Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Nie ma słodszego słowa niż WOLNOŚĆ...  (Przeczytany 3836 razy)

Offline cichybob

Odp: Nie ma słodszego słowa niż WOLNOŚĆ...
« Odpowiedź #30 dnia: 26 Lipiec, 2023, 09:53 »
Jak to dobrze, że przełamałeś się, by założyć tu konto mój bracie w Mocy!
Prawda o Prawdzie boli, zwłaszcza gdy żona jest moherowa... Moja też jest bardzo mocno ugruntowana w orgu, ale czasem słucha niektórych argumentów.
Cieszę się, że tutaj trafiłeś. Twoja historia jest przejmująca - pokazuje jak bardzo borg ceni zasoby ludzkie. To jest korporacja. Mają nas za nic.
A potem w wykładzie mówią, że "to świat chce nas wykorzystać i wypluć".

Ps. 7 część Gwiezdnych Wojen najlepsza z sequeli ;) Polecam Ci książki z nowego kanonu, niektóre są naprawdę dobre :)


Offline Lu_Ke Sky_Walker

Odp: Nie ma słodszego słowa niż WOLNOŚĆ...
« Odpowiedź #31 dnia: 26 Lipiec, 2023, 19:02 »
Moja moherowa żona stanowczo powiedziała, że nie będzie słuchać moich krytycznych uwag o Orgu, mam zakaz wypowiadania się na ten temat. Więc się nie odzywam bo po co? Nie widzę przyszłości w tym związku chociaż w zeszłym tygodniu usłyszałem, że żona nas jeszcze nie przekreśliła. Nie wiem co ona sobie myśli? Na co liczy?

Co do Star Wars to stara trylogia jest moją ulubioną. A nowe, trzy ostatnie części,  też są OK. Jedynie nie trawię epizodów 1 do 3. To jakaś pomyłka, błąd w sztuce.
W temacie Star Wars przypomniało mi się (nie wiem czy już o tym wcześniej tu pisałem?): jeden NO (Sz....), taki pomylony idiota, powiedział mi: "Star Wars chcesz oglądać? Ty słyszysz jak to brzmi? Star Wars?"
Ale baran  :(


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Nie ma słodszego słowa niż WOLNOŚĆ...
« Odpowiedź #32 dnia: 27 Lipiec, 2023, 17:09 »
Nie może nikt ci zabraniać mówienia na jakokolwiek temat, twoje prawo wypowiedzi jest gwarantowane przez pierwszą poprawkę do Konstytucji USA która zresztą gwarantuje też twoje swobody religijne.
A żona (jeśli taka z niej betonowa jehówa) powinna wiedzieć że ma ciebie słuchać i być tobie posłuszna. Według ich chorych zasad nawet jak jej będziesz spuszczać regularny wpierdal to ma nikomu nie mówić i być pokorna. Niech zapyta starszych jeśli nie wierzy. Jesteś jej głową jak Jezus jest głową zboru, co nie. 
nihilista


Offline Lu_Ke Sky_Walker

Odp: Nie ma słodszego słowa niż WOLNOŚĆ...
« Odpowiedź #33 dnia: 27 Lipiec, 2023, 18:02 »
Zapomniałeś, że u ŚJ żona może wystąpić o separację, jeśli niewierzący mąż utrudnia praktykowanie religi prawdziwej ?  :o
A poza tym jaka to przyjemność mówić do kogoś kto nie chce cię słuchać? I po co?


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 6 000
  • Polubień: 8491
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Nie ma słodszego słowa niż WOLNOŚĆ...
« Odpowiedź #34 dnia: 27 Lipiec, 2023, 19:03 »
jak jej będziesz spuszczać regularny wpierdal to ma nikomu nie mówić i być pokorna.
Witaj Mahershalalhashbaz: kłania się ''Niebieska linia'', może przyda się podaje  tel. 800 120 002  >:D.
PS. ale powiadają: ''jak się baby nie bije to wątroba jej gnije''  >:D >:D


Offline Estera

Odp: Nie ma słodszego słowa niż WOLNOŚĆ...
« Odpowiedź #35 dnia: 27 Lipiec, 2023, 23:40 »
Według ich chorych zasad nawet jak jej będziesz spuszczać regularny wpierdal to ma nikomu nie mówić i być pokorna.
Niech zapyta starszych jeśli nie wierzy. Jesteś jej głową jak Jezus jest głową zboru, co nie.
(...) ''jak się baby nie bije to wątroba jej gnije'' (...)
   Tak.
   :'( :'( :'(
   Nawet słychać było o co niektórych takich nadzorcach ...
   (nie wspomnę o prymitywach w postaci starszych w co niektórych zborach !!!) chętnie przyklaskujących takiej dewizie.
   Jak wyciągniętej spod średniowiecznej kopy gówna !!!
   Ale, co niektóre bardziej myślące i mądrzejsze kobietki z takimi mężusiami co nie potrafili utrzymać rąk przy sobie się nie cyrkoliły.
   Złożyły doniesienie do prokuratury i taki zwolennik ... "damskiego boksu" ... wyskakiwał z sądu karnego z wyrokiem więzienia blady jak ściana.
   Malusi jak ziarnko piasku i już nie taki odważny w obliczu wymiaru sprawiedliwości, jak wobec maltretowanej latami żony.
   Więc się niech co niektórzy tacy chojracy trochę pohamują z tym "brakiem bicia i gnijącą wątrobą" u płci słabszej.
   Bo może się to bardzo źle zakończyć dla takiego łajdaka.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline BetMan

Odp: Nie ma słodszego słowa niż WOLNOŚĆ...
« Odpowiedź #36 dnia: 25 Grudzień, 2023, 11:12 »
Wolnym choć trochę będzie starszy, NO który teraz zapuści brodę!


