Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?  (Przeczytany 24713 razy)

Offline abece

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #630 dnia: 09 Maj, 2022, 22:41 »
ogólnie sytuacja jest mocno "niefajna" ale cóż...
po Rosjanach można spodziewać się najgorszego...
Pani Natalia Panczenko jest Rosjanką?
Bo to co stało się to wskazuje, że do "najgorszego", zabronionego prawem dopuściła się?
Sama? no wątpię.

Kto zaatakował ambasadora, naruszył nietykalność gwarantowaną Art. 29. Nietykalność przedstawiciela dyplomatycznego.
Dz.U.1965.37.232 Konwencja wiedeńska o stosunkach dyplomatycznych sporządzona w Wiedniu dnia 18. kwietnia. 1961r. ?

Polacy zaatakowali wymienionego ambasadora, Polacy naruszyli jego nietykalność?
Powyższe pytanie, zwyczajnie zadaję, gdyż za chwilę poczytam  na ten temat.
Masz info, to proszę podaj.


Czy jednak dalej " gołym okiem " widać, że wymieniony ambasador sam na siebie to zaaranżował?

Trzeba sprawdzic, czy faktycznie była organizatorką Euromajdanu.
Czytałeś coś o tej kobiecie? Masz jakieś info prawdziwe?
Nie chcemy "fejków"/ fejków.
Zdementujesz Ty lub Kto inny, to oki, jak najbardziej będzie to oki.
Nie zdementujesz Ty, lub Kto inny, to pozostanie takie info, jakie jest.



Nie chcemy III W ? Prawda?
Straszne to wszystko.
« Ostatnia zmiana: 09 Maj, 2022, 23:01 wysłana przez abece »


Offline Panter

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #631 dnia: 09 Maj, 2022, 23:03 »
wg mnie, widać gołym okiem że pan Siergiej Andrejew osobiście zlecił ten rzekomy "atak" na własną osobę...

poniżej argumenty za "rosyjską reżyserią" :)

po pierwsze, propaganda moskiewska rozpaczliwie potrzebowała propagandowej podkładki, że "źli" Ukraińcy atakują "dobrego" Rosjanina więc film z zajścia jest wygodny dla władz w Moskwie

po drugie, reżyser zadbał aby "dobry" Rosjanin został zaatakowany podczas "czynności sakralnej" gdy składał kwiaty pod pomnikiem.

po trzecie, przebieg zdarzeń jest zadziwiająco łagodny: w pobliżu ambasadora przebywa kilka ubranych na niebiesko-żółto młodych "ukraińskich" kobiet i to młodych zdrowych kobiet, z których każda z łatwością mogłaby samodzielnie przewrócić dużo starszego spasionego ambasadora na ziemię i przykładnie skopać mu dupsko... ale żadna tego nie zrobiła! Dlaczego?

po czwarte, ubóstwo użytych "środków artystycznego wyrazu" :) czy naprawdę nie zastanawia Was, że Ukraińscy NIE obrażają Putina, nie przekręcają jego nazwiska na Putler?

po piąte, dlaczego "Ukraińcy" nie zaśpiewali ukraińskiej piosenki pt. "Putin to ch**"? Dlaczego?

po szóste, dlaczego tłum krzyczy "faszysty faszysty faszysty" i dlaczego nie padają inne określenia np. "mordercy" albo "Rosja NIE prowadzi operacji specjalnej, ALE prowadzi wojnę z Ukrainą!" Dlaczego? Czyżby dlatego że film z zajścia był przewidziany do pokazywania w telewizji TV Rassija1?

moim zdaniem, pan Siergiej sam wynajął tych "Ukraińców", ale widać że nie przyłożył się do tej roboty, spartolił sprawę i nie zasłużył na premię od Putina...

