Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: 19 gru: kolejny list o szczepionkach  (Przeczytany 15414 razy)

Offline Technolog

19 gru: kolejny list o szczepionkach
« dnia: 29 Grudzień, 2020, 23:31 »
19 grudnia wydano kolejny list, że szczepionka Moderna (mRNA-1273) nie zawiera frakcji.
Póki co w USA.
Źródło: avoidjw.org


BetMen

  • Gość
Odp: 19 gru: kolejny list o szczepionkach
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Grudzień, 2020, 11:54 »
Czy coś zawiera czy nie i tak się nie mam zamiaru szczepić!
CK wpisuje się w obecny nurt zachęcania do szczepień...
Kolejny przykład tego, że władza, media i religia wpływają na nasz sposób myślenia  :-\


Offline Safari

Odp: 19 gru: kolejny list o szczepionkach
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Grudzień, 2020, 13:02 »
Omg.

Gdyby nie szczepienia to bysmy umierali jak muchy i to w meczarniach. (Jako grupa mowie i sie odnosze do chorob, ktorych w Europie juz praktycznie nie ma, np. Tezec, gruzlica itp.).

A Watchtower sie w NIC nie wpisuje. Oni tylko chca miec pewnosc ze jesli tam SA frakcje to ze ich wyznawcy nie wezma szczepien za wszelka cene.
"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


BetMen

  • Gość
Odp: 19 gru: kolejny list o szczepionkach
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Grudzień, 2020, 13:14 »
Omg.

Gdyby nie szczepienia to bysmy umierali jak muchy i to w meczarniach. (Jako grupa mowie i sie odnosze do chorob, ktorych w Europie juz praktycznie nie ma, np. Tezec, gruzlica itp.).

A Watchtower sie w NIC nie wpisuje. Oni tylko chca miec pewnosc ze jesli tam SA frakcje to ze ich wyznawcy nie wezma szczepien za wszelka cene.
Porównujesz znane i przetestowane szczepionki na znane nam już choroby, do tej na od Pfizer przeciw Sars CoV-2(testowanej na tylko na 44 tys)?
Gratuluje myślenia! Mimo że niektórzy wychodzą z Organizacji, dalej tkwią mentalnie w braku zdolności logicznego myślenia...
« Ostatnia zmiana: 30 Grudzień, 2020, 13:16 wysłana przez BetMen »


Offline Blue

Odp: 19 gru: kolejny list o szczepionkach
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Grudzień, 2020, 14:20 »
Betmen proszę Cię, przestań się kompromitować. Po pierwsze - podaj źródło o wielkości grypy kontrolnej. Po drugie - 44000 to bardzo dużo, to są dwa małe miasta. Te sprawdzone, uznane szczepionki o których piszesz, mogły tylko pomarzyć o takich badaniach.


BetMen

  • Gość
Odp: 19 gru: kolejny list o szczepionkach
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Grudzień, 2020, 14:33 »
Betmen proszę Cię, przestań się kompromitować. Po pierwsze - podaj źródło o wielkości grypy kontrolnej. Po drugie - 44000 to bardzo dużo, to są dwa małe miasta. Te sprawdzone, uznane szczepionki o których piszesz, mogły tylko pomarzyć o takich badaniach.
Proszę bardzo https://www.pfizer.com.pl/o-firmie/press-room/pfizer-i-biontech-uzyskuja-dopuszczenie-do-obrotu-w-Unii-Europejskiej-szczepionki
I gdzie się skompromitowałem? Wskaż konkretne miejsce! To że niektórzy "jedzą sobie tu z dzióbków" świadczy tylko że Organizacja bardzo zryła Was psychikę i nadal trwacie w swoistym fanatyzmie na logiczne argumenty, przykre i szkoda mi Was :'(
A poniżej kolejne argument przeciw szybkiemu szczepieniu:

https://www.mp.pl/szczepienia/aktualnosci/255211,szczepienia-przeciwko-covid-19-dlaczego-polscy-medycy-nie-swieca-przykladem

https://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/szef-pogotowia-dostawal-pogrozki-bo-poprosil-pracownikow-o-szczepienie,332756.html?fbclid=IwAR1H7AKNmixemPZCje9wCErrPa9crgXFS4FxjMtZFfZjwcxEpnqJSA8uUtw


Offline Sebastian

Odp: 19 gru: kolejny list o szczepionkach
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Grudzień, 2020, 14:46 »
ja jestem _lekko_ pierd**, ale zaznaczam _lekko_, dlatego (mimo że zachowuję nadmiarową ostrożność w stosunku do wirusów np. pracuję przez internet i wcale nie chodzę do supermarketów) , ale tej szczepionki jakoś mocno się nie boję

w końcu Polską rządzi partia o nazwie Prawo i Sprawiedliwość... :)