Offline Gostek

Odp: Nie ma słodszego słowa niż WOLNOŚĆ...
« Odpowiedź #37 dnia: 25 Grudzień, 2023, 11:42 »
Wolnym choć trochę będzie starszy, NO który teraz zapuści brodę!

To będzie wolność pozorowana.
My wam pozwolimy nosić brody ,a wy wyluzujcie i przestańcie patrzeć nam na ręce,bo przecież daliśmy wam wolność co do noszenia brody.To ma być taki nieformalny układ pomiędzy władzą a podwładnymi.😉


Offline Elisavieta

Odp: Nie ma słodszego słowa niż WOLNOŚĆ...
« Odpowiedź #38 dnia: 25 Grudzień, 2023, 12:28 »
Moja moherowa żona stanowczo powiedziała, że nie będzie słuchać moich krytycznych uwag o Orgu, mam zakaz wypowiadania się na ten temat. Więc się nie odzywam bo po co? Nie widzę przyszłości w tym związku chociaż w zeszłym tygodniu usłyszałem, że żona nas jeszcze nie przekreśliła. Nie wiem co ona sobie myśli? Na co liczy?

Co do Star Wars to stara trylogia jest moją ulubioną. A nowe, trzy ostatnie części,  też są OK. Jedynie nie trawię epizodów 1 do 3. To jakaś pomyłka, błąd w sztuce.
W temacie Star Wars przypomniało mi się (nie wiem czy już o tym wcześniej tu pisałem?): jeden NO (Sz....), taki pomylony idiota, powiedział mi: "Star Wars chcesz oglądać? Ty słyszysz jak to brzmi? Star Wars?"
Ale baran  :(

Bardzo poruszyła minie Twoja historia. Jestem w podobnym wieku, po podobnych przejsciach i przemyśleniach. Chociaż od Star Wars wolę Trylogię Marvela :-)
To co mi bardzo pomogło to skupienie się na tym co czuję, że będzie dla mnie dobre i życie w zgodzie ze sobą. Kanał Marcina Majewskiego otworzył mi oczy na biblię i to CUDOWNE POCZUCIE WOLNOŚCI.  Jak potrzebujesz pogadać o czym kolwiek , nawet o Star Wars tp pisz ;-)


Offline Lu_Ke Sky_Walker

Odp: Nie ma słodszego słowa niż WOLNOŚĆ...
« Odpowiedź #39 dnia: 25 Grudzień, 2023, 13:35 »
Ja już mam niesamowite poczucie wolności: nie muszę na zebrania łazić, nie muszę po domach łazić dla godzinek, nie muszę być poprawny w każdym aspekcie. Dla mnie to wolność podobnie jak rower, góry, kamper. Tylko w tej wolność kolegów mi brak  >:(
Bo koleżanek nie szukam. Z babami jak mawia Maciej Maleńczuk same problemy są  ;)

Ps. Kobiety, bez urazy  :-*


Offline Elisavieta

Odp: Nie ma słodszego słowa niż WOLNOŚĆ...
« Odpowiedź #40 dnia: 25 Grudzień, 2023, 13:56 »
Ja już mam niesamowite poczucie wolności: nie muszę na zebrania łazić, nie muszę po domach łazić dla godzinek, nie muszę być poprawny w każdym aspekcie. Dla mnie to wolność podobnie jak rower, góry, kamper. Tylko w tej wolność kolegów mi brak  >:(
Bo koleżanek nie szukam. Z babami jak mawia Maciej Maleńczuk same problemy są  ;)

Ps. Kobiety, bez urazy  :-*

Jasne, operacji zmiany płci nie planuję 😂😂😂😂
Nie czuję się urażona i nie była to propozycja matrymonialn 😁 Czasami pojawia się we mnie jeszcze takie świadkowskie współczucie. Powodzenia na drodze do nowego życia





Offline BetMan

Odp: Nie ma słodszego słowa niż WOLNOŚĆ...
« Odpowiedź #41 dnia: 25 Grudzień, 2023, 14:10 »
To będzie wolność pozorowana.
My wam pozwolimy nosić brody ,a wy wyluzujcie i przestańcie patrzeć nam na ręce,bo przecież daliśmy wam wolność co do noszenia brody.To ma być taki nieformalny układ pomiędzy władzą a podwładnymi.😉
Oczywiście pisałem to ironią, pozdrawiam!


Offline Lu_Ke Sky_Walker

Odp: Nie ma słodszego słowa niż WOLNOŚĆ...
« Odpowiedź #42 dnia: 26 Grudzień, 2023, 10:49 »
Jasne, operacji zmiany płci nie planuję 😂😂😂😂
Nie czuję się urażona i nie była to propozycja matrymonialn 😁 Czasami pojawia się we mnie jeszcze takie świadkowskie współczucie. Powodzenia na drodze do nowego życia

Naprawdę NIE chciałem Cię urazić  :-*


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Nie ma słodszego słowa niż WOLNOŚĆ...
« Odpowiedź #43 dnia: 26 Grudzień, 2023, 11:52 »
Jestem w podobnym wieku, po podobnych przejsciach i przemyśleniach. Chociaż od Star Wars wolę Trylogię Marvela :-)
A ja myślałem że jestem jakimś odmieńcem, bo też jako śJ bardzo lubiłem i do teraz lubię tematykę s-f.  :)
Ps: Z tego co pisał Lu_Ke Sky_Walker to jest on moim rówieśnikiem. Czyli witaj w klubie.  ;D
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Profesor Tutka

Odp: Nie ma słodszego słowa niż WOLNOŚĆ...
« Odpowiedź #44 dnia: 26 Grudzień, 2023, 12:00 »
Drogie dzieci.