Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?  (Przeczytany 3718 razy)

Offline janeczek

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #45 dnia: 08 Marzec, 2022, 19:50 »
Atak na organizacje się rozrasta obrona powinna sięgać też poza granice, w Niemczech też jest nienawiść zawierająca odebranie mienia Jehowy.
Gdyby nie było obrony organizacji dobra czyniących pokój i dobro, jak Jehowa wykonał by wyrok w armagedonie.
Nieraz sarkazm pomaga jak ofiarę z agresorem mylimy.

https://www.change.org/p/kultusministerien-entzug-köperschaftsstatus-für-zeugen-jehovas?fbclid=IwAR3uVYVpm6nzMpm84B5lNpA84F_37JZ-a97kt_03VU8qGHaWRuKxR8z60uE
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się


Offline abece

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #46 dnia: 08 Marzec, 2022, 20:17 »
Krótko o kontach, zagarnięcie kasy z konta to jak ci się włamią to całkiem możliwe, że ci zagarną. Reszty o działkach, Salach nie skomentuję.

Linków się już dosyć nawklejałem, ale na twoją prośbę zrobię to ponownie.
Wpisy różne:Tutaj post w którym zgłosiłem to półtorej roku temu:
https://sjwp.pl/index.php?topic=6686.msg225819#msg225819
Cytaty z postu poniżej:
Wpis ze starej stopki Batnasekte:.

Inny wpis:
Mało???

A jak tak się czepiasz, że Blue chce go wywalić na zbity pysk, to zobacz tu:
https://sjwp.pl/index.php?topic=6683.msg135949#msg135949
Blue chce zrobić to wirtualnie - z forum.
Więc mój wniosek jest taki, że cały ten wątek słupy ogłoszeniowe powinien być skasowany (a nie na cmentarz) a Roszada dobrze mu radzi, żeby przeniósł się ze swoją działalnością na FB i tam zbierał swoją publikę od zera.

Dziękuję Technologu za podane linki.
Twojego postu z półtora roku wstecz nie znałam.

Tak, ten link, który nazwałeś " Inny" jest wulgarny, za ostry, nie na miejscu, tak by można powiedzieć.

Czyńcie co uważacie.

Nie wszystko jest nieprawdą co tam "Bat na sektę" pisał.
Rozumiem, że chodzi o formę i zgadzam się, że są przegięcia.
Nie oczekuję też, że będziecie dociekać dlaczego tak jest, że pisze ten człowiek tak, a nie inaczej.



W zborach są alkoholicy, są/ były gwałcone dzieci, są/ byli ukrywani pedofile świadkowie Jehowy, handluje się SK - (czy teraz bronię " Bat na sektę" i jestem rasistą, ksenofobem, antysemitą, agresorem i fałszywcem, jak mnie określił Blue?)


I tak, atakuje Cię personalnie - to znaczy wszem i wobec ogłaszam swoją tezę, że jesteś tyle sam warty co batnasekte, broniąc jego i jemu podobnych. Dowodem niech będzie ten temat.


Technologu ja się nie czepiłam Blue, że chce wywalić " Bat na sektę" z Forum.
Ty nie lubisz, nie akceptujesz, nie chcesz czytać przekleństw, a ja nie chcę czytać:

zostać WYWALONY NA ZBITY PYSK.
Jak jeden po chamsku, za ostro, niegrzecznie pisze, to drugi też po chamsku, bezczelnie, pragnąć poniżyć, ale troszkę mniej  wulgarnie .

Podwójne odważniki, czy co?

A jeszcze wyjaśnię Wam dlaczego nie akceptuję i nie toleruję "wywalania NA  ZBITY PYSK".
To nie jest takie byle co, jakby ktoś mógł pomyśleć.

 :) świadkowska rodzina wywaliła mnie na  ZBITY PYSK, stosując najostrzejszy ostracyzm. :)
I wiecie co?
Żal mi ich, miałam okazję oglądać jak się z tym zle czują, a nawet do alkoholizmu mogło dojść u "stosowacza" ostracyzmu świadkowego, bo jak być ludzkim i nie mieć rozdwojenia jazni, kiedy wiesz, ze krzywdzisz, a  robisz tak, bo masz tak robić, bo świadkowie Jehowy mają  takie z-a-s-a-d-y. :)



Dobrze, nie uważam się tym czym mnie zohydził tu dziś Blue.

W dalszym ciągu  życzę Pogody Ducha, Pokoju Ducha, Pokoju w Rodzinach, między nami i na Świecie.

Proszę Moderację/ Administrację o zamkniecie konta "abece".

