Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: WTS Kontratakuje - pozew sądowy za film z komitetu sądowniczego - prośba o pomoc  (Przeczytany 53785 razy)

Offline uncja

Roszada a dlaczego zamykać wątek?
on jest bardzo ciekawy to co najciekawsze to sam fakt wytoczenia powództwa i powództwo.
I bardzo chciałabym i zadawać pytania i czytać odpowiedzi i kibicować głównym bohaterom

Ja osobiście tez często nagrywam ludzi - głownie urzędników lekarzy itd ponieważ jest to skuteczny sposób zmuszania ich do powstrzymania się od kłamstwa i działania zgodnie z prawem

[bSkąd wiem, że mi wolno
[/b]

  Artykuł 6
Zgodność przetwarzania z prawem
1.  Przetwarzanie jest zgodne z prawem wyłącznie w przypadkach, gdy – i w takim zakresie, w jakim – spełniony jest co najmniej jeden z poniższych warunków:
a)  osoba, której  dane  dotyczą  wyraziła zgodę na  przetwarzanie swoich  danych  osobowych  w  jednym lub  większej liczbie określonych celów;
 b)  przetwarzanie jest  niezbędne do wykonania umowy,  której  stroną jest osoba, której  dane  dotyczą,  lub  do  podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy;
c)   przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze;
d)  przetwarzanie jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której dane dotyczą, lub innej osoby fizycznej;
 e)   przetwarzanie jest  niezbędne do  wykonania zadania realizowanego w  interesie  publicznym  lub  w  ramach sprawowania władzy publicznej powierzonej administratorowi;
f)   przetwarzanie jest  niezbędne do  celów  wynikających  z  prawnie uzasadnionych  interesów  realizowanych  przez administratora lub przez stronę trzecią, z wyjątkiem sytuacji, w których nadrzędny charakter  wobec tych interesów mają interesy lub podstawowe prawa i wolności osoby, której dane dotyczą, wymagające ochrony danych osobowych, w szczególności gdy osoba, której dane dotyczą, jest dzieckiem. Akapit pierwszy lit. f) nie ma zastosowania do przetwarzania, którego dokonują organy publiczne w ramach realizacji......

Nie wiem czy nagranych i Towarzystwo boli sam fakt nagrania czy tez  powiedzenie nagrania na YT
NAd czym musisz się Alku zastanowic?

Nad tym które z wymienionych punktów ust 1 artykułu 6 odnoszą się do Ciebie i Twojej sytuacji

Musisz prawnikowi opowiedzieć o całym kontekście zamieszczenia nagrania na YT
Ze interesujesz sie ta tematyką ze prowadzisz kanał i nie czerpiesz z niego korzyści finansowych a jak czerpiesz to jakie (ale lepiej żebyś nie czerpał) ze wielokrotnie poświęcałeś czas i pieniądze w celu demaskowania procederu jakim są KS
Prawnik powinien sie zapoznać z tym procederem by skutecznie przedstawić go Sądowi i wyjaśnić na czym polega obrona interesu Roberta i wszystkich innych osób które zostały poddane ksom. Przede wszystkim jaką karę nakładają ksy - pozbawienie kontaktu

Jeśli to nie spowoduje oddalenia powództwa to może przynajmniej doprowadzi do zmniejszenia kary

Dziwi mnie ze pozew dostaliście od komornika. od komornika dostaje się go wtedy gdy już wyrok jest do wykonania,  W Polsce tak z znienacka to można w postępowaniu nakazowym dostać wyrok bo w sadzie nakazowym w lublinie jest burdel
Pisma dostaje sie z sądu a w takiej sprawie to ze trzy rozprawy powinny być i na każda z nich powinno przyjść wezwanie .........dziwne to


Offline Roszada

Roszada a dlaczego zamykać wątek?
Bo ja już wszystko wiem O SPRAWIE. Iza napisała.

Teraz interesuje mnie SAMA sprawa, jak będzie przebiegać.

Ale niektórzy wolą tylko gonić króliczka... :)


Offline uncja

No tak, skoro Roszada już wszystko wie to Mav możesz zamknąć wątek............


