Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: List dotyczący przydziału zadania na kongresie  (Przeczytany 3906 razy)

Offline dawalkowiak

List dotyczący przydziału zadania na kongresie
« dnia: 03 Październik, 2021, 17:54 »
Siemanko Wszystkim!  :)
Niedawno przy robieniu porządków w dokumentach, wpadł mi w ręce list który otrzymałem z Biura Oddziału. Dotyczy zadania które otrzymałem na kongresie. Nie wiem, czy treść takiego listu jest znana forumowiczom, więc postanowiłem go zeskanować i udostępnić. Wybaczcie, ale zasłoniłem swoje imię i nazwisko oraz nazwisko przewodniczącego kongresu. Zasłoniłem też informacje które mogłyby mnie zidentyfikować (z racji tego że wciąż jeszcze należę do org  ;))
Rok później również dostałem taki list ale jego treść jest identyczna.
Miłej lektury :D

Ponieważ wciąż nie mogę przesłać wiadomości z załącznikami użyłem stronki mediafire. Po kliknięciu w ten link możecie pobrać 3 strony listu w formacie PDF.
https://www.mediafire.com/folder/iz7tvnwk6b79l/List
Bo dobrze jest wiedzieć, ale nie dobrze jest wiedzieć, że się wie...


Offline Legion

Odp: List dotyczący przydziału zadania na kongresie
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Październik, 2021, 23:53 »
"Dostąpiłeś przywileju służby, który jest udziałem niewielu braci..."

Ten Thermomix też nie każdy może mieć, bądź z niego dumny.
Stałeś się częścią wielkiej konspiracji, nie spi***ol tego.

Ehhh...


Offline Ekskluzywna Inkluzywność

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 1 340
  • Polubień: 4061
  • Kronikarz Brata Bogumiła
Odp: List dotyczący przydziału zadania na kongresie
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Październik, 2021, 17:56 »
"Dostąpiłeś przywileju służby, który jest udziałem niewielu braci..."

Przywilej mycia klopów w niedzielę po zebraniu był wspanialszy!


Offline dawalkowiak

Odp: List dotyczący przydziału zadania na kongresie
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Październik, 2021, 23:54 »
Przywilej mycia klopów w niedzielę po zebraniu był wspanialszy!

Wiesz jakie były emocje jak dostałem ten list? Radość nieziemska, ale z nikim nie można było o tym porozmawiać. Teraz z perspektywy czasu uważam, że to żałosne kiedy ktoś uważa tak jak pisze, że "dostąpiłeś przywileju, który jest udziałem niewielu", bo im większy przywilej tym większa powinna być pokora
Bo dobrze jest wiedzieć, ale nie dobrze jest wiedzieć, że się wie...


Offline Siedemtwarzy

Odp: List dotyczący przydziału zadania na kongresie
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Październik, 2021, 19:24 »
Mnie rozwalał  zawsze ten przepis o jednolitym kolorze marynarki i spodni. Boże, jak się towarzystwo o to srało. Jak miałem jakis pokaz, to się kurna z 10 razy pytali jaki garnitur będę nosił, czy w tym samym kolorze, czy nie paski, kratka i inne bla bla. Masakra...


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: List dotyczący przydziału zadania na kongresie
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Październik, 2021, 20:15 »
Przywilej mycia klopów w niedzielę po zebraniu był wspanialszy!
[/b][/size]

Hahaha ja miałem lepszy przywilej. Brat starszy z prawdziwą dumą wręczył mi kluczyk od dozownika na mydło w płynie i powiedział: Gandalfie zasłużyłeś na przywilej uzupełniania mydła w damskiej i męskiej ubikacji. Przyjąłem ze zdumieniem kluczyk i z pokorą zaraz go zgubiłem. Jak ja chciałem zawsze wejść do damskiej ubikacji >:D
« Ostatnia zmiana: 05 Październik, 2021, 21:09 wysłana przez Gandalf Szary »
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline josh82

Odp: List dotyczący przydziału zadania na kongresie
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Październik, 2021, 21:02 »
czyli,że co...? Że mydło na kluczyk na Salach jest zamykane, żeby do domu nie zabrali?   ;)
Na szczęście Gandalfowi przydzielili ochronę bezcennego środka czystości, bo tylko Gandalf potrafi krzyknąć: "You shall not steal this mydło ze sali, bo mam kluczyk ze stali! >:( Starsi mi dali... ???"
« Ostatnia zmiana: 05 Październik, 2021, 21:07 wysłana przez josh82 »


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: List dotyczący przydziału zadania na kongresie
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Październik, 2021, 21:07 »
czyli,że co...? Że mydło na kluczyk na Salach jest zamykane, żeby do domu nie zabrali?   ;)
[/b][/size]

Nie nie nie, to dozownik miał kluczyk. Przekręcałeś zameczek w obudowie i obudowa się otwierała i miałeś dostęp do dozownika, gdzie wlewało się mydło. No i kluczyk przepadł. A ja jedynie żałowałem tej damskiej toalety!! >:D >:D >:D
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline josh82

Odp: List dotyczący przydziału zadania na kongresie
« Odpowiedź #8 dnia: 05 Październik, 2021, 21:16 »
Wstępu do damskich toalet żałować można na weselach albo innych imprezach, gdzie niewiasty nektarów zbyt dużo popiją. Na Sali, w damskiej toalecie ujrzysz tylko płaczące dzieci...