Dobrej, spokojnej nocki.








« Ostatnia zmiana: 08 Marzec, 2022, 20:52 wysłana przez abece »


Offline Nemo

  • El Kapitan
  • Wiadomości: 5 517
  • Polubień: 14345
  • Często pod wiatr. Ale zawsze własnym kursem.
Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #47 dnia: 08 Marzec, 2022, 21:14 »
Czy z każdego wątku trzeba zrobić mordownię? Ludzie, przestańcie sobie skakać do oczu! Po co to? Czy i ten wątek trzeba zamknąć, bo zaczynają się wycieczki personalne? Czy jak zamknę ten wątek to będzie spokój? Czy mordobicie przeniesie się gdzie indziej. Może co niektórzy na boks, albo inne sztuki walki się zapiszą? Tam boksując worek, albo sparingując z przeciwnikiem, można pozbyć się frustracji.
Proszę, nie doprowadźcie do tego, że zamknę ten wątek, bo robi się z niego zwykły ściek!
Niemądrym jest być zbyt pewnym własnej wiedzy. Zdrowo jest pamiętać, że najsilniejszy może osłabnąć, a najmądrzejszy się mylić.
Mahatma Gandhi


Offline Gremczak

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #48 dnia: 08 Marzec, 2022, 21:21 »
Co wy tak z tym odchodzeniem z forum.
To ,że ktoś krzywo spojrzał .
Albo ,że się uśmiechnął , zamiast zrobić srogą minę.
Dystansu troszeczkę.
Zamiast się kłócić idźcie przybyszom lepiej jakieś kanapki zróbcie. :)
Moje to już trzecie.
Nie zamierzam odchodzić.
« Ostatnia zmiana: 08 Marzec, 2022, 21:27 wysłana przez Gremczak »


Offline abece

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #49 dnia: 08 Marzec, 2022, 21:27 »
Co wy tak z tym odchodzeniem z forum.
To ,że ktoś krzywo spojrzał .
Albo ,że się uśmiechnął , zamiast zrobić srogą minę.
Dystansu troszeczkę.
Moje to już trzecie.
Nie zamierzam odchodzić.
Hahah rozśmieszyło mnie to:
"Moje to już trzecie."
"Nie zamierzam odchodzić."

Dobrze chyba, zamiast srogiej miny, uśmiech, za co dzięki.

To miłego czasu i Tobie też dobrej nocki.


Offline Gremczak

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #50 dnia: 08 Marzec, 2022, 21:30 »
Co w tym śmiesznego?
A o co się wam w ogóle rozchodzi?
Bicie piany?
« Ostatnia zmiana: 08 Marzec, 2022, 21:32 wysłana przez Gremczak »


Offline abece

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #51 dnia: 08 Marzec, 2022, 21:40 »
Co w tym śmiesznego?
A o co się wam w ogóle rozchodzi?
Bicie piany?
No właśnie w moim odczuciu miłe, że aż się człek uśmiecha.
Taki miły akcent.
Piany bicie?
Dobranoc. :)
 


Offline Gremczak

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #52 dnia: 08 Marzec, 2022, 21:55 »
Konkrety, konkrety.Bo na razie nic.


Offline Blue

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #53 dnia: 09 Marzec, 2022, 10:57 »
   Blue.
   Napisałeś, że dla batanasektę nie ma miejsca w cywilizowanym społeczeństwie !!!
   I tu na forum też !!!
   To co proponujesz dla takich ludzi jak On?

Nic im nie proponuje. Tak samo jak nie mam zbyt wielu propozycji dla członków Ku Klux Klanu, neonazistów czy innych zwyroli.
Nawet jeżeli ktoś został skrzywdzony przez ŚJ, to nie daje mu to prawa do siania nienawiści wobec całej tej grupy ludzi. Batnasekte nie jest kimś, kto został skrzywdzony i go poniosło. To co robi, robi od lat. Systematycznie, metodycznie.

PS. Niby w jaki sposób życie w sekcie jest powodem jego antysemityzmu, ksenofobi? 


Offline abece

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #54 dnia: 09 Marzec, 2022, 13:40 »
Konkrety, konkrety.Bo na razie nic.
Już konkret daję.

Jeden świadek Jehowy, członek rodziny do mnie tak:

"Bo takich jak ty, to TO SIĘ WYWALA NA ZBITY PYSK,  takich co Bogu Jehowie nie chcą służyć".

Ja do świadka Jehowy, członka rodziny:

"Przypominam, że mnie nikt NA ZBITY PYSK  NIE WYWALIŁ ze świadków Jehowy, ja sama odeszłam, by nie tkwić w fałszu i nie męczyć się już kłamstwami, dwulicowością  i t d ."

