Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?  (Przeczytany 3420 razy)

Offline Technolog

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #75 dnia: 09 Marzec, 2022, 22:18 »
Możesz jaśniej Technologu?
Bardzo proszę, o co Ci chodzi, dlaczego wklejasz linka o "biciu Murzy@#w?
Nie godzi się Technologu.
Wystarczająco udzieliłam odpowiedzi.
Wróć Ty do nich.
 Dobrej nocy.
Już mi się nie chce tłumaczyć, ale proszę bardzo.
Cytuj
Żartobliwe określenie sofizmatu polegającego na próbie odpierania argumentów lub zarzutów w dyskusji poprzez bezpośrednią krytykę dyskutanta, również w kwestiach niezwiązanych z tematem dyskusji. Celem takiego ataku jest podważenie moralnego prawa przeciwnika w dyskusji do formułowania zarzutów bądź skierowania dyskusji na inny temat.

Tak wygląda ta dyskusja w tym wątku, jak i w wielu innych.


Offline abece

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #76 dnia: 09 Marzec, 2022, 22:24 »
Już mi się nie chce tłumaczyć, ale proszę bardzo.
Tak wygląda ta dyskusja w tym wątku, jak i w wielu innych.
Czy mnie się chce tłumaczyć?
Tłumaczę.
No to pociągniemy dyskusje.
By wilk był syty i owca cała.
Już dobrze?
No i dalej nie wiem o co Ci chodzi.
Przeczytałam, rozumiem, ale konkrety. A nie wkleisz link  i ja co z tym mam robić?
Wyraz się swoimi słowami, a nie będziesz wysługiwał się linkiem.
Napisz o co Ci chodzi i nie baw się ze mną w Ciu Ciu  Babkę.
Bo właśnie tego się po Tobie nie spodziewałam, takiego właśnie zachowania.
I vice versa, tak się  tu dyskutuje.
To Twoje zwątpienie, wyrażone, że tak tu wygląda dyskusja, to niepotrzebnie, to Ty mnie nie zrozumiałeś, to ja zwatpilam w Ciebie, widząc tylko link.
Rozumiesz, co to jest jasno i klarownie swoimi słowami wyrazić to o co Ci chodzi?
Zapewne tak.
Daj wyraźne dane, gdzie kto kogo krytykuje, gdzie kto, czyje argumenty odpiera, kto, co, kiedy, dlaczego i tak dalej.
Dyskutuj. Chciałeś.

Nic nie zmieni faktu, ten wklejony link przez Ciebie nie zmieni prawdy,  że świadkowie Jehowy czynią szkody.
Mnie i tysiącom takie uczynili.
 
Tyle zniszczonych rodzin, tysiące zgwalconych, molestowanych dzieci, przez pedofilów świadków Jehowy.
A ty mi tu link.
Naprawdę Technologu, po Tobie nie spodziewałam się.
Samobójstwa z powodu odrzucenia przez rodziny, gdy świadkowie Jehowy stosują ostracyzm.
Co Ty z tym linkiem, w obliczu takich dramatów ludzkich.
Sama znałam osobiście dwie osoby świadków Jehowy, którzy popełnili samobójstwa, a ty mi tu taki link.
Mężczyzna samobójstwo, były już świadek Jehowy.
Dziewczyna, ładna, piękna, młoda, samobójstwo.
 No i tak wygląda dyskusja tutaj.
Wklei link i co to ma być.  To ma być dyskusja, wklejenie linka?
 W mojej ocenie Technologu to za mało.
A jak wiele prób samobójczych wśród byłych i aktywnych świadków Jehowy było?

Ilu świadków Jehowy korzysta z pomocy psychiatrów, psychologów, psychoterapeutów.
Ja znam wielu, wielu załamanych aktywnych świadków Jehowy, którzy nie radzą sobie z podwójnymi odważnikami w orgu.
Siegaja po alkohol, by stłumić ból emocjonalny.

Mało???

Tak, wszystko pięknie na obrazkach w strażnicach.

Trudno, boli, prawda boli.

I tak, jak napisała Matylda, nie ma prawa nikt z czynnych, pół czynnych, ćwierć czynnych świadków Jehowy, zadać, czy oczekiwac, że Ci, których świadki skrzywdzili, będziemy mieć do nich szacunek, nie Technologu, na białe nie będziemy mówić, że to czarne.

 Ty, Technologu kogoś wybudzasz ze swoich bliskich, czy przyjaciół?

Jesteś aktywnym świadkiem Jehowy, czy pół aktywnym? 

Czy może jesteś tak zwanym "odstępca"?

