Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?  (Przeczytany 3732 razy)

Offline abece

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #60 dnia: 09 Marzec, 2022, 18:28 »
Mnie się wydawało że to jest forum dla byłych świadków jehowy i dla tych którzy szukają wsparcia jak te parszywą sekte opuścić, anie towarzystwo głaskania się po głowach.
Abcd przedstawia tutaj powyżej wszystko bezbłędnie. Gratuluję Abcd że Ci się chciało te wszystkie jehoskie podlości zebrać do kupy.
Obecni tu, aktywni mniej lub bardziej świadkowie jehowy, jeżeli chcecie bronić współbraci i ciągle domagać się szacunku dla tych co nam którzy spokojnie odeszliśmy, pluja pod nogi, nazywają nas psami i sukami, wywalą nas na zbity pysk, nie informują nas o śmierci i potrzebach naszych krewnych, odmawiają nam pomocy w cierpieniu i chorobie. Lekceważąc przepisy prawa, dobrych obyczajów i zasad współżycia społecznego, to może wam się pomyliło miejsca. Może to dla was tu nie ma miejsca!!!

Twoje  Matyldo podkreślenie szkód, jakie czynią aktywni świadkowie Jehowy, tym którzy odeszli od świadków, albo ich świadki usunęli z różnych powodów są jak najbardziej słuszne i prawdziwe.
Na pogrzeb  wujka mi nie dali  zezwolenia  świadkowie Jehowy przyjechać, do wujka   który świadkiem nie był.
To sianie nienawiści, jakie jest ze strony świadków Jehowy wobec "odstępców" nie przeszkadza, jakoś jest mniej ważne od wybudzenia swiadka Jehowy ?
Ile można zakłamywać rzeczywistość, i jeszcze odwracać kota ogonem, teraz taka nowość wystąpiła, że to odstępcy szkodzą świadkom Jehowy w wybudzeniu się. Ile można czytać, że jest się obarczanym wina, będąc poszkodowanym przez destrukcyjna, zakłamana, religie fałszywą. Jeżeli świadek Jehowy czuje sie teraz dotknięty, urażony, to przepraszam, dla mnie wyznanie/religia świadkowie Jehowy, nie jest religia prawdziwą.
W religii prawdziwej to nie ma siania nienawiści, prawda?
Z jakiej racji mam być tu obwiniana, czy inny "odstępca" za nie wykazane szkody niby uczynione, a faktycznego namacalnego dowodu  uczynienia szkody nie ma.
Takie czasy, ofiary teraz będą jeszcze winnymi niezidentyfikowanych szkód.

Były świadek Jehowy np. dotknięty ostracyzmem, podaje fakty, stało się tak, zrobiła mi rodzina to, to, to.

A wymyślanie  nieistniejących szkód, obwinianie niewinnych ludzi, to jest w porządku?
Kto tu sieje nienawiść?

Czy celowo jest na Forum siana  dezinformacja, przekręcanie, że czarne jest białe?


Bo tak pokrętnych zarzutów wobec "odstępców" wcześniej nie zauważyłam, że na zapas zostaje ktoś obwiniany, za nie wybudzenie się w przyszłości swiadka Jehowy.

Jeżeli wcześniej to zjawisko sporadycznie występowało,  to teraz  bardzo się to zjawisko  nasiliło.


Wręcz jest nachalne.


Dla mnie jest to niepokojące.


Warto nad tym próbować  zapanować, dla dobra wszystkich, czyli świadków Jehowy i byłych świadków Jehowy i przypadkowych czytelników.

Już tu z Nadarzyna robili paskudne rzeczy, zostali przyłapani, zidentyfikowani po IP, wyłudzali, czy próbowali wyłudzać informacje osobiste od Forumowiczów.


Dziękuję Matyldo, że zwróciłaś uwagę na pewne istotne sprawy, między innymi dotyczące obwiniana niewinnych.
To nie są wszystkie podłości, które wymieniłam jakie są pewnym dowodem, a nie pomówieniem, podłości, które czynią świadkowie Jehowy tym, którzy świadkami już nie są.