Powiem Wam tak, jestem szczęśliwym człowiekiem, najszczęśliwszym człowiekiem, czego powodem jest to, że nie jestem świadkiem Jehowy.
Co nie znaczy, że zniknęły zwyczajne ludzkie sprawy, smutki, czy inne radości.

Dziękuję Wszystkim na Forum, że tutaj są.
Dziękuję Wszystkim, którzy dbają o To Forum, by trwało i pomagało w najszerszym tego słowa zakresie.
Wszystkich serdecznie pozdrawiam.
Najlepszego Wam!.

« Ostatnia zmiana: 09 Marzec, 2022, 13:47 wysłana przez abece »


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 999
  • Polubień: 8488
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #55 dnia: 09 Marzec, 2022, 14:14 »
Cytuj
'Konkrety, konkrety.Bo na razie nic.'

(mtg): Portret psychologiczny
Powinniśmy patrzeć a nie tylko ogólnikowo widzieć.

Każda osoba na Forum utożsamia się z danym AVATAR-em, który po dokładnym spostrzeganiu obrazu przez innych ujawnia taki osobnik swoją osobowość nie wspomnę też o nazwie usera jak również osobistych komentarzy.
Pozwolę sobie z charakteryzować naszego ''ex-brata BATNASEKTĘ
Wiele, komentarzy zostało zamieszczonych o wyraźnym jaskrawym  niezadowoleniu a nawet wzburzeniu emocjonalnym.
Czy mam rację w opisie i wysnuciu pewnych wniosków na podstawie awatara, to każdy powinien sam odpowiedzieć (może się mylę, ujawniając daleko wysnute wnioski określając taką postawę).

Na tym awatarze dostrzegany bat jest w ruchu uniesiony w górę (jakby zadawał cięgi), to szczególny bat widnieje na nim na każdym z rzemieni  (ćwieki albo kostki czy kulki)  jest koloru czerwonego, ręka trzyma mocno rękojeść tego narzędzia.
Co można odczytać z tej ryciny względem portretu psychologicznego osobę mającą taki a nie inny znak na Forum:
Otóż: : to człowiek czynu, który podporządkowuje innych siłą, przymusem, bezwzględnością nie kierując się żadną uległością wobec innych - (bat w ruchu).
Stara się dominować, fascynować swoim działaniem ku własnemu zadowoleniu oraz wprawiając w podziw innych swoim działaniom. Stara się być na pierwszej linii w zaistniałych wydarzeniach - (kolor czerwony bata)
Taka osoba musi być bardzo brutalna, apodyktyczna względem winowajcy, która musi odczuć zasłużoną karę za popełniony czyn ( ćwieki, kostki czy kulki na rzemieniu bata).
Jest zdecydowana na wszystko nawet do niesamowitych czynów, to jednostka nie działająca impulsywnie na oślep, lecz analizująca każde przedsięwzięcie oceniając skrupulatnie działanie wobec istniejących wydarzeń - ( dłoń przede wszystkim palce trzymające rękojeść bata ).
Choć osoby bardziej przewidujące, kreatywne stosują odmienny fortel ujawniając wobec innych postawę wzbudzającą inne swoje oblicze, to również można dostrzec



Offline abece

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #56 dnia: 09 Marzec, 2022, 14:59 »

Nawet jeżeli ktoś został skrzywdzony przez ŚJ, to nie daje mu to prawa do siania nienawiści wobec całej tej grupy ludzi. Batnasekte nie jest kimś, kto został skrzywdzony i go poniosło.   
Nawet jak ktoś jest świadkiem Jehowy nie daje mu to prawa do krzywdzenia byłego świadka Jehowy, tak zwanego "odstępcy" i byłego świadka Jehowy nie "odstępcy", świadkowi Jehowy nie daje prawa to, że jest świadkiem Jehowy by siał nienawiść do "odstępców" i nie "odstępców" byłych świadków Jehowy, czyli swiadkowi Jehowy nie daje to prawa, ze nim jest, by siał nienawiść do całej grupy EX świadków Jehowy na całym świecie i do pojedyńczego człowieka.
Ponosi bardzo świadków Jehowy, krzywdzą, sieją nienawiść, wyzywają używając słów: "Bo takich jak ty, to TO SIĘ WYWALA NA ZBITY PYSK,  takich co Bogu Jehowie nie chcą służyć"., przeklinają, nadużywają alkoholu, plują przed byłymi świadkami na chodnik, gdy się mijają, zostawiają w potrzebie starych rodziców, zostawiają podczas choroby członków rodzin,  czego dowodów na tymże Forum są dziesiątki, czy już setki?
Stosują ostry ostracyzm, wyrzucają z domów dzieci, które nie chcą być świadkami Jehowy, uczą w strażnicach na swoich zebraniach, jak nie odbierać telefonów i nie utrzymywać kontaktów z rodzina, z tymi  którzy nie jest już świadkiem  Jehowy.