Tik tak, Tik tak.
Mimo wszystko.
Miłej spokojnej nocki Technologu.
Dobranoc Forumowicze.
« Ostatnia zmiana: 09 Marzec, 2022, 23:24 wysłana przez abece »


Offline abece

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #77 dnia: 09 Marzec, 2022, 23:35 »
Czy mnie się chce tłumaczyć?
Tłumaczę.
No to pociągniemy dyskusje.
By wilk był syty i owca cała.
Już dobrze?
No i dalej nie wiem o co Ci chodzi.
Przeczytałam, rozumiem, ale konkrety. A nie wkleisz link  i ja co z tym mam robić?
Wyraz się swoimi słowami, a nie będziesz wysługiwał się linkiem.
Napisz o co Ci chodzi i nie baw się ze mną w Ciu Ciu  Babkę.
Bo właśnie tego się po Tobie nie spodziewałam, takiego właśnie zachowania.
I vice versa, tak się  tu dyskutuje.
To Twoje zwątpienie, wyrażone, że tak tu wygląda dyskusja, to niepotrzebnie, to Ty mnie nie zrozumiałeś, to ja zwatpilam w Ciebie, widząc tylko link.
Rozumiesz, co to jest jasno i klarownie swoimi słowami wyrazić to o co Ci chodzi?
Zapewne tak.
Daj wyraźne dane, gdzie kto kogo krytykuje, gdzie kto, czyje argumenty odpiera, kto, co, kiedy, dlaczego i tak dalej.
Dyskutuj. Chciałeś.

Nic nie zmieni faktu, ten wklejony link przez Ciebie nie zmieni prawdy,  że świadkowie Jehowy czynią szkody.
Mnie i tysiącom takie uczynili.
 
Tyle zniszczonych rodzin, tysiące zgwalconych, molestowanych dzieci, przez pedofilów świadków Jehowy.
A ty mi tu link.
Naprawdę Technologu, po Tobie nie spodziewałam się.
Samobójstwa z powodu odrzucenia przez rodziny, gdy świadkowie Jehowy stosują ostracyzm.
Co Ty z tym linkiem, w obliczu takich dramatów ludzkich.
Sama znałam osobiście dwie osoby świadków Jehowy, którzy popełnili samobójstwa, a ty mi tu taki link.
Mężczyzna samobójstwo, były już świadek Jehowy.
Dziewczyna, ładna, piękna, młoda, samobójstwo.
 No i tak wygląda dyskusja tutaj.
Wklei link i co to ma być.  To ma być dyskusja, wklejenie linka?
 W mojej ocenie Technologu to za mało.
A jak wiele prób samobójczych wśród byłych i aktywnych świadków Jehowy było?

Ilu świadków Jehowy korzysta z pomocy psychiatrów, psychologów, psychoterapeutów.
Ja znam wielu, wielu załamanych aktywnych świadków Jehowy, którzy nie radzą sobie z podwójnymi odważnikami w orgu.
Siegaja po alkohol, by stłumić ból emocjonalny.

Mało???

Tak, wszystko pięknie na obrazkach w strażnicach.

Trudno, boli, prawda boli.

I tak, jak napisała Matylda, nie ma prawa nikt z czynnych, pół czynnych, ćwierć czynnych świadków Jehowy, ządać, czy oczekiwac, że Ci, których świadki skrzywdzili, będziemy mieć do nich szacunek, nie Technologu, na białe nie będziemy mówić, że to czarne.
To na wykładzie prowadzący wykład niedzielny  powiedział, że jak niewolnik mówi, że czarne jest białe, to mamy (świadkowie Jehowy) uznać, że czarne jest białe.
No proszę, nie róbmy z ludzi niepełnosprawnych umysłowo.



 Ty, Technologu kogoś wybudzasz ze swoich bliskich, czy przyjaciół?

Jesteś aktywnym świadkiem Jehowy, czy pół aktywnym? 

Czy może jesteś tak zwanym "odstępca"?

Tik tak, Tik tak.
Mimo wszystko.
Miłej spokojnej nocki Technologu.
Dobranoc Forumowicze.


Offline Profesor Tutka

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #78 dnia: 10 Marzec, 2022, 05:28 »
Skoro pośrednio zostałem wywołany do tablicy.....
Moja filozofia jest taka:najczęściej nikt nie zmuszał Ciebie do wstąpienia w szeregi
Organizacji(pomijam układ rodzice i dzieci).Zaufałeś  komuś kto miał ci wskazać własciwą drogę i pojechałeś na manowce.(to tak trochę jak z książki Bedziesz mogł żyć wiecznie)
Jeżeli przyjmiemy że:
1.Wszystkie religie są niezbyt dobre(eufemizm) oraz
2.W kazdej religii jest podobna ilość złodziei,rozwodników czy osób które stosują przemoc w rodzinie.
Jeżeli się z tym zgadzasz to powinnaś zaakceptować fakt że wszędzie może jest tak samo lub bardzo podobnie.
 
Jestem przekonany, że to ci jest pisane na forum to tylko i wyłącznie prawda i tylko prawda,choć zapewne każdy widział wpisy które od razu wygladały jak totalna bzdura.Wiadomo pedofilia,rozbijanie rodzin to niepodważalny fakt.Niepodważalny.Nie o tym ten wpis.

Bywa jednak tak, że niektóre krzywdy są nieco wyolbrzymione.Np:ktoś był krótko w Organizacji,doznał wielu krzywd(albo i nie) nie potrafi  o tym zapomnieć i przez nastepne 30 lat to rozpamiętuje,niszcząc siebie i podsycając ciągle nienawiść do innych to dla mnie nie jest zrozumiałe, bo szkoda życia.
Każdy słyszał o ludziach którzy odczuli zło wyrządzone przez innych i nie potrafią przejść nad tym do porządku(Hrabia Monte Christo)

Przyłaczasz się do Organizacji dla korzyści,niestety.Bo życie wieczne,własny dom,raj to są korzyści które kiedyś być może uzyskasz(albo i nie).Władza nad innymi to też korzyść,pamiętam też forumowicza który pisał że (chyba)jest w organizacji dla spadku po rodzicach.To też jakaś korzyść(nie potępiam,raczej cenię za pragmatyzm)

A teraz do brzegu:
Jeżeli przyjmiemy że lekarz leczy,złodziej kradnie a religia może mamić ludzi to wtedy jest wszystko jasne.Jeżeli przyjmiemy że taki sam procent starszych jak i księzy to osoby zawistne, nieszczere lub zgoła głupie to bedzie nam łatwiej.

