Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?  (Przeczytany 3418 razy)

Offline Profesor Tutka

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #30 dnia: 08 Marzec, 2022, 13:06 »
Przegladałem wpisy Batnasekte.Było to jednak  ponad moje siły.Trudno zrozumiec takie pokłady nienawiści.Z drugiej strony wygodnie mieć kogoś ,kto rzeczywiscie działa i rozlepia jakies plakaty.Wygodnie da Administracji.Coś się w końcu dzieje, poza gadaniem,co prawda rzeczony uczestnik forum, często przekracza granice,ale coś w końcu robi.Nie to co inni.Niektórym się to podoba, w końcu miał jakieś zapewne traumatyczne przeżycia. To Go tłumaczy.Może prawie wszystko.


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #31 dnia: 08 Marzec, 2022, 14:45 »
No jasne, że coś go tłumaczy. Bezdyskusyjnie. Nienawiść, kłamliwe treści, obraźliwe epitety, zastraszanie, groźby karalne i plakatowanie to przecież tylko pikuś, skoro da się nawet wytłumaczyć czymś hitlerowskie obozy koncentracyjne. Można zracjonalizować bombardowanie cywilnych dzielnic mieszkalnych. Jak bić to najlepiej tam gdzie zaboli. Dzieci od niemowlęctwa uczmy agresji by umiały sobie radzić z innymi agresorami. Jak rodzeństwo będzie mieć między sobą kosę, to najlepszy wzorzec rozwiązania jest w Biblii w historii prabraci. Ma rządzić prosta zasada siły. Ponoć drzewiej było najlepiej.


Offline Blue

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #32 dnia: 08 Marzec, 2022, 15:15 »
No jasne, że coś go tłumaczy. Bezdyskusyjnie. Nienawiść, kłamliwe treści, obraźliwe epitety, zastraszanie, groźby karalne i plakatowanie to przecież tylko pikuś, skoro da się nawet wytłumaczyć czymś hitlerowskie obozy koncentracyjne. Można zracjonalizować bombardowanie cywilnych dzielnic mieszkalnych. Jak bić to najlepiej tam gdzie zaboli. Dzieci od niemowlęctwa uczmy agresji by umiały sobie radzić z innymi agresorami. Jak rodzeństwo będzie mieć między sobą kosę, to najlepszy wzorzec rozwiązania jest w Biblii w historii prabraci. Ma rządzić prosta zasada siły. Ponoć drzewiej było najlepiej.

Jak Cię czytam, to idzie mi tylko apelować:
DPT, nie odchodź!


Offline Estera

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #33 dnia: 08 Marzec, 2022, 16:22 »
Dla ludzi takich jak batnasekte nie ma miejsca w cywilizowanym społeczeństwie a co dopiero na forum,
które koncentruje się na pomocy obecnym oraz byłym Świadkom Jehowy, często bardzo skrzywdzonym przez jej działania.
   Blue.
   Napisałeś, że dla batanasektę nie ma miejsca w cywilizowanym społeczeństwie !!!
   I tu na forum też !!!
   To co proponujesz dla takich ludzi jak On?
   Być może z ogromnymi przeżyciami w tej jw.org.?


   Tu napisałeś o pomocy dla śj, skrzywdzonych przez działania tej sekty?
   Batnasektę, też był śj  :'( :'( :'(
   Skąd wiesz, na ile on został skrzywdzony przez tę organizację?
   To innych śj bierzesz w obronę, a batnasektę jest poza Twoją juryzdykcją w tej obronie?
   Dla Niego pomocy nie zaoferujesz?
   Dla Niego to już nie ma wg Ciebie, żadnej nadziei?
   W tym jak to nazywasz ... cywilizowanym świecie? ...
   Żadnej?