Mało???

Dopisuję:
Nie wszyscy świadkowie Jehowy sieją nienawiść, ale wszyscy są pouczani na zebraniach pokarmem duchowym ze stołu Boga Jehowy, dzięki kanałowi jakim jest niewolnik.
Naprawdę mile widziane byłoby/ jest  nie sianie nienawiści wobec byłych świadków Jehowy, przez  samych świadków Jehowy.
Można by zacząć od strażnic i zebrań, gdzie są utwierdzani w poczuciu wypełniania powinności wobec Boga Jehowy, tym samym siejąc nienawiść wobec członków swoich rodzin, którzy już świadkami Jehowy nie są i byłych ex braci.
Blue, to działa w dwie strony.

Miłego pobytu na Forum Wszystkim.

PS.
Blue, skąd masz takie informacje, czy to jest prawda______???_____ że "Bat na sekte "nie jest kimś kto został skrzywdzony", jako świadek Jehowy?
Pisząc tak ponosisz odpowiedzialność za przekazanie takiej informacji.
Więc, jest to prawda, co napisałeś o "Bat na sektę"?

I jeżeli będziesz ewentualnie pisał odpowiedz na mój post, bardzo proszę o kulturalne, grzeczne zachowanie  się. Dziekuję.
« Ostatnia zmiana: 09 Marzec, 2022, 15:28 wysłana przez abece »


Offline Estera

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #57 dnia: 09 Marzec, 2022, 15:44 »
Batnasekte nie jest kimś, kto został skrzywdzony i go poniosło.
To co robi, robi od lat. Systematycznie, metodycznie.
   Możesz mi powiedzieć, skąd takie wnioski wyciągnąłeś?
   To znaczy w kwestii, że Batnasektę nie został skrzywdzony?
   Tak z góry to założyłeś?
   Czy masz konkretne informacje w tej materii?
   Możesz coś w tym temacie?

   P.s.
   Czytałam wpis abece, zanim został poprawiony.
   A więc trochę się powtórzyłam za abece, ale pytanie jak najbardziej zasadne.
   Blue, czekam na odpowiedź.
« Ostatnia zmiana: 09 Marzec, 2022, 15:49 wysłana przez Estera »
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline sawaszi

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #58 dnia: 09 Marzec, 2022, 16:45 »
A jo wam powim ,co wom powim , ale wam powim :
- kto sieje burze ten i gradem dostanie
- kto mieczem wojuje , ten i mieczem oberwie
- kto sieje nienawiść , ten miłości nie zazna
- kto wznieca pożar i straż wzywa , ten przy pogorzelisku się nie ogrzeje
- kto nie miłuje brata i siostry swej , tego nawet własny pies nie polubi
- kto nie kocha ludzi , tego i nikt nie pokocha
-itp. itd.
 To taka odwieczna prawda  i jeszcze tego do tej pory nie zmienił żaden człowiek .
« Ostatnia zmiana: 09 Marzec, 2022, 16:53 wysłana przez sawaszi »


Offline Matylda

Odp: Jak długo administracja będzie dopuszczać agresję batnasekte?
« Odpowiedź #59 dnia: 09 Marzec, 2022, 17:52 »
Mnie się wydawało że to jest forum dla byłych świadków jehowy i dla tych którzy szukają wsparcia jak te parszywą sekte opuścić, anie towarzystwo głaskania się po głowach.
Abcd przedstawia tutaj powyżej wszystko bezbłędnie. Gratuluję Abcd że Ci się chciało te wszystkie jehoskie podlości zebrać do kupy.
Obecni tu, aktywni mniej lub bardziej świadkowie jehowy, jeżeli chcecie bronić współbraci i ciągle domagać się szacunku dla tych co nam którzy spokojnie odeszliśmy, pluja pod nogi, nazywają nas psami i sukami, wywalą nas na zbity pysk, nie informują nas o śmierci i potrzebach naszych krewnych, odmawiają nam pomocy w cierpieniu i chorobie. Lekceważąc przepisy prawa, dobrych obyczajów i zasad współżycia społecznego, to może wam się pomyliło miejsca. Może to dla was tu nie ma miejsca!!!