Nie bądz jak Monte Christo(on się w końcu opamiętał)

Ps:Co do tych szpiegów...Jezeli ktoś chce marnować życie  by czytać tyle postów (w wiekszości zapewne bardzo mądrych,choć zdarzaja się i inne) to jednak jest głupcem,i chyba należy mu współczuć.A poza tym, czy wszędzie są szpiedzy?
Ja nie czuję się ważny na tyle by mnie ktoś szpiegował ale może inni są inni.

« Ostatnia zmiana: 10 Marzec, 2022, 05:48 wysłana przez Profesor Tutka »


Offline Technolog

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #79 dnia: 10 Marzec, 2022, 06:27 »
Czy mnie się chce tłumaczyć?
Tłumaczę.
No to pociągniemy dyskusje.
By wilk był syty i owca cała.
Już dobrze?
No i dalej nie wiem o co Ci chodzi.

I właśnie o to mi chodzi. Cały ten twój ostatni post i poprzednie też jest tym "A u was biją".
Nie odnosisz się ani słowem do głównego tematu wątku, który tu przypomnę:

https://sjwp.pl/index.php?topic=11135.msg240939#msg240939
https://sjwp.pl/index.php?topic=11135.msg241147#msg241147
https://sjwp.pl/index.php?topic=11135.msg241238#msg241238

Zmieniasz temat i atakujesz dyskutanta czyli: SJ są tacy i owacy, a ty Technolog jesteś taki i owaki.
Niestety pokonujesz mnie doświadczeniem. Ja nie mam w zwyczaju prowadzenia dyskusji w ten sposób.
« Ostatnia zmiana: 10 Marzec, 2022, 06:38 wysłana przez Technolog »


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #80 dnia: 10 Marzec, 2022, 08:47 »
Czytam i czytam i zadaje sobie pytanie , jak to się stało , że zło dokonywane w białych rękawiczkach , przez ludzi w garniturach, pod krawatem jest MILSZE, MNIEJSZE  jest do zaakceptowania ?  a jak już ktoś wali  prosto z mostu  to już jest be??

Tych których mierzi taka forma jaką ma bat na sektę odsyłam do książki "Czego naprawdę uczy Biblia" rozdz 11
"Dlaczego Bóg dopuszcza cierpienia?"

Czego się dowiadujemy? że Bóg nie powoduje cierpień, On, żeby zdobyć władzę pozwala na zło . Nie, ON nie kala swoich rąk złem ON pozwala panom w garniturach krzywdzić tych którzy zadają pytanie Dlaczego ? ON w imię swojej władzy pozwala wykluczać , rozdzielać rodziny , skazywać na psychiczną i emocjonalną banicję tych którzy pytają Dlaczego? ON w imię swojej władzy pozwala panom w garniturach ukrywać pedofila , no bo potrzeba dwóch świadków ...a czy ON nie jest świadkiem ? ON nie widzi ? Nie, ON pozwala ukrywać pedofila w imię swojej władzy.

NO ale jak już pojawi się  tak cham, jak bat na sektę to już trzeba podnieść larum ! bo słowa które używa są za ostre ! niecenzuralne i tak strasznie krzywdzące , oj oj ,

A  dlaczego to drogi Technologu  i nie tylko, bierzesz sprawy w swoje ręce ? i próbujesz naprawiać to co Bóg dopuszcza?
Skoro Bóg dopuścił do tego by, CI którzy stale zadawali pytanie Dlaczego , którzy zostali okaleczeni emocjonalnie , którzy do tej pory doznają krzywdy od osób które nie zadają pytań .. by osoby które padły ofiarą pedofila , W KOŃCU  mają głos , mogą rozmawiać z podobnymi sobie , a co najważniejsze OBNAŻAJĄ te podłe uczynki wykonane w białych rękawiczkach ,

TY bierzesz sprawy w swoje ręce ? Dlaczego chcesz uciszyć te wszystkie głosy?
Dobrze TY nie chcesz uciszyć , TY chcesz żeby w sposób kulturalny , merytoryczny pokazać zło . OK zgadzam się ale
mnie życie nauczyło , że czasami tylko danie wpierdol zatrzymuje oprawcę .
 Takie zwykłe patrzenie prosto w oczy bogobojnemu sj przez "podłego odstępcę" już jest brutalne i niemoralne ... a co dopiero publiczne mówienie , pedofilii ; wykluczeniach ; samobójstwach ,w  świętej organizacji..To już niedopuszczalne trzeba uciszyć tych "kłamliwych odstępców" !