   Pragnę jeszcze zauważyć, że to co wyczynia strażnica ze swoimi poddanymi.
   Niestety, do "cywilizowanych" norm na świecie zaliczyć nie można.
   To taka chciwa hiena, której nigdy dość  :'( :'(
   I wykorzysta każdą tragedię, żeby wysysać kasę i zdolności młodych ludzi.
   Dla takich wyrafinowanych sekt, jak ta organizacja, uważam ...
   Nie powinno być miejsca ... w tym cywilizowanym świecie !!!!!!!!! ...
   A nie dla takich ludzi jak oszukany Batnasektę i miliony innych.
   Ofiary tej sekciarskiej organizacji religijnej.
   Blue, nie uważasz?
   Że to tak powinno się przedstawiać?
   Nie róbmy z ofiar jw.org., winowajców.
   Jeśli wpadają w jakąś frustrację.
   Bo nie znamy faktów, dla których się tak dzieje  :'( :'(
   Możemy się tylko domyślać motywów działań.
   Bo każdy z nas niejedno tam przeżył.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Roszada

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #34 dnia: 08 Marzec, 2022, 16:35 »
   Blue.
   Napisałeś, że dla batanasektę nie ma miejsca w cywilizowanym społeczeństwie !!!
   I tu na forum też !!!
   To co proponujesz dla takich ludzi jak On?
Niech założy swój profil na face i zobaczy jakie będzie miał wzięcie.
Ja to zrobiłem i nie czekałem na rady.
Zobaczy czy właściciel face będzie to tolerował i jak ludzie zareagują.
Tam może zamykać dostęp niechcianych osób, czy komentarzy.
Proste.
Dlatego jak mnie tu któregoś dnia wyrugują to nie będę wcale płakał.
A już są zakusy. ;D
« Ostatnia zmiana: 08 Marzec, 2022, 16:46 wysłana przez Roszada »


Offline abece

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #35 dnia: 08 Marzec, 2022, 17:18 »
No przepraszam Cię jaśnie wielmoży, że nie przytaczam tu linków, cytatów, dowodów. Nie zamierzam Ci robić żadnej z tych przyjemności - każdy sam może wejść do tematu słupy ogłoszeniowe, każdy może sam zobaczyć aktywność batnasekte w innych tematach.

I tak, atakuje Cię personalnie - to znaczy wszem i wobec ogłaszam swoją tezę, że jesteś tyle sam warty co batnasekte, broniąc jego i jemu podobnych. Dowodem niech będzie ten temat. Cóż z tego, że mówisz iż pada, gdy plujesz w twarz?

Jeszcze raz powtórzę - dla antysemitów, rasistów i ksenofobów miejsca na tym forum być nie powinno. batnasekte już dawno powinnien zostać WYWALONY NA ZBITY PYSK.

Śmiało, zgłaszaj abece, że zachęcam do przemocy, przez nawoływanie do wywalenia kogoś z internetowego forum :)


I tak, atakuje Cię personalnie - to znaczy wszem i wobec ogłaszam swoją tezę, że jesteś tyle sam warty co batnasekte, broniąc jego i jemu podobnych.

W pierwszym moim poście skrytykowane jest dewastowanie, niszczenie mienia jakkolwiek to nazwać, chodzi o przystanki.
Są pobieżnie przedstawione argumenty, jak niekorzystny wpływ na ludzkość mają takie, czy inne przekazy, gdzie komentuję na korzyść Technologa, że rozumiem poniekąd dlaczego zraził go plakat z palcem środkowym.


Na pewno mogę zwrócić się do Technologa z pytaniem, kogo ze świadków Jehowy zaatakował "Bat na sektę" i jakie kłamstwa rozsiał.
To zwyczajnie ułatwia sprawę.
Zaraz potem dodaję swoją uwagę, jeżeli chodzi o zaznaczone miejsce na plakacie dotyczące kont bankowych, dodając  swoje pytanie w temacie .

Prawdą jest to, że nie wiadomo, czy z nudów  " Bat na sektę robi" rozkleja plakaty.

Do czego Blue tu się mogłeś do mnie doczepić, to pojęcia nie mam, by z buta i  ze mnie zrobić rasistę, ksenofoba, antysemitę i agresora.




Ty Blue się naprawdę zagalopowałeś.