Mam nadzieję, że szczepionkę (podobnie jak wcześniej respiratory) zamówią u handlarza bronią albo ewentualnie znowu ktoś coś ukradnie z Agencji Rezerw Materiałowych; geniusze mogą także wyłączyć prąd i zepsuć szczepionkę wymagającą minus 70 stopni Celsjusza; mają także skłonność do fałszowania statystyk więc nie da się wykluczyć, że jak ja się nie stawię na badanie, to oni i tak wpiszą że Sebastiana zaszczepili

A gdyby jednak przyszła na mnie kolej i władza wyegzekwowałaby przymus szczepień?

Mam pewne (zaznaczam: umiarkowane!) obawy związane ze zbyt krótkimi badaniami nad szczepionką i z nieopisanymi efektami ubocznymi, ale (podkreślam) NIE jestem 100% antyszczepionkowcem, a moje umiarkowane obawy będą z każdym miesiącem coraz mniejsze.

Jeśli nawet dzisiaj można bać się pierwszych partii szczepionki, to każdy miesiąc zwiększa wiedzę naukową o wirusie i o szczepionce

Mam także nie taki stary pesel (co prawda w kwietniu stuknie mi 49 lat, ale jednak jest w Polsce kilkanaście milionów ludzi starszych ode mnie, a więc mających pierwszeństwo w kolejce) więc minie ileś tam miesięcy (może nawet ze dwa lata) zanim do mnie dojdą...

Do tego czasu myślę że większość obaw stanie sie nieaktualna...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


BetMen

  • Gość
Odp: 19 gru: kolejny list o szczepionkach
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Grudzień, 2020, 14:53 »
ja jestem _lekko_ pierd**, ale zaznaczam _lekko_, dlatego (mimo że zachowuję nadmiarową ostrożność w stosunku do wirusów np. pracuję przez internet i wcale nie chodzę do supermarketów) , ale tej szczepionki jakoś mocno się nie boję

w końcu Polską rządzi partia o nazwie Prawo i Sprawiedliwość... :)

Mam nadzieję, że szczepionkę (podobnie jak wcześniej respiratory) zamówią u handlarza bronią albo ewentualnie znowu ktoś coś ukradnie z Agencji Rezerw Materiałowych; geniusze mogą także wyłączyć prąd i zepsuć szczepionkę wymagającą minus 70 stopni Celsjusza; mają także skłonność do fałszowania statystyk więc nie da się wykluczyć, że jak ja się nie stawię na badanie, to oni i tak wpiszą że Sebastiana zaszczepili

A gdyby jednak przyszła na mnie kolej i władza wyegzekwowałaby przymus szczepień?

Mam pewne (zaznaczam: umiarkowane!) obawy związane ze zbyt krótkimi badaniami nad szczepionką i z nieopisanymi efektami ubocznymi, ale (podkreślam) NIE jestem 100% antyszczepionkowcem, a moje umiarkowane obawy będą z każdym miesiącem coraz mniejsze.

Jeśli nawet dzisiaj można bać się pierwszych partii szczepionki, to każdy miesiąc zwiększa wiedzę naukową o wirusie i o szczepionce

Mam także nie taki stary pesel (co prawda w kwietniu stuknie mi 49 lat, ale jednak jest w Polsce kilkanaście milionów ludzi starszych ode mnie, a więc mających pierwszeństwo w kolejce) więc minie ileś tam miesięcy (może nawet ze dwa lata) zanim do mnie dojdą...

Do tego czasu myślę że większość obaw stanie sie nieaktualna...
I to jest Sebastian całkiem rozsądne podejście, ze mną jest podobnie... ;)
Tylko tu na forum zarówno Twoje "humorystyczne podejście" do pewnych tematów, jak i moje nie trafia do tych, którzy niby są poza wpływem, a jednak nie zauważają że to odcisnęło na nich piętno i dalej są manipulowania...


