Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: 19 gru: kolejny list o szczepionkach  (Przeczytany 15410 razy)

Offline zenobia

Odp: 19 gru: kolejny list o szczepionkach
« Odpowiedź #135 dnia: 02 Styczeń, 2021, 12:01 »
   Panie Harnaś, walnąłeś jakąś totalną bzdurę.
   Od kiedy to lekarze słuchają salowych bądź sprzątaczek.
   To jakieś kuriozum.
   Nigdy nie słyszałam o takim przypadku w swojej okolicy.
   Chyba, że w Twojej takie się zdarzają.
   Tacy "ala" lekarze.
   Jeśli tak, to powiem szczerze, nie chciałabym leczyć się w Twojej okolicy.

Bywa tez , ze sprzątaczkom i salowym wydaje się , ze mają większa wiedzę niż naukowcy


Marzena

  • Gość
Odp: 19 gru: kolejny list o szczepionkach
« Odpowiedź #136 dnia: 02 Styczeń, 2021, 12:57 »
A ja się zaszczepię w sumie to co mi szkodzi, najwyżej będę miała dwie głowy. I mam gdzieś antyszczepieniowcow i tych którzy są tacy najmądrzejsi w teorii spisku na cały świat... ktoś musi być odważny (i proszę nie mylić z głupotą).


Offline Estera

Odp: 19 gru: kolejny list o szczepionkach
« Odpowiedź #137 dnia: 02 Styczeń, 2021, 14:18 »
Ja nie tylko słyszałem o takich przypadkach ale je znam ,gdy lekarze , z całym szacunkiem dla wymienionych zawodów
słuchają także hydraulików , tapeciarzy , magazynierów itp. Mało tego , nie uważają że to coś uwłaczającego ich wykształceniu.
   Nie pisałam o zwykłych ludzkich pogawędkach.
   Lekarzy z ludźmi, których wymieniłeś.
   Pisałam o poradach zawodowych, których lekarze nie czerpią od sprzątaczek, salowych i hydraulików.
   Nie wywracaj kota na lewą stronę.

   
Bardzo Cię proszę nie zaczepiaj mnie i odpuść sobie ataki na mnie. Znam twój scenariusz .
Bardzo Cię proszę nie prowokuj konfliktów .
   I dokładnie nawzajem.
 
 
   
   
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline HARNAŚ

Odp: 19 gru: kolejny list o szczepionkach
« Odpowiedź #138 dnia: 02 Styczeń, 2021, 16:19 »
   Nie pisałam o zwykłych ludzkich pogawędkach.
   Lekarzy z ludźmi, których wymieniłeś.
   Pisałam o poradach zawodowych, których lekarze nie czerpią od sprzątaczek, salowych i hydraulików.
Nie pogrążaj się bardziej niż to konieczne.
Napisałem Ci ,że znam Twój scenariusz i nie jest tajemnicą dla nikogo jaką stosujesz taktykę. Zaraz wyciągniesz posty sprzed 2 lat żeby pokazać jak bardzo jesteś uciskana . Nie będę tu Cię publicznie diagnozował , bo kto miał z Tobą do czynienia to i tak wie co się po Tobie spodziewać.
A tak poza protokołem to właśnie Ty pierwsza dzisiaj i nie tylko dzisiaj zaatakowałaś , więc sama sobie odpowiedz na pytanie : Kto jest źródłem konfliktu .
Proszę uszanuj i już mi nie odpowiadaj, uznaj że zwyciężyłaś z chamem po raz kolejny.
Gratuluję Marzenie , że w tym wątku  w tak inteligentny i zarazem łagodny sposób ucięła Twoją jałową dyskusję.
Gratuluję również Tobie , że zrozumiałaś wreszcie , że nie trzeba mieć ostatniego zdania w dyskusji , tak trzymaj ,jeszcze jest dla Ciebie szansa na tym Forum
« Ostatnia zmiana: 02 Styczeń, 2021, 17:20 wysłana przez HARNAŚ »


Offline Matylda

Odp: 19 gru: kolejny list o szczepionkach
« Odpowiedź #139 dnia: 02 Styczeń, 2021, 17:46 »
Fajny post:
"Nie musisz mi NIC tłumczyć"-tak piszesz
Po czym piszesz:
"Najpierw mi WYTŁUMACZ dlaczego...........................................
Matyldo,Matyldo troszczysz się o wiele weż przykład z Marii ŁUK 10