A teraz Moje słowa i Twoje słowa Blue:

Cytat: Blue w 05 Marzec, 2022, 23:11
"Jednym z powodów są jego wulgarne, siejące nienawiść na tle religijnym ataki na Świadków Jehowy, które szkodzą tym, którzy chcą wybudzić się z doktryny Strażnicy zamiast pomagać."

abece:
Dopóki nie wskażesz dowodu komu zaszkodził, dopóty "Bat na sektę" jest niewinny.
Według takiej interpretacji, jak Twoja Blue, to większa część tego Forum, to miejsce "siejące nienawiść na tle religijnym ataki na Świadków Jehowy", i tak tez włąśnie świadkowie Jehowy o tych, którzy chcą im pomóc, mówią i piszą, żę to ataki na religię prawdziwą i inne takie bzdety, że demony nas opętały, że jak już nie jesteśmy śJ, to będziemy leżeć jak gnój na polu itd.
Ile i jaka patologia i wykrzywienie wartości jest wśród śJ, to Forum wykazuje i jest pomocą.Ale dla świadków Jehowy, to "ataki".



Pytałam Technologa, zapytałam Ciebie:
Komu, konkretnie komu zaszkodził "Bat na sekte".

Wskaż poszkodowanego, dopóki nie ma szkody nie ma winy.


Tu widzisz " bronienie" ?
Mylisz się.
Czyniąc poważne zarzuty musisz udokumentować, podać fakty i dowody, a Ty Blue wyjeżdżasz do mnie z tekstem, że ja wielmożny pan i Ty nic nie będziesz udowadniać/ dokładnie : wklejać linków.
Korona by Ci Blue z głowy nie spadła, gdybyś wskazał o jakie konkretnie zachowania, czy słowa Tobie chodzi w związku z "Bat na sektę".
Byłoby szybciej, łatwiej, przejrzyście.
Ale nie, Ty wybrałeś inną opcję, w mojej ocenie tę niewłaściwą, tę by podjąć próbę poniżenia mnie i próbę obrażania mnie.


Pytam: komu juz konkretnie ze świadków Jehowy zaszkodził  "Bat na sektę"? Bo ciągle piszesz, że szkodzi, a dowodów na to nie przedstawiasz.
I nie ma tu, że będziesz lawirował Blue słowami, konkrety.
Ja nie bronię " Bat na sektę", ja Cie proszę o dowody, komu szkodzi, komu konkretnie wyrządził szkodę.







DOMNIEMANIE NIEWINNOŚCI

    Art. 11 ust. 1 Powszechna Deklaracja Praw Człowieka stanowi, że: Każdy człowiek oskarżony o popełnienie przestępstwa ma prawo, aby uznawano go za niewinnego dopóty, dopóki jego wina nie zostanie mu udowodniona zgodnie z prawem podczas publicznego procesu, w którym miał wszystkie gwarancje konieczne dla swojej obrony;
    art. 14 ust. 2 Międzynarodowego Paktu Praw Obywatelskich i Politycznych przewiduje, że: Każda osoba oskarżona o popełnienie przestępstwa ma prawo być uważana za niewinną aż do udowodnienia jej winy zgodnie z ustawą;
    art. 6 ust. 2 Europejska Konwencja Praw Człowieka potwierdza, że: Każdego oskarżonego o popełnienie czynu zagrożonego karą uważa się za niewinnego do czasu udowodnienia mu winy zgodnie z ustawą. tak sparafrazuję.


Domniemanie niewinności – zasada, według której każda oskarżona osoba jest niewinna wobec przedstawianych jej zarzutów, dopóki wina nie zostanie jej udowodniona i stwierdzona prawomocnym wyrokiem Sądu. Zasada domniemania niewinności sięga swymi korzeniami prawa rzymskiego (domniemanie dobrej wiary – łac. praesumptio boni viri).

Zasadę tę przyjmuje się za oczywistą dla współczesnych państw prawa. Jest ona gwarantowana zarówno przez prawo krajowe poszczególnych państw, jak i przez prawo międzynarodowe.



Prawo polskie

Art. 42 ust. 3 Konstytucji RP stanowi, że każdego uważa się za niewinnego, dopóki jego wina nie zostanie stwierdzona prawomocnym wyrokiem sądu. Podobnie stanowi Kodeks postępowania karnego: Oskarżonego uważa się za niewinnego, dopóki wina jego nie zostanie udowodniona i stwierdzona prawomocnym wyrokiem (art. 5 § 1 k.p.k.)[1]. Założeniem tej zasady jest domniemanie uczciwości każdego obywatela, chyba że dowiedziona zostanie jego nieuczciwość.

