Witaj, gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj się.

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Autor Wątek: IX Konferencja dla byłych i obecnych ŚJ - Świętochłowice 5 września 2020  (Przeczytany 5851 razy)

Offline Natan

Serdecznie Zapraszamy...

NA IX KONFERENCJĘ DLA BYŁYCH I OBECNYCH ŚWIADKÓW JEHOWY ORGANIZOWANĄ PRZEZ::

• Elear Elda Rafał tel. 515-155-584
• Byłem w religii.... Grzegorz tel. 736-930-336

Kiedy: sobota 5.09.2020 godz. 10:00-16:00

Gdzie: Świętochłowice ul. Wyzwolenia 6-8

Cele:

• Poznać się, bo z wieloma korespondujemy
• Udzielić sobie wzajemnej zachęty

2Jn 1:12 BWP „Jeszcze wiele miałbym wam do napisania, ale nie chcę się ograniczać jedynie do karty i atramentu [YouTube, Skype, telefonu, emaila]. Mam nadzieję, że przybędę do was osobiście i pomówię z wami wprost, aby radość nasza była pełna.”

Zaproszenie filmowe:

--------------------------------------
Proszę, nie pytajcie mnie o szczegóły. Nie ja jestem organizatorem. Powyżej jest kontakt do organizatorów.


Offline NNN

 
-  A jakie zabezpieczenia   w związku z jesiennym atakiem covida?
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


DeepPinkTool

  • Gość
Żarliwa modlitwa -> błogosławieństwo Boże -> opieka Ducha Świętego.


enterol

  • Gość

-  A jakie zabezpieczenia   w związku z jesiennym atakiem covida?
Żadnych. Na początku filmu, bo już w 30 sek. jest informacja ze poprzednia konferencja została odwołana z powodu pseudo-koronowirusa


Offline Proctor

Zastanawia mnie czemu swoich konferencji nie reklamuje tu Rafał lub Grzesiek tylko robi to Natan. Nie czepiam się. Obu lubię. Natana szanuję.


Offline Roszada

Oni tu byli na forum kiedyś, ale w celach reklamowych i wybyli z czasem. Są ich działy nawet.
A Natan reklamuje, bo bywa i tu i tam.
« Ostatnia zmiana: 02 Sierpień, 2020, 14:55 wysłana przez Roszada »


Offline NNN

Żadnych. Na początku filmu, bo już w 30 sek. jest informacja ze poprzednia konferencja została odwołana z powodu pseudo-koronowirusa
Rzeczywiście, dziękuję Ci Enterol, przeoczyłem tę ważną informację. Widać więc, że organizatorzy nie myślą o żadnych środkach ostrożności, ale przecież oni sami za nikogo nie odpowiadają. Każdy musi sam zadbać o swoje bezpieczeństwo. Mam nadzieje, że mniej ludzi przybędzie jak dotychczas i automatycznie samo się zadba o zdrowie i życie ludzkie. A może tak się stanie poprzez Boże działanie, lub dotkniecie Ducha Świętego, bowiem mówca twierdzi, że tego doświadcza. Chyba, że będą znowu prawne ograniczenia.


    Ja jestem w kropce, bo nie czuję, żeby mnie ktokolwiek dotykał, a bardzo chciałem usłyszeć to, co chce powiedzieć Natan, bo mnie się zdaje, że to na wskutek mojej sugestii, aby na takich spotkaniach były poruszane problemy z sektami Natan postanowił wystosować ostrzeżenie o Kościołach, które zamieniły się w sektę. Mam nadzieję, że to będzie stała praktyka, że na takich spotkaniach będą ostrzeżenia, jak pracują sekty, ich metody werbunku, no i oczywiście będzie mówione i o tym, jakie metody wobec nas stosowała organizacja CK. Proszę sobie wyobrazić, że wiele osób po opuszczeniu tej organizacji przez długi czas w ogóle nie zdaje sobie sprawy czym jest ta organizacja, co im zrobiła i dlaczego należy jej unikać i ostrzegać przed nią innych.  Często wstyd im i nie przyznają się do tego, że wstąpili do takiego samego 'kościoła".
Nie walczę z organizacją, ja się przed nią bronię, jestem jej ofiarą!
Droga jest mi moja wolność.


enterol

  • Gość
Rzeczywiście, dziękuję Ci Enterol, przeoczyłem tę ważną informację. Widać więc, że organizatorzy nie myślą o żadnych środkach ostrożności, ale przecież oni sami za nikogo nie odpowiadają. Każdy musi sam zadbać o swoje bezpieczeństwo. Mam nadzieje, że mniej ludzi przybędzie jak dotychczas i automatycznie samo się zadba o zdrowie i życie ludzkie. A może tak się stanie poprzez Boże działanie, lub dotkniecie Ducha Świętego, bowiem mówca twierdzi, że tego doświadcza. Chyba, że będą znowu prawne ograniczenia.