Nie wiem jakie filmy analizowałeś, ale ja swym niewprawnym uchem chyba jednak wyłapałem takie frazy jak: "Putin to ch**", oraz jeśli dobrze zrozumiałem inne określenie jak "raszysty" no i wspomniane "faszysty"
To na tym filmiku z Polsatu https://twitter.com/i/status/1523611583234318338
A tu film z The Sun


Offline abece

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #632 dnia: 09 Maj, 2022, 23:06 »
Nie wiem jakie filmy analizowałeś, ale ja swym niewprawnym uchem chyba jednak wyłapałem takie frazy jak: "Putin to ch**", oraz jeśli dobrze zrozumiałem inne określenie jak "raszysty" no i wspomniane "faszysty"
To na tym filmiku z Polsatu https://twitter.com/i/status/1523611583234318338
A tu film z The Sun
Niebezpiecznie.
Spokojnej nocy i Pokoju Wszystkim.
« Ostatnia zmiana: 09 Maj, 2022, 23:08 wysłana przez abece »


Offline Blue

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #633 dnia: 10 Maj, 2022, 08:54 »
Słuchałem wypowiedzi kilku PL prominentów.
Jak usprawiedliwiają ten haniebny i chamski czyn.
Tak samo jak sj  pedofilów w swoich szeregach.

 ???
Wspaniała analogia, crème de la crème.

Tak na poważnie - ambasador rzecz święta. Do takiego ataku nie powinno dojść a sprawczyni powinna zostać aresztowana. Chodzi tu o wzajemność relacji dyplomatycznych.

Jednak jeżeli ktoś uważa, że to miałby być pretekst do... Wojny z Polską to mocno upadł na głowę. Polska wysłała setki ton amunicji na Ukrainę, wysłała ponad 200 czołgów, które rozszarpują ruskixh faszystów na strzępy na wschodzie a pewnie i MIGi poszły bokiem.
Oblanie ambasadora farbą nic tu nie zmieni.


Offline Gwałcidusza

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #634 dnia: 10 Maj, 2022, 10:23 »
Nie oblali go farbą, tylko imitacją ukraińskiej krwi która Rosja bestialsko przelewa.


Offline abece

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #635 dnia: 10 Maj, 2022, 10:52 »
Robienie CHLEWU  w którymkolwiek kraju, łamaniem praw, umów, agresją, prowokacjami, zaniedbaniami itd. =  sprowadza do niebezpieczeństw, gdy nie zostaną opanowane, zatrzymane, gdzie może dojść do sytuacji  i tu cytat: " bombki latają i giną niewinne dzieci".
Trzeba być ograniczonym umysłowo, by  takich podstawowych zależności nie brać  pod uwagę, jednak tutaj się to bierze pod uwagę, więc w porządku.


Offline urgent

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #636 dnia: 10 Maj, 2022, 11:06 »
Robienie CHLEWU  w którymkolwiek kraju, łamaniem praw, umów, agresją, prowokacjami, zaniedbaniami itd. =  sprowadza do niebezpieczeństw, gdy nie zostaną opanowane, zatrzymane, gdzie może dojść do sytuacji  i tu cytat: " bombki latają i giną niewinne dzieci".
Trzeba być ograniczonym umysłowo, by  takich podstawowych zależności nie brać  pod uwagę, jednak tutaj się to bierze pod uwagę, więc w porządku.
Słuchałem wypowiedzi kilku PL prominentów.
Jak usprawiedliwiają ten haniebny i chamski czyn.
Tak samo jak sj  pedofilów w swoich szeregach.
Sam jesteś haniebny ! Cały czas trollujesz w służbie zbrodniarzy
Nie oblali go farbą, tylko imitacją ukraińskiej krwi która Rosja bestialsko przelewa.
Sama putlerowska kanalia powiedziała że to syrop.
Oczywiście nie popuścił okazji żeby prowokować nadal tłum i pieprzyć bezczelne brednie o inscenizacji w Buczy, podrzucaniu zabitych przez Ukraińców. I z wypiętą piersią  pieprzyć o dumie z rosji i zbrodniarza putlera.
Nawet przedstawiciele polskiej opozycji, którzy ostatnimi czasy potrafili wspierać putinowską propagandę mówią o ruskiej prowokacji w kontekście tych wydarzeń.
Robienie CHLEWU  w którymkolwiek kraju, łamaniem praw, umów, agresją, prowokacjami, zaniedbaniami itd. =  sprowadza do niebezpieczeństw, gdy nie zostaną opanowane, zatrzymane, gdzie może dojść do sytuacji  i tu cytat: " bombki latają i giną niewinne dzieci".
Trzeba być ograniczonym umysłowo, by  takich podstawowych zależności nie brać  pod uwagę, jednak tutaj się to bierze pod uwagę, więc w porządku.
O prowokacji z czyjej strony piszesz?
Kto zrobił ten chlew? Jak sobie wyobrażasz przeciwdziałanie temu chlewowi?
Może zapewnieniem ze strony polskiej papa mobile ruskiej kanalii, która wbrew ostrzeżeniom polskich władz, postanowiła ostentacyjnie złożyć kwiaty w mauzolem armii, która cały czas morduje, gwałci i rabuje niewinnych ludzi?

