Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?  (Przeczytany 24416 razy)

Offline Gremczak

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #75 dnia: 01 Marzec, 2022, 20:55 »
Świat to chyba wszyscy co nie ufają Jezusowi.
Tak coś mnie się wydaje.
Chyba NT coś o tym chyba wspomina.
« Ostatnia zmiana: 01 Marzec, 2022, 21:03 wysłana przez Gremczak »


Offline Sebastian

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #76 dnia: 01 Marzec, 2022, 20:59 »
A jaka jest definicja odnośnie "trzeciej wojny światowej"?
moja definicja: jeden z terminów propagandowych, używany przez pseudo-dziennikarzy, używany do siania paniki

Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 297
  • Polubień: 2231
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #77 dnia: 01 Marzec, 2022, 21:38 »
Żydostwo chce rozpętać wojnę w całej Europie.
Poniżej są linki które dziś przypadkowo odkryłem. To prasa niezależna nie tego głównego ścieku, aby wszystko zrozumieć w jaki sposób żydostwo dąży do wojny warto przeczytać całość.

http://www.noweateny.pl/International/details/460/UKRAINA-YDZI-CHC-WOJNY-NEGOCJACJE-ZAWIESZENIA-BRONI-ODROCZONE-ROSJA-DO-IZRAELA-DLACZEGO-POPIERACIE-NAZISTW-YWE-TARCZE-OSIEDLACH-KIJOWA

https://noweateny.pl/Polska/details/382/TYSICE-YDOWSKICH-AGENTW-SAYANIM-DZIAAJ-W-POLSCE-ROBIC-NAM-TU-FASZYW-PANDEMI

http://www.noweateny.pl/Video/details/155/KONFERENCJA-W-SEJMIE-W-POLSCE-DZIAA-TYS-SZPICLI-MOSSADU-PRZECIWKO-NAM

http://www.noweateny.pl/International/details/461/CHISKA-AMBASADA-WSKAZUJE-NA-PRAWDZIWE-ZAGROENIE-DLA-WIATA-I-UDOSTPNIA-LIST-AMERYKASKICH-BOMBARDOWA-ORAZ-INWAZJI-OD-CZASW-II-WOJNY-WIATOWEJ

http://www.noweateny.pl/Polska/details/457/ZDRADZIECKI-AKT-PRAWNY-ANDRZEJA-DUDY-GDZIE-JEST-WEZWANIE-ZELENSKIEGO-DO-MILIONA-ZDROWYCH-TGICH-UKRAICW-ABY-WRACALI-Z-POLSKI-RATOWA-UKRAIN

Wątek ciekawy. Właśnie sobie uświadomiłem, że wśród licznych informacji o krajach popierających Ukrainę zabrakło informacji o Izraelu.

I po krótkim poszukiwaniu
https://300gospodarka.pl/opinie/izrael-boi-sie-zemsty-rosji-ekspert-wyjasnia-biernosc-wobec-wojny-na-ukrainie
Nie najlepiej wypadła też izraelska wstrzemięźliwość w czasie głosowania antyrosyjskiej rezolucji w Radzie Bezpieczeństwa ONZ, co miało się bardzo nie spodobać USA. Padły już natomiast zapowiedzi, że w Zgromadzeniu Ogólnym ONZ Izrael zagłosuje przeciwko Rosji.

Minister Lapid ostrożnie podnosi też temat sankcji. Na Twitterze napisał: „Izrael uważnie bada znaczenie sankcji wobec Rosji. Powołaliśmy międzyresortowy zespół, który zbada skutki i konsekwencje sankcji dla izraelskiej gospodarki i naszej polityki.”


PS.
Proszę mi tu nie wyjeżdżać z tekstami typu "ruskie onuce" bo potraktuję jak to ŚJ szukający prawdy, słowa starszych zboru
aby nie szerzyć niesprawdzonych informacji, a nawet jeśli są prawdziwe to najważniejsza jest jedność zboru i niegorszenie słabszych.


Offline Gremczak

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #78 dnia: 02 Marzec, 2022, 18:28 »
Zwykła manipulacja.



Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 297
  • Polubień: 2231
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #79 dnia: 02 Marzec, 2022, 20:19 »
Historia prawdziwa.
     Żyję dzięki dobroci mojej babci która pochodziła z katolickiej rodziny ziemiańskiej w której dobro okazywane dla drugiego człowieka było najważniejsze. W czasie II wojny w 1942 r. musiała uciekać wraz z synkiem by ratować swoje życie na Wołyń do wioski Kiwerce. Tam mieszkała jej dalsza rodzina. Jakiś czas tam już zamieszkiwali, obok mieszkała biedna rodzina Ukraińska. Żona, on urzędnik pracownik poczty, pięcioro dzieci i bieda, nie było co jeść. Babcia donosiła co mogła, owoce, jajeczka, mówiła "bo te dzieci takie bidulki". Pewnego wieczoru przyszedł ten pocztowiec i powiedział - uciekajcie bo w nocy przyjdą po was. Uciekli, banda Ukraińska wymordowała Polaków którzy tam zostali. Jak to dobrze być dobrym dla drugiego człowieka, teraz żyję i piszę tu na forum.