Pomimo gwarancji konstytucyjnej, zasada domniemania niewinności nie jest w Polsce stosowana w postępowaniu administracyjnym, w szczególności w postępowaniach skarbowych[2]

Konsekwencje domniemania niewinności

Z zasady domniemania niewinności wynika, że ciężar dowodu w procesie karnym spoczywa na oskarżycielu. To oskarżyciel ma przekonać sąd, że oskarżony jest winny popełnienia zarzucanego mu czynu. Teoretycznie obrona nie ma obowiązku udowadniania czegokolwiek, choć może przedstawiać dowody wskazujące na niewinność oskarżonego (np. alibi) lub wątpliwości co do winy oskarżonego[3].

Wina oskarżonego powinna być badana w sposób obiektywny niezależnie od obciążającego go materiału dowodowego oraz subiektywnego przekonania o winie. Nie jest dopuszczalna odmowa przeprowadzenia dowodu na tej tylko podstawie, że dotychczas zebrane dowody wykazały przeciwność tezy, na prawdziwość której został powołany dowód.

Zasada domniemania niewinności działa na korzyść oskarżonego, bowiem nie dające się usunąć wątpliwości rozstrzyga się na korzyść oskarżonego (zasada in dubio pro reo).

Zdaniem mec. Michała Tomczaka, w polskiej praktyce ponad zasadę domniemania niewinności przedkładana jest „zasada dużego prawdopodobieństwa popełnienia czynu”, która stanowi podstawę np. do tymczasowego aresztowania podejrzanego, niekiedy na podstawie samej tylko deklaracji prokuratora[4].

https://pl.wikipedia.org/wiki/Domniemanie_niewinno%C5%9Bci


Cytat: Blue w 05 Marzec, 2022, 23:11
"Kolejna rzecz to jego wpisy w innych tematach: antysemityzm, ksenofobia, rasizm i agresja wobec innych użytkowników. Dlaczego jest tak długo tolerowany?"

Cytat abece:
Proszę o podanie dowodów.

Proszę o wklejenie linków z cytatami, by każdy, kto jest zainteresowany tematem mógł zobaczyć na własne oczy i ocenić tak samo jak Ty Blue, że można/ czy powinno się tę, czy inną wypowiedz______ NA PEWNO ?_____, zaliczyć do wymienionych przez Ciebie zarzutów wobec "Bat na sektę".
"Nie ukrywam, ze mam pewne wątpliwości co do Twojej oceny tego człowieka, bo nawet SĄDY, w tak krótkich kilku wyrazach  nie wydają wyroków, jak Tobie to z łatwością przychodzi."

Teraz Blue  to i już mnie osądziłeś i zrówanałeś  z rasistami, ksenofobami, antysemitami i agresorami.
Naprawdę Blue nie mogę pojąć jak możesz być tak nienawistny wobec mnie, i ten ton lekceważacy jakim piszesz, taki chamski wręcz.


Cytat: Blue w 05 Marzec, 2022, 23:11

    ""na zbity pysk"

abece:
"Co myślicie Drodzy o takich słowach?
Czy to już agresja, czy jeszcze nie?"



I tak, atakuje Cię personalnie - to znaczy wszem i wobec ogłaszam swoją tezę, że jesteś tyle sam warty co batnasekte, broniąc jego i jemu podobnych.
Powyższe Twoja słowa Blue sa naprawdę karygodne, poniżej pasa pojechałeś sobie po mnie.

Blue dystansu troszku proponuję.
Dużo serdeczności przesyłam.
Pokoju Ducha dla Każdego w tak napiętym  zdarzeniami czasie.





« Ostatnia zmiana: 08 Marzec, 2022, 17:36 wysłana przez abece »


Offline Roszada

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #36 dnia: 08 Marzec, 2022, 17:25 »
Czyli co abece, wszystko jest okej?
Nikogo nie krzywdzi, tylko klnie jak psychicznie chory? :(


Offline Technolog

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #37 dnia: 08 Marzec, 2022, 17:26 »

Proszę o wklejenie linków na dowód, kto został zaatakowany, jakie konkretne kłamstwa rozsiał.

- Kogo zaatakował ?
- Jakie kłamstwa rozsiał?

Jeżeli, to  o kontach bankowych, co było na zaznaczonym przez Ciebie Technologu plakacie, to jest do wyjaśnienia.
Całych kont bankowych nie zagarniają, ale ....
Krótko o kontach, zagarnięcie kasy z konta to jak ci się włamią to całkiem możliwe, że ci zagarną. Reszty o działkach, Salach nie skomentuję.

