Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: Zebrania w Salach Królestwa - program pilotażowy  (Przeczytany 6428 razy)

Offline dawalkowiak

Odp: Zebrania w Salach Królestwa - program pilotażowy
« Odpowiedź #15 dnia: 20 Październik, 2021, 19:56 »
Ten najtwardszy beton wręcz tupie nóżkami nie mogąc się doczekać zebrań na sali...

I ja, jako wybudzony tupię nóżkami na powrót do sal ;D

W moim wypadku jestem pewien, że więcej będę mógł zrobić, dla wybudzenia innych gdy zebrania wrócą do pierwotnego stanu >:D Zawsze można chociaż poudawać kogoś, kto z tego postanowienia się cieszy, kto się "chce poprawić", a wtedy zainteresowanie powinno wzrosnąć.

Wiem, że w zborze jest też po prostu wielu wścibskich i ciekawskich więc pewnie podejdą pogadać, bo ciekawość ich zeżre :D

Można się zgłosić i czasem przemycić jakąś myśl, rzucić szpileczkę, zinterpretować jakiś werset inaczej niż od lat się uczą itp. itd.

Dlatego oficjalnie zapowiadam, że jak wrócą zebranka to ja nie raz na nich się pojawię  :D
Bo dobrze jest wiedzieć, ale nie dobrze jest wiedzieć, że się wie...


Offline PoProstuJa

Odp: Zebrania w Salach Królestwa - program pilotażowy
« Odpowiedź #16 dnia: 20 Październik, 2021, 20:31 »
I ja, jako wybudzony tupię nóżkami na powrót do sal ;D

Dlatego oficjalnie zapowiadam, że jak wrócą zebranka to ja nie raz na nich się pojawię  :D

Widzę, że masz nerwy ze stali!
Jak ja już byłam wybudzona, a poszłam na zebranie i nadzorca podróżujący powiedział, że "jeśli dziś kogoś nie ma na zebraniu, to znaczy, że ma małą wiarę"... to mnie brał wnerw!

Nie potrafię sobie wyobrazić, że ciągle miałabym chodzić na zebrania i słuchając tych głupot miałabym cały czas panować nad nerwami!


Offline Krystian

Odp: Zebrania w Salach Królestwa - program pilotażowy
« Odpowiedź #17 dnia: 20 Październik, 2021, 20:34 »
Za komuny podczas zakazu potrafili na przekór zakazowi robić kongresy w lasach. Po komunie i zakazie nie ma już śladu a ze świadków Jehowy co zostało?

Korporacja religijno- finansowa
Kłamstwo CK:
"Co najważniejsze, czasopismo to umacnia zaufanie do danej przez Stwórcę obietnicy, że zanim przeminie to pokolenie pamiętające wydarzenia z roku 1914, nastanie nowy świat"


Offline dawalkowiak

Odp: Zebrania w Salach Królestwa - program pilotażowy
« Odpowiedź #18 dnia: 20 Październik, 2021, 21:50 »
Widzę, że masz nerwy ze stali!
Jak ja już byłam wybudzona, a poszłam na zebranie i nadzorca podróżujący powiedział, że "jeśli dziś kogoś nie ma na zebraniu, to znaczy, że ma małą wiarę"... to mnie brał wnerw!

Nie potrafię sobie wyobrazić, że ciągle miałabym chodzić na zebrania i słuchając tych głupot miałabym cały czas panować nad nerwami!

Oczywiście że wnerw będzie i trudno będzie słuchać tych bzdur >:( a zwłaszcza bzdurnych wypowiedzi zmanipulowanych i zahipnotyzowanych braciszków, ale jestem w stanie to przetrwać a nawet czasem odpowiedzieć zgodnie z akapitem, żeby nie wzbudzać podejrzeń. Myślę też, że nie będzie to ciągłe chodzenie na zebrania. Dam sobie jakiś czas a potem, w zależności od efektów, będę podejmował decyzję ;D

PPJ, myślę, że w tym wypadku cel uświęca środki
Bo dobrze jest wiedzieć, ale nie dobrze jest wiedzieć, że się wie...


Offline Lemuel

Odp: Zebrania w Salach Królestwa - program pilotażowy
« Odpowiedź #19 dnia: 20 Październik, 2021, 23:09 »
I ja, jako wybudzony tupię nóżkami na powrót do sal ;D

W moim wypadku jestem pewien, że więcej będę mógł zrobić, dla wybudzenia innych gdy zebrania wrócą do pierwotnego stanu >:D Zawsze można chociaż poudawać kogoś, kto z tego postanowienia się cieszy, kto się "chce poprawić", a wtedy zainteresowanie powinno wzrosnąć.
Wiem, że w zborze jest też po prostu wielu wścibskich i ciekawskich więc pewnie podejdą pogadać, bo ciekawość ich zeżre :D
Można się zgłosić i czasem przemycić jakąś myśl, rzucić szpileczkę, zinterpretować jakiś werset inaczej niż od lat się uczą itp. itd.
Dlatego oficjalnie zapowiadam, że jak wrócą zebranka to ja nie raz na nich się pojawię  :D
Życzę Ci powodzenia!
Też miałem taki chytry plan, ale w tzw. międzyczasie zyskałem już u niektórych opinię odstępcy.
No i brody mi szkoda  ;D


Offline Fantom

Odp: Zebrania w Salach Królestwa - program pilotażowy
« Odpowiedź #20 dnia: 21 Październik, 2021, 08:18 »
Malawia. Niedzielne pierwsze zebranie w czasie pandemii.