Daję lubika WSZYSTKIM piszącym tak jak  MATYLDA ; ESTERA ; ABECE

Oczywiście mam nadzieję , że batnasektę nie ma już takiego załamania by w swojej zapalczywości obnażania nie przekuł słów w czyny.
« Ostatnia zmiana: 10 Marzec, 2022, 08:54 wysłana przez Dorkas »
Dziś wiem więcej niż wczoraj


Offline Blue

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #81 dnia: 10 Marzec, 2022, 08:55 »
   Możesz mi powiedzieć, skąd takie wnioski wyciągnąłeś?
   To znaczy w kwestii, że Batnasektę nie został skrzywdzony?
   Tak z góry to założyłeś?
   Czy masz konkretne informacje w tej materii?
   Możesz coś w tym temacie?

Podtrzymujec to co napisałem, ale czuję się w obowiązku by to objaśnić:
Niezależnie od tego, jak batanasekte został skrzywdzony, nie daje mu to prawa do systematycznego siania nienawiści. Można zrozumieć człowieka, który pod wpływem emocji unosi się i daje wyraz urazowi. Nie sposób jednak akceptować kogoś, kto pod pozorem walki o sprawiedliwości uprawia przez lata propagowanie nienawiść do jakiejkolwiek grupy ludzi - w tym do ŚJ.

I właśnie o to mi chodzi. Cały ten twój ostatni post i poprzednie też jest tym "A u was biją".
Nie odnosisz się ani słowem do głównego tematu wątku, który tu przypomnę:
(...)
Zmieniasz temat i atakujesz dyskutanta czyli: SJ są tacy i owacy, a ty Technolog jesteś taki i owaki.
Niestety pokonujesz mnie doświadczeniem. Ja nie mam w zwyczaju prowadzenia dyskusji w ten sposób.

A nie mówiłem, że dyskusja z abece to niezwykle irytujący sposób marnowania czasu?


Offline abece

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #82 dnia: 10 Marzec, 2022, 11:07 »
I właśnie o to mi chodzi. Cały ten twój ostatni post i poprzednie też jest tym "A u was biją".
Nie odnosisz się ani słowem do głównego tematu wątku, który tu przypomnę:

https://sjwp.pl/index.php?topic=11135.msg240939#msg240939
https://sjwp.pl/index.php?topic=11135.msg241147#msg241147
https://sjwp.pl/index.php?topic=11135.msg241238#msg241238

Zmieniasz temat i atakujesz dyskutanta czyli: SJ są tacy i owacy, a ty Technolog jesteś taki i owaki.
Niestety pokonujesz mnie doświadczeniem. Ja nie mam w zwyczaju prowadzenia dyskusji w ten sposób.

Nie odnosisz się ani słowem do głównego tematu wątku, który tu przypomnę:


Dzień dobry Technologu.
To nie jest prawda, że nie odnoszę się ani słowem do głównego tematu wątku.
Przypominam:

https://sjwp.pl/napisz-my-znajdziemy-odpowiedni-dzial/jak-dlugo-administracja-bedzie-dopuszczac-agresje-batnasekte/15/


Temat wątku zaczął zmieniać Blue, do niego miej żal/ pretensję.
Przypominam:
I tak, atakuje Cię personalnie - to znaczy wszem i wobec ogłaszam swoją tezę, że jesteś tyle sam warty co batnasekte, broniąc jego i jemu podobnych. Dowodem niech będzie ten temat. Cóż z tego, że mówisz iż pada, gdy plujesz w twarz?
(...)
batnasekte już dawno powinnien zostać WYWALONY NA ZBITY PYSK.

Na co przypominam, Moderacja zwraca uwagę tu:

Czy z każdego wątku trzeba zrobić mordownię? Ludzie, przestańcie sobie skakać do oczu! Po co to? Czy i ten wątek trzeba zamknąć, bo zaczynają się wycieczki personalne? Czy jak zamknę ten wątek to będzie spokój? Czy mordobicie przeniesie się gdzie indziej. Może co niektórzy na boks, albo inne sztuki walki się zapiszą? Tam boksując worek, albo sparingując z przeciwnikiem, można pozbyć się frustracji.
Proszę, nie doprowadźcie do tego, że zamknę ten wątek, bo robi się z niego zwykły ściek!

https://sjwp.pl/napisz-my-znajdziemy-odpowiedni-dzial/jak-dlugo-administracja-bedzie-dopuszczac-agresje-batnasekte/45/


Zmieniasz temat i atakujesz dyskutanta czyli: SJ są tacy i owacy, a ty Technolog jesteś taki i owaki.
Niestety pokonujesz mnie doświadczeniem. Ja nie mam w zwyczaju prowadzenia dyskusji w ten sposób.

Technologu, świadkowie Jehowy są tacy i owacy, nie są jedną fizyczną masą sklejoną, są tacy i owacy.

Ty też jesteś taki i owaki, ja jestem taka i owaka, każdy człowiek, jest taki i owaki.


Ten link Technologu o "biciu Murz#@ów" w odniesieniu do tysięcy pokrzywdzonych przez czynnych świadków Jehowy!  tysiecy zgwałconych dzieci przez pedofilów świadków Jehowy ukrywanych w zborach! uznaję za jakąś kpinę!
To jest prawda świadkowie Jehowy krzywdzą!
Byś się  nie czepił, to świadkowie Jehowy krzywdzą! Ci, świadkowie Jehowy, którzy dopuszczają się czynienia TYCH  i OWYCH  krzywd! to nie wszyscy świadkowie Jehowy!
I nie zaczynaj o zmianie tematu, gdyż TY również jesteś przyczynkiem, do OWEJ zmiany, podając TAKI link!