« Ostatnia zmiana: 10 Maj, 2022, 11:15 wysłana przez urgent »


Offline abece

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #637 dnia: 10 Maj, 2022, 11:53 »
Sam jesteś haniebny ! Cały czas trollujesz w służbie zbrodniarzySama putlerowska kanalia powiedziała że to syrop.
Oczywiście nie popuścił okazji żeby prowokować nadal tłum i pieprzyć bezczelne brednie o inscenizacji w Buczy, podrzucaniu zabitych przez Ukraińców. I z wypiętą piersią  pieprzyć o dumie z rosji i zbrodniarza putlera.
Nawet przedstawiciele polskiej opozycji, którzy ostatnimi czasy potrafili wspierać putinowską propagandę mówią o ruskiej prowokacji w kontekście tych wydarzeń.O prowokacji z czyjej strony piszesz?
Kto zrobił ten chlew? Jak sobie wyobrażasz przeciwdziałanie temu chlewowi?
Może zapewnieniem ze strony polskiej papa mobile ruskiej kanalii, która wbrew ostrzeżeniom polskich władz, postanowiła ostentacyjnie złożyć kwiaty w mauzolem armii, która cały czas morduje, gwałci i rabuje niewinnych ludzi?

O robieniu CHLEWU w KTÓRYMKOLWIEK KRAJU piszę to wyraznie, gdy nie jest powstrzymany taki CHLEW, to wybija potem SZAMBO, czego następstwem bywa i tu cytat:" bombki latają, niewinne dzieci giną".
No kto robi taki, czy inny chlew?
Za czyją kasę?
Jakie interesy są załatwiane i czyje podczas robienia chlewa?
I tak dalej.....

 Art. 136. - [Czynna napaść lub znieważenie przedstawiciela obcego państwa] - Kodeks karny.
Dziennik Ustaw
Dz.U.2021.2345 t.j. Akt obowiązujący
Wersja od: 12 stycznia 2022 r.
Art.  136.  [Czynna napaść lub znieważenie przedstawiciela obcego państwa]
§  1.
Kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej dopuszcza się czynnej napaści na głowę obcego państwa lub akredytowanego szefa przedstawicielstwa dyplomatycznego takiego państwa albo osobę korzystającą z podobnej ochrony na mocy ustaw, umów lub powszechnie uznanych zwyczajów międzynarodowych,

podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
§  2.
Kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej dopuszcza się czynnej napaści na osobę należącą do personelu dyplomatycznego przedstawicielstwa obcego państwa albo urzędnika konsularnego obcego państwa, w związku z pełnieniem przez nich obowiązków służbowych,

podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
§  3.
Karze określonej w § 2 podlega, kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej publicznie znieważa osobę określoną w § 1.
§  4.
Kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej publicznie znieważa osobę określoną w § 2,

podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

https://sjwp.pl/index.php?action=post;quote=243401;topic=11102.630



1. Czy dziennikarka ukraińska została już zatrzymana przez Policję? Czy to była prowokacja ukraińska? masz jakieś info?

2. Wrzuć proszę o ostrzeżeniach polskich władz, i ostentacyjnym prowokowaniu przez ambasadora, dzięki.

1. i 2. to robienie chlewa?

czy tylko 1.  to chlew?
czy tylko 2.  to chlew?



