Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?  (Przeczytany 24203 razy)

Offline Blue

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #660 dnia: 11 Maj, 2022, 18:48 »
Heh, pierwszy raz zgadzam się z Panterem. Prawo dyplomatyczne rzecz święta i musi dotyczyć także takich mend jak Siergiej Andriejew. Co prawda, ze względu na okoliczności, konsekwencje dla sprawczyni powinny być symboliczne, jednak Państwo Polskie powinno pokazać, że szanuje dyplomatów. Inaczej nie może oczekiwać wzajemności w tej dziedzinie.


Offline Vog

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #661 dnia: 11 Maj, 2022, 18:53 »
Ciekawi mnie czy gdyby aktywistka palestyńska oblała farbą ambasadora Izraela, to czy także swobodnie mogłaby udzielać wywiadów a polscy oficjele tłumaczyliby, że jej emocje są zrozumiałe i generalnie ambasador sam sobie winny.
Odpowiedź raczej znam.


Offline Sebastian

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #662 dnia: 11 Maj, 2022, 19:15 »
wygląda na to że sprawa wywołała tzw. "symetryczny odwet" czyli Rosjanie pobrudzili farbą polską ambasadę w Moskwie i jest "remis" :)
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Roszada

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #663 dnia: 11 Maj, 2022, 19:20 »
Zaraz będzie 666 wypowiedź o 3 wojnie.
A Wy nadal nie ustaliliście...


Offline abece

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #664 dnia: 11 Maj, 2022, 19:22 »
"Folwark zwierzęcy" ?
"Są równi i równiejsi" ?
Od zawsze?
Jedynie zmieniali się równi i równiejsi?
 :)

« Ostatnia zmiana: 11 Maj, 2022, 19:27 wysłana przez abece »


Offline Turbulent_Business

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #665 dnia: 11 Maj, 2022, 19:37 »
665...
Lepsze sa pytania bez odpowiedzi, niz odpwiedzi ktorych nie mozna zakwestionowac


Offline Gremczak

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #666 dnia: 11 Maj, 2022, 19:47 »
To ja jestem 666.


Offline abece

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #667 dnia: 11 Maj, 2022, 19:48 »
To ja jestem 666.
Gratulacje Gremczaku.
 :) :D ;D
Mnie akurat bateria padła, trzeba było podłączać się.
 :) :D ;D
« Ostatnia zmiana: 11 Maj, 2022, 19:52 wysłana przez abece »


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 990
  • Polubień: 8481
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #668 dnia: 11 Maj, 2022, 20:41 »
To ja jestem 666.
(mtg): Gremczak to 666 proszę się przyglądnąć
Jeżeli LITERY podporządkujemy liczby w alfabecie
G-7; R-18;E-5;M-13; C-3;Z-26;A-1;K-11 to suma 84 pomnożona przez liczbę 8 (suma liter GREMCZAK) wychodzi 672, mamy na myśli liczbę trzech szóstek czyli 666
W podporządkowanych liczbowo literach w słowie GREMCZAK jest  jedna szóstka, kiedy odejmiemy od sumy 672 wynik 666, wynika z tego, że GREMCZAK jak sam się określił to 666


Offline Turbulent_Business

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #669 dnia: 11 Maj, 2022, 21:05 »
(mtg): Gremczak to 666 proszę się przyglądnąć
Jeżeli LITERY podporządkujemy liczby w alfabecie
G-7; R-18;E-5;M-13; C-3;Z-26;A-1;K-11 to suma 84 pomnożona przez liczbę 8 (suma liter GREMCZAK) wychodzi 672, mamy na myśli liczbę trzech szóstek czyli 666
W podporządkowanych liczbowo literach w słowie GREMCZAK jest  jedna szóstka, kiedy odejmiemy od sumy 672 wynik 666, wynika z tego, że GREMCZAK jak sam się określił to 666

Wierzę w twoje wyliczenia 666 razy bardziej niż w 2520 lat slonecznych wyliczonych na postawie 3,5 lat (czasow) księżycowych:)
Lepsze sa pytania bez odpowiedzi, niz odpwiedzi ktorych nie mozna zakwestionowac


Offline Gremczak

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #670 dnia: 11 Maj, 2022, 21:34 »
Zaraz będzie 666 wypowiedź o 3 wojnie.
A Wy nadal nie ustaliliście...
No i jest już ustalone. :)

To ja jestem 666.


Offline Blue

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #671 dnia: 12 Maj, 2022, 08:34 »
Ciekawi mnie czy gdyby aktywistka palestyńska oblała farbą ambasadora Izraela, to czy także swobodnie mogłaby udzielać wywiadów a polscy oficjele tłumaczyliby, że jej emocje są zrozumiałe i generalnie ambasador sam sobie winny.
Odpowiedź raczej znam.

Nie wiem jaka byłaby odpowiedź oficjeli, ale jak dla mnie, taki atak byłby zrozumiały  >:D


Offline Gostek

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #672 dnia: 12 Maj, 2022, 11:10 »
wygląda na to że sprawa wywołała tzw. "symetryczny odwet" czyli Rosjanie pobrudzili farbą polską ambasadę w Moskwie i jest "remis" :)
[/quote



Szkoda, że do takich aktów w ogóle dochodzi.
Bo mogą rozwinąć jeszcze bardziej eskalacje działań wojennych.
Dlatego będę się cieszył jak władze po obu stronach barykady zdecydowanie zareagują na te bezprawne napaści na przedstawicieli ambasad i posadzą w pierdlach sprawców tych działań.
« Ostatnia zmiana: 12 Maj, 2022, 11:12 wysłana przez Gostek »


Offline Sebastian

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #673 dnia: 12 Maj, 2022, 11:21 »
odnośnie schwytania sprawców, to jestem pesymistą...

poza tym, myślę, że gdyby w Polsce "ukarano" panią Ukrainkę dając jej jakąś symboliczną karę (np. ograniczając się do tzw. "nagany") to Rosja nie tylko nie przyjęłaby tego dobrze, ale miałaby kolejny raz okazję do okazywania niezadowolenia...

z dwojga złego lepszy "remis jak u przedszkolaków" czyli my brudzimy ambasadora a rosjanie brudzą tablicę w ambasadzie

nawiasem mówiąc, jako Polak czuję dyskomfort, gdyż...

niefajnie wyszło, bo Rosjanie zachowali się "głupio ale mądrzej" niż strona polsko-ukraińska, gdyż nie zaatakowali żywego człowieka ale martwy przedmiot jakim jest tabliczka informacyjna
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Proctor

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #674 dnia: 12 Maj, 2022, 20:30 »
odnośnie schwytania sprawców, to jestem pesymistą...

poza tym, myślę, że gdyby w Polsce "ukarano" panią Ukrainkę dając jej jakąś symboliczną karę (np. ograniczając się do tzw. "nagany") to Rosja nie tylko nie przyjęłaby tego dobrze, ale miałaby kolejny raz okazję do okazywania niezadowolenia...

z dwojga złego lepszy "remis jak u przedszkolaków" czyli my brudzimy ambasadora a rosjanie brudzą tablicę w ambasadzie

nawiasem mówiąc, jako Polak czuję dyskomfort, gdyż...

niefajnie wyszło, bo Rosjanie zachowali się "głupio ale mądrzej" niż strona polsko-ukraińska, gdyż nie zaatakowali żywego człowieka ale martwy przedmiot jakim jest tabliczka informacyjna
Albo zrobią dwie rzeczy. Oblali farbą ambasabę i czerwoną plamę na koszuli Polskiego ambasadora po strzale z kałacha