Ani Ty Technologu, ani nikt inny nie zmyje nawet najmniejszej winy, jaką ponosi organizacja świadków Jehowy za wyrządzone cierpienia, krzywdy, gwałty, kłamstwa, fałsz, niezawinione śmierci, rozbite rodziny, samobójstwa, STOSOWANIE PARSZYWEGO  OSTRACYZMU!

Tysiące dowodów!

I Ty Technologu pokonujesz mnie, nie tylko przewrócisz pionki na szachownicy, do tego jeszcze ukręcisz łepek gołębiowi, i roztrzaskasz szachownicę.

Byłoby naprawdę spokojniej, milej, przyjemniej, gdyby świadkowie Jehowy nie atakowali "odstępców".

To, co?
Dobrego , miłego dnia Drodzy Forumowicze. :)





PS.
Dorkas, zgadzam się z Twoim postem całkowicie!

Słuszne, celne uwagi, spostrzeżenia i przykłady!

Dziękuję, dziękuję, że zabrałaś głos w tym wątku.
« Ostatnia zmiana: 10 Marzec, 2022, 11:51 wysłana przez abece »


Offline Estera

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #83 dnia: 10 Marzec, 2022, 15:41 »
Jak długo administracja i moderacja będzie dopuszczać agresję/hejtowanie/mowę nienawiści użytkownika batnasekte?
Jak długo będzie promować nielegalne i szkodzące w estetykę publiczną działania takie jak rozklejanie plakatów na szybach przystanków?(...)
Siedzisz sobie na przystanku, czekasz na autobus i musisz oglądać dłoń ułożoną do znaku "fuck you",
bo jakiś facet rozkleja plakaty, bo mu się nudzi.

   Technologu.
   Tak abace wysyłałeś do swojego pierwszego wpisu.
   Postanowiłam i ja tu zajrzeć i bliżej się mu przyjrzeć, panie starszy zboru.
   I tak się zastanowiłam chwilkę dłużej nad Twoimi motywami założenia tego wątku.
   Z takim frontalnym atakiem akurat na batanasektę osoby, która obecnie jako prawie jedyna cokolwiek pisze o swojej odstępczej działalności.
   Widzę, że dobrze zorientowany jesteś, w jakich okolicach są rozklejane plakaty (z dalszych Twoich wpisów tu)
   Więc prawdopodobnie gdzieś tam blisko jesteś obserwatorem tych całych akcji batanasektę.
   Wydaje mi się (jeśli się mylę, to mnie skoryguj) że raczej wkurza Cię to, że ktoś obnaża niechlubne praktyki strażnicy.
   I tam musi się dziać grubo na Twoim pastwisku.
   Nie dość, że nowi ludzie się może nie pojawiają.
   To może w zborach bracia otwierają oczy na to w czym tkwią i odchodzą.
   A to, tak nadgorliwego i ambitnego pasterza, może naprawdę wkurzać, tym bardziej, że okazuje się, że jesteś bezsilny.
   I do tego stopnia bezsilny, że postanowiłeś aż pod przykrywką estetyki otoczenia i siania wulgaryzmów założyć ten wątek.
   Dobre, dobre, pomysł był dobry, ale chyba mało skuteczny.
   Bo raczej batnasektę swojej działalności, z tego co widać, nie zaprzestanie.
   A raczej może ją wzmocni.

   A jeśli dodatkowo jesteś nadal starszym w zborze, to po prostu nie możesz tego strawić, że ktoś ma odwagę zarysowywać to kryształowe oblicze jw.org.
   I raczej stawiałabym, że nie chodzi tu o zamartwianie się i zachowanie jakiejkolwiek estetyki na przystankach.
   A raczej o to, że być może ludzie odpowiednio do informacji o tej sekcie reagują i macie poważne problemy z pokazaniem swoich twarzy jako śj.
   Pisałeś też z zaniepokojeniem, o zrywaniu plakatów i groźbach batanasektę, co zrobi z człowiekiem takim, jak go spotka.
   Może sam zrywasz te plakaty i akurat może tylko te, które dotyczą tej sekty.
   A jeśli masz zapędy władczo-apodyktyczne, zapewne bardzo Ci się ta dzialalność nie podoba.
   I byłoby Ci bardzo na rękę jako pasterzowi, gdyby batnasektę wystraszył się tego co tu nawypisywałeś i przestał bruździć zborowi.
 

