Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: WTS Kontratakuje - pozew sądowy za film z komitetu sądowniczego - prośba o pomoc  (Przeczytany 52766 razy)

Offline Sebastian

jako księgowy muszę zabrać głos, aby wskazać że zarzuty o rozliczeniu zbiórki są przedwczesne.

Jeśli zbierano pieniądze na określony cel i ten cel związany jest z rozstrzygnięciem sądowym, to jest logiczne że nie można było rozliczyć się wcześniej niż zapadnie rozstrzygnięcie, a ono miało zapaść 29 czerwca 2021 (pod warunkiem że sąd niemiecki tego terminu nie przesunie).

Co więcej, sądy nie zawsze od razu podają motywy rozstrzygnięcia, zazwyczaj trzeba wnioskować na piśmie i czekać na odpowiedź pocztą.

Dla mnie termin 29 czerwca 2021 oznacza że rozsądnym terminem rozliczenia jest koniec sierpnia 2021 a nawet koniec września 2021 albo jeszcze później, jeśli sąd 29 czerwca nie podjął żadnej decyzji ale np. zażądał jakiegoś wyjaśnienia od stron procesu.

z uwagi na powyższe uważam że narzekania na nieterminowość są przedwczesne.

co więcej... zdziwiłbym się gdyby sprawa zakończyła się _już_ w 2022 roku...
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Gostek

Tu nie chodzi o roztrzygnięcie sprawy, bo sądy niemieckie dają sobie zazwyczaj czas a nawet wiele czasu i sprawa może ciągnąć się wiele lat.
Chodzi raczej o poinformowanie forumowiczów na bieżąco o biegu wydarzeń, związanych ze sprawą.!


Offline lelaceb

Odp: WTS Kontratakuje - pozew sądowy za film z komitetu sądowniczego - prośba o pomoc
« Odpowiedź #317 dnia: 07 Październik, 2021, 20:43 »
Czy są jakies nowe informacje w temacie? Kasa wpłynęła i sprawa ucichła. Nikogo nie oskarżam o oszustwo ale zastanawiam sie gdyby kolejne osoby potrzebowaly pomocy i podobnej zrzutki. Jaki byłby odzew. Jesli chodzi o mnie mialbym wątpliwości.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka



Offline Proctor

Odp: WTS Kontratakuje - pozew sądowy za film z komitetu sądowniczego - prośba o pomoc
« Odpowiedź #318 dnia: 07 Październik, 2021, 21:54 »
Czy są jakies nowe informacje w temacie? Kasa wpłynęła i sprawa ucichła. Nikogo nie oskarżam o oszustwo ale zastanawiam sie gdyby kolejne osoby potrzebowaly pomocy i podobnej zrzutki. Jaki byłby odzew. Jesli chodzi o mnie mialbym wątpliwości.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
Pytasz o kasę którą wpłacili inni czy o swoją? O tą która ja wpłaciłem nie musisz się martwić. Alek z Izą zrobią z niej właściwy użytek jak przyjdzie na to pora.
Jak masz obawy podaj kwotę to zrobimy zrzutę i Ci zwrócimy to co przekazałeś żebyś mógł spać spokojnie.


Offline lelaceb

Odp: WTS Kontratakuje - pozew sądowy za film z komitetu sądowniczego - prośba o pomoc
« Odpowiedź #319 dnia: 07 Październik, 2021, 21:57 »
Jezeli umiesz czytac ze zrozumieniem to jeszcze raz przeczytaj co napisalem.

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka



Offline Proctor

Odp: WTS Kontratakuje - pozew sądowy za film z komitetu sądowniczego - prośba o pomoc
« Odpowiedź #320 dnia: 07 Październik, 2021, 22:26 »
Odniosłem się do tego co według mnie sugerujesz w swoim poście. I to jest mój wniosek! Czytanie ze zrozumieniem nie ma tu nic wspólnego.
Jeśli liczyłeś na podsycanie tematu "zniknięcia wpłaconej kasy " to źle trafiłeś.
Pytanie co dalej kieruj na priv od Alka.



Offline lelaceb

Odp: WTS Kontratakuje - pozew sądowy za film z komitetu sądowniczego - prośba o pomoc
« Odpowiedź #321 dnia: 07 Październik, 2021, 22:40 »
Powtarzam: Nikogo nie oskarżam o oszustwo ale zastanawiam sie co by było gdyby kolejne osoby potrzebowaly pomocy i podobnej zrzutki.
Chodzi mi o krótką informację w rodzaju: rozprawa zostala przełożona lub rozprawa odbyla sie ale nie możemy przekazac szczegółów, cokolwiek. Tutaj nie ma nic, zero. W moim odczuciu to nie jest w porządku.



Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka



Offline Gostek

Odp: WTS Kontratakuje - pozew sądowy za film z komitetu sądowniczego - prośba o pomoc
« Odpowiedź #322 dnia: 07 Październik, 2021, 23:17 »
Pytasz o kasę którą wpłacili inni czy o swoją? O tą która ja wpłaciłem nie musisz się martwić. Alek z Izą zrobią z niej właściwy użytek jak przyjdzie na to pora.
Jak masz obawy podaj kwotę to zrobimy zrzutę i Ci zwrócimy to co przekazałeś żebyś mógł spać spokojnie.
Dlaczego mówisz za innych! Jak chcesz, to sam zrób tę zrzutę. 👍😎
« Ostatnia zmiana: 07 Październik, 2021, 23:19 wysłana przez Gostek »


Offline Proctor

Odp: WTS Kontratakuje - pozew sądowy za film z komitetu sądowniczego - prośba o pomoc
« Odpowiedź #323 dnia: 08 Październik, 2021, 00:29 »
Dlaczego mówisz za innych! Jak chcesz, to sam zrób tę zrzutę. 👍😎
Tak zrobię.


DeepPinkTool

  • Gość
Odp: WTS Kontratakuje - pozew sądowy za film z komitetu sądowniczego - prośba o pomoc
« Odpowiedź #324 dnia: 08 Październik, 2021, 07:10 »
Tak zrobię.
Chętnie przyjmę każdy datek wyrażony w liczbie dwucyfrowej przed przecinkiem... najlepiej aby po cyfrach znaczących było sześć zer.  >:D Lubię szóstki  ;)


Offline Diotrefes

Rok temu w wątku: https://sjwp.pl/kwestie-prawne/prawnik-potrzebny-od-zaraz/ pozwoliłem sobie zapytać:

Cytuj
Charytatywna zbiórka (https://zrzutka.pl/9htune), w której zebrano ponad 35 000 zł zakończyła się trzy miesiące temu. Czy mogę spodziewać się jakiegoś rozliczenia? Rozprawa jest odroczona? Mogę dowiedzieć się czegokolwiek odnośnie terminów? A może wyrok już zapadł?

Czy wiemy coś więcej niż rok temu? Choć odrobinę?
Uwaga! Przypominam, że nie proszę o odpowiedzi typu:
- nie martw się o to,
- zrobimy ci wrzutę i oddamy,
- niepotrzebnie podsycasz temat.

Pozdrawiam cieplutko!


Offline Sebastian

wg mojej wiedzy, sprawa ślimaczy się w sądzie, a sądowe rozstrzygnięcia ciągle nie nastąpiły.
Cytat: dziewiatka
Sprawa świadków też się rozwiąże po ogłoszeniu pokoju i bezpieczeństwa przyjdzie nagła zagłada i świadka nie będzie spojrzysz na jego miejsce a tu normalny człowiek
:)


Offline Gostek

Bo w Niemczech średni czas oczekiwania na rozpoczęcie toku rozprawy, wynosi ok 18miesięcy. Jednak, obecnie w dobie pandemii, wszystko się odwleka jeszcze bardziej. Tak, czy siak, należy się uzbroić w cierpliwość...

Wszak, byłoby dobrze widziane, gdyby osoby pozwane, co jakiś czas wrzuciło parę słówek na Forum, odnośnie w/w sprawy. Bo na pewno jakieś listy wyjaśniające od sądu niemieckiego dostają.
A nawet jak ich nie dostawają, to również mogliby o tym napisać. ☺️


Offline Roszada

Z tego co słyszałem nawet prawnik Alka prosił o powstrzymywanie się od publicznych komentarzy, by nie rozsierdzać wilka. Dlatego Alek nie pisze.
Wiadomo, że Nadarzyn uprzejmie donosi co przeczyta.
Jeśli sprawa ma być polubownie załatwiona, to nie można równocześnie rozpisywać się, że nasze zwycięstwo lada dzień, itp.
Może się sprawa przedawni. ;D


Offline janeczek

Tutaj jak nigdzie widać czym jest Wts strażnica to amerykańska korporacja prawna i korzysta z ochrony jaką jej to daje, to nie są zieloni baptyści prezbiterianie katolicy protestanci, ale scjentolodzy mormoni to prawdziwa pełnokrwista sekta która potrafi kąsać.
Ja czuje dla nich szacunek do Wts  jako firmy zarabiają kasę wiadome że polska niemcy są pod wpływem USA, to kraje wasalskie zależne więc firm z USA są chroniona, jak pis zaczął wojenkę z diskowery bo obajtek chciał TVN a on wszystko może to kraj prezesa, ma kucharką i nie zawaha się jej użyć to nie wyszło bo to ich usa
Chyba nie jest nikomu na forum obcy sarkazm tak potraktujcie post.
Pozwólmy się uleżeć temu bo nie pomożemy łatwo się pytać jak nas nie boli, oni bezkarnie wzywają do śmierć obywateli polski niemiec i nic im, taką mają moc. Przyjęcie zgodnie z własnym sumieniem krwi skutkuje usunięciem z organizacji jehowy, ja szanuje prawych uczciwych i prawdziwych sk......ów bo diabeł też ma moc według pism.   
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ 
Publikacja ta jest poufna i chroniona prawem autorskim.  Ktoś dobrowolnie przyjmuje krew należy podać w zborze że winowajca odłączył się