Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Ależ to prawdziwe i życiowe!!!  (Przeczytany 4559 razy)

Offline Profesor Tutka

Odp: Ależ to prawdziwe i życiowe!!!
« Odpowiedź #30 dnia: 03 Sierpień, 2023, 15:37 »
Znowu?Lidia,wiem że to już koniec Strażnicy.Koniec po raz 123.
« Ostatnia zmiana: 03 Sierpień, 2023, 16:31 wysłana przez Profesor Tutka »


Offline Lidia

Odp: Ależ to prawdziwe i życiowe!!!
« Odpowiedź #31 dnia: 06 Sierpień, 2023, 14:10 »
Znowu?Lidia,wiem że to już koniec Strażnicy.Koniec po raz 123.
       Dlaczego wesołku rozwadniasz poważny wątek NNN, choć przyznaje że dowcipnie napisany. Rozbawiłam się tak jak rozśmiesza mnie klaun w cyrku, nie, ja Ciebie do klauna nie przyrównuje, klaunami są przywódcy śJ w Warwick a wśród nich jeden się specjalnie wyróżnia. Ty Profesorze Tutka jesteś wyłącznie ich narzędziem i z wielka pieczołowitością wykonujesz ich polecenia i rozkazy, nie tylko ich również Twoich mocodawców z Nadarzyna.

       Pomyliłeś się w obliczeniach, jestem 124. Ale w Wyższej Szkole Teokratycznej w Nadarzynie matematyki nie uczą, to skąd miałeś wiedzieć. Moja propozycja jest taka, załóż własny mądry, ciekawy, wyjątkowo interesujący wątek, to może coś napiszę.
       Lidia.
« Ostatnia zmiana: 06 Sierpień, 2023, 14:15 wysłana przez Lidia »


Offline Profesor Tutka

Odp: Ależ to prawdziwe i życiowe!!!
« Odpowiedź #32 dnia: 06 Sierpień, 2023, 16:29 »
Kiedyś założyłem wątek, ale niestety nie znalazł zrozumienia.Był to "Wspaniały Plan", wspominam go z wielkim rozrzewnieniem.Może go wzbudzisz i coś napiszesz?Co do pozostałych spraw, to nie wiń mnie,wykonuję tylko rozkazy(to taki żart jest).


Offline NNN

Odp: Ależ to prawdziwe i życiowe!!!
« Odpowiedź #33 dnia: 10 Sierpień, 2023, 15:27 »
Człowiek ten filmik tak ustawił, że on automatycznie się rozesłał do wybranych członków jego zboru, w czasie, gdy on zasiadł przed komitetem sądowniczym.


« Ostatnia zmiana: 10 Sierpień, 2023, 15:36 wysłana przez NNN »
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline NNN

Odp: Ależ to prawdziwe i życiowe!!!
« Odpowiedź #34 dnia: 11 Wrzesień, 2023, 07:15 »
"Uczcie się kobiety pilnie, jak Mickiewicz w Wilnie, znoście wszystkie troski, jak Jan Kochanowski". Samo to pokazuje, że i w całej Polsce z tą edukacją kobiet nie było też tak różowo. Wiadomo dlaczego. A Maria Skłodowska uczyła się, bo była boska.  ;)
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline NNN

Odp: Ależ to prawdziwe i życiowe!!!
« Odpowiedź #35 dnia: 16 Wrzesień, 2023, 22:36 »
To jest wstrząsające! Momentami sam nie wytrzymywałem, łzy same cisnęły się do oczu. To co ze mną zrobiła organizacja to pikuś, po tym materiale. Miałem widocznie i tak szczęście, pomimo tego, że straciłem rodzinę. Tak się mówi, bezosobowo, organizacja zrobiła to, albo tamto. Ale za tym każdorazowo stoją ludzie. Osoby, które nieraz są na świecznikach, są decyzyjne, a okazuje się, że to zwykłe świnie i tak naprawdę przestępcy.


Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline NNN

Odp: Ależ to prawdziwe i życiowe!!!
« Odpowiedź #36 dnia: 19 Październik, 2023, 14:01 »