   Na plakatach, nie zauważyłam, żeby gdzieś było słowo "sQ...syny".
   To co zakreśliłeś w swoim pierwszym wpisie, to prawdopodobnie zapis pliku na komputerze batanasektę.
   Ale nie jestem zwolennikiem, żeby nawet w takiej postaci, wulgarne treści się tu ukazywały, tu trzeba by było pouczyć batanasektę.
   I tak ogólnie mówiąc, czy Ty postawiłeś się na miejsce policji, straży miejskiej, że tak martwisz się o jakieś pozwolenia na rozklejanie plakatów?
   Czy płacenie za wystawione jakieś może mandaty, jeśli takie były, czy będą?
   To chyba raczej nie Twoja sprawa, są od tego odpowiednie służby.
   Chyba, że za punkt honoru sobie obrałeś, że za wszelką cenę zdemaskujesz batanasektę.
   Jeśli nawet w jakiś sposób jest to nielegalne, jak twierdzisz, to czy to jest to Twoje zmartwienie?
   Co taki nadgorliwy jesteś w tych swoich obawach?
   A organizacja, to zawsze działa legalnie?
   A jak wyglądała sprawa z wózkami?
   W niedozwolonych miejscach?
   A jak wygląda działalność obecnie w Rosji w czasie delegalizacji tej sekty?
   Legalnie spotykają się po piwnicach, organizują zebrania i potajemne akcje głoszenia?
   Wiemy jaka jest odpowiedź, więc tak nie szafuj tym słowem "legalnie", bo dla strażnicy też wystaje brudny kołnierz w tej kwestii.
   I różne śmiertelne i nieśmiertelne brudy za paznokciami !!!!!!!
   A jak śj zostawiali w skrzynkach pocztowych swoje zaproszenia, traktaty i inne wydruki w czasach kampanii różnych?
   A potem to masowo rozwiewał wiatr i zaśmiecał otoczenie, to nie psuto tym estetyki otoczenia?
   Jak już tak martwisz się o estetykę przystanków w swojej okolicy?
   Jakoś tego to chyba nie zauważasz, a powinieneś, skoro taki gorliwy jesteś  :'( :'(
   I jak Cię drażnią odstępcze działania, o których tu jest mowa, to co tu w ogóle jako starszy śj robisz?
   W jakim celu tu jesteś na tym forum, skoro okazuje się, że tak zaciekle bronisz strażnicy?
   A napadasz pokrzywdzonych odstępców praktykami tej świętej, jedynej?
   Zarzucasz batunasektę, brak merytoryki, a Ty sam co robisz?
   Nie atakujesz go personalnie?
   Nie tworzysz o Nim kłamstw?
   Wystarczy poczytać Twoje wpisy tu.
   A przecież nie znasz tego człowieka, nie wiesz kto to jest?
   I jak został skrzywdzony przez tę sektę, może nawet przez Twoje grono starszych?
   Zabrakło Ci merytorycznych argumentów, że atakujesz  Jego działalność?
   Spójrz dokładnie za okno jw.org.
   I odpowiedz sobie na wyżej zadane pytania.

   Trudno oczekiwać tego, że ofiara będzie uśmiechała się do kata!!!

   A jeśli strażnica w przypadku batanasektę przyczyniła się może do śmierci któregoś z członków Jego rodziny!
   To co?
   Batnasektę ma odczuwać jakąś litość dla tej organizacji?
   Powiedzieć, że deszczyk pada, jak ktoś opluł Go i Jego rodzinę?
   Wiele różnych treści ukazuje się w różnych miejscach.
   Pisanie spray'em wulgaryzmów, powszechne.
   Czy z równie wielką zaciekłością i wrażliwością na piękno okolicy, Technologu, walczysz z tym o estetykę swojej okolicy?
   Czy raczej chcesz z ambicji jako starszego, wyśledzić, kim jest ta "wsza"  :'( :'( batnasektę, żeby może nawet wsadzić go do pierdla.
   Pomyśl, pomyśl, co Ty tutaj robisz?
   To tylko moje takie luźne refleksje.
   Przemyślenia i wnioski.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline abece

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #84 dnia: 10 Marzec, 2022, 16:34 »
   Technologu.
   Tak abace wysyłałeś do swojego pierwszego wpisu.
   Postanowiłam i ja tu zajrzeć i bliżej się mu przyjrzeć, panie starszy zboru.
   I tak się zastanowiłam chwilkę dłużej nad Twoimi motywami założenia tego wątku.
   Z takim frontalnym atakiem akurat na batanasektę osoby, która obecnie jako prawie jedyna cokolwiek pisze o swojej odstępczej działalności.
   Widzę, że dobrze zorientowany jesteś, w jakich okolicach są rozklejane plakaty (z dalszych Twoich wpisów tu)
   Więc prawdopodobnie gdzieś tam blisko jesteś obserwatorem tych całych akcji batanasektę.
   Wydaje mi się (jeśli się mylę, to mnie skoryguj) że raczej wkurza Cię to, że ktoś obnaża niechlubne praktyki strażnicy.
   I tam musi się dziać grubo na Twoim pastwisku.
   Nie dość, że nowi ludzie się może nie pojawiają.
   To może w zborach bracia otwierają oczy na to w czym tkwią i odchodzą.
   A to, tak nadgorliwego i ambitnego pasterza, może naprawdę wkurzać, tym bardziej, że okazuje się, że jesteś bezsilny.
   I do tego stopnia bezsilny, że postanowiłeś aż pod przykrywką estetyki otoczenia i siania wulgaryzmów założyć ten wątek.
   Dobre, dobre, pomysł był dobry, ale chyba mało skuteczny.
   Bo raczej batnasektę swojej działalności, z tego co widać, nie zaprzestanie.
   A raczej może ją wzmocni.

