Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: WYBORY ODSTĘPCÓW 15X23.  (Przeczytany 7783 razy)

Online Gostek

Odp: WYBORY ODSTĘPCÓW 15X23.
« Odpowiedź #135 dnia: 13 Październik, 2023, 11:45 »
Dzisiaj w Polsce na politycznej scenie jest jak w JW.ORG. W Polsce za wszystko winien jest Tusk a w organizacji odstępcy. To tacy pod ręką chłopcy do bicia. 😏
Czas na normalność i koniec jedynej prawdziwej Prawdy. Bo na razie jest tak. My Wam powiemy co jest prawdą oczywistą a Wy zrobicie zgodnie ze swoim sumieniem. No, ale spróbowalibyście zrobić inaczej. Bo jeśli zrobicie inaczej niż my (czyli Pis, albo Organizacja Wam mówi) to won z Polski(organizacji). 😝
« Ostatnia zmiana: 13 Październik, 2023, 11:47 wysłana przez Gostek »


Offline BetMan

Odp: WYBORY ODSTĘPCÓW 15X23.
« Odpowiedź #136 dnia: 13 Październik, 2023, 15:08 »
A teraz pytanie, co sądzicie o tzw. "Taśmach Banasia" a co powiecie o nowym filmie Sekielskiego "Korzenie zła" o aferze Skok Wołomin?


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 521
  • Polubień: 14357
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: WYBORY ODSTĘPCÓW 15X23.
« Odpowiedź #137 dnia: 13 Październik, 2023, 20:56 »
Polityka mnie średnio interesuje, może dlatego że mam swój ugruntowany pogląd i zawsze głosuję na tą samą partię. Ale przekaz z jworga i telewizji rządowej ma wiele wspólnego. Propaganda jakich mało. Propaganda sukcesu, a wszędzie wrogowie którzy próbują zniweczyć wspaniałe dzieło sukcesu. Z tym że u jednych wrogiem jest Tusk i Niemcy, a u drugich szatan i cały jego świat. Może dlatego, że obecna partia rządząca i jworg to wg mnie nic innego jak sekta?
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline debata

Odp: WYBORY ODSTĘPCÓW 15X23.
« Odpowiedź #138 dnia: 13 Październik, 2023, 22:04 »


 ;D ;D ;D


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 015
  • Polubień: 8495
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: WYBORY ODSTĘPCÓW 15X23.
« Odpowiedź #139 dnia: 13 Październik, 2023, 22:24 »
(mtg): ''pobożne życzenie'', w niedalekiej przyszłości zaistnieje, bo musi to nastąpić  harówka do grobowej skrzynki.
Obecnie emeryci są w'' rajskich'' warunkach - spacerek i zacisze domowe, kiedy to pokolenie bezpowrotnie przeminie nastanie czas ''niewolniczej pracy'' za trud tego życiowego niewolnictwa otrzymasz zasłużoną nagrodę - poklepią po eipud łopatą.
Ktoś rzucił już pewne hasło ''praca czyni wolnym''
Czas emerytalny będzie tylko wspomnieniem przyszłych pokoleń, jak dla tych co czytają KL o jakimś tam raju czy edenie.   >:D
« Ostatnia zmiana: 13 Październik, 2023, 22:34 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline Sebastian

Odp: WYBORY ODSTĘPCÓW 15X23.
« Odpowiedź #140 dnia: 13 Październik, 2023, 22:25 »
na szczęście już o 24:00 zaczyna się cisza wyborcza i wszyscy faryzeusze pchający się do koryta na 45 godzin zamkną paszczę :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 015
  • Polubień: 8495
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: WYBORY ODSTĘPCÓW 15X23.
« Odpowiedź #141 dnia: 13 Październik, 2023, 22:28 »
na szczęście już o 24:00 zaczyna się cisza wyborcza i wszyscy faryzeusze pchający się do koryta na 45 godzin zamkną paszczę :)
(mtg): nie byłbym tak przekonany, starym zwyczajem nadgorliwcy się objawią - to w przecież w krwi .olaczka >:D


Offline Sebastian

Odp: WYBORY ODSTĘPCÓW 15X23.
« Odpowiedź #142 dnia: 13 Październik, 2023, 22:40 »
(mtg): nie byłbym tak przekonany, starym zwyczajem nadgorliwcy się objawią - to w przecież w krwi .olaczka >:D
kary do miliona zł czekają na wlepienie :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 015
  • Polubień: 8495
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: WYBORY ODSTĘPCÓW 15X23.
« Odpowiedź #143 dnia: 13 Październik, 2023, 23:00 »
kary do miliona zł czekają na wlepienie :)
(mtg): Dla rekinów mamona to pryszcz, jeszcze w tak napiętej sytuacji - przy jedynce z piątką w dziesiątce     


Offline Fantom

Odp: WYBORY ODSTĘPCÓW 15X23.
« Odpowiedź #144 dnia: 14 Październik, 2023, 02:50 »


 ;D ;D ;D

Cytat z debaty:''Donald Tusk przeczytał z kartki cytat z Mateusza Morawieckiego z 30 stycznia 2010 roku z "Rzeczpospolitej", kiedy obecny premier - jak przypomniał szef PO - zostawał jego doradcą: "Mam nadzieję, że rząd będzie z determinacją działał w celu podniesienia wieku emerytalnego, wprowadzenia kryterium dochodowego w KRUS i likwidacji przywilejów służb mundurowych".