   'Towarzystwo Strażnica ominęło prawo pracy i ponoszenie kosztów nakazując odgórnie każdemu świadkowi na świecie, poprzez tzw. starszych zborowych (oni zresztą skrupulatnie tego dopilnowują), aby zgłaszali działalność „głoszenia” z wózkiem na ulicach w ramach prywatnej inicjatywy, jako zwykły Kowalski. Nie wolno im występować jako przedstawiciele  wyznania świadków, ani jako przedstawiciele Towarzystwa Strażnica, ani jako członkowie zborów danego kraju. Mają występować w ramach rzekomej „osobistej działalności kaznodziejskiej”, prywatnej inicjatywy, która nigdy w organizacji świadków nie była prywatna, ani osobista. W ten prosty sposób międzynarodowa spółka komercyjna, Towarzystwo Strażnica, obciążyło kosztami wszelkich pozwoleń, ubezpieczeń i wszelkich kosztów manipulacyjnych - zwykłego członka swojej organizacji – świadka Jehowy (koszty dojazdu, placowego, nabycia i remontowania wózka, ryzyka cywilnego, zdrowia itp.). Poza tym  w ten sposób ominęła też prawo pracy, bowiem świadkowie reklamując serwis internetowy  największej w świecie  komercyjnej spółki wydawniczej, nie są przez tę spółkę zatrudniani, a więc nie musi ona płacić im wynagrodzenia, stają się więc w ten sposób „dobrowolnymi” niewolnikami;  „mrówkami robotnicami”.  Pomyślmy sobie, z jak ogromnych kosztów zeszło Towarzystwo Strażnica, mając zapewnioną skuteczną reklamę swojego serwisu internetowego i swoich wydawnictw na całym świecie, bo bezpośrednio trafiającej do ludzi na ulicach (kilka, lub kilkanaście wózków w każdym mieście, w zależności od wielkości miasta - razy cały świat; - ( list  z biura oddziału w Nadarzynie z 15. 7.2014 do gron starszych, „dotyczący: Głoszenia  w miejscach publicznych”, p.4, „pozwolenia i ubezpieczenia”).'

Tak pisałem 29 grudnia 2017 roku w ulotce "Szokująca prawda o świadkach Jehowy" (podkreślenia dodałem teraz), która jest zamieszczona tutaj:

https://sjwp.pl/teksty-nnn-(niewierny-nieroztropny-niewolnik)/szokujaca-prawda-o-swiadkach-jehowy!-(ulotka-tematyczna)/15/

   Mówiłem też wielokrotnie, ostatnio na kanale "Milionera" i "Zawłaszczeni przez sektę", że CK nikomu z dołów nie dziękuje za całożyciowe poświęcenie w służbie dla organizacji, a teraz wiadomo dlaczego, CK unika po prostu tego, aby nie stawało się jasne, że ci ludzie pracują lub pracowali dla nich (lub byli dla nich wolontariuszami) i są dlatego przez nich szczegółowo instruowani i kontrolowani. Jeśli tak jest, to ci ludzie wcześniej chodząc "od domu do domu" mieli być ubezpieczani (obojętnie, czy przez CK czy przez firmy ubezpieczeniowe zewnętrzne), a teraz stojąc ze stojakami tym bardziej. Oczywiście, że lepiej przez firmy ubezpieczeniowe zewnętrzne, bowiem Jacek podaje przykład, jak (nie) można otrzymać jakiegokolwiek odszkodowania od jw.org. Zresztą dla każdego głosiciela byłoby to świętokradztwo, a zapewne równałoby się z wyrzuceniem z orga.


   Szkoda tylko, że nie wniknąłem w to głębiej, no ale ja nie mam przygotowania biznesowego jak Jacek. Ale nic nie jest stracone. Apeluję do  exów, aby ci co mają warunki, przygotowywali i wysyłali odpowiednie pisma do odpowiednich urzędów, zaznaczając, jak Związek Wyznania Świadków Jehowy w Polsce jest wykorzystywany do tego, by realizować cudze zlecenia  wprost na ulicach (reklama), za darmo i bez stosownych chociaż minimalnych  ubezpieczeń NNW, czy od warunków pogodowych, czy też od wszelkich innych zdarzeń losowych, albo napadu na głosicieli na przykład jakiegoś fanatyka z nożem w ręce. Ciekawe, czy głosiciele z Hamburskiej sali królestwa byli ubezpieczeni na wypadek wrogiego wtargnięcia lub wrzucenia do środka jakiegoś niebezpiecznego ładunku (czy w ogóle na świecie (a w szczególności w Polsce), głosiciele przebywając w salach królestwa są ubezpieczani, przez kogo i na jakie sumy. Po obejrzeniu filmu, Jacka Siwka, będziemy już to wiedzieć. Byłem pewien, że z tym nie zdawaniem sprawozdań chodzi o jakąś grubą sprawę, no i szybko się wyjaśnia, o co chodzi. A chodzi, jak zawsze o to przysłowie: "Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę".  Rozmawiajcie o tym z głosicielami, szczególnie przy wózkach.


« Ostatnia zmiana: 19 Październik, 2023, 14:10 wysłana przez NNN »
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline NNN

Odp: Ależ to prawdziwe i życiowe!!!
« Odpowiedź #37 dnia: 05 Grudzień, 2023, 18:05 »
Dwa w jednym. Sekto-korporacja. Niby nic nowego dla nas. Ale jednak. Warto poznać mechanizmy jej działania opierając się na metodologii działania wszelkich korporacji, które z religią nie mają nic wspólnego, a gdzie liczy się w konsekwencji tylko zysk.


Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline NNN

Odp: Ależ to prawdziwe i życiowe!!!
« Odpowiedź #38 dnia: 05 Grudzień, 2023, 20:32 »
Nagranie zrobione na podstawie książki wydawanej przez towarzystwo strażnica, tylko do wiadomości tak zwanych Braci starszych. Jest to zmanipulowana wiedza na temat postępowania w sprawach komitetów sądowniczych i wykluczania ze społeczności. Obnażam Hipokryzję Ciała kierowniczego i pokazuję że nie ma to nic wspólnego z tym co mówi Biblia na ten temat a przy okazji ukazuję jak ciało kierownicze traktuje swoich wiernych stosując do nich nazwę trzoda chlewna.(Kanał "Cała prawda", 2020).



      @kacikwierszyipoezji195   2 lata temu     Ta książka powinna mieć tytuł "Paście trzodę chlewną". Choć to obraża głosicieli z organizacji. Starsi zborów Świadków Jeh. są obraźliwie (a przy tym nieoficjalnie) nazywani  świniopasami. Jest coś co daje do myślenia. Według ciała kierowniczego w Jana 10:16 są pierwsze i drugie owce - czyli dwie owczarnie. To dlaczego w przekładzie "Nowego Świata" dwie owczarnie owiec nagle zmieniają nazwę na "jedna trzoda"? Czyli na trzoda chlewna - trzoda świń. 
« Ostatnia zmiana: 05 Grudzień, 2023, 20:45 wysłana przez NNN »
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline NNN

Odp: Ależ to prawdziwe i życiowe!!!
« Odpowiedź #39 dnia: 05 Grudzień, 2023, 23:11 »
Istnieje cały dział, którego zadaniem jest promowanie pozytywnego postrzegania organizacji na zewnątrz i wyciszanie informacji z innych źródeł. Czy ten departament ds. mediów  byłby konieczny, gdyby Bóg  naprawdę ich wspierał?
Jeden z komentarzy pod filmem:
Nie ważna jest treść i obraz. Ważny jest efekt. Propaganda jest skuteczna tylko wtedy, gdy odbiorca nie dostrzega manipulacji. W tej pracy liczy się tylko indoktrynacja, która daje wymierne korzyści korporacyjnej organizacji.


« Ostatnia zmiana: 05 Grudzień, 2023, 23:17 wysłana przez NNN »
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline NNN

Odp: Ależ to prawdziwe i życiowe!!!
« Odpowiedź #40 dnia: 09 Grudzień, 2023, 17:59 »
@porozmawiajmyoprawdzie   
     7 baniek akurat starczy na wyprawkę tzn chałupki dla 7 krasnoludków z lasu Warwick, dla pozostałych 2 się jeszcze dozbiera. Moris już dostał wyprawkę.

Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


Offline foks

Odp: Ależ to prawdziwe i życiowe!!!
« Odpowiedź #41 dnia: 09 Grudzień, 2023, 21:41 »
     7 baniek akurat starczy na wyprawkę tzn chałupki dla 7 krasnoludków z lasu Warwick, dla pozostałych 2 się jeszcze dozbiera. Moris już dostał wyprawkę.
7- iu ich tylko jest teraz? To mało


Offline Reskator

Odp: Ależ to prawdziwe i życiowe!!!
« Odpowiedź #42 dnia: 10 Grudzień, 2023, 05:37 »
7- iu ich tylko jest teraz? To mało
[/quote/]
7-to nawiązanie do 7 wspaniałych czy do 7 Stałego Komitetu Biura Politycznego CHIN.


Offline Gostek

Odp: Ależ to prawdziwe i życiowe!!!
« Odpowiedź #43 dnia: 10 Grudzień, 2023, 11:52 »
Chyba jednak jest ich 9-ciu. Było ostatnimi czasy 8, potem do nich dołączyło się ich 2 pomocników CK. Następnie jeden odpadł, nikt nie wie czy sam to zainicjował czy też chłopa wywalili...!? 🤔 Czyli na chwilę obecną powinno ich być 9-ciu.🤓


Offline NNN

Odp: Ależ to prawdziwe i życiowe!!!
« Odpowiedź #44 dnia: 31 Styczeń, 2024, 15:24 »
Przedwczoraj dostałem info od znajomych ze Śląska, iż w ich miejscowościach poproszono na zebraniach, aby zgłaszały się osoby, które mogą przyjąć na kwatery braci starszych, ponieważ pod koniec marca, aż do maja, będzie w Centrum kongresowym w Sosnowcu trwać ich 5-dniowe szkolenie.
Dzisiaj po obejrzeniu poniższego filmiku Berejczyka, twierdzą, że zaskoczyły i są pewni, że właśnie to szkolenie będzie związane z tymi zmianami, o których on, czyli Berejczyk mówi. Oj, zdaje się, że będzie się działo - zgodnie zresztą z Pismem Świętym - co oko dotąd nie widziało, a ucho nie słyszało!

« Ostatnia zmiana: 31 Styczeń, 2024, 15:28 wysłana przez NNN »
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.