     Osobiście miałem tylko jedno spotkanie z Ukraińcami, dwa lata wstecz. W moim bloku piętro niżej administracja wynajęła małe mieszkanko Ukraińcowi banderowcowi który przyjechał do Polski pracować. Od piątku wieczorem do niedzieli wieczorem, biba i hulanki. W nocy tak głośno że nie można było spać i tak co tydzień, około 8 łobuzów ukraińskich tam hulało. Sąsiedzi bali się zwrócić im uwagę bo ci banderowcy byli agresywni. Poszedłem tam, wale do drzwi, otworzył taki byczek 180 i jak mnie zobaczył zaraz zatrzasnął, bełkotał coś pijak. Tak sobie myślę pewnie nie dam rady bo poszedłem z myślą spuścić łomot. Odszukałem miejscowych znajomych skinhedów i mówię że jest mała robótka, oni na to że z przyjemnością do ukruw zawitamy. Ich jest czwórka, wpadają tylko na 15 sekund z palantami, drzazgi tylko zostawiają :) Ale obyło się. Rano na drzwiach wypisałem im wielkimi bukwami że jeśli nie będzie ciszy to będzie łomot. Przyjechała administracja, słyszę i pędzę na dół, jeszcze nie dobiegłem a Ukrainiec z daleka mnie przepraszał i już będzie cisza. Gnojek tak mówił nie że było mu żal tylko administracja powiedziała że jeśli ktoś z sąsiadów złoży skargę to on wylatuje wprost na swoją Ukrainę. Potem była cisza a sąsiedzi zaprosili na kawkę :)

     

Wstawiasz to tu jako własne przeżycia, rozumiem?
Dokonujesz niebezpiecznego uogólnienia.
Zdarza się, że Polacy też głośno piją nie tylko u siebie ale także zagranicą ale czy to jest powód aby wszystkich Polaków tak postrzegać?


Offline Gremczak

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #80 dnia: 02 Marzec, 2022, 21:34 »
Na czym polega polityka.



Offline Gremczak

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #82 dnia: 03 Marzec, 2022, 18:33 »
Coś na rozluźnienie.


Offline sawaszi

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #83 dnia: 03 Marzec, 2022, 20:01 »
Coś na rozluźnienie.


 No i też popieram taki śmiech i sarkazm - na działania zdesperowanego 'Cara samozwańczego'  ;D
- w historii ludzkości dołączy do grona satrapów ; Stalina i Hitlera  >:D
Demokracja zwycięży  :)
A cha ; nawet proroctwa można zmienić (o królu północy) jak się narody zjednoczą w całości .


Offline Gremczak

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #84 dnia: 03 Marzec, 2022, 20:05 »


 
Demokracja zwycięży  :)

A gdzie widzisz tą demokrację?


Offline sawaszi

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #85 dnia: 03 Marzec, 2022, 20:30 »
A gdzie widzisz tą demokrację?


W Stanach Zjednoczonych i nowym podejściu Unii Europejskiej  :)


Offline Dorkas

  • Pionier
  • Wiadomości: 880
  • Polubień: 2976
  • Pierwszy krok wędrówki jest zawsze najdłuższy.
Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #86 dnia: 03 Marzec, 2022, 20:34 »
Na czym polega polityka.

Ja pierd** !!!! tego pana pierwszego wysłałabym do kijowa, i tych wszystkich zbombardowanych miast!, siedzi palant z kubeczkiem herbaty i opowiada swoje zdanie !! Wy tak serio? nie macie poczucia czasu? siedzicie w swoich domach , medytujecie te swoje chore teorie , naprawdę potrzeba wojny , żeby przewietrzyć umysły !!!
proponuje posłuchać mądrego człowieka , no chyba że jak co niektórzy wiecie , że obozów koncentracyjnych nie było ,że  to tylko fikcja ?

https://www.youtube.com/watch?v=Dby2h3CPOGo

Zygać się chce czytając wasze dywagacje >:(
« Ostatnia zmiana: 03 Marzec, 2022, 20:36 wysłana przez Dorkas »
Dziś wiem więcej niż wczoraj


Offline Gremczak

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #87 dnia: 03 Marzec, 2022, 20:49 »
To nie wstrzymuj.
Idź rzygnij ,będziesz  zdrowsza
Może informacjami ze złego źródła  się zatrułaś.
Życzę zdrówka.
« Ostatnia zmiana: 03 Marzec, 2022, 20:58 wysłana przez Gremczak »


Offline sawaszi

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #88 dnia: 03 Marzec, 2022, 20:53 »
Ja pierd** !!!!

Zygać się chce czytając wasze dywagacje >:(


Dla zdrowotności - też można zwymiotować  :D
- ech ; widziałem wczoraj swojego psa jak mu sie cofneło - bo coś tam spożył nie świerzego  :-\
Dorkas ; bądz optymistką , bo tylko tacy są przyszłością świata i to "oni posiądą Ziemię i zamieszkają w niej na wieki"
Pozdrawiam Cię serdecznie  :)


Offline Gremczak

Odp: Czy czeka nas trzecia wojna światowa ?
« Odpowiedź #89 dnia: 03 Marzec, 2022, 21:16 »
Dorkas poznaj historię i zrozum co to jest polityka.
Inaczej tego nie rozbierzesz.