Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Ależ to prawdziwe i życiowe!!!  (Przeczytany 4339 razy)

Offline NNN

Odp: Ależ to prawdziwe i życiowe!!!
« Odpowiedź #15 dnia: 18 Maj, 2023, 12:55 »
"Traktowanie kogoś ostracyzmem jest rodzajem przemocy o charakterze bierno - agresywnym. Jest szczególnie dotkliwym rodzajem przemocy, bo sprawca nie pozostawia żadnych śladów."


"Myślę, że nawet pies czy kot osób wykluczonych doświadczył by ostracyzmu ze strony psa świadków Jehowy, czy kota, tylko dlatego, że jego właściciele nie są już świadkami Jehowy."

[/youtube]
« Ostatnia zmiana: 18 Maj, 2023, 13:11 wysłana przez NNN »
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline NNN

Odp: Ależ to prawdziwe i życiowe!!!
« Odpowiedź #16 dnia: 20 Maj, 2023, 16:28 »
Franciszek Mielczarek z Nadarzyna:
 "Zakaz transfuzji krwi obowiązuje od I w. ne. W zasadzie wyznanie nic do tego nie ma. Jest to osobiste stanowisko każdego człowieka."

A jaka jest prawda?

Transfuzja została zabroniona w organizacji świadków dopiero w 1945 roku. I osoby funkcyjne od wielu lat kontrolują wiernych w podejmowaniu "właściwych" decyzji.  Ukrywa się to jednak przed światem, podobnie jak i wewnętrzny ostracyzm, w stosunku do osób korzystających ze swej wolności wyborów.


[/youtube]
(kliknij na dolnym pasku filmu po jego uruchomieniu lewym przyciskiem myszki na napisie "YOUTUBE", a zostaniesz przekierowany  automatycznie na ten serwis).
« Ostatnia zmiana: 20 Maj, 2023, 16:36 wysłana przez NNN »
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline szymonbudny

  • Pionier
  • Wiadomości: 857
  • Polubień: 643
  • https://unitarianin.wordpress.com
    • https://unitarianin.wordpress.com
Odp: Ależ to prawdziwe i życiowe!!!
« Odpowiedź #17 dnia: 20 Maj, 2023, 22:01 »
A ja słyszałem, że teraz w Parczewie objawił się na drzewie Anthony Morris III.  >:D
Wszyscy, którzy wierzą, że Jezus jest Chrystusem, są dziećmi Bożymi. I każdy, kto kocha Ojca, kocha też Jego dzieci. [1J 5:1 PNŚ 2018]


Offline Sebastian

Odp: Ależ to prawdziwe i życiowe!!!
« Odpowiedź #18 dnia: 20 Maj, 2023, 22:22 »
A ja słyszałem, że teraz w Parczewie objawił się na drzewie Anthony Morris III.  >:D
na tym polega 100% wierność Ciału Kierowniczemu :) nawet gdy kazano mu "spadać na drzewo" to potraktował to jako rozkaz do wykonania :) i dlatego objawił się w Parczewie :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline NNN

Odp: Ależ to prawdziwe i życiowe!!!
« Odpowiedź #19 dnia: 21 Maj, 2023, 10:43 »
 "Zakaz transfuzji krwi obowiązuje od I w. n.e. W zasadzie wyznanie nic do tego nie ma. Jest to osobiste stanowisko każdego człowieka."

W zasadzie, to pan, który wypowiedział te słowa popełnił dużą gafę. Kto jak kto, ale Pan Mielczarek powinien wiedzieć, co sugeruje zresztą  w swojej wypowiedzi, iż "zakaz transfuzji" jest zakazem Bożym, wywodzącym się z Pisma Świętego, a więc nie ma tu żadnego znaczenia żadne "osobiste stanowisko" kogokolwiek. Zakaz ludzki jest przecież zakazem, a Boży? Także bezwzględnym zakazem. Egzekwowanym zresztą stanowczo w organizacji przez jej przywódców, do której należał ten pan, i który to pan był zobowiązany ten zakaz także bezwzględnie egzekwować od podległych mu osób w biurze w Nadarzynie. Jedno kłamstwo rodzi drugie, a nawet następne kłamstwa. Pan ten przemilczał bowiem także to, iż jeśli ktoś miałby inne stanowisko niż on oraz tak zwana "grupa, trzymająca władzę" w organizacji świadków, to grozi mu wykluczenie,a jeśli go łaskawie nie wykluczą, to każą mu pod przymusem odejść i będą znowu twierdzić, że jest to drugie jego "osobiste stanowisko".