Mądrość ludowa z serii :zaprawdę powiadam ci,dziś będziesz ze mną w raju.
Naprawdę nie umiesz dyskutować na argumenty?
Zadałam ci pytanie,ale ty zamiast odpowiedzieć wolisz błaznować.
Już na nic więcej nie odpowiadaj.Pisz co chcesz i mądruj się ile dusza zapragnie.Wszak jesteś wziętym naukowcem z dziedziny wirusologii a jako dekarz pracujesz tylko dlatego że masz takie hobby.


Marzena

  • Gość
Odp: 19 gru: kolejny list o szczepionkach
« Odpowiedź #140 dnia: 02 Styczeń, 2021, 17:55 »
Mądrość ludowa z serii :zaprawdę powiadam ci,dziś będziesz ze mną w raju.
Naprawdę nie umiesz dyskutować na argumenty?
Zadałam ci pytanie,ale ty zamiast odpowiedzieć wolisz błaznować.
Już na nic więcej nie odpowiadaj.Pisz co chcesz i mądruj się ile dusza zapragnie.Wszak jesteś wziętym naukowcem z dziedziny wirusologii a jako dekarz pracujesz tylko dlatego że masz takie hobby.

Matylda jesteś wielka!


Offline Blue

Odp: 19 gru: kolejny list o szczepionkach
« Odpowiedź #141 dnia: 02 Styczeń, 2021, 18:16 »
Blue te 10 lat badań  koniecznych nad szczepionką to nie ja wymyśliłem a epidemiolodzy,wirusolodzy.A że szczepią się po 6 miesiącach to świadczy nie o mnie a o nich jak łamią swoje dogmaty,dziesiątki lat badań,testów oni się kompromitują-nie widzisz tego?



TAK, to TY wymyliśliłeś sobie te cholerne 10 lat! Nauka to nie jest religia, że jak ktoś kiedyś powie, że szczepionka ma być testowana 10 lat to koniec i basta a jak zrobisz inaczej, to jesteś odstępca chory na umyśle. Tak po za tym:

Nauka nie ma DOGMATÓW! Nauka jest zmienna i ta zmiana, krytyka i wiecze poszukiwanie ontologicznej prawdy jest jej naturą.

Nie wiem co jest tak trudnego do zrozumienia - mamy światową pandemię, rządy wszystkich krajów dosłownie rzucały miliardami w korporacje farmaceutyczne, by te jak najszybciej wyprodukowały szczepionki. Zazwyczaj nie ma aż takich potrzeb i aż takich środków. Szczepionki są produkowane zazwyczaj przez 5-10 lat co wiąże się z GIGANTYCZNYM nakładem pracy, który jest do tego wymagany - to duże koszty. Teraz jednak koszty właściwie się nie liczą i rzucono wszystkie ręcę na pokład.

Co jest w tym takiego dziwnego? Np Lotniskowce buduje się wiele lat. Jednak w wypadku wojny, USA jest w stanie je budować kilka razy szybciej.

Na koniec dnia nauka dostarczyła wystarczających dowodów na to, że szczepionka Pfizera jest bezpieczna i efektywna:
https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMoa2034577

Przeciwko temu mamy tylko domysły, przecucia oraz... hm... wierzenia. To nie są argumenty - to jest demagogia.
« Ostatnia zmiana: 02 Styczeń, 2021, 18:19 wysłana przez Blue »


Offline Fantom

Odp: 19 gru: kolejny list o szczepionkach
« Odpowiedź #142 dnia: 02 Styczeń, 2021, 18:45 »
 Tu w skrócie wytłumaczono, dlaczego te szczepionki nie wymagały lat badań. Jestem za szczepieniem się. https://www.youtube.com/watch?v=BE0sADYOSZc&feature=share&fbclid=IwAR3l0hIxx38w2OHtH7ghEWSwAWRYNaViYA7VZVDk_5jOtBqoNYQMP6icORI
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Reskator