« Ostatnia zmiana: 10 Maj, 2022, 12:02 wysłana przez abece »


Offline urgent

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #638 dnia: 10 Maj, 2022, 18:34 »
O robieniu CHLEWU w KTÓRYMKOLWIEK KRAJU piszę to wyraznie, gdy nie jest powstrzymany taki CHLEW, to wybija potem SZAMBO, czego następstwem bywa i tu cytat:" bombki latają, niewinne dzieci giną".
No kto robi taki, czy inny chlew?
No oczywiście, że Ukraińcy robią wszędzie chlew.
Zrobili chlew bo obalili ulubieńca putlera, który nie chciał do UE i demokratycznie wybrali sobie innego prezydenta.
Nie no chlew nad chlewy, więc wszechwładca wielkiego ruskiego ładu musiał wkroczyć żeby ten chlew posprzątać.
A że Ukraińcy to strasznie świnią (robią co carowi się nie podoba) i posprzątać się nie dało, to musiał zagarnąć Krym, Donieck i Ługańsk.
Władca porządku cały czas obserwuje żeby dbać o ład na świecie. Po kilku latach doszedł do wniosku, że Ukraińcy nadal strasznie świnią, więc zdecydował że musi zrobić porządek z resztą Ukrainy. Ci dalej nie wiedzieć czemu stawiają opór, nie dając zaprowadzić ruskiego ładu.
więc "bombki zaczęły latać a niewinne dzieci ginąć"
A car zamierzał świętować zaprowadzenie porządków w dzień pobiedy 9 maja.
Przedstawiciel ruskiego ładu w Polsce zamierzał złożyć kwiaty, upamiętniając dzielną i waleczną armię, która sprząta wszystkie chlewy.
A tu znowu ci krnąbrni Ukraińcy robią chlew stając mu na drodze i oblewając czerwonym syropem.
Na dodatek krzycząc że ten soczek symbolizuje krew ich pomordowanych rodaków.
Nie no chlew nad chlewy!
Bidaczyna zupełnie zaskoczony był. No nie wiedział że kilka milionów Ukraińców przyjechało do Polski i tutaj też robią chlew. Tym bardziej że nikt go nie ostrzegał.  >:D
Za czyją kasę?
Jakie interesy są załatwiane i czyje podczas robienia chlewa?
I tak dalej.....
Skoro masz tą wiedzę, to po co pytasz. Napisz tu

Art. 136. - [Czynna napaść lub znieważenie przedstawiciela obcego państwa] - Kodeks karny.
Dziennik Ustaw
Dz.U.2021.2345 t.j. Akt obowiązujący
Wersja od: 12 stycznia 2022 r.
Art.  136.  [Czynna napaść lub znieważenie przedstawiciela obcego państwa]
§  1.
Kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej dopuszcza się czynnej napaści na głowę obcego państwa lub akredytowanego szefa przedstawicielstwa dyplomatycznego takiego państwa albo osobę korzystającą z podobnej ochrony na mocy ustaw, umów lub powszechnie uznanych zwyczajów międzynarodowych,

podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5......

1. Czy dziennikarka ukraińska została już zatrzymana przez Policję? Czy to była prowokacja ukraińska? masz jakieś info?

2. Wrzuć proszę o ostrzeżeniach polskich władz, i ostentacyjnym prowokowaniu przez ambasadora, dzięki.

1. i 2. to robienie chlewa?

czy tylko 1.  to chlew?
czy tylko 2.  to chlew?
Kodeksem karnym rzucasz...O egzekwowanie mnie się pytasz.
A czy ja jestem za to odpowiedzialny?
Masz wiedzę, że winna "chlewu" kary uniknęła?
Czujesz się przez to poszkodowany?
Złóż zażalenie że nie podoba Ci się brak egzekucji danego prawa.
Sądząc po twoich wpisach żądałbyś maksymalnego wymiaru kary.

Pytasz o ostrzeżenia polskiego rządu i ostentacyjne prowokowanie przez Andrejewa:
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-05-10/ambasador-rosji-oblany-farba-premier-powinien-sie-dostosowac-do-ostrzezenia-polskiego-msz/
"- Ministerstwo Spraw Zagranicznych przesłało specjalną notę do ambasadora Federacji Rosyjskiej, aby nie uczestniczył w upamiętnianiu 9 maja w taki sposób, jak to zamierzał zrobić, ze względu na prowokacyjny charakter takiego działania - powiedział premier.
Jak podkreślił, "ambasador powinien się do tego dostosować, ponieważ zbrodnie rosyjskie na Ukrainie są tak strasznym doświadczeniem wielu ludzi, że w jasny sposób pojawienie się ambasadora jest prowokacją". Dodał przy tym, że "Rosjanie są zresztą (znani z tego), że dokonują prowokacji, prowokowania na najróżniejsze sposoby w najróżniejszych miejscach na całym świecie i my także (tego) doświadczyliśmy".