Linków się już dosyć nawklejałem, ale na twoją prośbę zrobię to ponownie.
Wpisy różne:
Cytuj
- nazywanie kogoś "sk...synem"
- "8 zwyrodnialców, alkoholików i morderców w białych rękawiczkach"
- "bezmózgowi żołnierze"
- " śmierdzące lenie"
- "macie tylko podstawowe wykształcenie, lub wcale go nie macie to proponuję zainteresować się pracą w klozetach miejskich na kierowniczym odpowiedzialnym stanowisku tak zwanego klozetowego"
- " Wy nie wykształceni prymitywni ludzie na kierowniczych stanowiskach w tej ohydnej złodziejskiej korporacji "
- "Ohydni zwyrodnialcy, śmieci ludzkie, że też Was matki nie wyskrobały. "
Tutaj post w którym zgłosiłem to półtorej roku temu:
https://sjwp.pl/index.php?topic=6686.msg225819#msg225819
Cytaty z postu poniżej:
Cytuj
"starszyzna, zapyziałe krawaty"
" zmuszają do stania przy szyderczym wózku, jesteście dewotami, stoicie tam jak palanty,"
" Starszyzna to zakute łby, niewykształceni ludzie,"
"Starsi" niewykształcone jełopy,"

Wpis ze starej stopki Batnasekte:
Cytuj
Tępię ścierwa, przywódców amerykańskiej pedofilskiej sekty
.

Inny wpis:
Cytuj
"Wypierdalaj z tego wątku i nie zaśmiecaj go więcej. Taki k**** jesteś odważny i popierdolony tylko w necie a w realu to śmierdzący tchórz jak reszta jehowych. Więcej nie podskakuj jehowcu bo Cię odszukam i poczujesz bolesny dotyk, no po prostu dostaniesz wpierdol i będziesz miał glebę i po co Ci to mądralo internetowy. Teraz zrozumiałeś, zarozumiały ćwoku język ulicy, to język konkretny dla takich pustaków jak Ty. Pewne masz problemy emocjonalne ze zrozumieniem, bo mamusia Cię nie kochała i nie przytulała a teraz myślisz że wszystko Ci wolno. Takich mądrali to ja tłukłem w szkole jak zgniłe drzewo a potem byli już grzeczni. Teraz k**** kumasz popierdoleńcu, wypierdalaj to znaczy wypierdalaj, won !"

Mało???

A jak tak się czepiasz, że Blue chce go wywalić na zbity pysk, to zobacz tu:
https://sjwp.pl/index.php?topic=6683.msg135949#msg135949
Blue chce zrobić to wirtualnie - z forum.
Więc mój wniosek jest taki, że cały ten wątek słupy ogłoszeniowe powinien być skasowany (a nie na cmentarz) a Roszada dobrze mu radzi, żeby przeniósł się ze swoją działalnością na FB i tam zbierał swoją publikę od zera.
« Ostatnia zmiana: 08 Marzec, 2022, 17:31 wysłana przez Technolog »


Offline Roszada

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #38 dnia: 08 Marzec, 2022, 17:35 »
Cytuj
a Roszada dobrze mu radzi, żeby przeniósł się ze swoją działalnością na FB i tam zbierał swoją publikę od zera.
On tu nie ma żadnej publiki. Tu ma 'prawie' zero i tam będzie miał zero. ;)

Sam widzę na face jak reagują ludzie, gdy ktoś okazuje pogardę ŚJ, a nie polemikę.
Ktoś wybudzający się ucieka, gdy widzi nieparlamentarne słowa, i szyderstwa.
« Ostatnia zmiana: 08 Marzec, 2022, 17:51 wysłana przez Roszada »


Offline abece

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #39 dnia: 08 Marzec, 2022, 18:05 »
Czyli co abece, wszystko jest okej?
Nikogo nie krzywdzi, tylko klnie jak psychicznie chory? :(
Roszado Szanowny.
Do samego słowa (przekleństwa)- sk....ny, o którym wspomnial Technolog  nie odnosiłam się, ale nie widzę problemu, by i o tym teraz napisać, skoro tego zabrakło już i tak w długich moich postach..