Odp: 19 gru: kolejny list o szczepionkach
« Odpowiedź #143 dnia: 02 Styczeń, 2021, 19:05 »
A ja się zaszczepię w sumie to co mi szkodzi, najwyżej będę miała dwie głowy. I mam gdzieś antyszczepieniowcow i tych którzy są tacy najmądrzejsi w teorii spisku na cały świat... ktoś musi być odważny (i proszę nie mylić z głupotą).
A ja też się zaszczępie i nadstawię nie tylko 2 ręce.
Ale po solidnych przetestowanych klinicznych badaniach.
Których nie będą się bali prezesi produkujących szczepionki.
Dając pożywkę dla histerycznych teorii spiskowych.
« Ostatnia zmiana: 02 Styczeń, 2021, 19:07 wysłana przez Reskator »


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 964
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: 19 gru: kolejny list o szczepionkach
« Odpowiedź #144 dnia: 02 Styczeń, 2021, 19:07 »
Witaj Blue
Zapytam z ciekawości. Na ile prawdziwie przedstawione są dane ów naukowców względem wyprodukowanej szczepionki zamieszczonej na stronie:
Safety and Efficacy of the BNT162b2 mRNA Covid-19 Vaccine? Czy nie powinno uwzględnić się ryzyka prawdopodobieństwa negatywnego?-
Jestem według mojego przekonania mimo wszystko OSTROŻNY,( ale to moje prywatne zdanie) nie jestem wirusologiem tylko przeciętnym człowiekiem.
Nie mam nic przeciwko tej  szczepionce, jeżeli sytuacja będzie na tyle konieczna również zaaplikuję dwa razy iniekcję - pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 02 Styczeń, 2021, 19:10 wysłana przez Nadaszyniak »


Marzena

  • Gość
Odp: 19 gru: kolejny list o szczepionkach
« Odpowiedź #145 dnia: 02 Styczeń, 2021, 19:13 »
Pani Estero nie pozostaje mi nic innego jak napisać kolejny raz... nie zrozumiała Pani nic, zwłaszcza przekazu nawet dodanej sentencji przez kogokolwiek... zresztą nie ważne bo to dla Pani za wysokie progi. Jednak z szacunku do Sarszych Ludzi, a nie oszukujmy się jest Pani jedną z nich nie będę wdawała się w dyskusje które zaniżają mój poziom, a którego Pani i tak nigdy nie zrozumie i nie osiągnie.



Offline Estera

Odp: 19 gru: kolejny list o szczepionkach
« Odpowiedź #146 dnia: 02 Styczeń, 2021, 19:18 »
Pani Estero nie pozostaje mi nic innego jak napisać kolejny raz... nie zrozumiała Pani nic, zwłaszcza przekazu nawet dodanej sentencji przez kogokolwiek...
zresztą nie ważne bo to dla Pani za wysokie progi. Jednak z szacunku do Sarszych Ludzi,
 a nie oszukujmy się jest Pani jedną z nich nie będę wdawała się w dyskusje które zaniżają mój poziom, a którego Pani i tak nigdy nie zrozumie i nie osiągnie.
   Tak, młodzi wiedzą zawsze wszystko lepiej i zawsze są mądrzejsi.
   Powodzenia.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Marzena

  • Gość
Odp: 19 gru: kolejny list o szczepionkach
« Odpowiedź #147 dnia: 02 Styczeń, 2021, 19:25 »
   Tak, młodzi wiedzą zawsze wszystko lepiej i zawsze są mądrzejsi.
   Powodzenia.

Uderz w stół a nożyce się odezwą 😅😅 zabawna jest Pani z tą swoją infantylnością.


Offline Reskator

Odp: 19 gru: kolejny list o szczepionkach
« Odpowiedź #148 dnia: 02 Styczeń, 2021, 19:29 »
Uderz w stół a nożyce się odezwą 😅😅 zabawna jest Pani z tą swoją infantylnością.
Właśnie! Nożyce się odezwały!
I mają nawet oczka jak nożyczki.
« Ostatnia zmiana: 02 Styczeń, 2021, 19:33 wysłana przez Reskator »


Offline sawaszi

Odp: 19 gru: kolejny list o szczepionkach
« Odpowiedź #149 dnia: 02 Styczeń, 2021, 19:29 »
A ja Was wszystkich tu na tym forum lubię i szanuje  :)
- i każdemu dałbym po lubiku  :) - taki ze mnie drań  :D