« Ostatnia zmiana: 10 Maj, 2022, 19:27 wysłana przez urgent »


Offline Sebastian

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #639 dnia: 10 Maj, 2022, 19:43 »
Pani Natalia Panczenko jest Rosjanką?
okazuje się że ani moje ani Twoje przypuszczenia nie były trafne, gdyż do oblania ambasadora przyznała się Iryna Zemlyana, która jest Ukrainką i (wbrew temu co sądziłem) nie można podejrzewać jej o współpracę z Rosją.
https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-ukraina-rosja/aktualnosci/news-ukrainka-ktora-oblala-rosyjskiego-ambasadora-farba-to-byl-pr,nId,6015075
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Gwałcidusza

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #640 dnia: 10 Maj, 2022, 20:46 »
W maju 2019 r. polski ambasador w Izraelu, Marek Magierowski został opluty w stolicy Izraela gdy rosły tam antypolskie nastroje. A co dopiero gdy Rosja morduje gwałci i kradnie na Ukrainie. Co tu się dziwić, że Ukraińcy nie wytrzymali i odstawili pokaz na ulicy z zakrwawionymi kobietami na który ambasador Rosji sam sie prowokacyjnie pchał.


Offline urgent

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #641 dnia: 10 Maj, 2022, 20:57 »
W maju 2019 r. polski ambasador w Izraelu, Marek Magierowski został opluty w stolicy Izraela gdy rosły tam antypolskie nastroje. A co dopiero gdy Rosja morduje gwałci i kradnie na Ukrainie. Co tu się dziwić, że Ukraińcy nie wytrzymali i odstawili pokaz na ulicy z zakrwawionymi kobietami na który ambasador Rosji sam sie prowokacyjnie pchał.
O żesz w morde!
I Polska tak to zostawiła?
Nie mamy rakiet co by ich dosięgły?  >:D


Offline abece

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #642 dnia: 10 Maj, 2022, 20:59 »
No oczywiście, że Ukraińcy robią wszędzie chlew.
Zrobili chlew bo obalili ulubieńca putlera, który nie chciał do UE i demokratycznie wybrali sobie innego prezydenta.
Nie no chlew nad chlewy, więc wszechwładca wielkiego ruskiego ładu musiał wkroczyć żeby ten chlew posprzątać.
A że Ukraińcy to strasznie świnią (robią co carowi się nie podoba) i posprzątać się nie dało, to musiał zagarnąć Krym, Donieck i Ługańsk.
Władca porządku cały czas obserwuje żeby dbać o ład na świecie. Po kilku latach doszedł do wniosku, że Ukraińcy nadal strasznie świnią, więc zdecydował że musi zrobić porządek z resztą Ukrainy. Ci dalej nie wiedzieć czemu stawiają opór, nie dając zaprowadzić ruskiego ładu.
więc "bombki zaczęły latać a niewinne dzieci ginąć"
A car zamierzał świętować zaprowadzenie porządków w dzień pobiedy 9 maja.
Przedstawiciel ruskiego ładu w Polsce zamierzał złożyć kwiaty, upamiętniając dzielną i waleczną armię, która sprząta wszystkie chlewy.
A tu znowu ci krnąbrni Ukraińcy robią chlew stając mu na drodze i oblewając czerwonym syropem.
Na dodatek krzycząc że ten soczek symbolizuje krew ich pomordowanych rodaków.
Nie no chlew nad chlewy!
Bidaczyna zupełnie zaskoczony był. No nie wiedział że kilka milionów Ukraińców przyjechało do Polski i tutaj też robią chlew. Tym bardziej że nikt go nie ostrzegał.  >:DSkoro masz tą wiedzę, to po co pytasz. Napisz tu
Kodeksem karnym rzucasz...O egzekwowanie mnie się pytasz.
A czy ja jestem za to odpowiedzialny?
Masz wiedzę, że winna "chlewu" kary uniknęła?
Czujesz się przez to poszkodowany?
Złóż zażalenie że nie podoba Ci się brak egzekucji danego prawa.
Sądząc po twoich wpisach żądałbyś maksymalnego wymiaru kary.
A czy ja jestem za to, co opisujesz  i w jaki sposób opisujesz odpowiedzialna?
To co sądzisz po moich wpisach, to tylko i wyłącznie sobie coś sądzisz, chcesz, masz taką potrzebę, to sobie "sądz".
Ja zażalenie mam składać, a dlaczego mam składać? Bo Ty tak piszesz do mnie?
Kodeksem Karnym rzucam? Nie, nie rzucam Kodeksem Karnym, jest, istnieje, to zaglądamy do owego.
Można, czy nie można? i co w tym takiego?
Nie mam wiedzy, czy "winna" "chlewu" uniknęła kary, a Ty masz?
Co ma do rzeczy, czy czuję się poszkodowana? Co to w ogóle za pytanie do mnie i dlaczego :o
Mogę pragnąć POKOJU,  czy to nie do zrozumienia jest?
CHLEWY są robione od hohoho iks czasów w różnych krajach, tematach, dziedzinach życia i tak dalej, a w ich następstwie bywa i tu ponownie cytat: "bombki latają i giną niewinne dzieci".
Czy jednak, między innymi, nie tak się to toczy?
Masz szeroki zakres wiedzy, dogłębną wiedzę to i Ty dziel się.
Pytam, by wiedzę uzupełniać, a co nie wolno pytać?