Inną sprawą jest, że nikt w I wieku naszej ery nie wydawał zakazu transfuzji krwi (kanon Pisma Świętego pojawił się parę wieków później), bowiem nie była ona wówczas znana, ani przez wiele wieków potem, a Świadkowie Jehowy pojawili się na scenie świata dopiero w 1931 roku, i dopiero w roku 1945 ich liderzy wydali taki zakaz, wcześniej pochwalając tego rodzaju zabiegi.

Przynajmniej teraz wiemy, że to powiedzenie "osobiste stanowisko czowieka", czy też  jego "osobista decyzja" nie wzięła się nagle z znikąd, na przykład nie pojawiła się  po raz pierwszy po strzelaninie w Hamburgu, lecz ma już długoletni staż w organizacji rządzonej przez Ciało Kierownicze, a te oświadczenia mają magiczną moc zdejmowania z tych rządzących  odpowiedzialności karnej i po to oni tak lubią się nimi posługiwać. Czyli tak jak Piłat, "umywają ręce". A sami te zakazy ustanawiają.
« Ostatnia zmiana: 21 Maj, 2023, 11:25 wysłana przez NNN »
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline NNN

Odp: Ależ to prawdziwe i życiowe!!!
« Odpowiedź #20 dnia: 25 Maj, 2023, 12:02 »
 Nic Tylko płakać!
 Na pocieszenie jest to, że udało się tej młodej dziewczynie wreszcie opuścić to toksyczne środowisko.
Ale to środowisko jej nie daruje i przypnie jej łatę odstępcy.

« Ostatnia zmiana: 25 Maj, 2023, 12:05 wysłana przez NNN »
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline NNN

Odp: Ależ to prawdziwe i życiowe!!!
« Odpowiedź #21 dnia: 26 Maj, 2023, 19:18 »
Spokojnie, z pamięci, na luzie, ale merytorycznie i konkretnie. Jeden z tych ludzi jest już dziesięć lat na wykluczeniu.

« Ostatnia zmiana: 26 Maj, 2023, 20:06 wysłana przez NNN »
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline NNN

Odp: Ależ to prawdziwe i życiowe!!!
« Odpowiedź #22 dnia: 28 Lipiec, 2023, 21:25 »
Cieszę się bardzo z tego, że na nasze forum zawitał taki gość. Mam oczywiście na myśli Barbarę Anderson, nie umniejszając roli jej rozmówcy, którego nie znam osobiście.  ;)

[/youtube]
« Ostatnia zmiana: 28 Lipiec, 2023, 21:32 wysłana przez NNN »
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline NNN

Odp: Ależ to prawdziwe i życiowe!!!
« Odpowiedź #23 dnia: 01 Sierpień, 2023, 00:37 »
 Myślę, że gdzieś od około roku kontaktuje się ze mną Marian Kwidzyński, sporo czasu przegadaliśmy razem, myślałem, że sobie nie poradzi, bo zajmował się na raz wieloma sprawami, nawet polityką, ale widzę teraz, iż wziął sobie do serca moje rady i coraz śmielej sobie poczyna i z tego już coś może wyniknąć. Ciekawe sprawy poruszył w listach. Ja bym tylko nie ułatwiał sprawy orgowi i nic nie wysyłał do Warwick, niech to robi Nadarzyn, od czego oni tam są. Od wielu miesięcy mam już zaczęty w tych sprawach "Marianowych" artykuł z pewną informacją, ale jak dotychczas nie znalazłem czasu na zamieszczenie go na forum. Może teraz jakoś się zmobilizuję. Oj dzieje się dzieje. Bożenka z kanału "Zawłaszczeni przez sektę" też fajny live zrobiła wczoraj od 20.00 do 22.00. W minioną niedzielę spotkałem się z nią i innymi paroma osobami w parku Chorzowskim. Może coś później o tym napiszę. Marian parę dni temu przysłał mi ten list adresowany do komisji senackiej, to może uda mi się go zamieścić na forum.