Offline Roszada

No tak, skoro Roszada już wszystko wie to Mav możesz zamknąć wątek............
No niech nie zamyka skoro Ty jeszcze nic nie wiesz, a tylko rady chcesz dawać.
Ale możesz przeczytać od początku, to co pisano. :)


Offline Iza



NAd czym musisz się Alku zastanowic?

Nad tym które z wymienionych punktów ust 1 artykułu 6 odnoszą się do Ciebie i Twojej sytuacji


Dziwi mnie ze pozew dostaliście od komornika. od komornika dostaje się go wtedy gdy już wyrok jest do wykonania,  W Polsce tak z znienacka to można w postępowaniu nakazowym dostać wyrok bo w sadzie nakazowym w lublinie jest burdel
Pisma dostaje sie z sądu a w takiej sprawie to ze trzy rozprawy powinny być i na każda z nich powinno przyjść wezwanie .........dziwne to

Czy ty Uncja cytujesz przepisy niemieckiego KC ?
 Pamiętaj,ze  oskarżenie jest wystosowane na podstawie właśnie niemieckiego prawa. Polskie przepisy tu nie maja zastosowania,No chyba ze sad przychyli się do wniosku o przeniesienie sprawy do polski ,o co tez bedziemy się starać.
Niech Cie nie dziwi ze komornik doręcza pisma,przepisy się zmieniły od dwóch lat bodajże i komornik ma właśnie obowiązek doręczenia pism sądowych ,ponieważ zlecił mu to sad polski,do którego sad z Berlina zwrócił się z takim zleceniem.Choc naszego prawnika tez zdzielił fakt,ze nie było żadnych przedsądowych prób polubownego załatwienia sprawy i to jest na nasza korzyść.
Gdzie Duch Pana, tam wolność.


Offline Lemuel

Uwaga! Z tego co wiem, autor filmu szuka chetnych aby do filmu dorzucic napisy w j.angielskim. Wiec jeśli ktos jest chetny to niech sie zgłasza.
Film z napisami angielskimi moze "iść w świat", co pomoze!
Podziękowania za zrobienie angielskich napisów!


Offline Matylda

Ohoho, ale tu dyskusja rozwinęła...
  Spieszę juz z wyjaśnieniami powodu kilkudniowej ciszy.
Długo zanim przedmiotowy pozew nas wyrwał z błogiej rutyny szczęśliwego rodzinnego życia wykupiłam 6-dniowy kurs dla swego psa .  :o ( po opuszczeniu Wtsu udało się zrealizować kilka marzeń : zeby mieć dzieci i psa właśnie ) Jak ukaże się na YT filmik z tego kursu to niedowiarkom wyślę ) Niestety tam gdzie byłam nie było dostępu do sieci i dlatego byłam te kilka dni bez FB, maila i off-line generalnie .
 

Natomiast postawa Matyldy i Zygmunta jest dla mnie dość niezrozumiała. Przecież udział w zrzutce  nie jest obligatoryjny.Nie chcecie brac w tym udziału, rozumiem i szanuje decyzję.


Powstrzymam się od dalszych komentarzy i wyłącznie dlatego że jestem obiema rękami i nawet nogami, chociaż mam od filcaków brudne pięty,przeciwko swiadkojehoskiej szkodliwej, niszczącj i wrednej sekcje.


Offline uncja

Czy ty Uncja cytujesz przepisy niemieckiego KC ?
 
Nie, Cytuje rozporzadzenia PE z 27 04 2016 odnośnie ochrony danych osobowych konkretnie 6 artykuł.
poniewaz wymienione sa w nim sytuacje w ktorych pretwarzanie jest zgodne z prawem
A to czy przetworzenie było zgodne z prawem jest istotna okolicznością ponieważ pomaga ustalić czy dobra osobiste zostały naruszone i czy doszło do szkody.
Kultury prawne polska i niemiecka sa sobie bliskie oparte na podobnych zasadach i wartościach i dość podobne.

A kwestia doręczenia przez komornika nadal dziwi. Jest tez stosowne rozporzadzenie w tej mterii z 13 listopada 2007
tu jest portal https://e-justice.europa.eu/content_serving_documents-373-pl.do
tam można znaleźć kto co i w jakim jerzyku doręcza

Za pomocą tej wyszukiwarki można wyszukiwać sądy i urzędy posiadające kompetencje w odniesieniu do konkretnych europejskich instrumentów prawnych.




