Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Sprawozdanie Ciała Kierowniczego 8/2023 - BRODA!  (Przeczytany 4968 razy)

Offline Światus

Sprawozdanie Ciała Kierowniczego 8/2023 - BRODA!
« dnia: 15 Grudzień, 2023, 15:00 »
    Zachęcam wszystkich do zapoznania się z najnowszym sprawozdaniem Ciała Kierowniczego. Kolejne rewolucyjne zmiany w organizacji.  :D
   
    JEHOWA NIE MA NIC PRZECIWKO NOSZENIU BRODY PRZEZ ZAMIANOWANYCH BRACI!

Od dzisiaj brody mogą nosić wszyscy Świadkowie Jehowy, w tym betelczycy, pionierzy pełnoczasowi, misjonarze, Nadzorcy Obwodu itp., itd.
    Wyświetlono historyczny film o podejściu do noszenia brody, z którego wynika, ze Świadkowie Jehowy zawsze podążali z duchem tego świata lub przeciwko niemu (jeśli zahaczało to o "neutralność").
    Ciekawie brzmią słowa, że to Jehowa pozwala braciom nosić brody, choć decyzję podjęło Ciało Kierownicze. Uwaga! Jeśli do tej pory uważałeś, że można nosić brodę, to czy na pewno dbałeś o jedność w zborze? Nie! Nie dotrzymywałeś kroku organizacji jehowy, nawet jeśli wlokła się jak żółw.
    PS. Jezus twierdzi, że nie można nikogo oceniać na podstawie noszenia, lub nie, brody. "Nie osądzajcie nikogo na podstawie tego, co widzicie".

https://www.jw.org/pl/biblioteka/materialy-wideo/#pl/mediaitems/LatestVideos/docid-702023024_1_VIDEO
Czy warto zrywać relacje z powodu omylnej Strażnicy?


Offline Do

Odp: Sprawozdanie Ciała Kierowniczego 8/2023 - BRODA!
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Grudzień, 2023, 15:58 »
Ciekawe jaki procent braci zapuści brody?
Obstawiam 10%


Offline Gostek

Odp: Sprawozdanie Ciała Kierowniczego 8/2023 - BRODA!
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Grudzień, 2023, 16:03 »
Szok i niedowierzanie .😛 Już jestem ciekaw ,co będzie następne .?😇


Offline Legion

Odp: Sprawozdanie Ciała Kierowniczego 8/2023 - BRODA!
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Grudzień, 2023, 16:04 »
Dostałem 3 linki od braci w zborze. Wychodzi na to, że teraz już nie muszę składać sprawozdań i nawet moją brodę mi zalegalizowali abym tylko powrotem chodził na zebrania.
Co ciekawe, samo to ogłoszenie powoduje, że normalni ludzie powinni zrozumieć, że organizacja ma sekciarskie zasady.

Skoro ludziom trzeba tłumaczyć, że broda u faceta to nic takiego... tzn. że chyba Ci ludzie mają zanadto wyprany mózg.
Za niedługo będzie nagranie z "wdech, wydech..."


Offline Janek

Odp: Sprawozdanie Ciała Kierowniczego 8/2023 - BRODA!
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Grudzień, 2023, 16:16 »
Szok i niedowierzanie .😛 Już jestem ciekaw ,co będzie następne .?😇
Pozwolą iść na studia 😉


Offline Gostek

Odp: Sprawozdanie Ciała Kierowniczego 8/2023 - BRODA!
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Grudzień, 2023, 16:23 »
Pozwolą iść na studia 😉

I może jeszcze połączą się z Mormonami .😂 Mieliby przyrost ,bo razem z nimi  byłoby ich około 20mln.🙂


Offline Warszawa wschodnia

Odp: Sprawozdanie Ciała Kierowniczego 8/2023 - BRODA!
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Grudzień, 2023, 16:51 »
Pięknie zdejmują bariery. Tez zaczynam w głowie szukać co jeszcze. Może urodziny... przeszły godziny i broda to pora pomyslec kto da więcej zeby niepostrzeżenie upodobnić się do innych kościołów.


Offline pab

Odp: Sprawozdanie Ciała Kierowniczego 8/2023 - BRODA!
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Grudzień, 2023, 17:15 »
Pozwolą na riki tiki przed ślubem  ;D


Offline Sinéad

Odp: Sprawozdanie Ciała Kierowniczego 8/2023 - BRODA!
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Grudzień, 2023, 17:35 »
Szok i niedowierzanie .😛 Już jestem ciekaw ,co będzie następne .?😇

No jak to co? Spodnie dla sióstr, no raczej  ;D
2018 - p.i.m.o.