Offline Blue

Odp: 19 gru: kolejny list o szczepionkach
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Grudzień, 2020, 14:58 »
Proszę bardzo https://www.pfizer.com.pl/o-firmie/press-room/pfizer-i-biontech-uzyskuja-dopuszczenie-do-obrotu-w-Unii-Europejskiej-szczepionki
I gdzie się skompromitowałem? Wskaż konkretne miejsce! To że niektórzy "jedzą sobie tu z dzióbków" świadczy tylko że Organizacja bardzo zryła Was psychikę i nadal trwacie w swoistym fanatyzmie na logiczne argumenty, przykre i szkoda mi Was :'(
A poniżej kolejne argument przeciw szybkiemu szczepieniu:

https://www.mp.pl/szczepienia/aktualnosci/255211,szczepienia-przeciwko-covid-19-dlaczego-polscy-medycy-nie-swieca-przykladem

https://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/szef-pogotowia-dostawal-pogrozki-bo-poprosil-pracownikow-o-szczepienie,332756.html?fbclid=IwAR1H7AKNmixemPZCje9wCErrPa9crgXFS4FxjMtZFfZjwcxEpnqJSA8uUtw

Kompromitujesz się podważając osiągnięcia nauki - medycyny, które uratowały życie setkom milionów istnień, które inaczej zostałyby zabrane przez gruźlicę, czarną ospę, polio, etc.
Kompromitujesz się porównując rozsądne nawoływanie do szczepienia (szczególnie potrzebne w czasie, gdy obrodziło antyszczepionkowcami) do jakiegoś medialno, religijnego spisku.
Kompromitujesz się, używając za argumenty przeciw szczepieniom to, że jacyś idioci grozili śmiercią dyrektorowi pogotowia, który chciał zaszczepić wszystkich pracowników czy tym, że istnieje część lekarzy, którzy szczepić się nie chcą - cóż, wśród tego szlachetnego zawodu idiotów też nie brakuje.
W końcu - kompromitujesz się używając argumentów Ad Personam.

Nie kompromitujesz się jednak podając rzetelne źródła o wielkości grupy kontrolnej. Jednak nadal - 44000 badanych to bardzo duża grupa ludzi. Wiele znanych, uznanych szczepionek mogło tylko pomarzyć o takiej grupie kontrolnej.

Zezwolenie wprowadzenia do obiegu tych szczepionek wydano na podstawie wyczerpujących badań klinicznych. Oto ustęp z tego badania:
Data demonstrate vaccine was well tolerated across all populations with over 43,000 participants enrolled; no serious safety concerns observed; the only Grade 3 adverse event greater than 2% in frequency was fatigue at 3.8% and headache at 2.0%

Przyjmowałem leki na trądzik, które były 10x bardziej niebezpieczne.
« Ostatnia zmiana: 30 Grudzień, 2020, 15:00 wysłana przez Blue »


Offline Safari

Odp: 19 gru: kolejny list o szczepionkach
« Odpowiedź #9 dnia: 30 Grudzień, 2020, 15:57 »
Porównujesz znane i przetestowane szczepionki na znane nam już choroby, do tej na od Pfizer przeciw Sars CoV-2(testowanej na tylko na 44 tys)?
Gratuluje myślenia! Mimo że niektórzy wychodzą z Organizacji, dalej tkwią mentalnie w braku zdolności logicznego myślenia...

BatMen. Nie porownalam tych szczepionek. Raczej zwrocilam uwage na to, ze szczepienia ogolnie SA niezwyklym wynalazkiem.
I wiem ze ta na Covid byla krocej testowana.

Szybko wyciaganales wnioski co do mojej osoby, oceniles mnie, juz mi powiedziales jak to tkwie w mysleniu poswiadkowskim, po jednym poscie.

To tyle, co mam do powiedzenia tobie bezposrednio.

UWAGA nie odnosze sie juz do Batmena. Ponizej mowie ogolnie:

Ludzie ogladaja na YT Grazyny i Januszow, z ktorych zadne nie ma wyksztalcenia medycznego/ biologicznego/ chemicznego czy tez dietetycznego ale swoje madrosci na Temat zdrowia, leczenia I ogolnego skorumpowania sluzby zdrowia wypowiadaja jakby byli ekspertami.

Winie Google, Winie media spolecznosciowe I YT za to, ze w sobie najlatwiejszego dostepu do informacji mamy do czynienia z rozrostem grup anty-szczepionkowcow, plaskoziemcow, ultrawegan i wyznawcow innych teorii spiskowych.

"Faith, if it is ever right about anything, is right by accident" S.Harris


Offline Blue

Odp: 19 gru: kolejny list o szczepionkach
« Odpowiedź #10 dnia: 30 Grudzień, 2020, 17:32 »
Najgorsze jest to, że tutaj muszę... "pochwalić" CK. Chociaż takie listy to objaw większego problemu - czyli bezwględnego zaufania owieczek do "niewolnika", to szczęście w nieszczęściu, że sugerują owieczkom branie szczepionki. W rozmowach przed i po zebraniach widać, że odstek antyvaxów wśród JW narasta, co nie nastraja optymizmem. Mają odsetek śmierci większy niż Niemcy. Jak już pasterz zagania, to lepiej w te stronę.