« Ostatnia zmiana: 01 Sierpień, 2023, 00:48 wysłana przez NNN »
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline NNN

Odp: Ależ to prawdziwe i życiowe!!!
« Odpowiedź #24 dnia: 01 Sierpień, 2023, 13:03 »
Ciekawe spojrzenie Marka Klimasa na sprawę anonimowych tłumaczy biblii w PNŚ i efektów tego zabiegu w kontekście tego wszystkiego co dzieje się wokół  pana Morrisa, głównie jeśli chodzi o wycofywanie śladów jego działalności w organizacji.

« Ostatnia zmiana: 01 Sierpień, 2023, 13:08 wysłana przez NNN »
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline NNN

Odp: Ależ to prawdziwe i życiowe!!!
« Odpowiedź #25 dnia: 01 Sierpień, 2023, 16:40 »
Właśnie przed chwilką rozmawiałem z wiceprezesem fundacji "Abel-Ambasador Pokoju" z Marianem  i doszliśmy do konkluzji, że jak Nadarzyn będzie tak zwlekał z rozmowami i załatwianiem spraw z jakimi się zwróciła do nich fundacja poprzez biuro senackie i senatora Kazimierza Kleinę, to trzeba wykorzystać wizytę Geoffreya Jacksona w grudniu i do niego się zwrócić o rozpatrzenie tej sprawy, ale  trzeba jej wtedy już nadać status i wymiar oficjalny i państwowy. Oj, może się coś zadziać, będą przyparci do muru i muszą coś z tą żabą zrobić, bo jak nie to dostaną od Jacksona op....eratywkę i będą musieli sami tę żabę zjeść. Ciekawe, jak ten pan się do tego ustosunkuje. Czy nie opieprzy Nadarzyn, że jeszcze tego sami nie załatwili, tylko jego fatygują.
« Ostatnia zmiana: 01 Sierpień, 2023, 16:45 wysłana przez NNN »
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline NNN

Odp: Ależ to prawdziwe i życiowe!!!
« Odpowiedź #26 dnia: 01 Sierpień, 2023, 21:31 »
Dopiero teraz dostałem zakończenie tego listu, który zamieściłem w poście z godziny 00.37. Wstawiam więc tutaj list w całości.
« Ostatnia zmiana: 01 Sierpień, 2023, 21:35 wysłana przez NNN »
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline NNN

Odp: Ależ to prawdziwe i życiowe!!!
« Odpowiedź #27 dnia: 01 Sierpień, 2023, 22:32 »
A to drugie pismo, które jest czytane przez Olę w filmie.
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline Lidia

Odp: Ależ to prawdziwe i życiowe!!!
« Odpowiedź #28 dnia: 03 Sierpień, 2023, 13:16 »
       Brawo NNN w demaskowaniu fałszywej sekty świadkowie Jehowy. Te pisma były tu potrzebne, brak dyskusji, nie ciekawe dla forumowiczów, poszli w inne wątki. Przywódcy śJ z Nadarzyna nic sobie z tego nie robią bo z tego kasy się nie straci tylko honor i dobre imię ale o to nie dbali nigdy. My też do nich wysłaliśmy pismo poprzez instytucje, odpowiedzi brak do instytucji i do nas. Tego rodzaju pisma trzeba rozpowszechniać gdzie się tylko da, demaskować pedofilską sektę która niszczy rodziny i rozsiewa nienawiść po całym świecie że kto do sekty nie należy, zginie i bedzie jak gnój na polu. To organizacja przywódców tchórzy, bo kto nie odpowiada na oficjalne pismo to tchórz i manipulant chcący ukryć swoje brudy a brudy ich już cały świat zna. Gliniana podstawa ogólnoswiatowej sekty Strażnica już się kruszy, amen.

       Mój się dowiedział że w Nadarzynie popłoch, mają kreta, ale jestem ucieszona  :)


Offline szymonbudny

  • Pionier
  • Wiadomości: 857
  • Polubień: 643
  • https://unitarianin.wordpress.com
    • https://unitarianin.wordpress.com
Odp: Ależ to prawdziwe i życiowe!!!
« Odpowiedź #29 dnia: 03 Sierpień, 2023, 15:12 »
Mój się dowiedział że w Nadarzynie popłoch, mają kreta, ale jestem ucieszona
W sensie, że czego się boją? Robią coś nielegalnego w tajemnicy?
Wszyscy, którzy wierzą, że Jezus jest Chrystusem, są dziećmi Bożymi. I każdy, kto kocha Ojca, kocha też Jego dzieci. [1J 5:1 PNŚ 2018]