Jeżeli krzywdzi, to nie dobrze, są od tego odpowiednie Instytucje, Regulaminy, Prawa.
Jeżeli krzywdzi klnąc i został juz człowiek poszkodowany, konkretnie już poniósł szkodę, wtedy jak wyżej.
Jeżeli krzywdzi, to upominamy, chyba od razu nie kamieniujemy?

Kto jest Sędzią w tej konkretnej sprawie z przekleństwami?
Czy "klnie jak chory psychicznie", nie wiem nie słyszałam go.
Czy dobrze, że Moderacja usunęła z wątku  przekleństwo na które wskazał Technolog?
Tak, bardzo dobrze.

Czy to ma sens?
odpowiedzi  do zaakceptowania?

Czy, jak Blue zrównuje mnie z i oskarża o : fałszywość, ksenofobię, rasizm, antysemityzm i agresję, to  mnie krzywdzi ? :(


Pozdrawiam Najserdeczniej.



« Ostatnia zmiana: 08 Marzec, 2022, 18:25 wysłana przez abece »


Offline Sebastian

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #40 dnia: 08 Marzec, 2022, 18:39 »
tyle tu złych emocji... naprawdę wam chce się ciągnąć ten wątek?!
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Roszada

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #41 dnia: 08 Marzec, 2022, 18:42 »
tyle tu złych emocji... naprawdę wam chce się ciągnąć ten wątek?!
No to wlej lepsze emocje.
Bądź advocatus diaboli ;D.


Offline Matylda

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #42 dnia: 08 Marzec, 2022, 18:50 »
Dajcie spokój. Groźby w stylu że tam w ryj, czy coś są oczywiście trochę poruszające ale naprawdę niektórzy z was nie mają nawet pojęcia jak jehoska paranoja może dać człowiekowi w dupe.
Ja zbieram owoce tego że odeszlam, już ponad 30 lat i naprawdę tyle upokorzeń ile doznałam  od mojej rodziny to  że sto osób by obdzielił.
Denerwujecie się, ci którzy tam jeszcze jesteście że ja się źle wyrażam. Wierzcie mi że to co znacie z teorii, że z dołączonym się nie utrzymuje kontaktu, to jest pryszcz.
Niektórzy jehowi stają się dla swoich dołączonych krewnych i znajomych istnymi tyranami. Nie wiemy co przeżył ten o którym tu mowa. Pewnie że agresja jest nie oky, pewnie że może rodzić bardzo straszne konsekwencje. O ile jest to agresja dla agresji to nie popieram ale jeśli jest w obronie własnej to jest uzasadniona.
Inna sprawa że brak przebaczenia wyniszcza ale niestety nie każdy i nie w każdym momencie jest na przebaczenie gotów.
Ja na przykład nie przebaczam. Nigdy. Uczę się żyć z krzywdą jaką mi zrobiono,ale nigdy przenigdy krzywdziciela już do swojego życia nie wpuszczam a jeśli próbuje mimo to nawiązać jakieś relacje, reaguję agresją.
Chyba trzeba dać każdemu prawo żeby reagował po swojemu. Może wy znacie samych akuratnych świadków a może on spotkał na swojej drodze skurwysynów 👀


Offline Sebastian

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #43 dnia: 08 Marzec, 2022, 18:57 »
No to wlej lepsze emocje. Bądź advocatus diaboli ;D.
zacznę być advocatus diaboli to jedni zaatakują mnie że "popieram diabła" :) a drudzy (ci bronieni) za to że "uznałem ich za diabła" którego postanowiłem bronić ;) szkoda prądu...

niech każdy z nas odpuści i będzie najlepiej...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Mahershalalhashbaz

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #44 dnia: 08 Marzec, 2022, 19:47 »
Może od razu komitet sądowniczy mu zrobicie? I co potem, tylko naznaczyć i upomnieć czy wykluczyć (dać bana)?

Myślałem że dysydenci anty JWORG to luźna zbieranina, coś jak buntownicy vs Imperium w Gwiezdnych Wojnach, że są wśród nich różne nurty, bardziej i mniej kulturalne, są intelektualiści, naukowcy, są i wszelkie rzezimieszki i wszyscy się nawzajem tolerują.
nihilista