   A jeśli dodatkowo jesteś nadal starszym w zborze, to po prostu nie możesz tego strawić, że ktoś ma odwagę zarysowywać to kryształowe oblicze jw.org.
   I raczej stawiałabym, że nie chodzi tu o zamartwianie się i zachowanie jakiejkolwiek estetyki na przystankach.
   A raczej o to, że być może ludzie odpowiednio do informacji o tej sekcie reagują i macie poważne problemy z pokazaniem swoich twarzy jako śj.
   Pisałeś też z zaniepokojeniem, o zrywaniu plakatów i groźbach batanasektę, co zrobi z człowiekiem takim, jak go spotka.
   Może sam zrywasz te plakaty i akurat może tylko te, które dotyczą tej sekty.
   A jeśli masz zapędy władczo-apodyktyczne, zapewne bardzo Ci się ta dzialalność nie podoba.
   I byłoby Ci bardzo na rękę jako pasterzowi, gdyby batnasektę wystraszył się tego co tu nawypisywałeś i przestał bruździć zborowi.
 

   Na plakatach, nie zauważyłam, żeby gdzieś było słowo "sQ...syny".
   To co zakreśliłeś w swoim pierwszym wpisie, to prawdopodobnie zapis pliku na komputerze batanasektę.
   Ale nie jestem zwolennikiem, żeby nawet w takiej postaci, wulgarne treści się tu ukazywały, tu trzeba by było pouczyć batanasektę.
   I tak ogólnie mówiąc, czy Ty postawiłeś się na miejsce policji, straży miejskiej, że tak martwisz się o jakieś pozwolenia na rozklejanie plakatów?
   Czy płacenie za wystawione jakieś może mandaty, jeśli takie były, czy będą?
   To chyba raczej nie Twoja sprawa, są od tego odpowiednie służby.
   Chyba, że za punkt honoru sobie obrałeś, że za wszelką cenę zdemaskujesz batanasektę.
   Jeśli nawet w jakiś sposób jest to nielegalne, jak twierdzisz, to czy to jest to Twoje zmartwienie?
   Co taki nadgorliwy jesteś w tych swoich obawach?
   A organizacja, to zawsze działa legalnie?
   A jak wyglądała sprawa z wózkami?
   W niedozwolonych miejscach?
   A jak wygląda działalność obecnie w Rosji w czasie delegalizacji tej sekty?
   Legalnie spotykają się po piwnicach, organizują zebrania i potajemne akcje głoszenia?
   Wiemy jaka jest odpowiedź, więc tak nie szafuj tym słowem "legalnie", bo dla strażnicy też wystaje brudny kołnierz w tej kwestii.
   I różne śmiertelne i nieśmiertelne brudy za paznokciami !!!!!!!
   A jak śj zostawiali w skrzynkach pocztowych swoje zaproszenia, traktaty i inne wydruki w czasach kampanii różnych?
   A potem to masowo rozwiewał wiatr i zaśmiecał otoczenie, to nie psuto tym estetyki otoczenia?
   Jak już tak martwisz się o estetykę przystanków w swojej okolicy?
   Jakoś tego to chyba nie zauważasz, a powinieneś, skoro taki gorliwy jesteś  :'( :'(
   I jak Cię drażnią odstępcze działania, o których tu jest mowa, to co tu w ogóle jako starszy śj robisz?
   W jakim celu tu jesteś na tym forum, skoro okazuje się, że tak zaciekle bronisz strażnicy?
   A napadasz pokrzywdzonych odstępców praktykami tej świętej, jedynej?
   Zarzucasz batunasektę, brak merytoryki, a Ty sam co robisz?
   Nie atakujesz go personalnie?
   Nie tworzysz o Nim kłamstw?
   Wystarczy poczytać Twoje wpisy tu.
   A przecież nie znasz tego człowieka, nie wiesz kto to jest?
   I jak został skrzywdzony przez tę sektę, może nawet przez Twoje grono starszych?
   Zabrakło Ci merytorycznych argumentów, że atakujesz  Jego działalność?
   Spójrz dokładnie za okno jw.org.
   I odpowiedz sobie na wyżej zadane pytania.

   Trudno oczekiwać tego, że ofiara będzie uśmiechała się do kata!!!

   A jeśli strażnica w przypadku batanasektę przyczyniła się może do śmierci któregoś z członków Jego rodziny!
   To co?
   Batnasektę ma odczuwać jakąś litość dla tej organizacji?
   Powiedzieć, że deszczyk pada, jak ktoś opluł Go i Jego rodzinę?
   Wiele różnych treści ukazuje się w różnych miejscach.
   Pisanie spray'em wulgaryzmów, powszechne.
   Czy z równie wielką zaciekłością i wrażliwością na piękno okolicy, Technologu, walczysz z tym o estetykę swojej okolicy?
   Czy raczej chcesz z ambicji jako starszego, wyśledzić, kim jest ta "wsza"  :'( :'( batnasektę, żeby może nawet wsadzić go do pierdla.
   Pomyśl, pomyśl, co Ty tutaj robisz?
   To tylko moje takie luźne refleksje.
   Przemyślenia i wnioski.
Esterko napisałaś do Technologa merytorycznie, grzecznie, logicznie, analitycznie, konkretnie, z głęboką wnikliwością, sensownymi pytaniami dającymi do myślenia, oczywistymi przykładami.