Piotruś i Zosia razem z rodzicami są posłuszni Niewolnikowi.
« Ostatnia zmiana: 21 Październik, 2021, 08:21 wysłana przez Fantom »
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline NieZnaPrawdy

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 297
  • Polubień: 2231
  • Między ślepymi jednooki królem
Odp: Zebrania w Salach Królestwa - program pilotażowy
« Odpowiedź #21 dnia: 21 Październik, 2021, 19:37 »
Na maseczkach powinni mieć logo JW.org


Offline Legion

Odp: Zebrania w Salach Królestwa - program pilotażowy
« Odpowiedź #22 dnia: 22 Październik, 2021, 00:17 »
Jak jestem pierwszy do zebrań na sali, tak jak pomyślę sobie o 2h w maseczce w zamkniętym pomieszczeniu... to juuuuuż mnieeee tam widzieli.


Offline Technolog

Odp: Zebrania w Salach Królestwa - program pilotażowy
« Odpowiedź #23 dnia: 23 Październik, 2021, 18:39 »
Ponoć w Szwecji też jest to uruchomione. Tak wynika z wypowiedzi na ForumTower.
Jeśli uznać, że społeczność FT to miniatura polskich SJ, to nie widzę powodzenia tego programu w Polsce.
Jak jestem pierwszy do zebrań na sali, tak jak pomyślę sobie o 2h w maseczce w zamkniętym pomieszczeniu... to juuuuuż mnieeee tam widzieli.
Jak będziesz miał wystąpienie na scenie to będziesz mógł zdjąć.
Ciekawe jak będą sprawdzać czy ktoś jest zaszczepiony czy nie, czy na certyfikat czy oświadczenie, bo to nie jest opisane.
Poza tym w Hongkongu, ma być utworzona lista obecnych danego dnia na zebraniu, z nr telefonów. Lista ma być przechowywana przez 31 dni.


Offline czarnyt85

Odp: Zebrania w Salach Królestwa - program pilotażowy
« Odpowiedź #24 dnia: 23 Październik, 2021, 20:07 »
a to nie będzie zebrań transmitowanych z sali np na apliakcje zoom ?? każdy ma wracać na sale ?


Offline Sebastian

Odp: Zebrania w Salach Królestwa - program pilotażowy
« Odpowiedź #25 dnia: 23 Październik, 2021, 20:26 »
a to nie będzie zebrań transmitowanych z sali np na apliakcje zoom ?? każdy ma wracać na sale ?
jeśli program jest _pilotażowy_ tzn. że _na_razie_ nie wiadomo czy każdy czy nie każdy.

zależnie od wyników (ilość zachorowań, ilość trupów) ciało kierownicze albo zgodzi się na hybrydowość zebrań albo nie zgodzi się.

niestety, nie wiemy, ile osób "powinno" umrzeć, aby Ośmiornica dopuściła hybrydowość...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Technolog

Odp: Zebrania w Salach Królestwa - program pilotażowy
« Odpowiedź #26 dnia: 23 Październik, 2021, 22:10 »
a to nie będzie zebrań transmitowanych z sali np na apliakcje zoom ?? każdy ma wracać na sale ?
Nie każdy, tylko zaszczepieni. Zebrania będą w trybie hybrydowym.


Offline Sebastian

Odp: Zebrania w Salach Królestwa - program pilotażowy
« Odpowiedź #27 dnia: 23 Październik, 2021, 22:29 »
Nie każdy, tylko zaszczepieni. Zebrania będą w trybie hybrydowym.
jeśli te słowa potwierdzą się, oznacza to dalszy kryzys całej organizacji jw.org
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline czarnyt85

Odp: Zebrania w Salach Królestwa - program pilotażowy
« Odpowiedź #28 dnia: 23 Październik, 2021, 22:37 »
czyli będą na zoom zebrania andal ???


Offline Technolog

Odp: Zebrania w Salach Królestwa - program pilotażowy
« Odpowiedź #29 dnia: 23 Październik, 2021, 22:41 »
jeśli te słowa potwierdzą się, oznacza to dalszy kryzys całej organizacji jw.org
To nie są moje słowa tylko z listu o wznowieniu zebrań.
Cały można przeczytać w filmie tu:
https://www.youtube.com/watch?v=R7VHN1wIy7I
« Ostatnia zmiana: 23 Październik, 2021, 22:43 wysłana przez Technolog »