Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 11 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?  (Przeczytany 24966 razy)

Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #105 dnia: 04 Marzec, 2022, 23:07 »

Dorkas to że przeczytasz suchą informację i u wujka gogle nie znaczy ,że wiesz o co chodzi


NO MASZ RACJĘ , jak mogłabym wiedzieć o co chodzi , sorki
Dziś wiem więcej niż wczoraj


Offline Sebastian

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #106 dnia: 04 Marzec, 2022, 23:11 »
jeśli "suche informacje" są niewystarczające, to czy możecie polecić mi jakieś "mokre" informacje?!
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Gremczak

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #107 dnia: 04 Marzec, 2022, 23:35 »

NO MASZ RACJĘ , jak mogłabym wiedzieć o co chodzi , sorki
Za bardzo przejrzyste(Wiem o co się rozchodzi).Troszkę pikanterii dyplomatycznej było dodać.


« Ostatnia zmiana: 04 Marzec, 2022, 23:51 wysłana przez Gremczak »


Offline Gremczak

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #108 dnia: 05 Marzec, 2022, 00:53 »
jeśli "suche informacje" są niewystarczające, to czy możecie polecić mi jakieś "mokre" informacje?!
Najlepiej takie pisane atramentem.
Do puki nie wyschnie to będą mokre.


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #109 dnia: 05 Marzec, 2022, 08:19 »
Tak dla rozszerzenia stanu świadomości o matuszce Rasiji.
Artykuł o Junarmiji. Artykuł sprzed 3 lat. Teraz tych "putlerjugend" jest już ponad 1.000.000.

https://defence24.pl/sily-zbrojne/rosja-wkrotce-pol-miliona-ludzi-w-mlodziezowej-armii



Offline Gostek

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #110 dnia: 05 Marzec, 2022, 09:57 »
Narody Europy Wschodniej żyją cały czas wojną, bo w wielkiej Rosji Putin szkoli już od małego dzieci i młodzież sztuki wojowania a w Polsce Pan Macierewicz chciał dać broń w ręce młodych ludzi i stworzyć pół milionową armię tzw cywilnej obrony terytorialnej.
W szkołach organizowane są  patriotyczne akademie a młodzież w czasie godzin lekcyjnych wysyłają na mszę... 🤕

Potem się dziwią, że część ludzi ma zryte tak mocno berety, że jedynie co potrafią, to nienawidzieć "innych" tzn nie Polaków - Katolików, a już w szczególności, Ruskich i Niemców.. 😨

Żyję już od ponad 30 laty w jednym z krajów zachodniej europy  i widzę wiele różnic w podejściu młodych do życia.
Młode osoby, zaperdal... ją tam  równo na swoje potrzeby, bo nawet jak mają bogatych rodziców, to najczęściej nic za friko od nich nie dostają.
Tam nie ma tradycji rozpieszczania młodych ludzi. Oni, żeby zarobić na np. prawa jazdy, które kosztują ok 2,5 tyś euro, po szkole idą do pracy  pracować za 9euro,na tzw mini Job.
Nawet dzieci milionerów nie mają ulgi, bo w ten sposób uczy się dzieci do poszanowania pieniędzy, drógich osób i siebie.
Młodzież w tych krajach nie karmi się niezdrowym patriotyzmem i podjudzaniem do innych.
W szkołach już od najmłodszych lat są lekcje etyki, gdzie wpaja się dzieciom, że wszelka agresja i nie poszanowanie praw mniejszości jest złe i nieakceptowalne w społeczeństwie.

Chciałbym dożyć czasów, kiedy to w całej Europie ludzie ze  szystkich krajów będą żyli ze  sobą w zgodzie, nie uważając się za lepszych od innych.!






Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 297
  • Polubień: 2231
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #111 dnia: 05 Marzec, 2022, 15:24 »
Ja pierd** !!!! tego pana pierwszego wysłałabym do kijowa, i tych wszystkich zbombardowanych miast!, siedzi palant z kubeczkiem herbaty i opowiada swoje zdanie !! Wy tak serio? nie macie poczucia czasu? siedzicie w swoich domach , medytujecie te swoje chore teorie , naprawdę potrzeba wojny , żeby przewietrzyć umysły !!!
proponuje posłuchać mądrego człowieka , no chyba że jak co niektórzy wiecie , że obozów koncentracyjnych nie było ,że  to tylko fikcja ?

https://www.youtube.com/watch?v=Dby2h3CPOGo

Zygać się chce czytając wasze dywagacje >:(

Autor wrzuconego przez Ciebie filmu dopuszcza się podobnych rzeczy jak te opisywane w rzeczonym filmie- knebluje usta wszelkim komentatorom.



Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #112 dnia: 05 Marzec, 2022, 15:43 »
Autor wrzuconego przez Ciebie filmu dopuszcza się podobnych rzeczy jak te opisywane w rzeczonym filmie- knebluje usta wszelkim komentatorom.

TO NIE JA WRZUCIŁAM ten film ja go skrytykowałam!! proszę doczytaj wcześniej , film wrzucony  w podobnym wątku.

« Ostatnia zmiana: 05 Marzec, 2022, 15:48 wysłana przez Dorkas »
Dziś wiem więcej niż wczoraj


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 297
  • Polubień: 2231
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #113 dnia: 05 Marzec, 2022, 15:53 »
TO NIE JA WRZUCIŁAM ten film ja go skrytykowałam!! proszę doczytaj wcześniej , film wrzucony  w podobnym wątku.

Powiem jak Szatan.
Czy to nie ten film rekomendowałaś?

bo to po nim jest "Komentarze są wyłączone. Więcej informacji"



Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #114 dnia: 05 Marzec, 2022, 16:27 »
Autor wrzuconego przez Ciebie filmu dopuszcza się podobnych rzeczy jak te opisywane w rzeczonym filmie- knebluje usta wszelkim komentatorom.
/quote]


Ten tak ale nie chodzi o wyłączenie komentarzy a o czym autor mówi a to jest różnica." auschwitz nie spadło z nieba"
te słowa pokazują jak dochodzi do czegoś złego , ono przychodzi krok po kroku , od tolerowania zła.Pan z film który skrytykowałam  " Musisz to wiedzieć"nie wyłącza komentarzy , on na nie czeka.

« Ostatnia zmiana: 05 Marzec, 2022, 16:30 wysłana przez Dorkas »
Dziś wiem więcej niż wczoraj


Offline Gremczak

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #115 dnia: 05 Marzec, 2022, 17:56 »
No ja nie mogę. Jak można na poważnie w jakikolwiek sposób usprawiedliwiać inwazję na niepodległy, suwerenny kraj? Ukraina chce być w NATO? Chce mieć u siebie amerykańskie wojska? Chce pracować nad własną bronią? Nawet gdyby to wszystko była by prawda, to jej się to należy jak psu budzie. Nnic z tych rzeczy nie usprawiedliwia regularnej, nielegalnej wojny, której przecież nawet Rosja nie wypowiedziała Ukrainie! Tymczasem Putler zaatakowała całą Ukrainę, zbombardował wszystkie duże miasta, zamordował już setki (a być może tysiące) cywili w tym dzieci.

Każdy kto tego broni staje się pożytecznym idiotą tego faszysty.
Nie siej propagandy.
Nie ma czegoś takiego jak kraj niepodległy. suwerenny.
To utopia.
Szczególnie te kraje mniejsze uboższe muszą tak tańczyć jak zagrają mocniejsi.
« Ostatnia zmiana: 05 Marzec, 2022, 18:03 wysłana przez Gremczak »


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 297
  • Polubień: 2231
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #116 dnia: 05 Marzec, 2022, 19:40 »
Podobno Polska chciała prewencyjnie sprać Niemcy
https://histmag.org/Jak-Polska-chciala-zaatakowac-III-Rzesze-23378

W doktrynie wojennej istnieje pojęcia uderzenia wyprzedzającego.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Doktryna_Busha
Doktryna Busha (ang. Bush Doctrine) – przyjęta przez administrację prezydenta Stanów Zjednoczonych George'a W. Busha linia polityki zagranicznej. Jej głównym założeniem jest koncepcja "wyprzedzającego uderzenia", która stwierdza, że USA mają prawo do prewencyjnego ataku militarnego na każde państwo, które stanowi lub może stanowić zagrożenie dla Stanów Zjednoczonych.

Jak to mówią SJ - nie znamy wszystkich faktów dlaczego Putin, wróć, Bóg tak zrobił


Offline Blue

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #117 dnia: 05 Marzec, 2022, 23:17 »
Nie siej propagandy.
Nie ma czegoś takiego jak kraj niepodległy. suwerenny.
To utopia.
Szczególnie te kraje mniejsze uboższe muszą tak tańczyć jak zagrają mocniejsi.

Powiedział Hitler napadając na Polskę.


Offline Gremczak

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #118 dnia: 05 Marzec, 2022, 23:34 »
I tylko tyle wiesz w tym temacie?
Coś cieniutko.


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 297
  • Polubień: 2231
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #119 dnia: 06 Marzec, 2022, 11:50 »
Chce pracować nad własną bronią? Nawet gdyby to wszystko była by prawda, to jej się to należy jak psu budzie.

Czy popierasz dążenie Iranu do posiadania broni jądrowej?