    Ja jestem w kropce, bo nie czuję, żeby mnie ktokolwiek dotykał, a bardzo chciałem usłyszeć to, co chce powiedzieć Natan, bo mnie się zdaje, że to na wskutek mojej sugestii, aby na takich spotkaniach były poruszane problemy z sektami Natan postanowił wystosować ostrzeżenie o Kościołach, które zamieniły się w sektę. Mam nadzieję, że to będzie stała praktyka, że na takich spotkaniach będą ostrzeżenia, jak pracują sekty, ich metody werbunku, no i oczywiście będzie mówione i o tym, jakie metody wobec nas stosowała organizacja CK. Proszę sobie wyobrazić, że wiele osób po opuszczeniu tej organizacji przez długi czas w ogóle nie zdaje sobie sprawy czym jest ta organizacja, co im zrobiła i dlaczego należy jej unikać i ostrzegać przed nią innych.  Często wstyd im i nie przyznają się do tego, że wstąpili do takiego samego 'kościoła".
Organizator Rafał robi antyreklamę temu przedsięwzięciu, przez tego typu stwierdzenia. Mam nadzieję, że to tylko jego osobisty pogląd a nie reszty odpowiedzialnych. Tak czy inaczej mówiąc o pseudo-koronawirusie, daje ciała,  zniechęcając do zainteresowania. Bo co by nie mówic o śJ, oni się jednak nie bawią w tego rodzaju teorie spiskowe typu pseudo-koronawirus czy szkodliwość szczepionek. Czyli krecha niezła


Offline Natan

Dziękuję za uwagę odnośnie wzmianki Rafała na temat pseudo-wirusa w filmie reklamującym konferencję. Przekazałem mu te krytyczne opinie oraz zdanie mojej żony, pielęgniarki, która zetknęła się z problemem koronawirusa w swojej pracy w szpitalu.

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie, życząc dobrego dnia. 


Offline Natan

Drodzy,

Jest już nagranie całości:



Offline Natan

Są dostępne nagrania poszczególnych wykładów:








BetMen

  • Gość
Odbieram to jak wchodzenie z jednego nawiedzenia w drugie!
A Grzegorza pamiętam z Krosna...
Nie podobają mi się takie spotkania,zupełnie jak na sali Królestwa,tylko bez krawatów >:D


Offline Mahershalalhashbaz

Pamiętam takich żarliwych braci ze zboru, tacy głodni tego Jezusa. Byli katolikami, potem u adwentystów i u wolnych chrześcijan, wreszcie wylądowali u Świadków Jehowy. Czytali Biblię na okrętkę, w tę i wewtę, nigdy nie mieli dosyć. Uduchowieni tacy. Gdzie są teraz?
nihilista


Offline Gremczak

Są dostępne nagrania poszczególnych wykładów:





Normalnie porażka.


Offline Magda

  • Głosiciel
  • Wiadomości: 356
  • Polubień: 449
  • https://www.youtube.com/watch?v=clS6USdnB58
pewno są bardzo konserwatywni obyczajowo, znaczy to nie dla mnie. takie ,,wyzwolone,, grupy chrześcijańskie wzbudzają we mnie dziwne uczucia. nie wiem czy ich wspierać czy nie. z jednej strony cieszy, że wyszli z sekty z drugiej nie jestem pewna czy znów nie wierzą że złapali pana Boga za rękę. mieszane uczucia. tak czy siak nie dla mnie. ja zbyt na lewo jestem aby mnie fundamentalizm biblijny  pociągnął.
ten koronawirus też nie be powodu wypłynął takie grupy często są sceptyczne wobec medycyny, lekarstw, wszelkiej równości, stosunku do kobiet i dzieci. trudno im się zresztą dziwić, opierają swą wiarę na tekstach biblijnych w dosłowny sposób.
« Ostatnia zmiana: 12 Wrzesień, 2020, 07:07 wysłana przez Magda »
jeśli coś wydaje ci się zbyt piękne, żeby było prawdziwe to jest to zbyt piękne, żeby było prawdziwe
https://www.youtube.com/watch?v=H_a46WJ1viA
https://www.youtube.com/watch?v=UoavV7D74BU