Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Autor Wątek: WTS Kontratakuje - pozew sądowy za film z komitetu sądowniczego - prośba o pomoc  (Przeczytany 53803 razy)

Offline Roszada

Jak na polskie warunki to by przegrało Towarzystwo:

ani nazwiska tych starszych nie padały
ani ich nie pokazano

No ale w Niemczech jak chcesz nagrywać to musisz podobno powiadomić, że nagrywasz.

Trzeba na przyszłość starszych od razy zawiadamiać: Uwaga panowie nagrywam, cokolwiek powiecie, będzie użyte przeciw wam... ;)


Offline Dietrich

Sorry za zaśmiecanie wątku, ale teraz sobie po prostu przypomniałem: jest jeszcze NTV: http://niezaleznatelewizja.pl/ Janusza Zagórskiego.
Prawie po sąsiedzku, bo o ile się nie mylę z Wrocławia nadają.  Sam chciałem się z nimi skontaktować, kiedy moją żonę przeczołgali starsi z mojego zboru. Ale Ewka stanowczo się temu sprzeciwiła, więc odpuściłem.


Offline Gostek

Bardzo dziękuje za głos rozsądku.
My w sądzie byliśmy juz 2 razy ( w Polsce i nie z własnej winy ani woli) jedna z rozpraw trwała 4 a druga 7 lat ) Wiemy co to znaczy.

 

Lepiej niech całość zakończy się jak najszybciej.

Mam znajomego, który to rozwodził się z żoną przed niemieckim sądem. Cały proces trwał jakieś 2 lata i.
Koszty, które tylko on poniósł - to prawie 21 tysięcy euro.Tyle kosztowali go niemieccy prawnicy, żeby uzyskać rozwód.


Online Reskator

Dobrze by było sprawę scedować na organizacje byłych sj,-jest chyba taka w USA.
Jeśli nie- trzeba iść na ugodę z prawnikami WTS-u.
« Ostatnia zmiana: 04 Wrzesień, 2020, 18:12 wysłana przez Reskator »


Offline uncja

Tak sobie zacytuje wypowiedz Korwin Piotrowskiej o Annie lewandowskiej
wbrew pierwszemu wrazeniu ma to zwiazek z tematem

Dostałam w życiu parę takich pism, jakie dzisiaj dostała Maja Staśko od Anny Lewandowskiej. I wiem jedno: takie pisma żądające skasowania wypowiedzi czy postu, są efektem strachu i dowodem na to, że uprawniona prawem do wolności wypowiedzi recenzja czyjegoś zachowania była trafna. Jest strach. Bo wizerunek, a co za tym idzie, stan konta i kariera ucierpią, bo może nie wszyscy łykają wszystko bezkrytycznie jak pelikany




Offline Estera

takie pisma żądające skasowania wypowiedzi czy postu, są efektem strachu i dowodem na to,
że uprawniona prawem do wolności wypowiedzi recenzja czyjegoś zachowania była trafna. Jest strach.

   Dokładnie tak, jest strach.
   Mają strach w swoich oczach i chcą cenzurować wolność wypowiedzi.
   Strażnica boi się obnażania bo w końcu i tak okazuje się, że stoi naga, rozszarpana i ogołocona jak Babilon Wielki z Objawienia.
 
   Wielu ex-ów to już odkryło, a wielu wątpiących jeszcze stoi w tej kolejce, by to odkryć i od nich odejść.
   Ale niestety era internetu zamyka im drogę do całkowitego ocenzurowania prawdy o niej.
   Bo fizycznie, można kogoś przymusić do konkretnego zachowania.
   Ale już trudniej jest założyć kraty na wolny umysł.
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Anna123

   Zastanawiam się za co towarzystwo Strażnica chce ich pozwać  ???Tego Roberta. za to że przyszedł z prawnikiem ?na komitet :(Ze prawnik zadał im kilka pytań ? Zastanawiam sie ile pychy jest w tych ludziach. bo z tego samego wywiadu wywnioskowałam że byli bardzo pewni siebie i opryskliwie odpowiadali temu prawnikowi, dali super świadectwo. Myśleli że wyżyją sie na nim a tu niespodzianka przyszedł ktoś z zewnątrz co potrafił ich przegadać zadając niewygodne pytania. Oni uważają że Bóg i Jezus dał im prawo do sądzenia innych, i nie muszą się nikomu tłumaczyć. Ale prawnik to super ujął że nad nimi jest sąd Boży i on jest najważniejszy, a nie ich ludzki Sąd który sobie zinterpretowali po swojemu. Ja nie widzę w tym nagraniu nic złego co mogłoby zaszkodzić Robertowi. skoro wcześniej przegrali bo nie dostarczyli dowodow i you tube umorzył  teraz też trzeba czekać na ich zarzuty w oparciu o jakąs ustawę i udowodnić to przed Sądem w jakiś logiczny rozsądny sposób. Myslę że nie ma się czego obawiać . 