Serdecznie pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 09 Marzec, 2022, 19:03 wysłana przez abece »


Offline sawaszi

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #61 dnia: 09 Marzec, 2022, 18:39 »
[quote author=Matylda link=topic=11135.msg241212#msg241212 date=1646844723
Obecni tu, aktywni mniej lub bardziej świadkowie jehowy, jeżeli chcecie bronić współbraci i ciągle domagać się szacunku dla tych co nam którzy spokojnie odeszliśmy, pluja pod nogi, nazywają nas psami i sukami, wywalą nas na zbity pysk, nie informują nas o śmierci i potrzebach naszych krewnych, odmawiają nam pomocy w cierpieniu i chorobie. Lekceważąc przepisy prawa, dobrych obyczajów i zasad współżycia społecznego, to może wam się pomyliło miejsca. Może to dla was tu nie ma miejsca!!!
[/quote]

TAK jest - oni już są ; "w raju duchowym"  :)
 A Ty Matylda gdzie jesteś ?


Offline Gremczak

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #62 dnia: 09 Marzec, 2022, 18:49 »
A ja wam powiadam ,że temu wszystkiemu winna jest biblia.
Oni stosują się do niej.
2 Piotra 2;22.
Zero szacunku dla tych co odeszli.


Offline Matylda

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #63 dnia: 09 Marzec, 2022, 18:59 »
[quote author=Matylda link=topic=11135.msg241212#msg241212 date=1646844723

 

TAK jest - oni już są ; "w raju duchowym"  :)
 A Ty Matylda gdzie jesteś ?

Teraz jak ja mam pięćdziesiąt parę lat, to obojętnie gdzie ja jestem. Ważne jest gdzie ja byłam będąc dzieckiem, jak odebrano mi dzieciństwo. Jestem przekonana że gdyby droga mojej matki do jehowizmu odbywała się dziś to trafiły byśmy z siostrą do domu dziecka.
Ważne gdzie byłam, gdzie była moja godność kiedy miałam 20 albo 30 lat. Moja matka nawet w tzw świeckiej rodzinie robiła mi reklamę w stylu, że Gosia jest wykolejona 👀w związku z tym lepiej ja nie zapraszać na wesele czy inne spotkanie rodzinne bo kto wie co jej do głowy przyjdzie. No i rodzina mnie omijała jak trendowata, no bo jak matka mówi że Gosia się stoczyła, no to ok.
Ważne jest jak wyłam z rozpaczy, jak pies, kiedy moja rodzina odmówiła mi pomocy podczas kiedy ja chorowałam na raka.
Ważne jest gdzie ja byłam kiedy mnie nie było na pogrzebie mojej babci, która mnie wychowała do 7 roku Życia.
Babcia świadkiem nigdy nie była, ale moja rodzina na głowie stanęła żebym ja na pogrzeb Babci nie dotarła.
Bracia w zborze są oczywiście dumni z siostry Haliny. Niech mi proszę nikt nie mówi że bracia są fajni.
A wszyscy co tam tkwią, zastanówcie się o co wam się rozchodzi. Macie jakieś  powody, tkwijcje ale nie oczekujcie że będziemy mili dla naszych oprawców. Niby z jakiej racji!


Offline abece

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #64 dnia: 09 Marzec, 2022, 19:20 »
Teraz jak ja mam pięćdziesiąt parę lat, to obojętnie gdzie ja jestem. Ważne jest gdzie ja byłam będąc dzieckiem, jak odebrano mi dzieciństwo. Jestem przekonana że gdyby droga mojej matki do jehowizmu odbywała się dziś to trafiły byśmy z siostrą do domu dziecka.
Ważne gdzie byłam, gdzie była moja godność kiedy miałam 20 albo 30 lat. Moja matka nawet w tzw świeckiej rodzinie robiła mi reklamę w stylu, że Gosia jest wykolejona 👀w związku z tym lepiej ja nie zapraszać na wesele czy inne spotkanie rodzinne bo kto wie co jej do głowy przyjdzie. No i rodzina mnie omijała jak trendowata, no bo jak matka mówi że Gosia się stoczyła, no to ok.
Ważne jest jak wyłam z rozpaczy, jak pies, kiedy moja rodzina odmówiła mi pomocy podczas kiedy ja chorowałam na raka.
Ważne jest gdzie ja byłam kiedy mnie nie było na pogrzebie mojej babci, która mnie wychowała do 7 roku Życia.
Babcia świadkiem nigdy nie była, ale moja rodzina na głowie stanęła żebym ja na pogrzeb Babci nie dotarła.
Bracia w zborze są oczywiście dumni z siostry Haliny. Niech mi proszę nikt nie mówi że bracia są fajni.
A wszyscy co tam tkwią, zastanówcie się o co wam się rozchodzi. Macie jakieś  powody, tkwijcje ale nie oczekujcie że będziemy mili dla naszych oprawców. Niby z jakiej racji!
Matyldo.
Jakie słowa dobrać odpisując Tobie.
Jak najprawdziwsze, najszczersze.

