Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: 19 gru: kolejny list o szczepionkach  (Przeczytany 15415 razy)

Offline Estera

Odp: 19 gru: kolejny list o szczepionkach
« Odpowiedź #15 dnia: 30 Grudzień, 2020, 19:12 »
Zarząd Pfizera oświadczył że się nie będzie szczepił tym co zapodał światu-a to czemu Blue może wie?
Zakończenie pierwszego etapu badań tej szczepionki to połowa 2021 a pozostałe to lata świetlne.
Według mojej oceny ja przeszłem koronę częściowo objawową -brak węchu,smak mam-podobnie żona
Gdyby mi na siłę chcieli zapodać powołam się na Prezydenta mówiąc iż mam już przeciwciała na koronę.
Ja nie neguję szczepionek sprawdzonych,przetestowanych-byśmy się dobrze zrozumieli.

   Moi drodzy.
   Myślę, że nie warto się wzajemnie atakować i krytykować w tej kwestii.
   Narazie wszyscy mamy jakieś prawo wyboru i każdy może podjąć decyzję jaką sam chce.
   Może warto poczekać na efekty u osób, które jako pierwsze i chętnie się zaszczepiły lub zaszczepią.
   Bardzo niezrozumiały jest ten odgórny nacisk, by raptem miliony ludzi się zaszczepiło.
   W tej szczepionce dla mnie osobiście, najbardziej chyba niepokojące jest to, że powstała w krótkim czasie i jasno się nie informuje,
   jakie mogą być skutki uboczne jej przyjęcia.
   A samo to, że ze wszystkich zdjęto wszelką odpowiedzialność za te skutki, daje bardzo dużo do myślenia.
   Bo powiedzmy, jak kogoś sparaliżuje po przyjęciu tego wynalazku, to kogo poda do sądu, by ubiegać się o odszkodowanie za trwałą utratę zdrowia?
   Reskator, słusznie zauważyłeś, że zarząd Pfizera nie będzie się szczepił, więc dlaczego, skoro ta szczepionka jest tak na czasie? I niezbędna?
   Tylko dla innych, a oni nie??
   A oni sami wystawiają się poza nawias społeczeństwa?

   Bill Gates też ponoć zapowiedział, że ani on, ani jego rodzina szczepić się nie będzie!
   Więc o co chodzi?


   Mój ojciec, jak weszła do użytku szczepionka przeciwko grypie, bardzo się napalił, żeby ją wziąć.
   Sytuacja miała miejsce dobrych kilka lat temu.
   Ojciec się zaszczepił i chorował jeszcze mocniej niż zwykle na grypę na jesień i omal tego nie przepłacił życiem.
   I na tej jednej szczepionce jego galop po zdrowie się zakończył.
   To była pierwsza i ostatnia szczepionka przeciwko grypie jaką przyjął.
   A mama się nie szczepiła i o wiele lżej przeszła jesienną falę grypy niż tato.
   Dwa różne stanowiska i dwie różne konsekwencje.
   Myślę, że we wszystkim potrzebna jest mądrość i rozsądek.
   No przecież chodzi o nasze życie  :-*


Ktoś już za nas podjął decyzję o tym fakcie. Wystarczy zapoznać się z tym czego nie będzie mogła robić osoba unikająca szczepionki

   A czego na przykład?
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: 19 gru: kolejny list o szczepionkach
« Odpowiedź #16 dnia: 30 Grudzień, 2020, 19:25 »
Miałem dwoje znajomych.
Nie szczepili się.
Nie żyją.


Offline Estera

Odp: 19 gru: kolejny list o szczepionkach
« Odpowiedź #17 dnia: 30 Grudzień, 2020, 19:40 »
Miałem dwoje znajomych.
Nie szczepili się.
Nie żyją.
   DeepPinkTool.
   Czyli to jest tylko życiowy dowód i fakt na to, że każdy sam musi zdecydować co zrobić.
   Bo konsekwencje będzie ponosił każdy sam osobiście.
   Oczywiście, żeby nie było, że jestem przeciwko szczepieniom.
   Sprawdzone i przetestowane prawidłowo, jak najbardziej  :) ta chyba taka do końca nie jest.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Marzena

  • Gość
Odp: 19 gru: kolejny list o szczepionkach
« Odpowiedź #18 dnia: 30 Grudzień, 2020, 19:42 »
Estera niby taka mądra kobieta z Ciebie wszystko wiedzaca, a jak się okazuje informacji ze świata i kraju nie słuchasz...😉
« Ostatnia zmiana: 30 Grudzień, 2020, 20:10 wysłana przez Marzena »


Offline Reskator

Odp: 19 gru: kolejny list o szczepionkach
« Odpowiedź #19 dnia: 30 Grudzień, 2020, 19:57 »
Miałem dwoje znajomych.
Nie szczepili się.
Nie żyją.
Ja znam więcej jak dwoje  znajomych którzy się szczepili i też nie żyją.