Pytasz o ostrzeżenia polskiego rządu i ostentacyjne prowokowanie przez Andrejewa:
https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-05-10/ambasador-rosji-oblany-farba-premier-powinien-sie-dostosowac-do-ostrzezenia-polskiego-msz/
"- Ministerstwo Spraw Zagranicznych przesłało specjalną notę do ambasadora Federacji Rosyjskiej, aby nie uczestniczył w upamiętnianiu 9 maja w taki sposób, jak to zamierzał zrobić, ze względu na prowokacyjny charakter takiego działania - powiedział premier.
Jak podkreślił, "ambasador powinien się do tego dostosować, ponieważ zbrodnie rosyjskie na Ukrainie są tak strasznym doświadczeniem wielu ludzi, że w jasny sposób pojawienie się ambasadora jest prowokacją". Dodał przy tym, że "Rosjanie są zresztą (znani z tego), że dokonują prowokacji, prowokowania na najróżniejsze sposoby w najróżniejszych miejscach na całym świecie i my także (tego) doświadczyliśmy".
No i świetnie i dziękuję Tobie za odpowiedz.
O to mi chodziło, by wiedzieć, co było powiedziane, jak uzasadnione.

« Ostatnia zmiana: 10 Maj, 2022, 21:11 wysłana przez abece »


Offline Panter

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #643 dnia: 10 Maj, 2022, 21:12 »
W maju 2019 r. polski ambasador w Izraelu, Marek Magierowski został opluty w stolicy Izraela gdy rosły tam antypolskie nastroje. A co dopiero gdy Rosja morduje gwałci i kradnie na Ukrainie. Co tu się dziwić, że Ukraińcy nie wytrzymali i odstawili pokaz na ulicy z zakrwawionymi kobietami na który ambasador Rosji sam sie prowokacyjnie pchał.
Napastnika po ataku na Magierowskiego aresztowano. Czy dla zasady, czy tylko na pokaz, że dbają o przestrzegania prawa międzynarodowego. ale coś zrobiono.

Dziwne, bo w tym samym czasie (9.05) w Berlinie jakoś Ukraińcy wytrzymali i karnie dostosowali się do nakazów policji, nawet pomagali zwijać swoją flagę. Co wg. Ciebie powoduje, że u nas pozwalają sobie na takie ekstremalne wysrywy chamstwa?

https://tvn24.pl/swiat/berlin-obchody-zakonczenia-ii-wojny-swiatowej-z-zakazem-ukrainskich-i-rosyjskich-flag-5704248



Offline abece

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #644 dnia: 10 Maj, 2022, 21:24 »
okazuje się że ani moje ani Twoje przypuszczenia nie były trafne, gdyż do oblania ambasadora przyznała się Iryna Zemlyana, która jest Ukrainką i (wbrew temu co sądziłem) nie można podejrzewać jej o współpracę z Rosją.
https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-ukraina-rosja/aktualnosci/news-ukrainka-ktora-oblala-rosyjskiego-ambasadora-farba-to-byl-pr,nId,6015075
No właśnie.
Dlatego pytam, a pytań jest i będzie wiele.
Wątpliwości i  udowodnionych, udokumentowanych pewności również.