Ludzie ogladaja na YT Grazyny i Januszow, z ktorych zadne nie ma wyksztalcenia medycznego/ biologicznego/ chemicznego czy tez dietetycznego ale swoje madrosci na Temat zdrowia, leczenia I ogolnego skorumpowania sluzby zdrowia wypowiadaja jakby byli ekspertami.

Winie Google, Winie media spolecznosciowe I YT za to, ze w sobie najlatwiejszego dostepu do informacji mamy do czynienia z rozrostem grup anty-szczepionkowcow, plaskoziemcow, ultrawegan i wyznawcow innych teorii spiskowych.

W punkt Safari. Kiedyś taki charyzmatyczny fan teorii spiskowych (jak Pan Zięba) to mógł co najwyżej liczyć na posłuch małej grupki wyznawców. Od kiedy zamienił ambonę z budki na piwo na internet, może docierać do milionów. Widać tego tragiczne skutki.
« Ostatnia zmiana: 30 Grudzień, 2020, 17:34 wysłana przez Blue »


BetMen

  • Gość
Odp: 19 gru: kolejny list o szczepionkach
« Odpowiedź #11 dnia: 30 Grudzień, 2020, 17:34 »
Safari, jeśli w jakiś sposób Cię uraziłem, przepraszam!
Moje wpisy, powyżej też się spotkały z jednoznaczną oceną i biorę to na klatę...


Offline Reskator

Odp: 19 gru: kolejny list o szczepionkach
« Odpowiedź #12 dnia: 30 Grudzień, 2020, 18:05 »
Zarząd Pfizera oświadczył że się nie będzie szczepił tym co zapodał światu-a to czemu Blue może wie?
Zakończenie pierwszego etapu badań tej szczepionki to połowa 2021 a pozostałe to lata świetlne.
Według mojej oceny ja przeszłem koronę częściowo objawową -brak węchu,smak mam-podobnie żona
Gdyby mi na siłę chcieli zapodać powołam się na Prezydenta mówiąc iż mam już przeciwciała na koronę.
Ja nie neguję szczepionek sprawdzonych,przetestowanych-byśmy się dobrze zrozumieli.



« Ostatnia zmiana: 30 Grudzień, 2020, 18:14 wysłana przez Reskator »


Marzena

  • Gość
Odp: 19 gru: kolejny list o szczepionkach
« Odpowiedź #13 dnia: 30 Grudzień, 2020, 18:18 »
Zarząd Pfizera oświadczył że się nie będzie szczepił tym co zapodał światu-a to czemu Blue może wie?
Zakończenie pierwszego etapu badań tej szczepionki to połowa 2021 a pozostałe to lata świetlne.
Według mojej oceny ja przeszłem koronę częściowo objawową -brak węchu,smak mam-podobnie żona
Gdyby mi na siłę chcieli zapodać powołam się na Prezydenta mówiąc iż mam już przeciwciała na koronę.

Każdy ma lęki przed nieznanym... Niezbadanym... ja również tylko nie wiem, czy powoływanie się na kogokolwiek tu coś zmieni. Ktoś już za nas podjął decyzję o tym fakcie. Wystarczy zapoznać się z tym czego nie będzie mogła robić osoba unikająca szczepionki.
 


Offline Technolog

Odp: 19 gru: kolejny list o szczepionkach
« Odpowiedź #14 dnia: 30 Grudzień, 2020, 18:24 »
Z tego co czytałem jest w sumie 4-5 szczepionek, przy czym na rożnych etapach wprowadzania. Zaraz będzie wolny rynek w tym zakresie, tak zakładam. Przez ten czas zanim to dojdzie do anty lub sceptyków, zostanie zaszczepiona taka ilość osób, że gdyby miało coś wyjść ubocznego to wyjdzie prędzej czy później.

W kontekście jw.org jeśli to prawda, ze padały pytania czy my możemy dostać czy nie możemy dostać, to tylko pokazuje, że ci najmniejsi mają tak zniewolone umysły, że nie potrafią sami podjąć decyzji. Jak dotąd każda decyzja, w mniej lub bardziej zawoalowany sposób została podjęta w studium strażnicy, a sumienie zostało wyszkolone na podstawie studium strażnicy, prowadzącego i odpowiedzi obecnych.