Offline Estera

Odp: 19 gru: kolejny list o szczepionkach
« Odpowiedź #20 dnia: 30 Grudzień, 2020, 20:00 »
Estera niby taka mądra kobieta z Ciebie wszystko wiedzaca, a jak się okazuje informacji ze świata i kraju nie słuchasz...😉
   Marzeno.
   Nigdy nie powiedziałam, że jestem ... "niby taką mądrą kobietą, wszystko wiedzącą" ... :))
   Grzecznie Cię zapytałam, więc nie wiem po co te ironizujące uszczypliwości.
 
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Marzena

  • Gość
Odp: 19 gru: kolejny list o szczepionkach
« Odpowiedź #21 dnia: 30 Grudzień, 2020, 20:09 »
   Marzeno.
   Nigdy nie powiedziałam, że jestem ... "niby taką mądrą kobietą, wszystko wiedzącą" ... :))
   Grzecznie Cię zapytałam, więc nie wiem po co te ironizujące uszczypliwości.

To niech Pani włączy pierwszy lepszy kanał informacyjny tam się można dowiedzieć co nam politycy szykują. Co do ironii daleka od tego jestem... Nie odpowiadam za prywatny odbiór moich wypowiedzi 🙂


Offline Michu72

Odp: 19 gru: kolejny list o szczepionkach
« Odpowiedź #22 dnia: 30 Grudzień, 2020, 20:12 »
Ciekawie na temat tych szczepionek wypowiada sie pewna immunolożka -  "Szczepionki mRNA – nieprzebadane, nowe, niebezpieczne? W Internecie rozpoczęła się burza – że jak to będą nam podawać jakieś szczepionki na COVID-19 oparte na nowej i nieprzebadanej technologii.

A tak naprawdę szczepionki mRNA stosowano w badaniach przedklinicznych (na zwierzętach) już od… 30 lat!

Zachęcam do zaglądnięcia do pracy przeglądowej z 2018 roku w prestiżowym czasopiśmie naukowym na temat szczepionek mRNA (Pardi et al., Nature Reviews Drug Discovery), gdzie znajdziecie, że już 2 lata temu prowadzono 10 różnych badań klinicznych szczepionek mRNA na choroby zakaźne 1/2 fazy (na ludziach) – tłumaczy Dufour."   Całość w tym artykule  https://www.hellozdrowie.pl/szczepionki-mrna-nieprzebadane-nowe-niebezpieczne-pisze-i-wyjasnia-immunolozka/


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: 19 gru: kolejny list o szczepionkach
« Odpowiedź #23 dnia: 30 Grudzień, 2020, 20:17 »
Ja znam więcej jak dwoje  znajomych którzy się szczepili i też nie żyją.

Umarli z powodu szczepionek?


Offline Estera

Odp: 19 gru: kolejny list o szczepionkach
« Odpowiedź #24 dnia: 30 Grudzień, 2020, 20:26 »
To niech Pani włączy pierwszy lepszy kanał informacyjny tam się można dowiedzieć co nam politycy szykują.
Co do ironii daleka od tego jestem... Nie odpowiadam za prywatny odbiór moich wypowiedzi 🙂
   Żeby oglądać tego rodzaju kanały informacyjne, które serwuje obecnie telewizja państwowa, to trzeba mieć do nich zaufanie.
   Te informacje są tak wiarogodne, jak niektórzy politycy ze swoimi różnymi twierdzeniami i obiecankami.
   A co do wypowiedzi, to szkoda, że nie czujesz się odpowiedzialna ... za ich prywatny odbiór ...
   Bo powinnaś umieć rozumieć, jakie emocje u kogoś wywołujesz czy chcesz wywołać.
   I dobrze by było, żeby to były takie, jakich Ty chciałabyś doznawać  ;D ;D
   