Bardzo mi przykro, tak przykro. Wiele cierpienia, smutku przeżyłaś.
Straszne.
Porzucona przez najbliższych, którzy są świadkami Jehowy.
Jesteś bardzo silna.
Dziękuję że jesteś tutaj.
Mam nadzieję, że nie uraziłam.
Tylko zaczęłam czytać, to popłynęły łzy.

Teoria, to teoria, da się wczuć , wykazać empatię,  i można sobie gdybać i gdybać i  i teoretyzować  i gdybać.

Prawdziwe przeżycia, to inny ciężar.
To jest namacalne, to wydarzyło się naprawdę.
Szacunek Matyldo, że wytrwałas.



« Ostatnia zmiana: 09 Marzec, 2022, 19:27 wysłana przez abece »


Offline Matylda

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #65 dnia: 09 Marzec, 2022, 19:26 »

Mam nadzieję, że nie uraziłam.
Nie🤗pewnie że nie.


Offline abece

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #66 dnia: 09 Marzec, 2022, 19:29 »
Nie🤗pewnie że nie.
Byś wiedziała, z łzami w oczach 🤗odwzajemniam przyjazny przytulas, to się cieszę, że nie uraziłam.

PS.
Tak pomyślałam, że nie dobrze by było, gdyby "odstępcy" tu na Forum musieli zacząć po kątach się chować, i to między innymi dla pokrzywdzonych "odstępców", to Forum jest, by ich wesprzeć, pomoc, po lub podczas dramatycznych, traumatycznych przeżyć, które serwują świadkowie Jehowy.

Dobrego wieczoru.

« Ostatnia zmiana: 09 Marzec, 2022, 19:39 wysłana przez abece »


Offline sawaszi

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #67 dnia: 09 Marzec, 2022, 19:36 »
Każdy kto był w tej sekcie i kuma co nieco - wie czym ta 'organizacja' jest - "w miłości braterskiej"  :P
- pomagają (tylko instruowanym przez CK (KC) "WYBRANYCH"  :o
- wedle mnie ; "to społeczność nie z tego świata"  :D


Offline Estera

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #68 dnia: 09 Marzec, 2022, 20:53 »
A wszyscy co tam tkwią, zastanówcie się o co wam się rozchodzi.
Macie jakieś  powody, tkwijcje ale nie oczekujcie że będziemy mili dla naszych oprawców.

   Dobrze powiedziane ...  :'( :'( :'( !!! oprawcy !!!  :'( :'( :'( ... i to jest bardzo trafne określenie.
   A oprawca, to powinien znaleźć się przed sądem i odpowiedzieć za swoje czyny, a nie zbierać laury i oczekiwać vivatów.
   Jak tutaj co poniektórzy oczekują i jeszcze czują się zbulwersowani do żywego, że ci co odeszli nie oddają im pokłonów.
   Jesteśmy ofiarami tej sekty i niech nikt nie próbuje tego wywracać do góry nogami.
   Czyli twierdzić, że czarne jest białe i na odwrót.

   Byli starsi, którzy tu tkwią (tj. być może Profesor Tutka) i im tu podobni.
   Jak są tu, żeby bronić tej sekty, która bezdusznie obdziera ludzi ze wszystkiego co możliwe.
   To takie osoby, niech może głębiej wnikną w to, co ta sekta np., wyczynia z rodzinami, jak je dzieli, jak na żywca rozdziera.
   Jak nakazuje wyprzeć się rodzicielstwa, a synom i córkom, nakazuje zapomnieć o rodzicach.
   A przez swoje niedorzeczne doktryny posyła ludzi do piachu.
   To trzeba być ślepcem i literalnym i duchowym, żeby tego nie widzieć.