Online donadams

Odp: Sprawozdanie Ciała Kierowniczego 8/2023 - BRODA!
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Grudzień, 2023, 18:41 »
Fajnie. Wcześniej broda oznaczała odstępstwo, a teraz - szczególnie na początku - będzie oznaczać bycie p***ą (słowo zaczyna się na "P", a kończy na "a", ma 5 liter i jest wulgarnym określeniem na damski narząd płciowy; niektórzy mylą z biblijną miejscowością Pizydią; swoją drogą to obraźliwe dla kobiet, które jednak mają większe jaja). Bo nie wiem jak inaczej nazwać dorosłego faceta, który dzień po ogłoszeniu przestaje się golić.

Stracę do nich resztki szacunku. Niech poczekają chociaż z pół roku i poudają, że w ogóle nie czekali na pozwolenie. Jak małe dzieci.

A te argumenty w sprawozdaniu? Po raz kolejny odkryli coś niebywałego! Zakazu noszenia nie ma w Biblii! Jezus nosił brodę! Szanowani biznesmeni i politycy noszą brody! Broda jest akceptowana społecznie! Wpadli byście na to?

Super! Teraz wszyscy, którzy negowali te argumenty, które w zasadzie zawsze podawałem "na obronę" brody będą mogli się ze mną zgodzić. Wow, no teraz to chyba jest już nie tylko prawdziwa religia, ale wręcz najprawdziwsza.
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.


Offline Reskator

Odp: Sprawozdanie Ciała Kierowniczego 8/2023 - BRODA!
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Grudzień, 2023, 19:29 »
Russel miał brodę !
Ale od Rutherforda mamy golenie brzytwą na całego!?
Pytanie zapewne do Roszady :
Mamy jakieś zalecenia sugestie w publikacjach WTS by brody były zakazane u śj???
Do debaty wtrącę że księża w KK czy Protestanci też stronią od bród.
Ale popi w Prawosławiu jak Żydzi eksponują pokażne brody dla gadziewi,tłuszczy,wiernym w cerkwiach
I to zapewne jest zgodne z zamierzeniem Bożym skoro obdarzył mężczyznę zarostem brodą :) :D ;D
« Ostatnia zmiana: 15 Grudzień, 2023, 19:54 wysłana przez Reskator »


Online donadams

Odp: Sprawozdanie Ciała Kierowniczego 8/2023 - BRODA!
« Odpowiedź #11 dnia: 15 Grudzień, 2023, 19:50 »
Mamy jakieś zalecenia sugestie w publikacjach WTS by brody były zakazane u śj???

Nie, nie było ani słowa na ten temat. Właśnie dlatego, że nie było "zakazu", musieli cofnąć "zakaz" ustami członka CK.

A tak bardziej na poważnie, to dziwne to twoje pytanie...
Chrystus umarł za nasze grzechy, został pogrzebany i trzeciego dnia zmartwychwstał - zgodnie z Pismem.


Offline Reskator

Odp: Sprawozdanie Ciała Kierowniczego 8/2023 - BRODA!
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Grudzień, 2023, 19:59 »
A tak bardziej na poważnie, to dziwne to twoje pytanie...
Czemu dziwne?
« Ostatnia zmiana: 15 Grudzień, 2023, 20:01 wysłana przez Reskator »


Offline Gostek

Odp: Sprawozdanie Ciała Kierowniczego 8/2023 - BRODA!
« Odpowiedź #13 dnia: 15 Grudzień, 2023, 20:07 »
Moja żona mi od dawien dawna powtarza ,że jak Ciałko zarządzające ogłosiłoby,że można odprawiać urodziny ,to świadki by tę uroczystość celebrowali o wiele bardziej niż zwykli ludzie.U Świadków są sztucznie stłumione uczucia i pragnienia. Gdyby tylko im CK uchyliło furtkę na różne rzeczy ,których do tej pory robić nie mogli,robili by to ze zdwojonym zapałem .W niektórych rzeczach podobnie by się zachowywali jak pieski spuszczone ze smyczy.😁


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 000
  • Polubień: 8491
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Sprawozdanie Ciała Kierowniczego 8/2023 - BRODA!
« Odpowiedź #14 dnia: 15 Grudzień, 2023, 20:45 »
(mtg): BRODA  >:D >:D
Tyle List z Biura WTS.
Jakby ktoś chciał się na niego powołać, jako na precedens, to nosi on
sygnaturę SCC:SSC 8 sierpnia 2002. Jest to oficjalne stanowisko Towarzystwa
Strażnica wobec noszenia brody.

https://pl.soc.religia.narkive.com/afLgx42u/j-a-noszenie-brody
« Ostatnia zmiana: 15 Grudzień, 2023, 20:47 wysłana przez Nadaszyniak »