 
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Marzena

  • Gość
Odp: 19 gru: kolejny list o szczepionkach
« Odpowiedź #25 dnia: 30 Grudzień, 2020, 20:30 »
   Żeby oglądać tego rodzaju kanały informacyjne, które serwuje obecnie telewizja państwowa, to trzeba mieć do nich zaufanie.
   Te informacje są tak wiarogodne, jak niektórzy politycy ze swoimi różnymi twierdzeniami i obiecankami.
   A co do wypowiedzi, to szkoda, że nie czujesz się odpowiedzialna ... za ich prywatny odbiór ...
   Bo powinnaś umieć rozumieć, jakie emocje u kogoś wywołujesz czy chcesz wywołać.
   I dobrze by było, żeby to były takie, jakich Ty chciałabyś doznawać  ;D ;D
   
 

To akurat jest mi obojętne biorąc pod uwagę Panią. A to nie jest koncert życzeń 🙂

« Ostatnia zmiana: 30 Grudzień, 2020, 20:37 wysłana przez Marzena »


Offline Reskator

Odp: 19 gru: kolejny list o szczepionkach
« Odpowiedź #26 dnia: 30 Grudzień, 2020, 21:01 »
Umarli z powodu szczepionek?
13 osób zmarło po szczepionce na grypę choćby w Koreii,wykryto że 5 milionów szczepionek przechowywane było w niewłaściwej temperaturze.Myślisz że media podadzą ile osób zmarło z powodu szczepionki na koronę?Wiesz jakie to miałoby skutki?
« Ostatnia zmiana: 30 Grudzień, 2020, 21:04 wysłana przez Reskator »


Offline Estera

Odp: 19 gru: kolejny list o szczepionkach
« Odpowiedź #27 dnia: 30 Grudzień, 2020, 21:19 »
Miałem dwoje znajomych.
Nie szczepili się.
Nie żyją.
   DeepPinkTool.
   A ci Twoi znajomi, to o co chodzi w Twoim twierdzeniu, że ... "nie szczepili się i nie żyją" ...
   W ogóle w życiu się nie szczepili?
   Czy tylko na szczepionkę przeciwko grypie?
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Nadaszyniak

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 5 965
  • Polubień: 8456
  • Psychomanipulacja owieczek # wielkiej wieży(Ww)
Odp: 19 gru: kolejny list o szczepionkach
« Odpowiedź #28 dnia: 30 Grudzień, 2020, 21:21 »
13 osób zmarło po szczepionce na grypę choćby w Koreii,wykryto że 5 milionów szczepionek przechowywane było w niewłaściwej temperaturze.Myślisz że media podadzą ile osób zmarło z powodu szczepionki na koronę?Wiesz jakie to miałoby skutki?

(mtg): przypadki chodzą po ludziskach, więc po co panikować.
Po prostu zużycie materiału a nie szczepionka.

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,173952,26647584,przyjal-szczepionke-szesc-dni-pozniej-stwierdzono-u-niego-covid-19.html#do_w=58&do_v=132&do_a=377&s=BoxOpImg14

https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-szwecja-85-latek-zmarl-dzien-po-zaszczepieniu-na-covid-19,nId,4957767
« Ostatnia zmiana: 30 Grudzień, 2020, 21:29 wysłana przez Nadaszyniak »


Offline uncja

Odp: 19 gru: kolejny list o szczepionkach
« Odpowiedź #29 dnia: 30 Grudzień, 2020, 21:23 »
Proszę bardzo https://www.pfizer.com.pl/o-firmie/press-room/pfizer-i-biontech-uzyskuja-dopuszczenie-do-obrotu-w-Unii-Europejskiej-szczepionki
I gdzie się skompromitowałem?
KAM
Kompromitujesz się bo zakładasz ze szczepionki sie nie zmieniają. Otóż nad szczepionkami pracuje się tak jak nad każdym towarem jabłkami mięsem meblami samochodami i telefonami.Innowacjom ,implementacji nowych odkryć itp itd nie ma końca, a wszystko to dzieje się coraz szybciej i dzieje się stale.
w instytutach naukowych laboratoriach centrach wynalazczości pracuje sie nad ciągłym ulepszaniem produktów to co było fajne kilka lat temu dziś jest zwykłe a za 2, 3 lata Bedzie przestarzałe. Szczepionki tez się zmieniają I te nowe tez trzeba testować Szczepionka na covid jedynie tym się rożni ze powstała pod presja czasu