Online Reskator

   Dokładnie tak, jest strach.
   Mają strach w swoich oczach i chcą cenzurować wolność wypowiedzi.
   Strażnica boi się obnażania bo w końcu i tak okazuje się, że stoi naga, rozszarpana i ogołocona jak Babilon Wielki z Objawienia.
Mają strach w oczach ale i mają kasę i to dużo kasy.
Są ludzie odważni lecz nie mają kasy.
Choć Dawid z Goliatem wygrał
Na pewno jest jakiś sposób by wygrać lub chociaż nie stracić
« Ostatnia zmiana: 05 Wrzesień, 2020, 19:07 wysłana przez Reskator »


Offline zenobia

Mają strach w oczach ale i mają kasę i to dużo kasy.
Są ludzie odważni lecz nie mają kasy.
Choć Dawid z Goliatem wygrał
Na pewno jest jakiś sposób by wygrać lub chociaż nie stracić

Nie zastosowali się do rady której udzielają ; zdaj się na Jehowę
Woleli ufać sądom świeckim , obłudnicy !


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5142
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Czy ktoś może napisać na jakim etapie jest sprawa?
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Roszada

Czy ktoś może napisać na jakim etapie jest sprawa?
Początkowym, oczekującym.
Trzeba choć początek przeczytać Gandalfie. :(
Tu jest opisane:
https://zrzutka.pl/9htune


Offline Gandalf Szary

  • Pionier specjalny
  • Wiadomości: 2 771
  • Polubień: 5142
  • Najbardziej boję się fanatyków.
Początkowym, oczekującym.
Trzeba choć początek przeczytać Gandalfie. :(
Tu jest opisane:
https://zrzutka.pl/9htune
[/b][/size]
Źle mnie oceniłeś Roszado. Śledzę ten wątek od samego początku. Myślałem, że jest coś nowego dlatego zagaiłem.
„Nikt nie jest tak bardzo zniewolony jak ktoś, kto czuje się wolnym, podczas gdy w rzeczywistości nim nie jest”.

Johann Wolfgang Gothe,


Offline Roszada

Pisano o październiku, a mamy wrzesień. ;)


Offline Matylda

Miałam już nie pisać ale ponieważ tylko krowa nie zmienia poglądów a ja mam co racja ostry jęzór i jestem w pewnych sprawach bezkompromisowa i nie mam zamiaru tego zmieniać,to jednak nikomu źle nie życzę ,bo tak i już.
Temu poddam szanownemu państwu pod rozwagę takie rzecz,do sądu może wnieść każdy i o wszystko inna sprawa jakie zapadnie w sądzie rozstrzygnięcie.
Ale doo brzegu,do brzegu.    Czy ktoś  zauważył,pewnie wszyscy ,że panowie starszaki z tej berlińskiej szopki,z naciskiem mówili że oni działają jak księża.Czyli że we własnym mniemaniu są księżmi i prawdopodobnie w świetle niemieckiego prawa są tymi że.Czyli osobami publicznymi,które można nagrywać podczas kiedy osoby wykonują czynności służbowe.

W związku ze związkiem samo to że pozew wpłynął do sądu,znaczy tylko tyle że wpłynął.

Jak szwagier mojej kuzynki ze strony stryjka mojej matki chrzestnej,podbierał jajka u sąsiadów z kurnika to sąsiad też wniósł do sądu.Sąd pozew kuzynowi prawidłowo dostarczył.Do ustosunkowania się zobowiązał.Świadków,na niewinność,przedstawić nakazał,Termin posiedzenia wyznaczył,strony prawidłowo zawiadomił i............ pozew oddalił. Tyle.

Oczywiście żaden kuzyn matki chrzestnej nie istnieje.To tylko takie uproszczenie.Żeby przekaz ułatwić.
Jak kto nie pojął to znaczy że na teokratycznej szkole służby kaznodziejskiej,nie uważał.



Offline Matylda

A ja bym swoją mowę w sądzie rozpoczął tak:
Roszada, widać zara że z sądem Miałeś tyle doczynienia co ja z baletem.
Europejskie sądy żadnych mów nie przewidują. To nie Ameryka. Licza się dowody w tym dowody z przesłuchania stron.I na tym należy się skupić żeby się trzymać faktów i konkretów bo próba przemawiania tylko dezorganizuje pracę sądu i skutek może być odwrotny do zamierzonego.
Czyli początkowo przychylny nam sędzia, jednak też człowiek,ulegnie sugestiom powoda o naszej złej woli.
W niemieckim sądzie nie byłam, ale od podszewki znam niemiecka kulturę i wyobrażam sobie że małomówny, wyważony, akuratny niemiecki/a sędzia to nie przelewki.