   Ja tam oficjalnie jeszcze tkwię, ale wcale mi nie jest szybko do ich obrony.
   Każdy, kto stamtąd wyszedł w jakikolwiek sposób - przez dekady mógł się napatrzeć na niejedno.
   Na to wszystko, o czym tu m.in., pisała abece.
   Czy tego zła, które wyrządza ta "ala" religia, Profesorze Tutka i inni tu, nie widzicie?
   Czy na wszystko znajdziecie usprawiedliwienie?
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Technolog

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #69 dnia: 09 Marzec, 2022, 21:05 »
   Czy tego zła, które wyrządza ta "ala" religia, Profesorze Tutka i inni tu, nie widzicie?
   Czy na wszystko znajdziecie usprawiedliwienie?
Tutaj nikt nikomu nie zabrania krytykować org, w sposób merytoryczny a przede wszystkim minimum kulturalnie obecnie przyjęty.

To ja jako założyciel tego wątku zapytam, czy przeczytałaś w pierwszym poście o co mi dokładnie chodzi?
I czy oglądałaś kolejny o który zapytał abcde?

Czy podobają ci się plakaty z międzynarodowym znakiem nie-pozdrowienia szpecące przystanki w Kaliszu i okolicach?
Czy akceptujesz nielegalne oblepianie tymi plakatami przystanków, murów i płotów Sal Królestwa?
Czy lubisz jak w twoim otoczeni ktoś przeklina tak, że uszy więdną i obraża innych ludzi?

Jeśli podobają ci się plakaty z wyrażeniem "pier...dol się" w języku migowym, akceptujesz ich nielegalne rozklejanie i podoba ci się jak ktoś wyżyguje sk..syny na innych, to ja nie mam więcej pytań.

To jest temat wątku i sprawy.
« Ostatnia zmiana: 09 Marzec, 2022, 21:21 wysłana przez Technolog »


Offline Estera

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #70 dnia: 09 Marzec, 2022, 21:39 »
Tutaj nikt nikomu nie zabrania krytykować org, w sposób kulturalnie obecnie przyjęty i przede wszystkim merytoryczny.
Czy podobają ci się plakaty z międzynarodowym znakiem nie-pozdrowienia szpecące przystanki w Kaliszu i okolicach?
Czy akceptujesz nielegalne oblepianie tymi plakatami przystanków, murów i płotów Sal Królestwa?
Czy lubisz jak w twoim otoczeni ktoś przeklina tak, że uszy więdną i obraża innych ludzi?

Jeśli podobają ci się plakaty z wyrażeniem "pier...dol się" w języku migowym, akceptujesz ich nielegalne rozklejanie i podoba ci się jak ktoś wyżyguje sk..syny na innych, to ja nie mam więcej pytań.

   Technologu.

   Wypowiadałam się już w tej kwestii chyba, że tego nie przeczytałeś.
   Jasno określiłam swoje stanowisko co do tych fack'enów na plakatach i agresji w nich zawartej.
   Jeśli tych moich odpowiedzi nie przeczytałeś, to powtórzę to jeszcze raz.

   Nigdy nie byłam i nie jestem za wulgarnym i agresywnym propagowaniem czegokolwiek, prawd o tej sekcie też!!!

   Co do legalności tych działań, to nie wiesz, jak to wygląda.
   Chyba, że zapytałeś osobiście batanasektę i jest Ci coś wiadomo w tej materii.
   Sam nie oceniaj i nie zakładaj, że tak jest jak napisałeś.
   I nie lubię jak ktoś w moim otoczeniu przeklina, obraża ludzi, wyzywa od sQ...synów, w ogóle nie cierpię chamstwa.
   I sarkastycznego obdzierania ludzi z wszelkiej godności.
   Ale na forum nie jestem od dziś i powinieneś już moje zdanie w tym temacie znać.
   Także ten tego, to chyba wszystko w tej materii.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline abece

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #71 dnia: 09 Marzec, 2022, 21:49 »
   Dobrze powiedziane ...  :'( :'( :'( !!! oprawcy !!!  :'( :'( :'( ... i to jest bardzo trafne określenie.
   A oprawca, to powinien znaleźć się przed sądem i odpowiedzieć za swoje czyny, a nie zbierać laury i oczekiwać vivatów.
   Jak tutaj co poniektórzy oczekują i jeszcze czują się zbulwersowani do żywego, że ci co odeszli nie oddają im pokłonów.
   Jesteśmy ofiarami tej sekty i niech nikt nie próbuje tego wywracać do góry nogami.
   Czyli twierdzić, że czarne jest białe i na odwrót.