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5137
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Odp: List dotyczący przydziału zadania na kongresie
« Odpowiedź #9 dnia: 05 Październik, 2021, 21:21 »
Wstępu do damskich toalet żałować można na weselach albo innych imprezach, gdzie niewiasty nektarów zbyt dużo popiją. Na Sali, w damskiej toalecie ujrzysz tylko płaczące dzieci...
[/b][/size]

No i czar prysł, ale ja już nie sprawdzę. Chyba na swoim komitecie jak mnie zaproszą. I to nie jest pewne, bo wizyty i komitety na zoomie się odbywają ;D
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline dawalkowiak

Odp: List dotyczący przydziału zadania na kongresie
« Odpowiedź #10 dnia: 05 Październik, 2021, 21:39 »
Na CK Sosnowiec to zawsze siostrzyczki dbały o damskie toalety, a wujkowie o męskie  ;)

Ale zdarzało się, że po programie, kiedy już większość owieczek opuściła obiekt, to nawet chłopy ogarniały damskie toalety ;D

Ale zawsze na każdym kongresie czy zgromadzeniu najbardziej dumnie wyglądał porządkowy z tabliczką "proszę zajmować miejsca"  ;D ;D
Bo dobrze jest wiedzieć, ale nie dobrze jest wiedzieć, że się wie...


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 964
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: List dotyczący przydziału zadania na kongresie
« Odpowiedź #11 dnia: 05 Październik, 2021, 23:44 »
(mtg): To był koszmar kiedy gospodarz CK Sosnowiec-a, mały drobny rudy Edzio Ł. odbierał czystość kibelków i resztę obiektu pamiętam jak przyczepił się, aby z pod foteli na głównej sali odklejać gumy do żucia, taki wredny sługus Nadarzyna.  Przez okres jego ''pontyfikatu'' na obiekcie był nie jeden zatarg z nim. Jak sobie przypominam to grupy sprzątające wyjeżdżały prawie o 20.00.
Więc nie dziwię, że do sprzątania prawie nie było nikogo wszyscy czmychali do domu.
Pamiętam, jak zapienił się on kiedy obsługujący wózek do mycia holu - ''odkurzacz''  ''spiermandolił" ile było wtedy lamentu na tyle był krasnal bezczelny, że zadzwonił do koordynatora aby wyciągnąć konsekwencje względem tego szeregowca, jednak ten nie dał sobie dmuchać w ''EPUD'' sprawę skierował do twierdzy i to była pierwsza wpadka rudego, długo nie zagrzał po tym incydencie miejsca i został spadochroniarzem po zborach.
Ale zanim jego wywalono do pomocy skierowali młode małżeństwo, które było nad wyraz uprzejme względem innych.
W CKS- działy się przeróżne ''pisanki''- wiele można pisać i pisać ..., nawet trylogię.
     
« Ostatnia zmiana: 05 Październik, 2021, 23:46 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline Legion

Odp: List dotyczący przydziału zadania na kongresie
« Odpowiedź #12 dnia: 06 Październik, 2021, 01:32 »
Mnie rozwalał  zawsze ten przepis o jednolitym kolorze marynarki i spodni. Boże, jak się towarzystwo o to srało. Jak miałem jakis pokaz, to się kurna z 10 razy pytali jaki garnitur będę nosił, czy w tym samym kolorze, czy nie paski, kratka i inne bla bla. Masakra...

To wyobraź sobie ile było gdy do pokazu wyszedłem bez krawata 🤣🤣🤣 (a dyskusje już ciężkie były czy mogę bez marynarki...)


Offline Sinéad

Odp: List dotyczący przydziału zadania na kongresie
« Odpowiedź #13 dnia: 06 Październik, 2021, 09:37 »


Hahaha ja miałem lepszy przywilej. Brat starszy z prawdziwą dumą wręczył mi kluczyk od dozownika na mydło w płynie i powiedział: Gandalfie zasłużyłeś na przywilej uzupełniania mydła w damskiej i męskiej ubikacji. Przyjąłem ze zdumieniem kluczyk i z pokorą zaraz go zgubiłem. Jak ja chciałem zawsze wejść do damskiej ubikacji >:D

Śmiechłam  ;D
2018 - p.i.m.o.


Offline Lovely

Odp: List dotyczący przydziału zadania na kongresie
« Odpowiedź #14 dnia: 06 Październik, 2021, 11:14 »
To wyobraź sobie ile było gdy do pokazu wyszedłem bez krawata (a dyskusje już ciężkie były czy mogę bez marynarki...)
Jestem zaskoczona, że Ciebie wpuścili bez krawata. Całkiem poważne pytanie, czy wpuścili Ciebie na scenę bez przepychanek?

Wysłane z mojego RMX3241 przy użyciu Tapatalka