Podziwiam, gratuluję i dziękuję w swoim imieniu, jako pokrzywdzonej, a także w imieniu  WSZYSTKICH OFIAR ORGANIZACJI ŚWIADKÓW JEHOWY.

Serdeczności.

PS.
Technolog  jest czynnym starszym zboru świadków Jehowy, jak piszesz, a pytałam Go, by pomogło mi to może znależć wyjaśnienie
dlaczego do  mnie z tym linkiem zagaił, że ja atakuję świadków Jehowy, sparafrazuję  "że tu biją w domyśle świadków?" "że ja się skarżę na to bicie?", " , "ja biję świadków jehowy w cudzysłowie?" czy co?
Taka zabawa w kotka i myszkę.
Dlatego prosiłam, by napisał o co mu chodzi, bo interpretacji może być kilka, nawet kilkanaście tego linka, można użyć w odwrotnych znaczeniach, lub podczepić do czegokolwiek w zależność, co się będzie chciało osiągnąć.
Zdzierżyć trudno, odwracanie kota ogonem przez świadków Jehowy, jak mnie tam to baaaaaaaaaaaaaaardzo  męczyło.
Prawda o świadkach Jehowy, jako grupie religijnej nie jest atakiem Technologu, po co to zawołanie "a tutaj biją"?
Niektórzy z świadków Jehowy długo, a nawet nigdy się z tym nie pogodzą, mam to z swoimi rodzinnymi świadkami Jehowy, co by nie powiedzieć, co by nie pokazać nawet z ich strażnic, czy stronki, to co mówi/ pokazuje "odstępca",  to zawsze, za każdym razem słyszałam, że TO JEST ATAK NA ORGANIZACJE.

« Ostatnia zmiana: 10 Marzec, 2022, 16:42 wysłana przez abece »


Offline Technolog

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #85 dnia: 10 Marzec, 2022, 17:14 »
abece,
nie będę rozwlekał.
Nie chodzi ani o bicie, ani o Murzynów. Ale jeśli tego nie rozumiesz, trudno. Nie mój problem. Są ludzie, którzy doskonale rozumieją początek, cel i treść wątku, rozumieją treść zdania z dowcipu o czasach słusznie minionych, kontekst dlaczego to przytoczyłem.
Nie każdemu muszę i nie każdemu na szczęście trzeba to tłumaczyć.
« Ostatnia zmiana: 10 Marzec, 2022, 17:45 wysłana przez Technolog »


Offline sawaszi

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #86 dnia: 10 Marzec, 2022, 17:35 »
Popieram Technologa w interpretacji
-gdyż anormalnego zachowania Bata(ns) nie można tolerować tak sobie normalnie
- on zamienił 'kijek na scyzoryk' :-\
Potrzeba mu pilna : psychologa ze specjalizacją od zachowań dysocjalnych  :-\
Może mu Po Prostu ktoś pomoże ?
« Ostatnia zmiana: 10 Marzec, 2022, 17:51 wysłana przez sawaszi »


Offline abece

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #87 dnia: 10 Marzec, 2022, 17:42 »
abcdefghij,
nie będę rozwlekał.
Nie chodzi ani o bicie, ani o Murzynów. Ale jeśli tego nie rozumiesz, trudno. Nie mój problem. Są ludzie, którzy doskonale rozumieją początek, cel i treść wątku, rozumieją treść zdania z dowcipu o czasach słusznie minionych, kontekst dlaczego to przytoczyłem.
Nie każdemu muszę i nie każdemu na szczęście trzeba to tłumaczyć.
Technologu, ja rozumiem to i tamto.
Wszystko rozumiem.
To co było pod postem Esterki, to już nie była prośba, byś mi coś tłumaczył.



Spokojnie, jest oky.

To moje przemyślenia, gdy wcześniej Cię prosiłam, by może i lepiej Ciebie zrozumieć, dlaczego masz taką, a nie inną postawę wobec "odstępców".
To też nie mój problem, że nie rozumiesz mnie.
Podsumowanie, to luzne przemyślenia, chciałeś odpowiedziałeś , nie czekałam.
Podsumowanie pod "PS", to filozofia, przyjmij to tak. ;D z dodatkiem doświadczenia życiowego mojego i zwrot do Ciebie, że świadkowie Jehowy na prawdę o Organizacji świadków Jehowy, zawsze nazywają atakami.
Jesteś czynnym świadkiem Jehowy, starszym zboru i o to Cie pytałam.
Ja też chyba na szczęście odpuszczę.
Esterka ciekawy post napisała.
Dziękuję Technologu za odzew.
Powodzenia!

« Ostatnia zmiana: 10 Marzec, 2022, 17:53 wysłana przez abece »


Offline Technolog

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #88 dnia: 10 Marzec, 2022, 17:51 »
...dlaczego masz taką, a nie inną postawę wobec "odstępców".
..
Jaką "taką", a nie jaką "inną"?


« Ostatnia zmiana: 10 Marzec, 2022, 17:58 wysłana przez Technolog »


Offline abece

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #89 dnia: 10 Marzec, 2022, 17:55 »
Jaką "taką", a nie jaką "inną"?
Nie wiem, zakładam, że jakąś może masz?