie pracowała w tej firmie kilkanaście lat ale byli też tacy, którzy rotowali raz na rok czy raz na kilka lat. Zgromadzenie 20 osobowego zespołu serwisantów, którzy mają różne obowiązki i różne grafiki, jeszcze ubranych i zrobionych tak, żeby ładnie wyglądać, to naprawdę nie jest łatwe zadanie. Nie zgadniecie co robił dział graficzny! Zamiast utrudniać wszystkim życie, robił każdemu nowemu serwisantowi dwa zdjęcia - jedno na identyfikator i na stronę, a drugie takie, żeby móc wkleić je właśnie na to zdjęcie grupowe. Nikt nie miał żadnych pretensji że jedni się pojawiali w miejsce innych.

Pytanie, czy nie można było zrobić po prostu nowego zdjęcia CK nie jest takie łatwe. Idę o zakład że nie wyglądają codziennie tak "ładnie" jak na zdjęciach, mają kilka obiektów Betel w kraju i mogą rezydować w różnych, cotygodniowe spotkania mogą odbywać się stacjonarnie w niepełnym składzie, a reszta jest online, część z nich wizytuje jakieś inne oddziały... Mają swojej roboty i moim zdaniem to rozwiązanie z edycją zdjęcia jest w porządku.

To byłoby głupie, gdyby zaczęli udawać, że Morris nie istniał, ale to się nie dzieje. Także tutaj znów mam inne zdanie, bo uważam to za dobre rozwiązanie logistyczne. Skoro można zrobić to tak prosto, to po co to komplikować.
« Ostatnia zmiana: 13 Styczeń, 2024, 12:31 wysłana przez donadams »
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.