"Chcę tu oświadczyć, bo tego też nie pokazała telewizja publiczna, robiłem to wielokrotnie: po wygranych wyborach będę pilnował osobiście, żeby nikomu do głowy nie przyszło podwyższanie wieku emerytalnego" - zapewniał Tusk. "Już nie będę miał takich doradców, jak ten, który mnie do tego namawiał" - dodał szef PO.'' Pinokio zapomniał:)))
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Storczyk

Odp: WYBORY ODSTĘPCÓW 15X23.
« Odpowiedź #145 dnia: 14 Październik, 2023, 08:05 »
Kto by to nie był będzie źle.
Ameryki nie odkryję przemyśleniami  Salomona króla zresztą, ale czy te słowa nie są święte ;)
tak znalazłam i wszystko wklejam  :)

Tekst oryginalny:
את כל זה ראיתי ונתון את לבי לכל מעשה אשר נעשה תחת השמש עת אשר שלט האדם באדם לרע לו
Biblia Hebraica Stuttgartensia:
אֶת-כָּל-זֶה רָאִיתִי וְנָתוֹן אֶת-לִבִּי לְכָל-מַעֲשֶׂה אֲשֶׁר נַעֲשָׂה תַּחַת הַשָׁמֶשׁ עֵת אֲשֶׁר שָׁלַט הָאָדָם בְּאָדָם לְרַע לוֹ׃
Biblia Warszawska:
To wszystko widziałem, zwracając swoją uwagę na to wszystko, co się dzieje pod słońcem, dopóki człowiek panuje nad człowiekiem ku jego szkodzie.
Biblia Tysiąclecia:
To wszystko widziałem, zwracając uwagę na wszystkie sprawy, jakie się dzieją pod słońcem, w czasie gdy człowiek jeden panuje nad drugim, na jego nieszczęście.
Biblia Gdańska:
Tom wszystko widział, gdym przyłożył serce swoje do tego wszystkiego, co się pod słońcem dzieje; widziałem ten czas, którego panuje człowiek nad człowiekiem na jego złe.


Online Gostek

Odp: WYBORY ODSTĘPCÓW 15X23.
« Odpowiedź #146 dnia: 14 Październik, 2023, 11:17 »
Kto by to nie był będzie źle.
Ameryki nie odkryję przemyśleniami  Salomona króla zresztą, ale czy te słowa nie są święte ;)
tak znalazłam i wszystko wklejam  :)

Tekst oryginalny:
את כל זה ראיתי ונתון את לבי לכל מעשה אשר נעשה תחת השמש עת אשר שלט האדם באדם לרע לו
Biblia Hebraica Stuttgartensia:
אֶת-כָּל-זֶה רָאִיתִי וְנָתוֹן אֶת-לִבִּי לְכָל-מַעֲשֶׂה אֲשֶׁר נַעֲשָׂה תַּחַת הַשָׁמֶשׁ עֵת אֲשֶׁר שָׁלַט הָאָדָם בְּאָדָם לְרַע לוֹ׃
Biblia Warszawska:
To wszystko widziałem, zwracając swoją uwagę na to wszystko, co się dzieje pod słońcem, dopóki człowiek panuje nad człowiekiem ku jego szkodzie.
Biblia Tysiąclecia:
To wszystko widziałem, zwracając uwagę na wszystkie sprawy, jakie się dzieją pod słońcem, w czasie gdy człowiek jeden panuje nad drugim, na jego nieszczęście.
Biblia Gdańska:
Tom wszystko widział, gdym przyłożył serce swoje do tego wszystkiego, co się pod słońcem dzieje; widziałem ten czas, którego panuje człowiek nad człowiekiem na jego złe.


A co sugerujesz, anarchię?

Demokracja - zła, bo rządzi większość.
Monarchia - też może być zła, bo zależy od jakiegoś Króla.
Dyktatura-gnoi niepokornych.

Ja z tego wszystkiego wolę demokrację, bo chociaż jest niedoskonała, to sam mogę mieć na nią jakiś wpływ.

Ale jest jeszcze inna alternatywa - pozostaje jeszcze czekanie na Królestwo Boże.. 🤗
« Ostatnia zmiana: 14 Październik, 2023, 11:19 wysłana przez Gostek »


Offline Storczyk

Odp: WYBORY ODSTĘPCÓW 15X23.
« Odpowiedź #147 dnia: 14 Październik, 2023, 13:11 »
Podałam ten przykład w sensie, że jeszcze się taki  nie urodził co by wszystkim dogodził :)
Jeden płacze drugi się śmieje w myśl powiedzenia
 "Umarł król niech żyje król"
Ten kto ma głowę na karku, umie zarabiać kasę wie jak to się wszystko kręci, skoczy na cztery łapy, kto by nie rządził  :)


Offline Reskator

Odp: WYBORY ODSTĘPCÓW 15X23.
« Odpowiedź #148 dnia: 14 Październik, 2023, 15:51 »
Nie wiem czy Twój wpis, nie jest złamaniem ciszy wyborczej?
JEST!
Czekam na kajdanki.
W krajach demokratycznych nie ma "ciszy wyborczej"jak w USA czy Niemczech.
A kto tą "ciszę wyborczą" zapodał wymyślił w Polsce?Czas to znieść!
« Ostatnia zmiana: 14 Październik, 2023, 15:57 wysłana przez Reskator »


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 015
  • Polubień: 8495
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: WYBORY ODSTĘPCÓW 15X23.
« Odpowiedź #149 dnia: 14 Październik, 2023, 17:31 »
(mtg): jeżeli mieszkasz w Polsce obowiązują prawa tego kraju, jeżeli poza nim to ''rób ta co chce ta''  >:D >:D