   Byli starsi, którzy tu tkwią (tj. być może Profesor Tutka) i im tu podobni.
   Jak są tu, żeby bronić tej sekty, która bezdusznie obdziera ludzi ze wszystkiego co możliwe.
   To takie osoby, niech może głębiej wnikną w to, co ta sekta np., wyczynia z rodzinami, jak je dzieli, jak na żywca rozdziera.
   Jak nakazuje wyprzeć się rodzicielstwa, a synom i córkom, nakazuje zapomnieć o rodzicach.
   A przez swoje niedorzeczne doktryny posyła ludzi do piachu.
   To trzeba być ślepcem i literalnym i duchowym, żeby tego nie widzieć.

   Ja tam oficjalnie jeszcze tkwię, ale wcale mi nie jest szybko do ich obrony.
   Każdy, kto stamtąd wyszedł w jakikolwiek sposób - przez dekady mógł się napatrzeć na niejedno.
   Na to wszystko, o czym tu m.in., pisała abece.
   Czy tego zła, które wyrządza ta "ala" religia, Profesorze Tutka i inni tu, nie widzicie?
   Czy na wszystko znajdziecie usprawiedliwienie?
Słusznie Esterko!
Dość obwiniania faktycznych  poszkodowanych  EX świadków.

Chcecie wybudzać, to wybudzajcie. Nikt Wam nie zabrania.
Róbcie to w ramach własnej odpowiedzialności i dzielcie się   radością  udanymi wybudzeniami świadków Jehowy.

Czy Ktoś z aktywnych świadków Jehowy, którzy są na Forum i wybudzają bliskich, podzielił się tym, jak mu idzie to wybudzanie?
 Owszem, nie musi.
A jeżeli, byłoby  to pisanie, dla samego pisania?
No różnie może być, może być szczytna idea, i bardzo dobrze, a oprócz szczytnej ideii, wybudzania brak.

Może tak być, a dlaczego nie.

Macie do wybudzania świadków Jehowy na Forum masę materiałów, dotyczących różnych tematów i zapewne wiele własnych doświadczeń i mądrości.

Ja wybudzałam swiadka Jehowy ok. 15 lat, wcześniej były widoczne sygnały, które akcentowałam, to ok. 20 lat wybudzania.

I co?

I nic.

I niech sobie tak żyje, byleby już nie szkodził.
A szkodził rodzinie i sobie i zaparty w swej pysze swiadkowskiej, która podtrzymywali współbracia, przykładając łapska do niszczenia naszej rodziny.
Teraz wirus na dwa lata  powstrzymał zapędy pychy, i co? Da się żyć?
No da się żyć.
Jak łapska trzymają z dala świadkowie Jehowy, nie manipulują to da się żyć.
Ok. 10 lat ostrego OSTRACYZMU.

Mało???

Wybudzajcie świadkowie Jehowy tu aktywni na Forum, wybudzajcie bliskich, ale dajcie spokojnie żyć i funkcjonować na Forum innym z godnością, a nie  wpieraniem poczucia winy za przyszłych nie wybudzonych.
 Zaczynam zastanawiać się, czy tu jakieś wtyki z Nadarzyna czasem nie są zainstalowane, albo jakaś inicjatywa, jakiegoś zboru, by zaburzyć pokój i spokój.
Zasiać niezgodę.
Na nikogo palcem, czy z  Nicka nie wskazuje, żeby nie było!
Wczoraj mi taka myśl przebiegła, a nieuzasadniona nie jest.
Do jakich podłości są zdolni niektórzy świadkowie Jehowy, macie tu dowody, a  ci z Nadarzyna, to już pokazali nie raz, że godni zaufania nie są.
 I proszę wziąć  poprawkę, że nie mam na myśli wszyskich świadków Jehowy, a tych, którzy robią rzeczy naganne.
Zainstaluje się taki na Forum  zdobędzie czyjeś zaufanie, zasieje nie sam, a poprzez innego człowieka niezgodę, czy tak mogłoby być?
No mogłoby być, gdyż już na Forum świadkowie Jehowy z Nadarzyna, uczynili rzeczy niegodne, chyba nawet przestępcze, wyłudzanie danych?