« Ostatnia zmiana: 30 Sierpień, 2020, 18:39 wysłana przez uncja »


Offline Lemuel

Jak Berejczycy (3,21 tys. subskrypcji).
Mirosław Pietrzak, z mojego ulubionego kanału YT, w sprawie pozwu i komitetów sądowniczych:


Offline Iza



A kwestia doręczenia przez komornika nadal dziwi. Jest tez stosowne rozporzadzenie w tej mterii z 13 listopada 2007
tu jest portal https://e-justice.europa.eu/content_serving_documents-373-pl.do
tam można znaleźć kto co i w jakim jerzyku doręcza

Za pomocą tej wyszukiwarki można wyszukiwać sądy i urzędy posiadające kompetencje w odniesieniu do konkretnych europejskich instrumentów prawnych.
Uncja, dziekuje za tę informację może uda się pójść tym tropem i podważyć zasadność doręczenia pozwu...
Gdzie Duch Pana, tam wolność.


Offline Mahershalalhashbaz

21 367 zł, ale kasy nazbierali!!!
A jeszcze 14 dni zostało...

Jak sprawa się dobrze rozwiąże i wam coś zostanie to ja do was przyjeżdżam na whisky. Swoją też przywiozę tak że bez obaw, na krzywy ryj nie będę pić ;)
nihilista


Offline Iza

21 367 zł, ale kasy nazbierali!!!
A jeszcze 14 dni zostało...

Jak sprawa się dobrze rozwiąże i wam coś zostanie to ja do was przyjeżdżam na whisky. Swoją też przywiozę tak że bez obaw, na krzywy ryj nie będę pić ;)

Jak się zle rozwiąże to bedziemy pic ze smutku a jak dobrze - to z radości  ;D
Zapraszamy.
P.S. W barku coś tam się zawsze znajdzie  :P
Gdzie Duch Pana, tam wolność.


Offline Estera

21 367 zł, ale kasy nazbierali!!!
A jeszcze 14 dni zostało...
Jak sprawa się dobrze rozwiąże i wam coś zostanie to ja do was przyjeżdżam na whisky.
Swoją też przywiozę tak że bez obaw, na krzywy ryj nie będę pić
   Też się dołączam i też coś przywiozę :-*
Kim będziesz beze mnie? Zapytał strach. Będę wolna!
PAŚCIE TRZODĘ BOŻĄ - tajny kodeks karny Świadków Jehowy tylko dla starszych.


Offline Fantom

ŚJ wielokrotnie w ważnych dla nich  spraw sądowych gromadzili się w sali sądowej lub na korytarzach, czy przed budynkiem sądu. Szkoda, że proces jest w Niemczech, ale gdyby tak był w Polsce? Pomyślmy, czy fizycznie moglibyśmy się tam pojawić i pokazać naszą solidarność. Transparenty? A i owszem, przy okazji. ŚJ szumnie podkreślają jak są prześladowani za ''PRAWDĘ''. Teraz ŚJ prześladują m.inn. Izę i Alka za ujawnienie prawdy. Proces o naruszenie prawa( nagranie głosu bez zgody) jest tylko wymówką, aby uniemożliwić publikacje materiału. ŚJ sami  po raz kolejny chcą zostać KATAMI. Tak jak Żydzi wyręczyli się Rzymianami, aby zamknąć usta osobie mówiącej dla nich rzeczy niewygodne, tak samo dzisiaj postępują ŚJ. Dlaczego nie chcą skorzystać z okazji i pozostawić ten film na świadectwo światusom, dając tym dowód jakie to mają wewnętrzne sprawiedliwe i pełne miłości procedury? Tak naprawdę wstydzą się tego, bo gdyby byli z tego dumni, to nie podjęliby żadnych procesowych działań.
''Brak sprzeciwu wobec błędu jest jego zatwierdzeniem, a niebronienie prawdy oznacza jej tłumienie''
 Ignoruję: Tusia,tomek_s


Offline Proctor

21 367 zł, ale kasy nazbierali!!!
A jeszcze 14 dni zostało...

Jak sprawa się dobrze rozwiąże i wam coś zostanie to ja do was przyjeżdżam na whisky. Swoją też przywiozę tak że bez obaw, na krzywy ryj nie będę pić ;)
To i ja się wpraszam😁😀🙂