Odpuszczam  używanie  słów  "sianie  nienawisci", bo się to utrwali, jak jakiś parszywy przekaz podprogowy.

 
To nieuzasadnione przerzucanie winy za ewentualnego w nieokreślonej przyszłości nie wybudzonego  swiadka Jehowy, stało się plaga na Forum.
To ciągnie się od kilku miesięcy i być może osiągnęło punkt krytyczny.

Proszę o wyrozumiałość,  jeżeli Ktoś z Was Szanowni Forumowicze czuje się dotknięty, tym o mąceniu na Forum, to przepraszam, jednak szczerze niepokoi mnie to, co się od kilku miesięcy dzieje tutaj w temacie szkodzacych  "odstępców".

Dobranoc.
« Ostatnia zmiana: 09 Marzec, 2022, 22:07 wysłana przez abece »


Offline Technolog

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #72 dnia: 09 Marzec, 2022, 21:59 »
   Technologu.

   Nigdy nie byłam i nie jestem za wulgarnym i agresywnym propagowaniem czegokolwiek, prawd o tej sekcie też!!!

   Co do legalności tych działań, to nie wiesz, jak to wygląda.
(...)
Ok, przyjmuję, doczytałem później.

Ale co do legalności?
Czy ty poważnie myślisz, że jakiś zarząd dróg wydał pozwolenie na oklejanie przystanków tym fuckiem i innymi plakatami tego typu? Polska już dawno wyrosła z tego typu ogłoszeń przyklejanych na przystankach.

Dość obwiniania faktycznych  poszkodowanych  EX świadków.
https://pl.wikipedia.org/wiki/A_u_was_Murzynów_biją!
Wróć do pierwszego posta w wątku i drugiego napisanego specjalnie dla Ciebie.
To jest temat wątku.
« Ostatnia zmiana: 09 Marzec, 2022, 22:00 wysłana przez Technolog »


Offline abece

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #73 dnia: 09 Marzec, 2022, 22:12 »
https://pl.wikipedia.org/wiki/A_u_was_Murzynów_biją!
Wróć do pierwszego posta w wątku i drugiego napisanego specjalnie dla Ciebie.
To jest temat wątku.
Możesz jaśniej Technologu?
Albo nie, dla mnie jasne już.
O co Ci chodzi, dlaczego wklejasz linka o "biciu Murzy@#w?
Przecież to prawda o poszkodowanych byłych świadkach Jehowy.



Nie godzi się Technologu, wklejać takiego linka.
To są dramaty, nie żarty.
W ogóle bardzo nie na miejscu było, podanie tego linka.
Po Tobie nie spodziewałam się, takiego zachowania.

Wystarczająco udzieliłam odpowiedzi, podałam przykładów jak świadkowie Jehowy niszczą rodziny i pojedynczych ludzi.
Malo???
Wróć Ty, tam gdzie przeczytasz.
Dobrej nocy.
« Ostatnia zmiana: 09 Marzec, 2022, 22:22 wysłana przez abece »


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 297
  • Polubień: 2231
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #74 dnia: 09 Marzec, 2022, 22:16 »
Dzieci od niemowlęctwa uczmy agresji by umiały sobie radzić z innymi agresorami.

Nie, od niemowlęctwa to je oduczamy.
Człowiek jest najbardziej agresywny właśnie w okresie wczesnego dzieciństwa.

Tak, może dla zwierząt, które mają instykt to jest naturalne i dobre.
Umiar w agresji? Gdzie jest granica? Jak dostaniesz cytuję "w pysk", bo zerwałeś gryzmoły Batnasekte to już przegiął czy jeszcze nie?
Czy nazwanie kogoś cytuję "skurwysyn" (1) oznacza syna k**** (kobiety lekkich obyczajów), jak to robi Batnasekte to już przegięcie czy jednak obrażanie czyjejś matki mieści się w granicy umiaru?

Nie wiem z jakiej pozycji do Ciebie przemawiać, ale przyjmę wersję chrześcijańską:
"To chcesz powiedzieć, że Jezus zgrzeszył, kiedy agresywnie pogonił kupców w świątynią?
I to batem, niczym tu sądzony batnasektę"